Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το w580. Σε λίγες μέρες θα μπορείς να το βρεις στα καταστήματα.

1 ποστ παραπανω λεει οτι αγορασε το w850i :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σας και απο εμένα :)

 

Επειδή έχω χάσει λίγο το όλο θέμα γύρω απο το w850i, μπορεί κάποιος σας παρακαλώ πολύ να μου πεί και να μου δώσει εαν του είναι εύκολο βέβαια, κάποια εφαρμογή που να σημειώνουμε γενέθλια και ονομαστικές εορτές σε αυτήν και να έχει κάτι σαν υπενθύμηση...?

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ προκαταβολικά!!!!! :D

Life is a trip......

Better do it on a motorcycle.

Link to comment
Share on other sites

1 ποστ παραπανω λεει οτι αγορασε το w850i :blink: :cool:

 

Κακό του κεφαλιού του! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα από πλαίσιο! Κάνει 279 ευρώ και το πήρα με σύνδεση με πκ με μηδενικό πάγιο στα 171 ευρώ. Το έχω τώρα και φορτίζει. :)Μια πρώτη αίσθηση είναι ότι φαίνεται πιο στιβαρό από το s500(το είχα και το έδωσα σήμερα). Επίσης έχει καλή οθόνη. Τα πάνω κουμπιά του είναι πιο μεγάλα από το s500, το οποίο θα εκτιμηθεί φαντάζομαι κυρίως από τα αντρικά δάκτυλα. Τέλος, μου φαίνεται ότι και το πολυπλήκτρο έχει καλύτερη αίσθηση. Μόνη παραφωνία στα πάνω πλήκτρα που προανέφερα φαίνεται από κάτω το φως του φωτισμού. Γενικά πάντως σου δίνει την αίσθηση πιο ακριβού κινητού από το s500. Για την ιστορία το πήρα από το πλαίσιο της στουρνάρη, όπου δουλεύει γνωστός μου και με είχε πληροφορήσει και είδα ότι έχει και δείγμα ζωντανό για να παίξει κανείς μαζί του. Θα επανέλθω αύριο με περισσότερα για τις λειτουργίες του. :D
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα από πλαίσιο! Κάνει 279 ευρώ και το πήρα με σύνδεση με πκ με μηδενικό πάγιο στα 171 ευρώ. Το έχω τώρα και φορτίζει. :)Μια πρώτη αίσθηση είναι ότι φαίνεται πιο στιβαρό από το s500(το είχα και το έδωσα σήμερα). Επίσης έχει καλή οθόνη. Τα πάνω κουμπιά του είναι πιο μεγάλα από το s500, το οποίο θα εκτιμηθεί φαντάζομαι κυρίως από τα αντρικά δάκτυλα. Τέλος, μου φαίνεται ότι και το πολυπλήκτρο έχει καλύτερη αίσθηση. Μόνη παραφωνία στα πάνω πλήκτρα που προανέφερα φαίνεται από κάτω το φως του φωτισμού. Γενικά πάντως σου δίνει την αίσθηση πιο ακριβού κινητού από το s500. Για την ιστορία το πήρα από το πλαίσιο της στουρνάρη, όπου δουλεύει γνωστός μου και με είχε πληροφορήσει και είδα ότι έχει και δείγμα ζωντανό για να παίξει κανείς μαζί του. Θα επανέλθω αύριο με περισσότερα για τις λειτουργίες του. :D

 

Καλοριζικο φιλε μου αν μπορεις πες μου αν εχει δυνατο ηχειο,το ακουστικο τι λεει;Και για τα leds στα πλαγια οταν εχεις αναπάντητη η μυνημα και δεν το δεις αν σου αναβοσβηνουν:D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα :)

 

Επειδή έχω χάσει λίγο το όλο θέμα γύρω απο το w850i, μπορεί κάποιος σας παρακαλώ πολύ να μου πεί και να μου δώσει εαν του είναι εύκολο βέβαια, κάποια εφαρμογή που να σημειώνουμε γενέθλια και ονομαστικές εορτές σε αυτήν και να έχει κάτι σαν υπενθύμηση...?

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ προκαταβολικά!!!!! :D

 

Μπορεις σε καθε επαφη να βαλεις και γενεθλεια και υπενθιμιση οποτε θες....Αυτο γινεται απο την επεξεργασια επαφης....

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις σε καθε επαφη να βαλεις και γενεθλεια και υπενθιμιση οποτε θες....Αυτο γινεται απο την επεξεργασια επαφης....

 

 

Εντάξει, είμαι λίγο στραβάδι δεν το είχα προσέξει αυτό.... :D

 

Παρόλα αυτά δεν έχει και τίποτα ιδιαίτερες επιλογές, μόνο για γενέθλια λέει... :(

 

Δηλαδή ακόμα με ενδιαφέρει εαν υπάρχει βέβαια ένα προγραμματάκι που να σου δίνει την δυνατότητα να προσθέτεις ονομαστικές εορτές και άλλου τέτοιου είδους υπενθυμίσεις!

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τον χρόνο σου!!!!

Life is a trip......

Better do it on a motorcycle.

Link to comment
Share on other sites

Hello. Ήρθε το κινητό σήμερα απο πλαίσιο. Ωραία κατασκευή,σου δινει ωραία αίσθηση στο χέρι.Η κάμερά του είναι πολύ κατώτερη απο το w810i που είχα καθώς δεν έχει auto focus και zoom(στο βίντεο υπάρχει zoom).Το ηχείο του μου φάνηκε καλύτερο απο το w810i, έχει απίστευτη οθόνη.Έρχεται με ενσωματωμένη m2 micro 512mb αλλά πήρα μια 1gb γιατί νομιζα ότι δεν είχε. Τέλος πιστεύω πως η θέση φόρτισης και των hands free που είναι στην δεξιά μεριά του κινητού, δεν θα βολέψει καθόλου. Θα δούμε :P
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε μου αν μπορεις πες μου αν εχει δυνατο ηχειο,το ακουστικο τι λεει;Και για τα leds στα πλαγια οταν εχεις αναπάντητη η μυνημα και δεν το δεις αν σου αναβοσβηνουν:D

 

Φίλε μου έχω κάνει αναπ και του χω στείλει και μην αλλά ακόμα δεν ανάβει κάτι, μήπως ανάβει μετά από κάποια ώρα, θέλει κάποια ρύθμιση? Το ηχείο του όντως είναι πιο δυνατό από το s500, ακούγωντας μουσική με τα ακούστικα δεν πρόσεξα κάποια διαφορά (χρησιμοποιώ τα ίδια ακουστικά που έχω πάρει χωριστά)κάμερα με τα απολύτως βασικά, αλλά καλύτερη κατασκευή από το s500 και πραγματικά πολύ καλή οθόνη. Η συσκευασία έχει και μια κάρτα m2 512mb αλλά σε μένα τουλάχιστον χωρις ανταπτοράκι. Γενικά είμαι ευχαριστημένος, ακόμα βέβαια το τεστάρω. μετά από μία μέρα εντατικής χρ΄σης με τη πρώτη φορτιση η μπαταρία είναι στο μισό

Link to comment
Share on other sites

¨εχει έρθει ήδη στο πλαίσιο στα 279 ευρώ

Μια χαρα την :rolleyes: την τιμη! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και στα Wind το πρώτο κομμάτι σήμερα!!!

 

Eπιτέλους! Άντε να δούμε πότε θα το έχουμε στα χέρια μας!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια περίπτωση να πουλήσω το K810 αυτές τις μέρες. Αν γίνει αυτό το πήρα με την μία. Εκτός απο το πλαίσιο σε πιό άλλο κατάστημα μπορούμε να το βρούμε αυτή τη στιγμή;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε και στη wind.

 

Εκ παραδρομής δεν έγραψα όλα όσα ήθελα να γράψω. Το διάβασα και πιο πάνω για την Tim αλλά ήθελα και τιμές και καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Εκ παραδρομής δεν έγραψα όλα όσα ήθελα να γράψω. Το διάβασα και πιο πάνω για την Tim αλλά ήθελα και τιμές και καταστήματα.

 

285 euro. Φαντάζομαι ότι θα υπάρχει σε όλα τα wind από αύριο. Εγώ πάντως είμαι σε κάποιο στα Μεσόγεια..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

285 euro. Φαντάζομαι ότι θα υπάρχει σε όλα τα wind από αύριο. Εγώ πάντως είμαι σε κάποιο στα Μεσόγεια..

 

ευχαριστώ. Εμείς εδώ στην Καβάλα δεν φαντάζομαι να το δούμε βεβαία αμέσως οπότε με βλέπω για πλαίσιο...

Link to comment
Share on other sites

Η COSMOTE ξερεται αν το εχει φερει???ειμαι στη WIND και ελεγα να κανω φορητοτητα στην κοσμοτε αλλα δεν εχει ερθει αποτι ξερω και περιμενω σαν μ.........ας

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Στην wind ήρθε το γρι.

 

Ναι, δυστυχώς. Στο χειρότερο χρώμα! Δεν μου άρεσε καθόλου. Θα περιμένω το άσπρο ή το μαύρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μαυρο θα περιμενεις πολυ γιατι δε θα ερθει ποτε απο οσο γνωριζω.

 

ασπρο απο Σεπτεμβριο. Ειναι οντως λιγο πιο ομορφο και πιασιαρικο.

:X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...