Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαλλον η συζητηση αφορουσε την επανεκκινηση οταν το κινητο ηταν στο φορτιστη και εδειχνε την ενδειξη της usb συνδεσης.

 

Το κατάλαβα φίλε μου,απλά επειδή θεώρησα αυτονόητο το πως γίνεται επανεκκίνηση στο κινητό,είπα να κάνω λίγη πλακίτσα... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείς να αλλάξεις το θέμα (τη μορφή που έχει το μενού δηλαδή),

από Ρυθμίσεις > Οθόνη > Θέματα

ή από File Manager > Θέματα

 

ευχαριστω για τη βοηθεια το βρηκα

Link to comment
Share on other sites

Το κατάλαβα φίλε μου,απλά επειδή θεώρησα αυτονόητο το πως γίνεται επανεκκίνηση στο κινητό,είπα να κάνω λίγη πλακίτσα... ;)

 

Αφου το θεώρεις αυτονόητο πες μας και μας τους βλάκες πως το κάνουμε

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Διευκρινίζω λοιπόν, ότι με την επανεκκίνηση εννοώ το κλείσιμο και το άνοιγμα εκ νέου του κινητού. Εμένα μου έλυσε το πρόβλημα. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.
Link to comment
Share on other sites

Διευκρινίζω λοιπόν, ότι με την επανεκκίνηση εννοώ το κλείσιμο και το άνοιγμα εκ νέου του κινητού. Εμένα μου έλυσε το πρόβλημα. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

 

 

Βγάζεις ην μπαταρία? τί κάνεις?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Βγάζεις ην μπαταρία? τί κάνεις?

 

Οχι φιλαρακι.

Απλα κλεινεις το κινητο σου (απο το πληκλτρο πανω στο κινητο) για μερικα δευτερολεπτα και το ξανα ανοιγεις.

Απλο ειναι ;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλαρακι.

Απλα κλεινεις το κινητο σου (απο το πληκλτρο πανω στο κινητο) για μερικα δευτερολεπτα και το ξανα ανοιγεις.

Απλο ειναι ;)

 

Αυτό ήταν? χαχα, ευχαριστώ

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες υπάρχει κάπου να κοιτάξω για παιχνίδια ? (αν και ομολογώ οτι με αυτά τα πλήκτρα λίγο δύσκολα παίζεις)
Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

Βγάζεις ην μπαταρία? τί κάνεις?

 

Παντως νομιζω οτι για ψευτοπροβληματα μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα βοηθουσε.Εγω παντως μετα απο 10 μερες κατοχης του κινητου σημερα το ξαναεβαλα στο κουτι και το πηγα στο καταστημα της Vodafone για να το στειλουν για αντικατασταση γιατι το τρεμουλιασμα της οθονης και το να βλεπει τον φορτιστη σαν Usb συνδεση δεν εφευγαν ουτε με την επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων.Σημερα εμαθα οτι μπορεις να επιστρεψεις το κινητο και να ζητησεις αντικατασταση μεσα σε 28 ημερολογιακες ημερες απο την αγορα του.Ας ελπισουμε οτι δεν θα μου στειλουν παλι κανενα προβληματικο.Και ηταν και Κινεζικο :lol: το ατιμο.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες υπάρχει κάπου να κοιτάξω για παιχνίδια ? (αν και ομολογώ οτι με αυτά τα πλήκτρα λίγο δύσκολα παίζεις)

 

Μπες στο http://Mobile9.com χει αρκετά. επίσης ψάξε κάποια θέματα που υπάρχουν στις προηγούμενες σελίδες γεμάτο παιχνίδια. Πάντως φίλε, με το D pad, είναι αδύνατον να παίξεις όμως το 99% των παιχνιδιών παίζουν και με τα πλήκτρα πχ 2 4 6 8 για κίνηση και πέντε για μέσα.

 

Υ.Γ άμα δεν βρεις τα παιχνίδια που ψάχνεις βρές με στο msn θα σου δείξω ΄δώσω μερικά καλα ;)

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παντως νομιζω οτι για ψευτοπροβληματα μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων θα βοηθουσε.Εγω παντως μετα απο 10 μερες κατοχης του κινητου σημερα το ξαναεβαλα στο κουτι και το πηγα στο καταστημα της Vodafone για να το στειλουν για αντικατασταση γιατι το τρεμουλιασμα της οθονης και το να βλεπει τον φορτιστη σαν Usb συνδεση δεν εφευγαν ουτε με την επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων.Σημερα εμαθα οτι μπορεις να επιστρεψεις το κινητο και να ζητησεις αντικατασταση μεσα σε 28 ημερολογιακες ημερες απο την αγορα του.Ας ελπισουμε οτι δεν θα μου στειλουν παλι κανενα προβληματικο.Και ηταν και Κινεζικο :lol: το ατιμο.

 

Όπας τι έίπες τώρα. Αλήθεια? το γράφει στο manual? :D Μάλλο δεν θα το στείλω αλλα ακόμα προλαβαίνω

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Όπας τι έίπες τώρα. Αλήθεια? το γράφει στο manual? :D Μάλλο δεν θα το στείλω αλλα ακόμα προλαβαίνω

 

Δε το γραφει στο μανουαλ

Το δινει η Βονταφον

 

28 μερες δινει Doa που σημαινει πληρη αντικατασταση. Ομως εχει και ορους. Μη νομιζεις οτι θα στο αλλαξουν με γελοιες δικαιολογιες. Πρεπει να διαπιστωθει οντως προβλημα. Γιατι αλλιως αν ζητησεις αλλαγη για καμια αηδια, παλι και το αλλο τα ιδια προβληματα θα εχει

:X
Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει να μην σας δείχνει τις κλήσεις σας?Εμένα από τότε που το πήρα, μόλις κάνει κάποιος αναπάντητη, δε με πάει στο "Νέο συμβάν" αλλά στις "Συντομεύσεις" με πρώτο πρώτο το Bluetooth.Πάω στην λίστα των κλήσεων και είναι κενή...Μπορεί κανείς να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει να μην σας δείχνει τις κλήσεις σας?Εμένα από τότε που το πήρα, μόλις κάνει κάποιος αναπάντητη, δε με πάει στο "Νέο συμβάν" αλλά στις "Συντομεύσεις" με πρώτο πρώτο το Bluetooth.Πάω στην λίστα των κλήσεων και είναι κενή...Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

 

Καλο ειναι να κανεις μια αναβαθμιση.

Ειναι σιγουρο προβλημα με το λογισμικο της συσκευης.

Αν εξακολουθει τοτε πρεπει να το πας στο Service.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνω αναβάθμιση?Πληρώνω?

 

Η αναβαθμιση ειναι δωρεαν και την κανεις απο το σπιτι σου.

Απλα θα πρεπει να μπεις στη σελιδα της Sony Ericsson και να κατεβασεις το Update Service της Ericsson.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια σας παρακαλώ, έβαλα το myphone explorer. Φοβερό πρόγραμμα. Αλλά έχω ένα πρόβλημα. Πρώτων μου λέει δεν το βρήσκει, αλλά συνδέεται και το πιο σημαντικό, οταν ανοίγω τα παραπάνω μου ( πχ αρχεια, επαφές) μου λέει "Το πρωτόκολλο obex δεν είναι ρυθμισμένο!!"

"OBEX error:ERROR"

 

Πλς ξέρει κάποιος τί συμβαίνει?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Η αναβαθμιση ειναι δωρεαν και την κανεις απο το σπιτι σου.

Απλα θα πρεπει να μπεις στη σελιδα της Sony Ericsson και να κατεβασεις το Update Service της Ericsson.

 

Τι ακριβώς είναι?

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς είναι?

 

Sony Ericsson Update Service

"Κατεβάστε" και εγκαταστήστε την Υπηρεσία Αναβάθμισης στον υπολογιστή σας. Όταν υπάρχει μία βελτιωμένη έκδοση λογισμικού για το προϊόν σας, μπορείτε να την "κατεβάσετε" όποτε θέλετε και να έχετε πάντοτε ενημερωμένο το λογισμικό του τηλεφώνου σας. Δε θα χαθούν δεδομένα του χρήστη και θα οδηγηθείτε ομαλά σε ολόκληρη τη διαδικασία της ενημέρωσης.

 

Οδηγίες εγκατάστασης

 

1. "Κατεβάστε" το αρχείο στην επιφάνεια εργασίας του υπολογιστή σας.

2. Τρέξτε το αρχείο που "κατεβάσατε" και ακολουθήστε τις οδηγίες που εμφανίζονται.

Σημείωση! Εάν χρησιμοποιείτε τη βάση DSS-25. παρακαλούμε πηγαίνετε στο βήμα 6)

3. Εάν χρησιμοποιείτε καλώδιο USB DCU-60, η εγκατάσταση του προγράμματος οδήγησης του USB Flash θα ξεκινήσει αυτόματα ενώ τρέχετε την εφαρμογή.

4. Ο Οδηγός Εύρεσης Νέων Εξαρτημάτων θα ξεκινήσει. Ακολουθήστε τις οδηγίες για την εγκατάσταση του προγράμματος οδήγησης του USB Flash.

5. Μετά την εγκατάσταση επανεκκινήστε την Υπηρεσία Αναβάθμισης.

6. Μόλις ολοκληρωθεί η εγκατάσταση, παρακαλούμε επανεκκινήστε τον υπολογιστή.

 

http://www.sonyericsson.com/downloads/Update_Service_Setup-2.6.11.7.exe

 

Μέγεθος αρχείου 23 Mb

Διάρκεια λήψης περίπου 4 λεπτά ή λιγότερο με την τρέχουσα συνδεσή σας.

 

 

Απαιτήσεις

 

Σύνδεση Internet (κατά προτίμηση ευρυζωνική)

Ανάλογα το μοντέλο τηλεφώνου σας, χρειάζεστε μια επιτραπέζια βάση DSS-25, για συμβατά με DSS-25 τηλέφωνα ή ένα καλώδιο DCU-60 USB, για συμβατά με DCU-60 τηλέφωνα

Macromedia Flash Player εγκατεστημένο στον Internet Explorer. Διαθέσιμο στο http://www.macromedia.com

 

Ελάχιστες απαιτήσεις συστήματος:

Windows 2000, Windows XP

Pentium III 600 MHz

Ελεύθερος δίσκος 300 MB στο σκληρό δίσκο

256MB RAM

Εγκατεστημένο Macromedia Flash

Internet Explorer

Πώς να χρησιμοποιήσετε

1. Κάντε διπλό κλικ στο εικονίδιο της Υπηρεσίας Ενημέρωσης στην επιφάνεια εργασίας.

2. Την πρώτη φορά που εκτελείται η Υπηρεσία Ενημέρωσης, η εφαρμογή συνδέεται με το Internet για να 'κατεβάσει' περιεχόμενο που απαιτείται για να είναι δυνατή η εκτέλεση της υπηρεσίας. Αυτή η διαδικασία μπορεί να διαρκέσει πολλά λεπτά, ανάλογα με την ταχύτητα σύνδεσης με το Internet.

3. Επιλέξτε τη γλώσσα που προτιμάτε και ακολουθήστε τις οδηγίες που εμφανίζονται.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά φίλε!Πάω να προσπαθήσω και θα σου πω αργότερα!

 

No Problem Φιλαρακι.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Λέει

 

1)Απενεργοποιήστε το τηλέφωνο σας

2)Βγάλτε τη SIM

3)Αντικαταστήστε την μπαταρία

4)Πιέστε παρατεταμένα το κουμπί "C"

5)Συνδέστε το σύνδεσμο USB στο τηλέφωνο

 

3)Δεν έχω άλλη μπαταρία

4)Τι εννοεί?

Link to comment
Share on other sites

Λέει

 

1)Απενεργοποιήστε το τηλέφωνο σας

2)Βγάλτε τη SIM

3)Αντικαταστήστε την μπαταρία

4)Πιέστε παρατεταμένα το κουμπί "C"

5)Συνδέστε το σύνδεσμο USB στο τηλέφωνο

 

3)Δεν έχω άλλη μπαταρία

4)Τι εννοεί?

 

Θα πρεπει να βγαλεις την καρτα ΣΙΜ.

Την ιδια μπαταρια βαζεις αλλα προσεχε να ειναι πληρως φορτισμενη ;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...