Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

se merika themes otan paw na kanw egatastasi mou leei oti to pistopiitiko exei liksi, ti mporw na kanw gia na ta egatastisw???

 

Απλά ''γύρισε πίσω'' τη χρονολογία στο κινητό σου,εγκατέστησέ τα και μετα ξαναφτιάξτην στην τρέχουσα.;)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι για το navigation. Αξιζει ρε παιδια απο το κινητο? Φαινεται καλα? Αργει να σου δειξει τον δρομό ή ολα λειτουργουν περιφημα? Γιατι με 150 ευρω λεει να το κανεις.
Link to comment
Share on other sites

paidia exo agorasi to nokia n80 internet edition..

to kinito kolaei para poli.Lete na ftaiei i karta mnimis(256mb) pou exo;

 

Χλωμο.

Δες εκδοση λογισμικου(*#0000#) και ετοιμασου για αναβαθμιση.

Φαντζομαι πως η σιμ σου ειναι ψιλοκαινουρια και δεν το εχεις τρελανει στις τουμπες το τηλεφωνακι ακομα δεν το πηρες, ε;

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Χλωμο.

Δες εκδοση λογισμικου(*#0000#) και ετοιμασου για αναβαθμιση.

Φαντζομαι πως η σιμ σου ειναι ψιλοκαινουρια και δεν το εχεις τρελανει στις τουμπες το τηλεφωνακι ακομα δεν το πηρες, ε;

 

v 5.0719.0.2

24-5-2007

rm-92

nokia n80 (O7)

 

kolai apo tote pou to pira kai den exei pesi pote kato. ti les na ftaiei;

Link to comment
Share on other sites

H dikia mou ekdosi einai i 4.0707.0.7 - 28-03-2007 - RM-92.

Xriazetai anaba8misi kai an nai poses meres xreiazonte kai posa money??? Thanx!

 

Telika ekana update mesw tou site tis NOKIA xwris kamia diskolia kai FREE!!!

AEK ATHENS F.C. FOR EVER
Link to comment
Share on other sites

kseri kanis an to hotspot stin platia georgiu patra ine dorean? (onoma diktiu: h0$S91+@l)

mu vgazi sima pano apo 87% ke otan beno selidodiktes kanis pos fortoni tin selida ke meta apo ligo mu petai to minima "Kamia apokrisi pilis", den boro na sindetho sto net me tipota

Link to comment
Share on other sites

Πως κανω την αναβαθμιση λογισμικου ρε παιδια? Μπηκα στο σαιτ της Nokia και δεν βγαζω ακρη. Κατεβασω κατι στο pc και τα εγκαθιστω μετα ή γινεται κατευθειαν στο κινητο? Μπορει καποιος να βοηθησει? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

v 5.0719.0.2

24-5-2007

rm-92

nokia n80 (O7)

 

kolai apo tote pou to pira kai den exei pesi pote kato. ti les na ftaiei;

 

Ξεχασα να σου πω στο πμ, αν βγαλεις την καρτα και το δουλεψεις κανονικα, παλι κολλαει; Δοκιμασε το 2-3 μερες.

Η 256 καρτα που εχεις ειναι αυτη της συσκευασιας;

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα πως το αναβαθμιζω το λογισμικο. Εχω ομως μια αλλη απορια. Ειχα διαβασει οτι απαγορευεται δια ροπαλου να μετακινηθει το κινητο και να χρησιμοποιηθει κατα την διαρκεια της ενημερωσης. Αν τυχει και με παρει κανεις τηλεφωνο εκεινη τη στιγμη τι κανω?:lol: Μηπως ειναι προτιμοτερο να αφαιρεσω την sim να ειμαι σιγουρος?:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι,απαιτειται να εχει sim και να εχεις επιλεξει Γενικο προφιλ.

Εγω βαζω μια παλια sim που δεν εχει κανεις το νουμερο και κανω δουλεια.

Αν και το κατα ποσο παταει καλα το καλωδιο pop-port ειναι αλλη ιστορια.

Καθε φορα σε αναβαθμιση τρεμει η καρδουλα μου.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Παλι sim ε? Χμμμ...Αλλος τροπος υπαρχει? Παραδειγμα με εκτροπη βολευομαι? Α! Και κατι τελευταιο. Εγω συνδεομαι με bluetooth. Ειναι καλυτερα ή με το καλωδιο ειναι πιο σιγουρα?
Link to comment
Share on other sites

Παλι sim ε? Χμμμ...Αλλος τροπος υπαρχει? Παραδειγμα με εκτροπη βολευομαι? Α! Και κατι τελευταιο. Εγω συνδεομαι με bluetooth. Ειναι καλυτερα ή με το καλωδιο ειναι πιο σιγουρα?

 

Με ΒΤ αποκλείεται να μπορέσεις να κάνεις αναβάθμιση.

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορω να ρυθμισω την καμερα στη λειτουργια της φωτογραφικης μηχανης το φλας να ειναι στο αυτοματο?ενω το αλλαζω κανονικα μου διαρκει η αλλαγη μονο για μια γοτο και παλι χρειαζεται να το ξαναλαξω,πως θα γινει να ειναι συνεχεια στο auto?

 

και κατι ακομα προσπαθησατε να τραβηξετε βιντεο τη ωυχτα?εμενα μου βγαζει πολλες παραλληλες γραμμες και η ποιοτητα ειναι πολυ χαλια,μηπως υπαρχει κανενα αλο προγραμμα εγγραφης βιντεο εκτος αππο της νοκια?

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω όλη τη παρεα,

και θα ήθελα να κάνω μερικες ερωτήσεις(μολις χ8ες απεκτησα το κινητο αυτο),με απλι ανταλλαγη...εδωσα το Ζ710ι και μου δωσανε το Ν80.:D..το κακο πρωτα απο όλα ειναι ότι η μπαταρία διαρκει ελαχιστα(1 μερα) ειναι λογικο?:wacko:δεν έχει τιποτα το κινητο μεσα απο apps και του έκανα και format μολις το πηρα σε καρτα και στη συσκευη.

Η άλλη ερώτηση είναι: το Ν80 μπορεις να το κανεις gps με το καταλληλο προγραμμα? ας πουμε το tomtom? αν γίνεται που θα βρω χάρτη της Ελλάδος?υπάρχει κάποιο αλλο προγραμματακι που να κανει την ιδια δουλεια?

τωρα με καμια εφαρμογη το κινητο και δεν σου κραταει πανω απο μερα η μπαταρια, θα μου πειτε τι το θες το gps. απλα είμαι καινουργιος στο κοσμο των S60 και θέλω να δω τι γίνεται.

Τhanx προκαταβολικα...και μολις μπει το νετ στο σπιτι θα μπαινω πιο συχνα...απο τη δουλεια δεν γινεται τιποτα....

α...και μαλλον πρεπει να κανω αναβάθμιση ε??;)

V 4.0623.0.42

20.09.2006

RM-92

Nokia N80 (58.01)

"We don't inherit the land from our ancestors, we borrow it from our children"

Haida's saying

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω format στο κινητο. αλλα θελω να κρατησω τα μηνυματα μου που ειναι αποθηκευμενα στην μνημη τηλεφωνου. μπορω να κανω backup στην καρτα μνημης και να μην τα χασω αλλα δεν το θελω ετσι. απλα αν γινετε με καποιον αλλο τροπο αν ξερει κανεις...
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω όλη τη παρεα,

και θα ήθελα να κάνω μερικες ερωτήσεις(μολις χ8ες απεκτησα το κινητο αυτο),με απλι ανταλλαγη...εδωσα το Ζ710ι και μου δωσανε το Ν80.:D..το κακο πρωτα απο όλα ειναι ότι η μπαταρία διαρκει ελαχιστα(1 μερα) ειναι λογικο?:wacko:δεν έχει τιποτα το κινητο μεσα απο apps και του έκανα και format μολις το πηρα σε καρτα και στη συσκευη.

Η άλλη ερώτηση είναι: το Ν80 μπορεις να το κανεις gps με το καταλληλο προγραμμα? ας πουμε το tomtom? αν γίνεται που θα βρω χάρτη της Ελλάδος?υπάρχει κάποιο αλλο προγραμματακι που να κανει την ιδια δουλεια?

τωρα με καμια εφαρμογη το κινητο και δεν σου κραταει πανω απο μερα η μπαταρια, θα μου πειτε τι το θες το gps. απλα είμαι καινουργιος στο κοσμο των S60 και θέλω να δω τι γίνεται.

Τhanx προκαταβολικα...και μολις μπει το νετ στο σπιτι θα μπαινω πιο συχνα...απο τη δουλεια δεν γινεται τιποτα....

α...και μαλλον πρεπει να κανω αναβάθμιση ε??;)

V 4.0623.0.42

20.09.2006

RM-92

Nokia N80 (58.01)

 

geia sou

ego sto n80 mou exo perasi ayto edo

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164791

 

den to exo dokimasi me gps alla san xarti kai douleuei kanonika !!

 

oso gia tin mpataria sou mallon exei xalasei kai prepei na pareis alli

ayta apo emena ....

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μου πεταει συνεχεια ''καμια αποκριση πυλης'' οταν παω να συνδεθω μεσω wi fi ?

Χρειαζεται καμια επιμερους ρυθμιση??

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει μεγαλυτερη καρτα 1 gb και θελω να μεταφερω τα παντα απο τη καρτα την προηγουμρνη σε αυτην τι κανω?

Βάλε τη παλιά μνήμη σε card reader και κάνε αντιγραφή όλα τα αρχεία, συμπεριλαμβανομένων και των κρυφών φακέλων και μετά κάνε τα επικόλληση στη καινούρια όπως ακριβώς ήταν στη παλιά.

Έτσι θα δουλεύουν και οι εφαρμογές που έχεις εγκαταστήσει!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω το εξης προβλημα εχω μια καρτα μνημης της οποιας ειχα βαλει κωδικο ασφαλειας και εκανα αναβαθμηση το κινητο χωρις να εχω την μνημη μεσα και τορα δεν μου την διαβαζει ουτε το pc ουτε το κινητο, λογικα αυτο φτεει γιατι πριν δουλευε κανονοκα. η τα επεξε η καρτα και παμε γι αλλα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...