Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για εξήγα το λίγο αυτό δεν κατάλαβα

 

 

Το πρόβλημα λύθηκε. Δεν πήγαινα στον video player και άνοιγα τα βιντεάκια κατευθείαν από το αρχείο.

 

Όσο για το slide up-down δεν παίζει κάποιον ήχο, ενώ αμα το πας και λιγότερο από τα μισά ανοίγει/κλείνει μόνο του

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για εξήγα το λίγο αυτό δεν κατάλαβα

 

ΞΕΡει κανείς αν επηρρεάζετε το κινητό (γενικά όλα ή και συγκεκριμένα είδη κινητών απο το ανοιξε κλείσε? (shut down) . Επισή στον υπολογιστή έτσι άκουσα, κάθε φορά δηλαδή που τον κλείνεις έχει πιο λίγες πιθανοτητες να ξανα ανοίξει

 

Η αλήθεια είναι πως η ασταθής χρήση των ηλεκτρικών συσκευών, οδηγεί στην πιο πιθανή αποσηντόνιση τους και μόνο, αλλά αυτό το γεγονός συμβάλλει 5%.

Link to comment
Share on other sites

:blink: :worry: :lol: :rotfl: :shock: δε παιζει...

 

sorry αλλα ηταν αστειο

 

:blink: χαχα?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Για εξήγα το λίγο αυτό δεν κατάλαβα

 

ΞΕΡει κανείς αν επηρρεάζετε το κινητό (γενικά όλα ή και συγκεκριμένα είδη κινητών απο το ανοιξε κλείσε? (shut down) . Επισή στον υπολογιστή έτσι άκουσα, κάθε φορά δηλαδή που τον κλείνεις έχει πιο λίγες πιθανοτητες να ξανα ανοίξει

 

Μπά, δεν παίζει κάτι τέτοιο.

Ίσα ίσα καλό του κάνεις γιατί ξαναμπουτάρει η συσκευή.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι ακόμα.

Αν κάνω αναβάθμιση με το πρόγραμμα που δίνει η sony από το internet, θα χάσω κάποια δεδομένα? Αν ναι, ποιά ακριβώς? Θέλω να είμαι σίγουρος πριν κάνω οτιδήποτε

 

δεν χανεις τιποτα, ουτε επαφες, ουτε αρχεια, ουτε μηνυματα ακομα και οι μετρητεσ κλησεων δεν μηδενιζουν.

εκανα με αυτο τον τροπο την αναβαθμιση πριν απο καμια ωρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

Osoi exoun link gia free paixnidia kai efarmoges kai torrents as ta parathetoun sto forum.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

αντε..περιμενουμε κανα δυνατο λινκακι.....!!!!χεχεχεχε

Osoi exoun link gia free paixnidia kai efarmoges kai torrents as ta parathetoun sto forum.

 

[K800, W900, S700 (320x240) GAMES /URL].καλο ψαξιμο..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kάποιοι ανέφεραν ότι διαβάζει ελληνικά ID3 tags. Εμένα δε μου διαβάζει και ας έχω τα ελληνικά σαν γλώσσα τηλεφώνου. Χρειάζεται κάτι άλλο?
Όποιος γελάει όταν όλα πάνε στραβά, έχει βρει κάποιον να "του τα φορτώσει". :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

paidia na rwtisw kati ??

 

epeidi endiaferomai na agorasw ayto to kinito mporei na mou pei kapios ta belakia diladi (panw.katw.aristera.deksia) einai ontws toso mikra oso fainontai stis fotografies?

 

giati mou fenete oti tha einai diskolo na patithoun einai poli mikra kai mporei na min patiounte eykola

 

mporei kapios na mou lisei tin aporia ??

 

 

thanksssssssssss

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kάποιοι ανέφεραν ότι διαβάζει ελληνικά ID3 tags. Εμένα δε μου διαβάζει και ας έχω τα ελληνικά σαν γλώσσα τηλεφώνου. Χρειάζεται κάτι άλλο?

 

Ουτε εμενα διαβαζει ελληνικα ID3 Tags :(

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia na rwtisw kati ??

 

epeidi endiaferomai na agorasw ayto to kinito mporei na mou pei kapios ta belakia diladi (panw.katw.aristera.deksia) einai ontws toso mikra oso fainontai stis fotografies?

 

giati mou fenete oti tha einai diskolo na patithoun einai poli mikra kai mporei na min patiounte eykola

 

μικρο σου φενεται επειδη δεν το εχει ποιασει.αυτο που νομιζεις εσυ οτι ειναι το κουμπακι του ειναι το λαμπακι γυρω απο αυτο ειναι το πληκτρο.

Link to comment
Share on other sites

paidia na rwtisw kati ??

 

epeidi endiaferomai na agorasw ayto to kinito mporei na mou pei kapios ta belakia diladi (panw.katw.aristera.deksia) einai ontws toso mikra oso fainontai stis fotografies?

 

giati mou fenete oti tha einai diskolo na patithoun einai poli mikra kai mporei na min patiounte eykola

 

μικρο σου φενεται επειδη δεν το εχει ποιασει.αυτο που νομιζεις εσυ οτι ειναι το κουμπακι του ειναι το λαμπακι γυρω απο αυτο ειναι το πληκτρο.

Link to comment
Share on other sites

:) Live Photos, και ένα video... www.iDNES.cz

 

http://www.mobile-review.com/sadm_files/S500i.jpg

 

(Τελικά η συγκεκριμένες φώτο δεν είναι το W580i, αλλά από το S500i.)

Link to comment
Share on other sites

Μα υπάρχει και σε πράσινο?? καλό αλλά το μπλέ μαρέσει παραπάνω
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εχω δυο αποριες για το κινητο και ειπα να ρωτησω να μου λυθουν.

 

1. στην πανω μερια(αριστερα απο το καπακι της μνημης εχει ενα λεντακι ή κατι τετοιο που χρισιμευει?

2. απο την εσωτερικη καμερα (αυτη στο ακουστικο) μπορουμε να τραβηξουμε φωτογραφια?

[sIGPIC][/sIGPIC]

My Youtube Channel

GreekTechstruction

Link to comment
Share on other sites

εχω δυο αποριες για το κινητο και ειπα να ρωτησω να μου λυθουν.

 

1. στην πανω μερια(αριστερα απο το καπακι της μνημης εχει ενα λεντακι ή κατι τετοιο που χρισιμευει?

2. απο την εσωτερικη καμερα (αυτη στο ακουστικο) μπορουμε να τραβηξουμε φωτογραφια?

 

Eκει ειναι οι υπερυρθρες.

2.νομιζω οτι γινεται..εχει επιλογη μεσα..που το κανεις αυτο..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. εκείνο ειναι light sensor, αν΄λαλογα με τον φωτισμό αυξομειώνεται ο φωτισμός για να γλυτώνεις μπαταρία.

 

2. οχι δεν μπορείς, μόνο κατα την βιντεο κλήση (99%)

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

1. εκείνο ειναι light sensor, αν΄λαλογα με τον φωτισμό αυξομειώνεται ο φωτισμός για να γλυτώνεις μπαταρία.

 

2. οχι δεν μπορείς, μόνο κατα την βιντεο κλήση (99%)

 

Για το 2 δεν νομίζω να είναι έτσι.

Από το μενού της κανονικής κάμερας δεν υπάρχει επιλογή για αυτοφωτογράφηση??(στο w900 για παράδειγμα θυμάμαι ότι υπήρχε.Υποθέτω ότι το ίδιο ισχύει και στο το w850)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για το 2 δεν νομίζω να είναι έτσι.

Από το μενού της κανονικής κάμερας δεν υπάρχει επιλογή για αυτοφωτογράφηση??(στο w900 για παράδειγμα θυμάμαι ότι υπήρχε.Υποθέτω ότι το ίδιο ισχύει και στο το w850)

 

Πες την διαδικασία

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..που βρισκουμε FLASH THEMES για το κινητο μας?

 

ευχαριστω

 

Για θέματα,παιχνίδια,wallpaper..... δες εδώ:

http://www.myw850.lasyk.net/

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...