Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε Scandal πόσο καιρό το έχεις το κινητό και εκτός απο το αισθητικό αποτέλεσμα έχεις πρόβλημα και στον χειρισμό του κινητού

 

προβλημα στο χειρισμο αν εννοεις απο το σπασιμο οχι δεν εχω απλα δεν το παταω καθολου πλεον γιατι μπορει να γινει χειροτερα και να μου πουν οτι φταιω εγω.

γενικα προβλημα εχω στο οτι ειναι πολυ σκληρο το πληκτρο σε σχεση με αλλων κινητων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπες στην επίσημη σελίδα της ερικσσον στα αγγλικά και στείλε τους. και ναι υπάρχει προβλημα στον χειρισμό. Εμένα εκανε τσικ τσικ και το ενιωθες που πήγαινε μέσα. καποτε οταν το κοιτάζω βλέπω ένα ιχνος γραμμής. Ή θα την ξαναπάθω ή είναι οφθαλμοαπάτη απο την ανησυχία
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

μπες στην επίσημη σελίδα της ερικσσον στα αγγλικά και στείλε τους. και ναι υπάρχει προβλημα στον χειρισμό. Εμένα εκανε τσικ τσικ και το ενιωθες που πήγαινε μέσα. καποτε οταν το κοιτάζω βλέπω ένα ιχνος γραμμής. Ή θα την ξαναπάθω ή είναι οφθαλμοαπάτη απο την ανησυχία
Και εγω μία απο τα ίδια νομίζω ότι έχει μια γραμμή αλλά είναι η ιδέα μου έχουμε ψιλοεπιρεαστεί (ή χοντρόεπιρεαστεί) αν προτιμάς .Εκτός απο τα δύο παιδια που έχουν το πρόβλημα. Κανείς άλλος; μήπως ρε παιδί μου φταίει η συγκεκριμένη συσκευή.Πρέπει να είναι στόκοι αν το βγάλανε στην αγορά με τέτοιο πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κι εγώ το κινητό! Φοβερό! Αλλά κανείς δεν μου μίλησε για τις χρεώσεις! Μέσα σε μια μέρα, με τη χρήση του TRACK ID και με ένα UPDATE που μου ζήτησε το κινητό, κατάφερε να με χρεώσει η VODAFONE 26 ολόκληρα ευρώ! Είναι ποτέ δυνατόν; Έπεσα από τα σύννεφα! Ευτυχώς το ανακάλυψα 2,5 μέρες μετά και θα χρεωθώ μόνο κανά 60-70 ευρώ! Προσέξτε και σεις βρε παιδιά, μην την πατήσετε όπως εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κι εγώ το κινητό! Φοβερό! Αλλά κανείς δεν μου μίλησε για τις χρεώσεις! Μέσα σε μια μέρα, με τη χρήση του TRACK ID και με ένα UPDATE που μου ζήτησε το κινητό, κατάφερε να με χρεώσει η VODAFONE 26 ολόκληρα ευρώ! Είναι ποτέ δυνατόν; Έπεσα από τα σύννεφα! Ευτυχώς το ανακάλυψα 2,5 μέρες μετά και θα χρεωθώ μόνο κανά 60-70 ευρώ! Προσέξτε και σεις βρε παιδιά, μην την πατήσετε όπως εγώ!

 

 

To update σε χρεωσε, ειναι λογικο γιατι μετεφερες πολλα Mb μεσω 3G, το Track ID δεν χρεωνει.

 

Να τα βαλεις με τους provider που θα παιρνουν γυρω στο 1.5c to Kb .:mad:

Link to comment
Share on other sites

βγήκε και η νέα αναβάθμισηγια το 850. Πολύ καλή! το μενού πηγαινει σφαίρα και το πρόβλημα με τα βίντεο λύθηκε. θυμάται κανένας απο που είναι το ενεργό slide? κάπου απτις ρυθμίσεις? μου διαφεύγει.

ευχαριστώ

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Έχω Vodafone έχει βγει αναβαθμιση αν ναι pls ενα λίνκ

 

:worry: Υπηρεσία Αναβάθμισης της Sony Ericsson για sony ericsson w850i

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το trackid με καρτοκινητή που δοκίμασα χρεώνεται περίπου 0,20€ το κομμάτι. Ουσιαστικά είναι η χρέωση για τα kilobytes που έστειλε και πήρε για να ολοκληρωθεί η διαδικασία..
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το trackid με καρτοκινητή που δοκίμασα χρεώνεται περίπου 0,20€ το κομμάτι. Ουσιαστικά είναι η χρέωση για τα kilobytes που έστειλε και πήρε για να ολοκληρωθεί η διαδικασία..

 

εχεις απολυτο δικιο και εμενα μια απο τα ιδια.χρεωνει κανονικοτατα.11 ολοκληρα € για 6 φορες που εψαξα.(τις 2 βρηκε)

ρωτησα την sony και μου ειπαν σαν υπηρεσια(προγραμα) ειναι δωρεαν αλλα οταν την ενεργοποιησεις χρεωνεσαι αναλογα με τον παροχο.

οποτε αντε γεια.

Link to comment
Share on other sites

H νέα αναβάθμιση επιτρέπει να κλείνεις τις κλήσεις με το slide
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

το θέμα με το ζοομ στην καμερα υπαρχει περιπτωση να λυθει η τηα μεινουμε χωρισ ζοομ στα 2mp..???

megabyte

http://www.football.co.uk/shared/images/teams/panathinaikos.jpgPanatha for ever..........

Link to comment
Share on other sites

 

αυτη η αναβάθμιση ειναι για ολα τα κινητλα ή μονο για Vodafone live?

LG G4
Link to comment
Share on other sites

αυτη η αναβάθμιση ειναι για ολα τα κινητλα ή μονο για Vodafone live?

Νομιζω για ολα! Ομως καλυτερα να το επιβεβαιωσει και καποιος αλλος για να εισαι σιγουρος! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω για ολα! Ομως καλυτερα να το επιβεβαιωσει και καποιος αλλος για να εισαι σιγουρος! :)

 

 

oοποτε περιμενουμε...........

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.. Είμαι νέο μέλος στην παρέα. Έχω κι εγώ στην κατοχή μου το W850.Θα ήθελα άν κάποιος ξέρει να μου πεί πώς μπορώ να βάλω flash θέματα. Το κινητό είναι vodafon (δυστυχώς).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

Το track id δυστυχως σε μενα συνεχιζει να μην δουλευει, μου λεει "η υπηρεσια αναγνωρισης μουσικης δεν ειναι διαθεσιμη" ! Τι πρεπει να κανω για να δουλεψει?

 

Τελος η ενταση στο ακουστικο (οταν δηλαδη μιλαω με καποιον αλλον) ειναι πολυ χαμηλη, ακουγεται ο αλλος πολυ χαμηλα, και την ενταση την εχω στο τερμα!

 

Μπορω να κανω κατι??

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

H νέα αναβάθμιση επιτρέπει να κλείνεις τις κλήσεις με το slide

 

Ερώτηση είναι αυτό ή δήλωση?Κι αν είναι το δεύτερο από που ακριβώς γίνεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να περιμενεις δυστηχως την νεα αναβαθμιση την οποια θα προσφερει η Βοδα. Αγνωστο το ποτε.

 

Εμενα το TrackID ειναι ακομα δωρεαν, παιζει να ειναι ο provider, η Βοδα αποτι λετε χρεωνει η ΤΙΜ απο την αλλη αποτι ξαναλετε δεν χρεωνει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...