Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πορεί. κάνε δεν χάνεις τίποτα. Αφού ήδη η αναβάθμιση τα έσβησε όλ. Γιατι δεν θες να πας στο σερβις?

 

 

Παιδες να ρωτησω? Εχουμε κανα Java emulator για τις οθονες μας? ΓΙατι εχω ενα αλλα εξομειωνει μικροτερη οθονη ..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειμαι στο κρεβάτι μου αραχτός και ακουω τα αγαπημενα μου τραγουδια που εχω περασει στο κινητο και συγκεκριμενα Σταματη Γονιδη. Κανω μια αλλαγη και βαζω FM να ακουσω κανα σταθμο με λαικα. Ξαφνικα συντονιζω σε σταθμο με ροκιες και ακουω μια φοβερη ροκια, αλλα λαικουρας καθως ειμαι δεν ξερω τι ακουω. Τι κανω λοιπον το ατομο??? Παταω το κουμπακι και στελνω δειγμα με το trackID ετσι πιο πολυ απο περιεργεια για να δω αν δουλευει η υπηρεσια ή αν με δουλευουν απο την SE. Και τι γινεται??? Μου εμφανιζει την πληροφορια οτι ακουω Metallica , The Memory Remains , S&M, Disc1. Εμεινα καγκελο.... Αντε μετα απο αυτο να παρεις NOKIA. και αν το αλλαζα παλι SE Wxxx θα παιρνα.

 

Edited, Δεν προλαβα καλα, καλα να postαρω και αλλαζοντας σταθμο πιανω Γονιδη να τραγουδαει "Σαββατο.." (χαχα αυτον τον τιτλο τον ηξερα, επειδη ειμαι τρελαμενος με Γονιδη) και λεω ενταξει οι Metallica ειναι world band και το βρηκε το ID αλλα με Γονιδη χλωμο το κοβω. Και τι γινεται??

Παλι στελνω δειγμα και μου απανταει το ΙD πως ακουω Σταματη Γονιδη, Σαββατο, Στιγμες που μου πηρες. Με πιασανε τα κλαματα....απο χαρα.

Ο αγαπημενος μου τραγουδιστης κανει διεθνη καριεραααααα....

Link to comment
Share on other sites

Τι χρέωση έχει αυτή η υπηρεσία; (είχα την εντύπωση ότι στην ελλάδα δεν ήταν διαθέσιμη) :happy:
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι χρέωση έχει αυτή η υπηρεσία;

 

TSAMPA MAN..... Μπαινω με Wap απο ΤΙΜplus. Δεν λεει πουθενα κατι για χρεωση... Εχω βαλει και το ΤIMplus non stop.

Link to comment
Share on other sites

TSAMPA MAN..... Μπαινω με Wap απο ΤΙΜplus. Δεν λεει πουθενα κατι για χρεωση... Εχω βαλει και το ΤIMplus non stop.

 

Εαν λειτουργεί μέσο WAP, δεν είναι τσάμπα! ;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εαν λειτουργεί μέσο WAP, δεν είναι τσάμπα! ;)

Αφού έχει TIM Plus non stop τότε δε χρεώνεται κάτι!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Yeap WAP= χρονοχρεωση!

Αυτό έχει πάψει να ισχύει εδώ και χρόνια, από τότε που έπαψαν οι CSD κλήσεις και χρησιμοποιείται το GPRS για τη σύνδεση.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχει TIM Plus non stop τότε δε χρεώνεται κάτι!

 

Δεν χρεώνεται ο ίδιος, αλλά γενικά η υπηρεσία δεν είναι δωρεάν ;)

TIM Plus non stop = Free WAP;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρεώνεται ο ίδιος, αλλά γενικά η υπηρεσία δεν είναι δωρεάν ;)

TIM Plus non stop = Free WAP;

Αν το μήνα μπαίνεις πάνω από 10 φορές μέσα, τότε αξίζει και με το παραπάνω.

Εγώ που κάνω αρκετά μεγάλη χρήση, για πλοήγηση, mail κ.α. δίνω 3,50 που είναι το πάγιο της υπηρεσίας και γλυτώνω 80,00 που θα πλήρωνα για την ίδια χρήση αν δεν υπήρχε.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο κρεβάτι μου αραχτός και ακουω τα αγαπημενα μου τραγουδια που εχω περασει στο κινητο και συγκεκριμενα Σταματη Γονιδη. Κανω μια αλλαγη και βαζω FM να ακουσω κανα σταθμο με λαικα. Ξαφνικα συντονιζω σε σταθμο με ροκιες και ακουω μια φοβερη ροκια, αλλα λαικουρας καθως ειμαι δεν ξερω τι ακουω. Τι κανω λοιπον το ατομο??? Παταω το κουμπακι και στελνω δειγμα με το trackID ετσι πιο πολυ απο περιεργεια για να δω αν δουλευει η υπηρεσια ή αν με δουλευουν απο την SE. Και τι γινεται??? Μου εμφανιζει την πληροφορια οτι ακουω Metallica , The Memory Remains , S&M, Disc1. Εμεινα καγκελο.... Αντε μετα απο αυτο να παρεις NOKIA. και αν το αλλαζα παλι SE Wxxx θα παιρνα.

 

Edited, Δεν προλαβα καλα, καλα να postαρω και αλλαζοντας σταθμο πιανω Γονιδη να τραγουδαει "Σαββατο.." (χαχα αυτον τον τιτλο τον ηξερα, επειδη ειμαι τρελαμενος με Γονιδη) και λεω ενταξει οι Metallica ειναι world band και το βρηκε το ID αλλα με Γονιδη χλωμο το κοβω. Και τι γινεται??

Παλι στελνω δειγμα και μου απανταει το ΙD πως ακουω Σταματη Γονιδη, Σαββατο, Στιγμες που μου πηρες. Με πιασανε τα κλαματα....απο χαρα.

Ο αγαπημενος μου τραγουδιστης κανει διεθνη καριεραααααα....

einai sigoura tzampa??

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Αν το μήνα μπαίνεις πάνω από 10 φορές μέσα, τότε αξίζει και με το παραπάνω.

Εγώ που κάνω αρκετά μεγάλη χρήση, για πλοήγηση, mail κ.α. δίνω 3,50 που είναι το πάγιο της υπηρεσίας και γλυτώνω 80,00 που θα πλήρωνα για την ίδια χρήση αν δεν υπήρχε.

 

Ομορφιά!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kalimera sas!

 

Thelw na mu peite oti gnorizete, (ean gnorizete) gia ta visualizations kai eidikotera gia ta ekswfila album pu emfanizontai ston media player tou w850i.

- Ta tragudia ta apothikeyoume ana album+kalitexni kai episynaptoume ekei mikro jpg? gif? i kati allo arxeio gia na fanei sto kinito?

Kapio programmataki pu dimiurgei eksofila album yparxei?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο κρεβάτι μου αραχτός και ακουω τα αγαπημενα μου τραγουδια που εχω περασει στο κινητο και συγκεκριμενα Σταματη Γονιδη. Κανω μια αλλαγη και βαζω FM να ακουσω κανα σταθμο με λαικα. Ξαφνικα συντονιζω σε σταθμο με ροκιες και ακουω μια φοβερη ροκια, αλλα λαικουρας καθως ειμαι δεν ξερω τι ακουω. Τι κανω λοιπον το ατομο??? Παταω το κουμπακι και στελνω δειγμα με το trackID ετσι πιο πολυ απο περιεργεια για να δω αν δουλευει η υπηρεσια ή αν με δουλευουν απο την SE. Και τι γινεται??? Μου εμφανιζει την πληροφορια οτι ακουω Metallica , The Memory Remains , S&M, Disc1. Εμεινα καγκελο.... Αντε μετα απο αυτο να παρεις NOKIA. και αν το αλλαζα παλι SE Wxxx θα παιρνα.

 

Edited, Δεν προλαβα καλα, καλα να postαρω και αλλαζοντας σταθμο πιανω Γονιδη να τραγουδαει "Σαββατο.." (χαχα αυτον τον τιτλο τον ηξερα, επειδη ειμαι τρελαμενος με Γονιδη) και λεω ενταξει οι Metallica ειναι world band και το βρηκε το ID αλλα με Γονιδη χλωμο το κοβω. Και τι γινεται??

Παλι στελνω δειγμα και μου απανταει το ΙD πως ακουω Σταματη Γονιδη, Σαββατο, Στιγμες που μου πηρες. Με πιασανε τα κλαματα....απο χαρα.

Ο αγαπημενος μου τραγουδιστης κανει διεθνη καριεραααααα....

 

Γραφει συνεχεια υπηρεσια μη διαθεσιμη!!!

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι προβλήματα τους ανέφερες?

 

Τρεμουλιασμα οθονης-κολληματα και στην διαδικασια φορτισης εμφανιζε τη συνδεση usb.Σημερα πηρα το τηλεφωνο σε μαυρο χρωμα βεβαια (το προηγουμενο ηταν ασπρο)και βλεπω πως ειναι καλλιτερο απο το προβληματικο.Ακομα και το καλυμμα της μπαταριας ειναι σφιχτο και δεν εχει τζογο οπως ειχε το αλλο.Βεβαια ειναι VL αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Τρεμουλιασμα οθονης-κολληματα και στην διαδικασια φορτισης εμφανιζε τη συνδεση usb.Σημερα πηρα το τηλεφωνο σε μαυρο χρωμα βεβαια (το προηγουμενο ηταν ασπρο)και βλεπω πως ειναι καλλιτερο απο το προβληματικο.Ακομα και το καλυμμα της μπαταριας ειναι σφιχτο και δεν εχει τζογο οπως ειχε το αλλο.Βεβαια ειναι VL αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας.

 

Αυτό που τους έδωσες ήταν λευκό??

Έπρεπε να απαιτήσεις λευκό.Δεν έχουν δικαίωμα να σου αλλάξουν χρώμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που τους έδωσες ήταν λευκό??

Έπρεπε να απαιτήσεις λευκό.Δεν έχουν δικαίωμα να σου αλλάξουν χρώμα.

 

Ηθελα και το πηρα μαυρο και τελικα το βρισκω πιο ωραιο.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Γραφει συνεχεια υπηρεσια μη διαθεσιμη!!!

 

Εμενα συνεχιζει ακαθεκτο να μου δινει πληροφοριες απο τα τραγουδια που ακουω στο ραδιο και με εχει αφησει αφωνο.. Το εκπληκτικο ειναι οτι αναγνωριζει και ελληνικα τραγουδια, κατι που δεν το περιμενα. Απο Νατασα Θεοδωριδου μεχρι Γιαννη Πλουταρχο....

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα και το πηρα μαυρο και τελικα το βρισκω πιο ωραιο.

A, ok.

Αλλά κανονικά δεν αλλάζει το χρώμα.

Άντε, με γειά!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι και εγω.

 

Σε συγκριση με το Nokia 6270, το W850 που υπερεχει και που υστερει?

(ενταση και ποιοτητα ηχου απο τα ακουστικα, ευαισθησια ραδιοφωνου, οθονη, φωτο κλπ)

 

ΥΓ ενδεχομενως τα παραπανω ερωτηματα να εχουν ηδη απαντηθει αλλα το thread εχει γινει ηδη αρκετα μεγαλο

 

Ευχαριστω

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Filoi mou exo epidotisei stin vodafone kai 8elo to w850i alla oxi to live!!! yparxei tropos na to paro xoris live?

 

nai yparxei tropos pas se ena katasthma pou exei kanei kai vodafone kai cosmote syndeseis kai kaneis foritothta (me to idio noumero apo vodafone se cosmote) kai tote perneis syskeuh mh vodafone[ayto einai apolyta sigouro]

 

apo thn allh ama exeis megalh epidothsh pas se ena idio katasthma kai vodafone kai cosmote syndeseis kai zhtas apla h syskeyh sou na mhn einai ...live...

 

YP. cosmote kalytero shma....prosopikh empireia

megabyte

http://www.football.co.uk/shared/images/teams/panathinaikos.jpgPanatha for ever..........

Link to comment
Share on other sites

nai yparxei tropos pas se ena katasthma pou exei kanei kai vodafone kai cosmote syndeseis kai kaneis foritothta (me to idio noumero apo vodafone se cosmote) kai tote perneis syskeuh mh vodafone[ayto einai apolyta sigouro]

 

apo thn allh ama exeis megalh epidothsh pas se ena idio katasthma kai vodafone kai cosmote syndeseis kai zhtas apla h syskeyh sou na mhn einai ...live...

 

YP. cosmote kalytero shma....prosopikh empireia

Το δευτερο δεν ισχυει!! δοκιμασμενο!

Μονο με φορητοτητα θα αποφυγει το vodafone live αλλα υπαρχει και περιπτωση να μειωθει και το τελικο ποδο της επιδοτησης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...