Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να κανω μια ερωτηση στα παιδια που το εχουν.στο sms μεχρι ποσους χαρακτηρες μπορεις να γραφεις? εχω καιρο να παρω symbian.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ orestis 160 haraktires an den apatomai..

 

Paidia iste sigouri oti i othoni t den kouniete katholou?Gt emena kouniete ligo...

 

Afta p me apogoitefsan sto n80 ine afto pou kouniete i othoni k to kalima tis batarias,o ihos t se kapia mp3 ohi se ola..k i diarkeia tis batarias tou, k ligo i mnimi tou alla veltionete me agora miniSD.Afta mehri tora...

Αυτά που μου άρεσαν σε σχέση με το PPC μου είναι ότι τώρα το κινητό μου έχει κάμερα ενώ το PPC δεν είχε...Ο ήχος του είναι πάρα πολύ καλός σε σχέση με το PPC,έχει μικρό μεγεθος ενώ το PPC είναι τεράστιο!Αυτά θυμάμαι τώρα..

Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω μια ερωτηση στα παιδια που το εχουν.στο sms μεχρι ποσους χαρακτηρες μπορεις να γραφεις? εχω καιρο να παρω symbian.

Νομιζω γραφει 660 χαρακτηρες χωρις να ειμαι απολυτως σιγουρος!

160(1ο μην.)+140+120*3=660χαρακτηρες!!

Βεβαια μπορει να εχει απεριοριστο με το κανουριο λειτουργικο!!!;) :happy:

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Γεια και καλη ανασταση.Ξερει κανεις κανενα file manager για Ν80 ?

Επίσης και χρόνια πολλά !!!

Υπάρχει ειδικό θέμα που αφορά εφαρμογές για Symbian 9.1

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=106593

Ψάξε για Sexplorer 0.8

Edit: Δεν το πιστεύω nervous !!!!

Κι είπα να σε ξεκουράσω. Σβήσε το δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Paidia iste sigouri oti i othoni t den kouniete katholou?Gt emena kouniete ligo...

 

Afta p me apogoitefsan sto n80 ine afto pou kouniete i othoni k to kalima tis batarias

κι εμενα μου κουναει αλλα πολυ λιγο φιλε μου δεν ειναι προβλημα αυτο.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου ερχεται μια αναφορα για παραδοση μυνηματος πρεπει να παω στο αντιστοιχο μενου για να την δω.Στο Ν70 που ειχα μου "πεταγε" στιγμιαια ενα παραθυρακι στην οθονη που βρισκομουν για την παραδοση.Στο Ν80 δεν γινεται κατι τετοιο ????

 

Στην κεντρικη οθονη δεν μπορουμε να αφαιρεσουμε τις συντομευσεις για μηνυματα , ιστο κλπ που πιανουν χωρο πανω στο wallpapper ????

 

Το wallpapper δεν γινεται να καλυπτει ολη την οθονη ???

 

Αυτα...Ευχαριστω και Καλη ανασταση !!!!!:) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας και καλη ανασταση.Ειδα σημερα το Ν80 ενος φιλου και παρατηρησα οτι στην καμερα αλλα και στο βιντεο παιζει και τραβαει μονο οριζοντια και καθολου καθετα,χωρις να υπαρχει καποια ρυθμιση γι'αυτο.Τι γινεται με αυτο ετσι θα βγαζουμε φωτογραφιες με αυτο το κινητο;Εμενα δεν μου καθετε καθολου καλα.Ακομη μου ειπε οτι στιν ΤΙΜ το εχουν 680 Ευρο τελικα τι γινεται με την τιμη του τοση μεγαλη διαφορα στα καταστηματα;
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας και καλη ανασταση.Ειδα σημερα το Ν80 ενος φιλου και παρατηρησα οτι στην καμερα αλλα και στο βιντεο παιζει και τραβαει μονο οριζοντια και καθολου καθετα,χωρις να υπαρχει καποια ρυθμιση γι'αυτο.Τι γινεται με αυτο ετσι θα βγαζουμε φωτογραφιες με αυτο το κινητο;Εμενα δεν μου καθετε καθολου καλα.Ακομη μου ειπε οτι στιν ΤΙΜ το εχουν 680 Ευρο τελικα τι γινεται με την τιμη του τοση μεγαλη διαφορα στα καταστηματα;

Πάντα στα καταστήματα είναι πιο ακριβά.

 

Όσο για την οριζόντια λήψη δεν μπορεί να γίνει τίποτα... Δυστηχός δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση. Σε επόμενη έκδοση firmware ίσως προστεθεί κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου ερχεται μια αναφορα για παραδοση μυνηματος πρεπει να παω στο αντιστοιχο μενου για να την δω.Στο Ν70 που ειχα μου "πεταγε" στιγμιαια ενα παραθυρακι στην οθονη που βρισκομουν για την παραδοση.Στο Ν80 δεν γινεται κατι τετοιο ????

 

Στην κεντρικη οθονη δεν μπορουμε να αφαιρεσουμε τις συντομευσεις για μηνυματα , ιστο κλπ που πιανουν χωρο πανω στο wallpapper ????

 

Το wallpapper δεν γινεται να καλυπτει ολη την οθονη ???

 

Αυτα...Ευχαριστω και Καλη ανασταση !!!!!:) :)

 

Μα και βέβαια γίνετε... Ενεργοποιώντας τις αναφορές βγάζει και παραθυράκη στιγμιαία.... Έτσι όπως ακριβώς γίνετε και στο Ν70!

 

Το wallpaper δεν γίνετε να καλύπτει όλη την οθόνη.

 

 

Μπορείς να αφαιρέσης την ενεργή αναμονή ακολουθώντας τα εξής βήματα:

Πλήκτρο Menu >>> Εργαλεία >>> Ρυθμίσεις >>> Τηλέφωνο >>> Κατάσταση Αναμονής >>> Ενεργή αναμονή >> Όχι

Αυτό ήταν! Έχουν εξαφανισθεί αυτά τα εικονίδια πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σε video όλα τα βεγκαλικά από την ανάσταση στη περιοχή μου.

 

Δυστηχός, πάνω στη βιασήνη μου δεν έκανα καμμία απολύτος ρύθμιση για τη νύχτα, οπότε να μην λάβετε υπ'όψη σας την ποιότητα καθώς δεν είναι κάτι αντικειμενηκό σ'αυτό το video. Το postάρω λοιπόν λόγο των ημερών.:shifty:

 

http://www.exchangingcenter.com/n80/pasxa_2006.mp4

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σε video όλα τα βεγκαλικά από την ανάσταση στη περιοχή μου.

 

Δυστηχός, πάνω στη βιασήνη μου δεν έκανα καμμία απολύτος ρύθμιση για τη νύχτα, οπότε να μην λάβετε υπ'όψη σας την ποιότητα καθώς δεν είναι κάτι αντικειμενηκό σ'αυτό το video. Το postάρω λοιπόν λόγο των ημερών.:shifty:

 

http://www.exchangingcenter.com/n80/pasxa_2006.mp4

 

Η λαμπάδα και εσένα να λες Χριστός Ανέστη είναι το κλου;

Τέλειο! :up: Ευχαριστούμε Κώστα!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

χρηστος ανεστη σε ολους μας

οντως αυτο με την εκθεση στα οριζοντια ειναι λιγο ενοχλητικο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μα η ποιοτητα ειναι αθλια.. δειτε ενα απο τα πολλα βιντεο που τραβηξα σημερα με το N70, ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΛΗΨΗ!! ελπιζω να βελτιωθει η ποιοτητα μετα απο καποια αναβαθμιση γιατι λυπαμαι και τον ξαδερφο μου που το παραγγειλε..

 

βιντεο ειναι εδω.

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μα και βέβαια γίνετε... Ενεργοποιώντας τις αναφορές βγάζει και παραθυράκη στιγμιαία.... Έτσι όπως ακριβώς γίνετε και στο Ν70!

 

Το wallpaper δεν γίνετε να καλύπτει όλη την οθόνη.

 

 

Μπορείς να αφαιρέσης την ενεργή αναμονή ακολουθώντας τα εξής βήματα:

Πλήκτρο Menu >>> Εργαλεία >>> Ρυθμίσεις >>> Τηλέφωνο >>> Κατάσταση Αναμονής >>> Ενεργή αναμονή >> Όχι

Αυτό ήταν! Έχουν εξαφανισθεί αυτά τα εικονίδια πλέον.

 

 

Ευχαριστω πολυ !!!!!:) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους.

1. Σε μία ημέρα χρήσης έκανε 4 restart.

2. Αν και πήρα το ασημί τελικά, γιατί πολλή μαυρίλα είχε πέσει στο άλλο, φαίνεται σαν δυο ξένα σώματα ενωμένα, παρότι όπως είπε κάποιος φίλος, όντως αναδεικνύει τις λεπτομέρειές του.

3. Φωτό και βίντεο χάλια (για τα λεφτά και τα 3Mp).

 

Εν κατακλείδι είναι ένα κινητό που θα αναδειχθεί πρακτικά σε μερικούς μήνες, όταν επιτέλους αναβαθμιστεί και αξιοποιηθεί από τις εφαρμογές.

 

Τελικά εκτύπωσα τρεις φωτογραφίες απευθείας στον Canon ip5000 με Picture Bridge σε μέγεθος 10Χ15 και είναι ΠΟΛΥ καλές (μιλάω πάντα για δεδομένα ενός κινητού), αν και στο PC φαίνονταν χάλια.

Link to comment
Share on other sites

μα η ποιοτητα ειναι αθλια.. δειτε ενα απο τα πολλα βιντεο που τραβηξα σημερα με το N70, ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΛΗΨΗ!! ελπιζω να βελτιωθει η ποιοτητα μετα απο καποια αναβαθμιση γιατι λυπαμαι και τον ξαδερφο μου που το παραγγειλε..

 

βιντεο ειναι εδω.

 

Πράγματι αυτό το βίντεο είναι πάρα πολύ καλύτερο σε σχέση με αυτό του ν80!Κρίμα!Στηρίζουμε τις ελπίδες μας σε μια αναβάθμιση!

Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

Οικογενειακη φωτο με τον προγονο :lol:

 

Εδώ είναι που λένε...

Ο νέος είναι ΩΡΑΙΟΣ...αλλά ο παλιός είν' αλλιώς !!!!:lol:

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους !!!

Link to comment
Share on other sites

δειτε εδω http://www.techteam.gr/reviews/thumbnails.php?album=86

φωτογραφιες απο Ν80 δεν ειναι κακες τουλαχιστον στη μικρη οθονη, τα λαθη της εκθεσης και της συμπιεσης θα μπορουσαν να διορθωθουν με αναβαθμιση στο site υπαρχουν και φωτο του p990 !

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια με σκαλωσατε!εχω βρει να δωσω 250 το 6680 και τωρα το σκεφτομαι,οχι οτι δεν θα το παρω το 80,αλλα σκεφτομαι αν περιμενω apps/games/κτλ.να το κρατησω.δοκιμασατε κανενα παιχνιδι ngage??:D
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...