Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

53 minutes ago, skiace said:

Να δεχτώ την διετή ανανέωση για το unlimited ultra στα 26,09 + 1,5€ από τον δεύτερο χρόνο ;
Τους πρότεινα 26€ αλλά δεν το δέχτηκαν και φοβάμαι μήπως λήξει η προσφορά και μετά παρακαλάω να μου την ξαναδώσουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το +1,5 ευρώ είναι απαράδεκτον.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

*εώς και 1,5€ ανάλογα με το που θα βρίσκεται ο πληθωρισμός.
Πιστεψέ με αν ο πληθωρισμός 12 μήνες μετά παραμείνει πάνω απο 12% το 26,5 που θα γίνει 28 θα είναι το λιγότερο που θα σε απασχολεί.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος cosmote καρτοκινητης και ενδιαφέρομαι για Vodafone με αρκετά GB λόγω σήματος εκεί που βρίσκομαι. Σκέφτομαι το unlimited ή αρκετά GB. Μπορώ να πάρω καμιά καλή προσφορά εκτός site?
Και ποιο πρόγραμμα πιστεύεται αξίζει?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα να πας  cu καρτοκινητό και να περιμένεις να δεις τι θα γινει μετά το καλοκαίρι ... έχεις και το bb με 100gb για λιγο μετα, εκτός αν σου πουνε κάτι πολύ καλό.
Ευχαριστώ. Τι ακριβώς είναι το bb?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτηση μου μέσω chat όπου κατευθείαν με πήραν τηλέφωνο, για φορητότητα ενός αριθμού από Cosmote στο Ultra, το οποίο θα κουμπώσει σε υπάρχον Ultra η τιμή που μου έδωσαν είναι 25,90€ τελική.
Ποιο chat χρησιμοποίησες?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, pank said:

Ευχαριστώ. Τι ακριβώς είναι το bb?

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το παιχνίδι cu bigbang

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/7/2022 at 11:29 ΠΜ, Nikonn said:

Τελικά μίλησα με το τμήμα αποσυνδέσεων και μου έδωσαν και εκείνοι το Unlimited με 35€, οπότε είπα το ναι 😁

Πως επικοινωνείτε με το τμήμα αποσυνδέσεων; Εμένα δεν με συνδέουν ουτε με παρακάλια και μου ζητάνε το ultra στα 45€ οι αθεόφοβοι

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

+302106702833

Όταν είχα κάνει αίτημα για αποσύνδεση, με είχαν καλέσει από αυτόν τον αριθμό και μου είπαν ότι είναι από τις αποσυνδεσεις. 

Για κάνε μια δοκιμή. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Nikonn said:

+302106702833

Όταν είχα κάνει αίτημα για αποσύνδεση, με είχαν καλέσει από αυτόν τον αριθμό και μου είπαν ότι είναι από τις αποσυνδεσεις. 

Για κάνε μια δοκιμή. 

Το δοκίμασα, αλλά μου είπαν να καλέσω το 1399 επειδη το νούμερο έχει επαγγελματικο μπαγκραουντ(!) οτι να ναι πραγματικα. Εντωμεταξύ το τηλέφωνο έχει πακέτο ιδιώτη το Red Start στα 38€ μάλιστα!!!

Πιο παλιά ήταν συνδεδεμένο σε business ΑΦΜ, μπορεί για αυτό βέβαια. Τώρα περιμένω τηλ απο την προσωπική σύμβουλο το τζιμάνι μπας και κάνει αυτή κάτι μεσω τμημα διακοπών, αλλιώς μετά απο τόσα χρόνια στην Voda απο Panafon θα φύγει για να πάει Cosmote, μόνο με φορητότητα να πετύχεις αλλιώς καλή τιμή...

UPDATE: Επικοινώνησε η προσωπική σύμβουλος μαζί μου και μου λέει οτι ακόμα δεν εχουν βγει οι ατομικές προσφορές, επειδη το συμβόλαιο λήγει 3 Αυγούστου και πρέπει να μπει η πρώτη εβδομάδα του Αυγούστου πρώτα. Ισχυεί αυτό ή θα έχω κανα αυξημένο πάγιο επειδή είμαι εκτός συμβολαίου; Μέχρι 30 Αυγούστου είμαι ασφαλής;;

Edited by black3539

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήξερα ότι μέσα στον τελευταίο μήνα δεν έχει πεναλτι αποχώρησης. 

Πάντως εάν σκοπεύεις να παίξεις το παιχνιδι της φορητότητας, να ξέρεις ότι έχει περάσει η εποχή που νοιάζονταν μην σε χάσουν. Ξέρω μερικους που δεν τους έκαναν ουτε καν ένα τηλεφώνημα και η φορητότητα ολοκληρώθηκε. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mobileras said:

Εγώ ήξερα ότι μέσα στον τελευταίο μήνα δεν έχει πεναλτι αποχώρησης. 

Πάντως εάν σκοπεύεις να παίξεις το παιχνιδι της φορητότητας, να ξέρεις ότι έχει περάσει η εποχή που νοιάζονταν μην σε χάσουν. Ξέρω μερικους που δεν τους έκαναν ουτε καν ένα τηλεφώνημα και η φορητότητα ολοκληρώθηκε. 

Το πέναλντι αποχώρησης μπορεί και να ισχύει, τα προγράμματα ακόμα δεν φαίνονται με τα συστήματα τους ούτε στην εφαρμογή. 

Καλά αυτό ισχυεί, το μόνο παιχνίδι που μπορείς να κάνεις είναι το κυνήγι προσφορών στις φορητότητες, να αλλάζεις εταιρεία κάθε 2 χρόνια.

Τουλάχιστον να μην φάμε κάνα αυξημένο πάγιο με τα συστήματά τους είναι το θέμα

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, black3539 said:

Το πέναλντι αποχώρησης μπορεί και να ισχύει, τα προγράμματα ακόμα δεν φαίνονται με τα συστήματα τους ούτε στην εφαρμογή. 

Καλά αυτό ισχυεί, το μόνο παιχνίδι που μπορείς να κάνεις είναι το κυνήγι προσφορών στις φορητότητες, να αλλάζεις εταιρεία κάθε 2 χρόνια.

Τουλάχιστον να μην φάμε κάνα αυξημένο πάγιο με τα συστήματά τους είναι το θέμα

Πολυ πιθανο να σου χρεώσει αναλογικό παγιο χωρίς την έκπτωση, εάν ο μηνιαίος λογαριασμός θα είναι για παγιο μετά την ημερομηνία λήξης του συμβολαίου. 

 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που ήρθα από cosmote what's up , μου έδωσαν το unlimited ultra στα 29 και κάτι. Απ οτο διάβασα εκ των υστέρων κάποιοι το έχουν στα 25€ , αλλά δεν πίεσα καθόλου.


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, pank said:

Εγώ πάντως που ήρθα από cosmote what's up , μου έδωσαν το unlimited ultra στα 29 και κάτι. Απ οτο διάβασα εκ των υστέρων κάποιοι το έχουν στα 25€ , αλλά δεν πίεσα καθόλου.


Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

εγω 30,68 απο ανανεωση...

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πόσο έχει η 4sharing sim για το unlimited ultra? Ο υπάλληλος μου έλεγε από το τηλεφωνικό κέντρο ότι ανέβηκε στα 5€ από 3€. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Cris4524 said:

Παιδιά ξέρει κανείς πόσο έχει η 4sharing sim για το unlimited ultra? Ο υπάλληλος μου έλεγε από το τηλεφωνικό κέντρο ότι ανέβηκε στα 5€ από 3€. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στον τιμοκατάλογο που υπάρχει επίσημα στην Vodafone με ημερομηνία Αύγουστος 22, αναφέρει 3€. 

Εάν στο ίδιο ΑΦΜ έχεις και σταθερή τότε είναι δωρεάν η έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Στον τιμοκατάλογο που υπάρχει επίσημα στην Vodafone με ημερομηνία Αύγουστος 22, αναφέρει 3€. 
Εάν στο ίδιο ΑΦΜ έχεις και σταθερή τότε είναι δωρεάν η έκδοση.
Έχω ήδη ένα unlimited ultra με μια 4sharing με το σταθερό του σπιτιού και έκανα και ένα δεύτερο unlimited ultra και ήθελα 2η 4sharing και μου λένε για να την πάρεις τζάμπα θέλει 2ο σταθερό να συνδυαστεί. Αλλά λέει μπορείς με χρέωση 5€/μήνα. Τεσπά αφού είναι ακόμα 3€/μήνα πάλι καλά. Στείλε αν μπορείς το link με την τιμή των 3€.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Cris4524 said:

Έχω ήδη ένα unlimited ultra με μια 4sharing με το σταθερό του σπιτιού και έκανα και ένα δεύτερο unlimited ultra και ήθελα 2η 4sharing και μου λένε για να την πάρεις τζάμπα θέλει 2ο σταθερό να συνδυαστεί. Αλλά λέει μπορείς με χρέωση 5€/μήνα. Τεσπά αφού είναι ακόμα 3€/μήνα πάλι καλά. Στείλε αν μπορείς το link με την τιμή των 3€.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στη μέση της σελίδας, επιλέγεις τιμοκατάλογος και μετά unlimited ultra.

https://www.vodafone.gr/eshop/symvolaio/c-100159/

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το unlimited ultra, τώρα ήρθα vodafone, δεν ήξερα το 4sharing. 

Απ οτι κατάλαβα είναι κάρτα sim μόνο για δεδομένα? Η αίτηση γίνεται σε κατάστημα ή και online?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το unlimited ultra, τώρα ήρθα vodafone, δεν ήξερα το 4sharing. 
Απ οτι κατάλαβα είναι κάρτα sim μόνο για δεδομένα? Η αίτηση γίνεται σε κατάστημα ή και online?
Σε καταστήματα αφότου ενεργοποιηθεί η σύνδεση του unlimited ultra.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε καταστήματα αφότου ενεργοποιηθεί η σύνδεση του unlimited ultra.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ!

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2022 at 3:03 ΜΜ, Cris4524 said:

Έχω ήδη ένα unlimited ultra με μια 4sharing με το σταθερό του σπιτιού και έκανα και ένα δεύτερο unlimited ultra και ήθελα 2η 4sharing και μου λένε για να την πάρεις τζάμπα θέλει 2ο σταθερό να συνδυαστεί. Αλλά λέει μπορείς με χρέωση 5€/μήνα. Τεσπά αφού είναι ακόμα 3€/μήνα πάλι καλά. Στείλε αν μπορείς το link με την τιμή των 3€.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τα έχεις όλα κάτω από το ίδιο αφμ; εγώ με 1 σταθερό έχω 2 unlimited ultra +2 κάρτες 4sharing 

Δημοσθένης Θεοχαρίδης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...