Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πόσο θα μου κρατήσουν το κινητό για αναβάθμιση;Εχουν την καινούρια έκδοση στο Ηράκλειο,γνωρίζει κάποιος;

Πας στο κατάστημα και ρώτας :)

Ή παίρνεις τηλέφωνο... ;)

Link to comment
Share on other sites

pedia exei allaksei kaneis kalimata sto n80? an nai

1. ta allazoun authimeron se nokia shop i to stelnoun sta kentrika?

2. poso peripou kostizoun?

 

Ρώτα το κοντινότερο Νokiashop

Αφού πάρεις 2 lexotanil και κάνεις και ενέσιμο στεντον.....

€ Rulez on Nokia on matters as such.....

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

se mena paidia sto nokia shop xanthis den mou kanoun tin anavathmisi dwrean. mou zitane 15 evro...
Είναι το κινητό εντός εγγύησης;
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή, πριν την αναβάθμιση να έχεις κάνει backup του τηλεφώνου σου γιατί σβήνονται τα πάντα. Το backup που περιέχεται στο Nokia PC Suite ΔΕΝ κάνει πλήρες backup, αλλά μόνο τα αρχεία που βρίσκονται στη μνήμη του τηλεφώνου (και όλα τα εγκατεστημένα σε αυτήν προγράμματα, φυσικά). Για να κάνεις backup τον τηλεφωνικό σου κατάλογο, πρέπει μέσα από τις Επαφές να τις επιλέξεις όλες και μετά να τις αντιγράψεις στην κάρτα μνήμης.

 

Auto me tis epafes ysxiei??? Den apothikeuonte sto backup tou tilefonou me to pcsuite?

Link to comment
Share on other sites

ennoeitai mia vdomada to exw.:rolleyes:
Τότε θα πρέπει να λάβεις τα μέτρα σου... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

se mena paidia sto nokia shop xanthis den mou kanoun tin anavathmisi dwrean. mou zitane 15 evro... mou lene den simberilamvanontai stin egiisi oi anavathmiseis.

 

Φυσικά και συμπεριλαμβάνεται η αναβάθμιση στην εγγύηση. Αυτό που κάνει η αναβάθμιση είναι να διορθώνει bugs του firmware, τα οποία κανονικά δεν θα έπρεπε να υπάρχουν. Πλήρωσες για να έχεις ένα προϊόν απαλλαγμένο από λάθη και προβλήματα. Επειδή όμως αυτό δεν συμβαίνει σχεδόν ποτέ (ασχολούμαι με τον προγραμματισμό επαγγελματικά και ξέρω ότι δεν υπάρχει software χωρίς bugs, λόγω της πολυπλοκότητας των σημερινών προγραμμάτων αλλά και της πίεσης χρόνου στους developers), είναι υποχρεωμένοι να σου διαθέσουν δωρεάν οποιαδήποτε διόρθωση βγει για το προϊόν που σου πούλησαν. Το ίδιο συμβαίνει και για το software υπολογιστών, όπου οι εταιρείες διαθέτουν δωρεάν στους πελάτες τους κάθε διόρθωση του software που αγόρασαν..

Link to comment
Share on other sites

Γιατρός είσαι sugardad ? που τα ξέρεις αυτά ? :)

LoL :lol: :p :w00t:

Δέν μπορώ να μιλήσω classified Info :whistle:

 

sakels

πάρε τηλέφωνο την AlphaCopy καρφωσέ τους, μπήξε την μαχαίρα ώς το κοκκαλο, δώς τους στεγνά

και ζήτα από την Αντιπροσωπεία να μεσολαβήσει για πάρτη σου

επίσης μήν ξεχάσεις να αναφέρεις τα πόσα προβλήματα έχεις με τη συσκευή σου

και πόσο πολύ χρήζει αναβάθμισης....

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

se mena paidia sto nokia shop xanthis den mou kanoun tin anavathmisi dwrean. mou zitane 15 evro... mou lene den simberilamvanontai stin egiisi oi anavathmiseis.

Εκτός του ότι θα τηλεφωνήσεις στην Alpha cory (στα κεντρικά)και θα αναφέρεις το περιστατικό, θα πάς στο κατάστημα της νόκια στην Ξάνθη και δεν θα τους ζητήσεις αναβάθμιση.Θα αναφέρεις τα προβλήματα που παρουσιάζει και θα τους πεις φτιάξτε το!!!(τι θα κάνουν?θα του κάνουν αναβάθμιση:p )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι θα τηλεφωνήσεις στην Alpha cory (στα κεντρικά)και θα αναφέρεις το περιστατικό, θα πάς στο κατάστημα της νόκια στην Ξάνθη και δεν θα τους ζητήσεις αναβάθμιση.Θα αναφέρεις τα προβλήματα που παρουσιάζει και θα τους πεις φτιάξτε το!!!(τι θα κάνουν?θα του κάνουν αναβάθμιση:p )

Ή θα πούνε: "'ΑΑΑΑ, πρέπει να το στείλουμε στα κεντρικά!!!":mad:

Link to comment
Share on other sites

Ή θα πούνε: "'ΑΑΑΑ, πρέπει να το στείλουμε στα κεντρικά!!!":mad:

Σωστός!:(

Γι αυτό πάρε Αθήνα και χώστους τα.

Τόνισε ότι σου ζήτησαν λεφτά για αναβάθμιση σε κινητό εντος εγγύησης:mad: :mad:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το αρχείο της αναβάθμισης είναι το 78682635_RM-92_EMEA_PR_dp_v13.00_SW4.0623.0.41.exe.οταν απο το phoenix πατάω scan product μου λέει Cannot load, the product "RM-92" is not recognised.μηπως ξέρει κανείς τι συμβαίνει?έχω πελαγώσει
Link to comment
Share on other sites

το αρχείο της αναβάθμισης είναι το 78682635_RM-92_EMEA_PR_dp_v13.00_SW4.0623.0.41.exe.οταν απο το phoenix πατάω scan product μου λέει Cannot load, the product "RM-92" is not recognised.μηπως ξέρει κανείς τι συμβαίνει?έχω πελαγώσει

 

Ποια έκδοση Phoenix χρησιμοποιείς για το N80; Χρειάζεσαι τη 2006.20.9.148.

Οι προηγούμενες εκδόσεις δεν το υποστηρίζουν.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες οταν βαζω το SlovoEd μετα τη αναβαθμιση δεν μου τρεχει σωστα... γιατι???

Δεν κανει refresh την οθονη κανονικα!!!:confused: :blink:

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Όταν σε μια επαφή περάσουμε ημερομηνία γενεθλίων αυτή περνάει αυτόματα και στο ημερολόγιο ? - ή πρέπει να επιλέξουμε κάτι εμείς ?

Και αν αυτό γίνεται αυτόματα, δεν γίνεται αμέσως ? Π.χ. εάν προσθέσω γενέθλια για μια εβδομάδα μετά δε μου τα εμφανίζει αμέσως στο ημερολόγιο ...

Καμιά ιδέα ?

Link to comment
Share on other sites

οι ημερομηνιες απο οτι εχω προσεξει δεν περνουν αυτοματα στο ημερολογιο. Υπαρχει ενα προγραμμα που το κανει αλλα δεν τρεχει σε 9.1

Host

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την αναβάθμιση σε Nokia shop χθες. Έκαναν και hard reset στο συγκεκριμένο μαγαζί ενώ σε άλλο που είχα κανει αναβάθμιση την προηγούμενη φορά μου δεν είχαν κανει reset. Μετά το restore από το pcsuite τα shortcuts των quickoffice και adobe μεταφέρθηκαν στο φάκελο "δικά μου" από τον "Γραφείο" που ήταν όταν το πήρα από το shop.

Επίσης στη "Διαχείριση εφαρμογών" βλέπω καμια δεκαριά "Search-localplugin" εφαρμογές εγκατεστημένες. Ξέρει κανείς τί είναι αυτά? Τα έχετε και εσείς?

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν, αφού είναι εντός εγγύησης το κινητό.

Και ελπίζω να μην τους ξαναχρειαστώ τώρα με το FOTA.

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την αναβάθμιση σε Nokia shop χθες. Έκαναν και hard reset στο συγκεκριμένο μαγαζί ενώ σε άλλο που είχα κανει αναβάθμιση την προηγούμενη φορά μου δεν είχαν κανει reset. Μετά το restore από το pcsuite τα shortcuts των quickoffice και adobe μεταφέρθηκαν στο φάκελο "δικά μου" από τον "Γραφείο" που ήταν όταν το πήρα από το shop.

Επίσης στη "Διαχείριση εφαρμογών" βλέπω καμια δεκαριά "Search-localplugin" εφαρμογές εγκατεστημένες. Ξέρει κανείς τί είναι αυτά? Τα έχετε και εσείς?

 

 

Ekana kai egw se nokia shop afou den ekane to phoinix kai nai exw kai egw tis efarmoges pou les alla den kserw ti einai???

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγω εκανα την αναβάθμιση εχθες μονος μου με πεδεψε λιγο και με φοβισε αλλα τελικα τα καταφερα.δεν ξερω αν ειναι συμπτωση η ειναι λογω της αναβαθμισης αλλα μου δουλεψε το home media server και μπορω να μεταφερω μεσω wifi αρχεια απο το κινητο στο pc και το αντίθετο.Το fota ειναι στην διαχειριση συσκευων αν δεν κανω λαθος.αν στο μελλον βγει καινουρια αναβάθμιση θα μπορουμε να την κανουμε χωρις καλώδια και τετοια?μεσω gprs?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...