Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ειμαι σιγουρος...

μην σε παρω στο λαιμο μου.

 

Με το 5500 μονο ειναι fully compatible .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia exw 2 apories.Meta apo anavathmisi se nokia shop tou N80 se N80ie prospathisa na koitaksw gia kapoia neoteri anavathmisi me to NSU.Entopizei mia kai edw einai pou arxizoun oi apories mou.1.Prospathw na kanw update alla diakoptetai automata ato simeio pou kanei downloading ta nea arxeia.Kai 2.Yparxei ontws anavathmisi i tha mou perasei kapoia paleoteri....tupou .42

[sIGPIC][/sIGPIC]

Electronic Computing Systems

Link to comment
Share on other sites

Paidia exw 2 apories.Meta apo anavathmisi se nokia shop tou N80 se N80ie prospathisa na koitaksw gia kapoia neoteri anavathmisi me to NSU.Entopizei mia kai edw einai pou arxizoun oi apories mou.1.Prospathw na kanw update alla diakoptetai automata ato simeio pou kanei downloading ta nea arxeia.Kai 2.Yparxei ontws anavathmisi i tha mou perasei kapoia paleoteri....tupou .42

 

μηπως επειδη το εχεις μετρατεψει σε ie δεν το διαβαζει και το διακοπτει επειδη η αναβαθμιση ειναι για το ν80 και οχι για το ν80ie.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως επειδη το εχεις μετρατεψει σε ie δεν το διαβαζει και το διακοπτει επειδη η αναβαθμιση ειναι για το ν80 και οχι για το ν80ie.

kanonita an itan etsi den tha eprepe na entopizei katholou tin anavathmisi.Etsi pisteuw toulaxiston.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Electronic Computing Systems

Link to comment
Share on other sites

kanonita an itan etsi den tha eprepe na entopizei katholou tin anavathmisi.Etsi pisteuw toulaxiston.

 

δεν ξερω....

αλλα αφου στο κοβει....:confused:

μαλλον λεω αυτο θα φταιει.

εξαλλου εχουνε μονο για το ν80 να κανεις αναβαθμιση μεσο net.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1.Prospathw na kanw update alla diakoptetai automata ato simeio pou kanei downloading ta nea arxeia.

 

Δοκιμασες παραπανω απο μια φορα ?

(ps Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες ,για να καταλαβαινουμε τι γραφεις :) )

 

2. Παιζει ρολο και το product code που εχεις τωρα (εχεις το ιδιο με πριν ?)

Αν δεν εχει αλλαξει το product code και εχεις το ιδιο ,οχι το internet ,τοτε θα σου

περασει την αναβαθμιση του απλου.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

νομιζω αμα θυμαμαι καλα καποιος απο εδω το ειχε ρωτησει και του ειπανε οτι δεν ειναι για το ν80.

αλλα για τα Ε50....και τα αλλα.

δεν ειμαι σιγουρος ομως.:O

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1758953 :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS. Σήμερα στην δουλειά το κινητο μου έκανε ολοκλήρο βουτια μεσα σε μια κανάτα με γάλα. Αμέσως έβγαλα μπαταρία και τα σχετικά το αφησα να στεγνωσει αφού το φύσηξα καλά και μετά απο ώρες πήγα να το ανοίξω και δεν ανοίγει (λογικό φανταζομαι). Με παραξενευει το γεγονός οτι φένεται μόνιμα αναμένο το φωτάκι της νάρκης. Υπάρχει περίπτωση να σωθεί η να αρχίσω να το κλαίω απο τώρα; φαντάζομαι θα έχουν πάρει υγρά τα πάντα μέσα. :shock: :(
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS. Σήμερα στην δουλειά το κινητο μου έκανε ολοκλήρο βουτια μεσα σε μια κανάτα με γάλα. Αμέσως έβγαλα μπαταρία και τα σχετικά το αφησα να στεγνωσει αφού το φύσηξα καλά και μετά απο ώρες πήγα να το ανοίξω και δεν ανοίγει (λογικό φανταζομαι). Με παραξενευει το γεγονός οτι φένεται μόνιμα αναμένο το φωτάκι της νάρκης. Υπάρχει περίπτωση να σωθεί η να αρχίσω να το κλαίω απο τώρα; φαντάζομαι θα έχουν πάρει υγρά τα πάντα μέσα. :shock: :(

 

αμα εχουνε ποτισει τα παντα μεσα.

και αμα λες οτι το τηλ.δεν αναβει τα βλεπω σκουρα τα παραγματα.

εμενα σε ενα τηλ.ειχε πεσει μονο στην πισω μερια (μπαταρια)τσιπουρο.

και δεν αναβε και οταν το πηγα να το κοιταξουνε με τα λεφτα που μου ζητουσανε επαιρνα αλλο.

πηγιανε το να το δουνε και αμα κρινεις οτι σου ζητανε πολλα παρε αλλο.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αστο λιγο καιρο χωρις να το πειραζεις κ χωρις μπαταρια για να εξατμιστει η υγρασια που ειναι μεσα εγκλωβισμενη μεσα γιατι ενα Sharp που εχω ειχε κανει βουτια σε κουβα με νερο...αρχικα ανοιγε μετα ομως δεν εκανε τιποτα..πηρα αλλο καθως δεν συμφερε επισκευη..ελα ομως που μετα απο δυο βδομαδες αυτο που ειχε κανει τη βουτια δουλευε+δουλευει μεχρι τωρα κανονικα.μονο με το pc δεν συνδεδεται!(μου ειπαν οτι εφυγε η υγρασια+ημουν κ τυχερος!!)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,εκανα τωρα αναβαθμιση στο N80 μου και δεν εχει ελληνικα.τι κανουμε???? η αναβαθμιση ειναι μια 4......???

Ξανακανε αναβαθμιση με αυτον τον τροπο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=157264

και εκει περα που λεει product code βαλε αυτο που θα βρεις κατο απο την μπαταρια σου :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

μα κατεβσα ενα προγραμμα και βρηκε μονοτου ποια πρεπει να βαλει και αυτη που εβαλε ειναι αυτη πουμου βγαζει κ μεαυτον τοντροπο
Link to comment
Share on other sites

Τι θελεις να πεις? δεν καταλαβα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

πηγα στο σαιτ της νοκια. κατεβασα ενα προγραμμα κοντα 20 mb και το εγκατεστησα στον υπολ. υνδεσα το τηλ μου και το προγραμμα μου ειπε εχεις την 3.... νεοτερη 4.0623.042 και την εβαλα. με τον τροπο που λες παλυ αυτη μου λεει να βαλω. και ψαχνω την προηγουμενη τορα,...
Link to comment
Share on other sites

πηγα στο σαιτ της νοκια. κατεβασα ενα προγραμμα κοντα 20 mb και το εγκατεστησα στον υπολ. υνδεσα το τηλ μου και το προγραμμα μου ειπε εχεις την 3.... νεοτερη 4.0623.042 και την εβαλα. με τον τροπο που λες παλυ αυτη μου λεει να βαλω. και ψαχνω την προηγουμενη τορα,...

 

O σκοπος ειναι να ξανακανεις την αναβαθμιση αλλα πριν την κανεις να βαλεις το Ελληνικο product code με το nss για να σου περασουν Ελληνικα στο τηλ, διαβασε λιγο και θα καταλαβεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

τι πραμμα?να σου πω δεν στελνεις ενα πμ με το τηλ σοθ να σου τηλ να μου πεισ?

βασικα αν το αγορασες απο τον γερμανο, να πας να τους τα χωσεις...οι καραγκιοζηδες...πουλανε κινητα παραεισαγωγης!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS. Σήμερα στην δουλειά το κινητο μου έκανε ολοκλήρο βουτια μεσα σε μια κανάτα με γάλα. Αμέσως έβγαλα μπαταρία και τα σχετικά το αφησα να στεγνωσει αφού το φύσηξα καλά και μετά απο ώρες πήγα να το ανοίξω και δεν ανοίγει (λογικό φανταζομαι). Με παραξενευει το γεγονός οτι φένεται μόνιμα αναμένο το φωτάκι της νάρκης. Υπάρχει περίπτωση να σωθεί η να αρχίσω να το κλαίω απο τώρα; φαντάζομαι θα έχουν πάρει υγρά τα πάντα μέσα. :shock: :(

 

Egw se mia paromia periptwsh (ouiski) ekana to ekshs.. 8a pareis nero apionismeno kai 8a plhneis to kinhto .. (ekeino pou einai gia to sideroma).. 8a to kremaseis kapou na stragiksei kala kai 8a to afhseis etsi 2 - 3 meres.. meta 8a baleis th mpataria kai dokimase... To nero pou den exei alata 8a ka8arisei oti upoloiamata apo gala exoun meinei .. kai den diavrwnei thn plaketa oute afhnei alata... opote an stegnsei kala.. an den exei ginei hdh braxykyklwma pou na exei xalasei ta panta.. kai an den kanei kapoia allh zhmia exei poly kales pi8anothtes na doulepsei.. To exw dokimasei to idio kolpo kai me ena 750 (ekeino to elysa kai to ekana mpanio kanonika :) ) kai omws doulepse kai 1 xrono meta douleuei akoma..

Elpizw na boh8hsa..

καρπούζι!:blink:
Link to comment
Share on other sites

Egw se mia paromia periptwsh (ouiski) ekana to ekshs.. 8a pareis nero apionismeno kai 8a plhneis to kinhto .. (ekeino pou einai gia to sideroma).. 8a to kremaseis kapou na stragiksei kala kai 8a to afhseis etsi 2 - 3 meres.. meta 8a baleis th mpataria kai dokimase... To nero pou den exei alata 8a ka8arisei oti upoloiamata apo gala exoun meinei .. kai den diavrwnei thn plaketa oute afhnei alata... opote an stegnsei kala.. an den exei ginei hdh braxykyklwma pou na exei xalasei ta panta.. kai an den kanei kapoia allh zhmia exei poly kales pi8anothtes na doulepsei.. To exw dokimasei to idio kolpo kai me ena 750 (ekeino to elysa kai to ekana mpanio kanonika :) ) kai omws doulepse kai 1 xrono meta douleuei akoma..

Elpizw na boh8hsa..

σωστός,και εγώ έτσι έσωσα ένα κ750..

μια λεπτομέρεια omos,anti na to plino me apionismeno nero,to ekana me katharo oinopneyma,ola kala,mono poy emeine ena mikro simadi stin othoni poy dn to eixei prin.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την εκδοση 4.0623.0.42 στο ν80 μου.υποστηριζει το προφιλ για ασυρματα ακουστικα bluetooth για να ακουω ραδιοφωνο απο αυτα?καπου ειχα ακουσει οτι με αυτην την εκδοση υποστηριζεται.ξερει κανεις σιγουρα?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...