Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντως ειναι ασηκωτο, και η αναλυση της οθονης καθιστα τη χρηση του wifi περιττη.

Αλλα, αν εισαι τρελαμενος με μουσικη... δεν υπαρχει καλυτερο κινητο (ισως και το w900i)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οντως ειναι ασηκωτο, και η αναλυση της οθονης καθιστα τη χρηση του wifi περιττη.

Αλλα, αν εισαι τρελαμενος με μουσικη... δεν υπαρχει καλυτερο κινητο (ισως και το w900i)

Είμαι τρελαμένος με τη μουσική, και τη θεωρώ το βασικότερο feature για το κινητό μου (για αυτό και πήρα το μουσικό N-Series αντί για κάποιο άλλο).

Ε λοιπόν μου αρέσει περισσότερο ο player της σειράς W της Sony Ericsson.

Anyway, για τους επόμενους μήνες είμαι ερωτευμένος με το W880i μου, όταν το βαρεθώ βλέπουμε. Ίσως κάνω άλλη μια απόπειρα με κάποιο Nokia.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αν δε σε ικανοποιησε το Ν91, μαλλον δε θα σε ικανοποιησει κανενα αλλο Ν.

 

εγω το εχω ακομα.

Link to comment
Share on other sites

αν δε σε ικανοποιησε το Ν91, μαλλον δε θα σε ικανοποιησει κανενα αλλο Ν.

 

εγω το εχω ακομα.

 

Tο ηχειο μονο ρε φιλε.....

ειναι το τρωτο του σημειο...

 

αλλα απο τα ακουστικα... ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

αν δε σε ικανοποιησε το Ν91, μαλλον δε θα σε ικανοποιησει κανενα αλλο Ν.

 

Μου την έσπασε και το ότι μετά από 4-5 μήνες ο browser τα είχε παίξει τελείως και όλο κράσαρε αν πήγαινα να δω κάποια σελίδα λίγο πιο βαριά από το συνηθισμένο... Μου θύμησε τη συμπεριφορά του Firefox 1 σε παλιο υπολογιστή, που ήθελε να τον κλείνεις και να τον ξαναανοίξεις κάθε λίγο επειδή δεν έκανε καλή διαχείριση της μνήμης, αλλά στο Ν91 μου αυτό γινόταν με το που ξεκινούσα τον browser.

Και είχε πρόβλημα και ο Opera Mini... τα ίδια μου έκανε αλλά κρατούσε λίγο περισσότερο.

Σαν να ήθελε format το κινητό. Ε, κάπου εκεί το σκότωσα και ησύχασα. :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια σκεφτομαι να αγορασω μεταχειρησμενο nokia n91 8gb !τι λετε αξιζει πλεον η αγορα του?

 

Αν προκειται να το παρεις για τον ηχο του

και φυσικα αν ειναι σε καλη κατασταση ,Ναι ! :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να αγορασω μεταχειρησμενο nokia n91 8gb !τι λετε αξιζει πλεον η αγορα του?

 

To N91 είναι θησαυρός.. Εδώ σκέφτομαι να το πάρω κι εγώ σα δεύτερο.. Backup μουσικής ευτυχίας φίλε μου!!

 

Πόσο παίζει στην αγορά η τιμή του σα μτχ? Άρχισα να το σκέφτομαι σοβαρά..:lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να αγορασω μεταχειρησμενο nokia n91 8gb !τι λετε αξιζει πλεον η αγορα του?

 

Αξιζει!! Ειδικα αν παρεις και ψιλο-αξιολογα ακουστικα... τοτε θα εχεις το πιο δυνατο mp3 player;)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Για το Nokia N91-1 (RM-43) το product code είναι 0526633.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

:) Ευαχριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση!Γνωριζει καποιος κ το product code του 8γιγα?

 

product code του 8γιγα

0539386

Link to comment
Share on other sites

;) Εισαι πρωτος

 

Λοιπον,αυτο που προσπαθησα να κανω,ηταν να περασω στο Ν91, το software του Ν91 8γιγα,αφου πρωτα του εβαλα το αναλογο product code.Δεν ξερω αν το δοκιμασε κ κανεις αλλος,αλλα το πορισμα ειναι οτι δεν γινεται η πατεντα :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρε παιδια επειδη εγω το σκεφτομουν να το περνα ποιο παλια πειτε μου λιγο το ηχειο ακουγετε δυνατα? Σαν το 3250?
Link to comment
Share on other sites

Το 3250 έχει πολύ πιο δυνατό ηχείο. Έχω κάνει άμεση σύγκριση και η διαφορά ήταν κατι παραπάνω απο αισθητή. Απο τα ακουστικά όμως, είναι οτι καλύτερο υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς όμως οτι είναι μονοφωνικό. Άρα, μπορεί να παίζει πιο δυνατά, που όντως το κάνει, αλλά πάρα πολλά μοντέλα με 2 ηχεία σίγουρα έχουν πολύ πιο ποιοτικό ήχο απο τα στερεοφωνικά ηχεία τους.

 

Μια και έχεις χρησιμοποιήσει Ν81 και 3250 για πες μας τις εντυπώσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και όλα τα άλλα. Το μόνο που ευχαριστήθηκα στο Ν91, όταν το είχα, ήταν η ποιότητα απο τα ακουστικά, η ευχρηστία διαχείρισης της μουσικής και η ποιότητα κατασκευής του. Όμως είναι τεράστιο, με κακή αυτονομία, με απαράδεκτη οθόνη και πολλές ελλείψεις στο λειτουργικό του.
Link to comment
Share on other sites

Όχι και όλα τα άλλα. Το μόνο που ευχαριστήθηκα στο Ν91, όταν το είχα, ήταν η ποιότητα απο τα ακουστικά, η ευχρηστία διαχείρισης της μουσικής και η ποιότητα κατασκευής του. Όμως είναι τεράστιο, με κακή αυτονομία, με απαράδεκτη οθόνη και πολλές ελλείψεις στο λειτουργικό του.

 

ε, αυτα 8ελεις απο ενα μουσικο τηλεφωνο

 

υγ. χαμηλωσε την φωτεινοτητα και θα εχεις καλυτερη αυτονομια

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια παιρνει μονο ακουστικα νοκια η και τις κλασσικες "ψυρρες"??

(λεω χωρις το ανταπτορακι νοκια)

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ!!Εχω βρει και κατι φοβερα ακουστικα στο e - bay!!!!

Τωρα μενει να..παρω το κινητο!!!:lol::lol::lol:

Αν εχει κανενας τιποτα υπ οψιν του ας μου πει(σε μεταχειρισμενο)

Και επισης πειτε μου τι να προσεξω μην παρω καμια φολα και την πατησω...:confused:

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Και επισης πειτε μου τι να προσεξω μην παρω καμια φολα και την πατησω...:confused:

 

Εαν θελεις να παρεις μεταχειρισμενη συσκευη πατησε τον παρακατω κωδικο για να δεις τον πραγματικο χρονο που εχει μιλησει καποιος απο αυτη την συσκευη. Ισως αυτο μπορει να βοηθησει: *#92702689#

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253385#post2253385

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...