Jump to content

Jeans


dBpanos
 Κοινοποίηση

Τι τζην φορατε?  

581 members have voted

  1. 1. Τι τζην φορατε?

    • Levi's
      121
    • Seven7
      16
    • Diesel
      163
    • Staff
      70
    • Replay
      52
    • BSB
      16
    • Nautica
      9
    • Aλλο (αναφερετε ποιο)
      134


Recommended Posts

μια απορια...το d&g που ειδες ηταν διακριτικο η ειχε καμια ραφη η οτιδηποτε με μεγαλα γραμματα?:)σοπα,πηγαν τοσο τα αρμανι?ελεος!

 

Ήταν πάρα πολύ διακριτικό και σχεδόν μονόχρωμο σκούρο μπλε. Γι' αυτό και ήταν τόσο φθηνό...

 

Το Armani που είδα ήταν μονόχρωμο μπλε με κίτρινες ραφές αν θυμάμαι καλά, δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο σε καμία περίπτωση... Αυτό που πήρα εγώ στο πίσω μέρος εκεί που παλιά έγραφε Armani Jeans, γράφει "Saetta Riders", ενώ είχε πάνω και μία ετικέττα που γράφει: "These jeans are made from specially selected premium ringspun denim. For beauty and strength. Finely handcrafted."

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 426
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Levis γιατι ειναι φθηνα...ειναι κλασσικα και επειδη δεν ειμαι και πολυ της μοδας..τα βρισκω παντου..το θεωρω μεγαλη βλ@κεια να δωσεις πανω απο 100 ευρο για τζιν παντελονι..ασε που αυτα τα "μοδατα" με καμια 10ρια πλυσιματα γινονται για πεταμα.

 

Υ.Γ.ο καταναλωτισμος εχει χτυπησει την πορτα των jeans..:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

DIESEL Γιατι για μενα δεν εχουν σημασια τα λεφτα! Απλα...ειναι ιδεα;)

 

ναι...το ΚΚΕ η ΑΕΚ και τα Diesel ειναι ιδεα...

Link to comment
Share on other sites

Replay apo mena. Einai 8rhskeia oxi mono idea :lol::lol::p

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Ποιά η γνώμη σας για τα Pepe Jeans London;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ποιά η γνώμη σας για τα Pepe Jeans London;

 

 

τα αγαπημενα μου πλεον , εχω 3 παντελονια κ αρχιζουν σε πολυ καλη τιμη .Το πιο φθηνο απο 77 ευρω , φθανουν κ μεχρι 130-140 ευρω

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

τα αγαπημενα μου πλεον , εχω 3 παντελονια κ αρχιζουν σε πολυ καλη τιμη .Το πιο φθηνο απο 77 ευρω , φθανουν κ μεχρι 130-140 ευρω

 

Πράγματι είναι σχετικά φθηνά και - φαντάζομαι - καλής ποιότητας... Έψαχνα για jean σήμερα στο Attica, ένα D&G που βρήκα δεν υπήρχε στο νούμερο μου και έτσι κατέληξα σε ένα Pepe, 91 ευρώ...

 

Υ.Γ.

Να μην ξεχνάμε και τη Sienna Miller... :love:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι πιο πολυ σε Moschino...σημερα πηγα στον Γιαννετο για κατι μπλουζακια και ερωτευτηκα ενα τζινακι(Μοσκινο) γυρω στα 240 ευρω.
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι πιο πολυ σε Moschino...σημερα πηγα στον Γιαννετο για κατι μπλουζακια και ερωτευτηκα ενα τζινακι(Μοσκινο) γυρω στα 240 ευρω.

 

Ωραία είναι τα Moschino, τα φορούσα παλαιότερα, πλέον δεν έχουν τόσο καλή εφαρμογή πάνω μου (ή δεν τα αισθάνομαι εγώ καλά). :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά είναι τα trussardi. Απο τη στιγμή που πήρα το πρώτο μου jean trussardi δεν χρειάστηκε καν να κοιτάξω σε άλλη μάρκα.. Πολύ καλή ποιότητα, πολύ καλή εφαρμογή και δεν σε σφίγγουν στη κοιλιά λόγω του strech υφάσματος :)
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά είναι τα trussardi. Απο τη στιγμή που πήρα το πρώτο μου jean trussardi δεν χρειάστηκε καν να κοιτάξω σε άλλη μάρκα.. Πολύ καλή ποιότητα, πολύ καλή εφαρμογή και δεν σε σφίγγουν στη κοιλιά λόγω του strech υφάσματος :)

και να πληρωνεις ενα παντελονι 200 ευρο!!! :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν κοιτάζω μάρκα όσον αφορά τα jeans...πάντα δοκιμάζω και παίρνω όποιο μου πηγαίνει περισσότερο...έχω παρατηρήσει όμως ότι τα diesel είναι αυτά που με ικανοποιούν πιο πολύ από όλα...η καλύτερη εφαρμογή αλλά και αντοχή!

Τώρα σε τιμές δεν κάνω υπερβολές γιατί θεωρώ ανόητο να δώσω αρκετά χρήματα μόνο και μόνο για ένα πράγμα...το μεγαλύτερο ποσό που έχω ξοδέψει είναι 150 ευρώ αλλά για ένα παντελονάκι αγαπημένο και πολυφορεμένο τα τελευταία 2 χρόνια:love:

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 2 χρονια περιπου κ λογω του οτι ο αδερφος μου μενει Γερμανια , δοκιμασα τα Jack & Jones (jackjones.com - κορυφαιο site).Eιναι ολλανδικα , αρκετα φθηνα κ να πω την αμαρτια μου , οταν τα πρωτοειδα τα υπολογιζα στα 80-90 ευρω.Ελα που ομως το πιο φθηνο κομματι τους κοστιζει 45 ευρω..Κ ειναι κ φοβερο παντελονι..Στη Γερμανια ειναι πολυ διαδεδομενα (το παρατηρησα παλι φετος το καλοκαιρι) και οι τιμες τους αρχιζουν απο 45 ευρω κ φτανουν μεχρι το 85 ευρω τα πιο ακριβα.

Δυστυχως στην Ελλαδα δεν υπαρχουν..

Αν επισκεφτειτε το σαιτ , φετος αγορασα το comfort fit GateBB809 στα 45 ευρω

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά είναι τα trussardi. Απο τη στιγμή που πήρα το πρώτο μου jean trussardi δεν χρειάστηκε καν να κοιτάξω σε άλλη μάρκα.. Πολύ καλή ποιότητα, πολύ καλή εφαρμογή και δεν σε σφίγγουν στη κοιλιά λόγω του strech υφάσματος :)

 

Πράγματι είναι πολύ καλά τα Trussardi, αλλά δεν έχουν όλα stretch ύφασμα στη μέση (νομίζω :worry:). :)

 

και να πληρωνεις ενα παντελονι 200 ευρο!!! :blink:

 

Δεν κάνουν όλα τόσο. Θυμάμαι είχα πάρει ένα πριν 2-3 χρόνια που έκανε 130.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

τωρα εχω βολευτει με 2 Replay...
θα παρακαλούσα όσους γράφουν εντυπώσεις, να παραθέτουν και τα προηγούμενα κινητά τους για να έχουμε μια πιο ξεκαθαρη εικόνα για τα οσα λεει ο καθένας. οσοι αναφέρονται σε SoT, να μας λένε και τις ρυθμίσεις που ειχαν, πχ ανοικτο 4g, wifi only, gps, gaming κλπ.
Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι fan των diesel..αλλα προσφατα πηγα στο factory και πήρα δύο staff με 49ευρώ το ένα....μούρλια :* :*

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Diesel γνησιο γιατι τα περισσοτερα που βλεπουμε ειναι Sanda Barbara, το κακο ειναι οτι καθε χρονο περνουν αυξηση κανα 50ευρω, η ντουλαπα μου εχει πανω απο 30 jeans διαφορες μαρκες, μονο Diesel και Live's γιατι αν παρω αλλη μαρκα θα κανει παρεα με τα υπολοιπα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...