Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η διακοπή σύνδεσης και αλλαγή σε καρτοκινητό χρειάζεται περίπου 1 μήνα; Και εάν ναι, ως ημερομηνία διακοπής λογίζεται η τελευταία ή η ημερομηνία που κάνεις το αίτημα;
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Η διακοπή σύνδεσης και αλλαγή σε καρτοκινητό χρειάζεται περίπου 1 μήνα; Και εάν ναι, ως ημερομηνία διακοπής λογίζεται η τελευταία ή η ημερομηνία που κάνεις το αίτημα;

 

Ναι ενα μηνα κανει αλλα σαν ημερομηνια διακοπης ειναι αυτη που γινεται η μετατροπη σε καρτοκινητο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δυο φορες εχω ακυρωσει φορητοτητα απο Vodafone για cosmote .Tην πρωτη πηρα μονο ενα τγηλ για την ακυρωση και την δευτερη δεν εκανα τιποτα.Το εκανε η Vodafone και με πηραν απο cosmote μονο για επιβεβαιωση της ακυρωσης.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπαν σημερα οτι πρεπει να τους στειλω ενα φαξ με μπρος πισω την ταυτοτητα γιατι πρεπει οπως μου ειπε να την στειλει και σε μια κρατικη υπηρεσια(καποια αρχη δεν θυμαμαι το ονομα)!παρακαλω αν ξερει κατι καποιος γιαυτο ασ στειλει...????
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπαν σημερα οτι πρεπει να τους στειλω ενα φαξ με μπρος πισω την ταυτοτητα γιατι πρεπει οπως μου ειπε να την στειλει και σε μια κρατικη υπηρεσια(καποια αρχη δεν θυμαμαι το ονομα)!παρακαλω αν ξερει κατι καποιος γιαυτο ασ στειλει...????

 

Στην Ε.Υ.Π. μήπως;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα....οχι οχι συγουρα οχι σε αυτην, καποια αλλη αρχη που λαμβανει γνωση κατα την φορητοτητα!πριν λιγο ακυρωσα το κουριερ και το επεστρεψα πισω!την ταυτοτητα λεω να μην την στειλω με φαξ οπως μου την ζητησαν απο την vodafone ωστε να μην γινει η φορητοτητα...οπως διαβαζα και σε προηγουμενες σελιδες του ιδιου θεματος και αλλοι χρηστες ειχαν το ιδιο θεμα με εμενα(να στειλουν φωτοτυπια ταυτοτητας ωστε να ακυρωθει η φορητοτητα). Edited by xrhstos22222
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την βοήθεια όποιου ξέρει να απαντήσει παρακαλώ.Εν τάχει,μου έδωσε η vodafone 280 επιδότηση,εκανα παράπονα στο 13830 και μου την ανεβασαν στα 390,αφού τους είπα ότι σε σχεδόν ίδια προγράμματα η cosmote(από μόνοι τους με πήραν τηλ) μου δίνει 600!Εάν κάνω αίτηση φορητότητας εκτιμάτε ότι θα πετύχω κάτι?Εάν κάνω την αίτηση και μετά την ακυρώσω θα χάσω την επιδότηση της vodafone?Παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας απαντήσει!!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

 

Τελικά σήμερα έγινε κάτι,το οποίο όταν το άκουσα στο τηλ δεν το πίστευα!!!!Όπως προανέφερα εχθές έκανα αίτηση φορητότητας από vodafone-cosmote.Με παίρνουν σήμερα το πρωί τηλέφωνο από vodafone και μου λένε για ποιον λόγο έκανα την αίτηση και τους είπα ότι ο μοναδικός λόγος που έκανα την αίτηση ήταν η χαμηλή επιδότηση,γιατί κατά τα άλλα είμαι πλήρως ευχαριστημένος από την εταιρία.Επειδή τα 4 προγράμματα που είχα δεν ήταν unlimmited,με ρωτάει η κοπέλα να δω τα προγράμματα που έχουν και να της πω ποιο θέλω για τον κάθε αριθμό(4 σύνολο).Όταν της είπα τα 4 προγράμματα που θέλω,μου λέει ότι η επιδότηση τελικά αλλάζει και είναι κατά πολύ μεγαλύτερη από αυτήν της cosmote(δωρεάν galaxy sii) επειδή δεν είχα unlimmited και γίνεται τελικά από 390,ακούστε παρακαλώ 950!!!!!Τρελάθηκα εννοείτε και της είπα να διακόψει την αίτηση φορητότητας:)Τελικά μάλλον και ο άγιος φοβέρα θέλει......Άλλωστε και τα 250-300 ευρώ τον μήνα που τους δίνω δεν είναι και λίγα....Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που μου απάντησαν τις προηγούμενες μέρες και μου έδωσαν τις συμβουλές τους για το τι πρέπει να κάνω!!!

 

Α και κάτι ακόμα,ισχύει ακόμα ότι μπορείς να πάρεις την επιδότηση της vodafone από πλαίσιο?γιατί από την χαρά μου δεν το ρώτησα:)Εάν ναι,επειδή τα χρήματα της επιδότησης ισχύουν για 10 μέρες,μπορώ να χρησιμοποιήσω τα χρήματα για αγορά-προπαραγγελία του κινητού galaxy sii στο πλαίσιο,ώστε να αποδεσμευθούν από την vodafone?Το λέω αυτό γιατί στο πlαίσιο λέει ότι το κιν αναμένεται στις 31 του μήνα και είναι πάνω από 10 μέρες:(Ευχαριστώ πάντως πολύ ξανά όλους για τις συμβουλές σας:)

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Ericsson T28/Nokia8210/Nokia6600/Sony Ericsson k800i/Nokia N95/ Samsung Galaxy Sii/Huawei Honor 6:D
Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι ακόμα,ισχύει ακόμα ότι μπορείς να πάρεις την επιδότηση της vodafone από πλαίσιο?γιατί από την χαρά μου δεν το ρώτησα:)Εάν ναι,επειδή τα χρήματα της επιδότησης ισχύουν για 10 μέρες,μπορώ να χρησιμοποιήσω τα χρήματα για αγορά-προπαραγγελία του κινητού galaxy sii στο πλαίσιο,ώστε να αποδεσμευθούν από την vodafone?Το λέω αυτό γιατί στο πlαίσιο λέει ότι το κιν αναμένεται στις 31 του μήνα και είναι πάνω από 10 μέρες:(Ευχαριστώ πάντως πολύ ξανά όλους για τις συμβουλές σας:)

 

'Οπως έχουμε ξαναπεί στο Πλαίσιο κάνεις την επιδότηση "πιστωτικό" και τα ψωνίζεις όποτε και ότι θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

'Οπως έχουμε ξαναπεί στο Πλαίσιο κάνεις την επιδότηση "πιστωτικό" και τα ψωνίζεις όποτε και ότι θέλεις.

 

Μεσα σε ενα χρονο.Καλο χρονικο περιθωριο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα έγινε κάτι,το οποίο όταν το άκουσα στο τηλ δεν το πίστευα!!!!Όπως προανέφερα εχθές έκανα αίτηση φορητότητας από vodafone-cosmote.Με παίρνουν σήμερα το πρωί τηλέφωνο από vodafone και μου λένε για ποιον λόγο έκανα την αίτηση και τους είπα ότι ο μοναδικός λόγος που έκανα την αίτηση ήταν η χαμηλή επιδότηση,γιατί κατά τα άλλα είμαι πλήρως ευχαριστημένος από την εταιρία.Επειδή τα 4 προγράμματα που είχα δεν ήταν unlimmited,με ρωτάει η κοπέλα να δω τα προγράμματα που έχουν και να της πω ποιο θέλω για τον κάθε αριθμό(4 σύνολο).Όταν της είπα τα 4 προγράμματα που θέλω,μου λέει ότι η επιδότηση τελικά αλλάζει και είναι κατά πολύ μεγαλύτερη από αυτήν της cosmote(δωρεάν galaxy sii) επειδή δεν είχα unlimmited και γίνεται τελικά από 390,ακούστε παρακαλώ 950!!!!!Τρελάθηκα εννοείτε και της είπα να διακόψει την αίτηση φορητότητας:)Τελικά μάλλον και ο άγιος φοβέρα θέλει......Άλλωστε και τα 250-300 ευρώ τον μήνα που τους δίνω δεν είναι και λίγα....Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που μου απάντησαν τις προηγούμενες μέρες και μου έδωσαν τις συμβουλές τους για το τι πρέπει να κάνω!!!

 

 

Μια χαρα.... ουτε του παπα μην το πεις.. 950 ευρω επιδοτηση απο 400 ? Ζαχαρηηηηηηηηηηη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αναφέρθηκε το πλαίσιο, να κάνω και εγώ μία ερώτηση. Σε ορισμένα τηλέφωνα, το πλαίσιο τα πουλάει φθηνότερα όταν η αγορά γίνεται από το ίντερνετ. Αν επιλέξω εγώ κάποιο τέτοιο τηλέφωνο να το αγοράσω από τη σελίδα του πλαισίου και να πληρώσω με αντικαταβολή, θα εφαρμοστεί αυτή η έκπτωση στην τιμή του (εννοώ το ποσό που θα δώσω πέραν της επιδότησης να είναι μικρότερο);
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Επειδή αναφέρθηκε το πλαίσιο, να κάνω και εγώ μία ερώτηση. Σε ορισμένα τηλέφωνα, το πλαίσιο τα πουλάει φθηνότερα όταν η αγορά γίνεται από το ίντερνετ. Αν επιλέξω εγώ κάποιο τέτοιο τηλέφωνο να το αγοράσω από τη σελίδα του πλαισίου και να πληρώσω με αντικαταβολή, θα εφαρμοστεί αυτή η έκπτωση στην τιμή του (εννοώ το ποσό που θα δώσω πέραν της επιδότησης να είναι μικρότερο);

 

Ναι, αν το ζητησεις. Δηλαδη αν κοπει πιστωτικο, θα αγορασεις με τιμες Πλαισιου. Αν πας ετσι "απλα" να παρεις την επιδοτηση σου, θα το πληρωσεις με τιμες voda.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν το ζητησεις. Δηλαδη αν κοπει πιστωτικο, θα αγορασεις με τιμες Πλαισιου. Αν πας ετσι "απλα" να παρεις την επιδοτηση σου, θα το πληρωσεις με τιμες voda.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Περίμενε γιατί δεν σε κατάλαβα. Πρώτα από όλα τι είναι πιστωτικό και πού πρέπει να γίνει αυτό; Από εκεί και πέρα οκ για τις τιμές πλαισίου. Άλλα κάποια τηλέφωνα αν τα αγοράσεις μέσω ίντερνετ κοστίζουν πιο λίγο. Απλά ρωτάω αν μπορώ να παραγγείλω ένα τηλέφωνο μέσω ίντερνετ για την επιδότησή μου και να το αγοράσω με αυτήν την έκπτωση.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Σώπα ρε φίλε. 950 ευρώ;;;; Μπράβο!! Τώρα θα μου πεις, αν κάνει κάθε μήνα λογαριασμό 300 ευρώ, η επιδότησή σου αντιστοιχεί πάνω κάτω σε 3 μηνιάτικα. Δηλαδή είναι κάτι αντίστοιχο του να σου δίνουν επιδότηση 100 ευρώ με μηνιαίο λογαριασμό 30 ευρώ που έχουμε εμείς οι πιο πολλοί ταπεινοί μικροί συνδρομητές. Ως ποσό είναι όμως εντυπωσιακό.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε γιατί δεν σε κατάλαβα. Πρώτα από όλα τι είναι πιστωτικό και πού πρέπει να γίνει αυτό; Από εκεί και πέρα οκ για τις τιμές πλαισίου. Άλλα κάποια τηλέφωνα αν τα αγοράσεις μέσω ίντερνετ κοστίζουν πιο λίγο. Απλά ρωτάω αν μπορώ να παραγγείλω ένα τηλέφωνο μέσω ίντερνετ για την επιδότησή μου και να το αγοράσω με αυτήν την έκπτωση.

 

Σορυ δεν καταλαβα πως αναφεροσουν σε παραγγελια μεσω ιντερνετ. Εκει δεν ξερω τι παιζει.

 

Το πιστωτικο το ζητας απο το Πλαισιο. Στην ουσια ειναι αυτο που ανεφερε ενας φιλος παραπανω που θελει να αγορασει κατι αλλο απο εκει και οχι κινητο. Ετσι αγοραζεις το κινητο με την τιμη Πλαισιου αν ειναι πιο οικονομικη απο εκεινη της Voda.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε παραγγελία μέσω ίντερνετ αναφερόμουν. Πιο πολύ σκέφτομαι να αγοράσω το samsung galaxy s που στη Vodafone κοστίζει 445 ενώ στο πλαίσιο 399€. Βέβαια το συγκεκριμένο τηλέφωνο στο πλαίσιο δεν έχει άλλη τιμή αν το αγοράσεις από το ίντερνετ.Αν είχε 20 € έκπτωση θα το αγόραζα 20€ φθηνότερα, άσχετα αν το διπυρηνο φθηνότερα λόγω της επιδότησης;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα.... ουτε του παπα μην το πεις.. 950 ευρω επιδοτηση απο 400 ? Ζαχαρηηηηηηηηηηη :lol:

 

Πάτε καλά ρε παιδιά... (Φιλικά πάντα)

Του έδιναν 400€ για λογαριασμούς 300€ το μήνα.

 

Είναι σαν να πλήρωνε κάθε μήνα 100€ και να του δίνουν 110€ επιδότηση...

Σίγουρα δύσκολα να δώσουν καθαρά 950€ τέτοιες εποχές αλλά είχε 4 γραμμές και μεγάλους λογαριασμούς.

Απλώς αν του είχαν κάνει αρχικά μια προσφορά 500-600€ και δεν ήταν ικανοποιημένος τώρα θα πρόσφεραν 1200€ αν έβλεπαν τη φορητότητα!

 

Μιλάμε πάντα για 12μηνα συμβόλαια έτσι;;;;

Link to comment
Share on other sites

Πάτε καλά ρε παιδιά... (Φιλικά πάντα)

Του έδιναν 400€ για λογαριασμούς 300€ το μήνα.

 

Είναι σαν να πλήρωνε κάθε μήνα 100€ και να του δίνουν 110€ επιδότηση...

Σίγουρα δύσκολα να δώσουν καθαρά 950€ τέτοιες εποχές αλλά είχε 4 γραμμές και μεγάλους λογαριασμούς.

Απλώς αν του είχαν κάνει αρχικά μια προσφορά 500-600€ και δεν ήταν ικανοποιημένος τώρα θα πρόσφεραν 1200€ αν έβλεπαν τη φορητότητα!

 

Μιλάμε πάντα για 12μηνα συμβόλαια έτσι;;;

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου,αλλά το παράδοξο είναι ότι η αρχική τους προσφορά ήταν όπως το προανέφερα 280 ευρω και μετά από παράπονα ένινε 370 κάτι και μάλιστα μου είπαν ότι είναι η τελευταία τους προσφορά και αν θέλω....Βέβαια όταν είδαν ότι μπορεί να χάσουν 250-300 ευρώ στάνταρ τον μήνα μου κάναν προσφορά 950 ευρώ τα οποία είναι πολυ ικανοποιητικό ποσό και φυσικά δέχτηκα,για 12 μηνο συμβόλαιο.'Ισως να καταντήσω γραφικός,αλλά θα ξαναευχαριστήσω θερμά όλους όσους με συμβούλευσαν,γιατί παίρνω galaxy sii,ps3,pro11, 2o joistic με μόλις 8 ευρώ από την τσέπη μου:)!!!!!

Ericsson T28/Nokia8210/Nokia6600/Sony Ericsson k800i/Nokia N95/ Samsung Galaxy Sii/Huawei Honor 6:D
Link to comment
Share on other sites

Σε Unlimited 15 με μέσο όρο λογαριασμών 17 ευρώ(ακριβώς στο πάγιο δηλαδή) μου δίνουν 149 ευρώ επιδότηση :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Σε Unlimited 15 με μέσο όρο λογαριασμών 17 ευρώ(ακριβώς στο πάγιο δηλαδή) μου δίνουν 149 ευρώ επιδότηση :wacko:

 

Έχεις μόνο μία γραμμή φίλε μου?

 

Την επιδότηση αυτή στην έδωσαν μετά από αίτημα φορητότητας σε άλλη εταιρία ή κατευθείαν?

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μόνο 1 γραμμή, ωστόσο και σε άλλη γραμμή που επίσης ήταν στο UL 15 πριν 2 μήνες και διακόπηκε μου έδωσαν περίπου 33 ευρώ.

Το θέμα είναι ότι στο τμήμα διαχείρισης αποσυνδέσεων βλέπουν επιδότηση 11 ευρώ, ενώ το MyAccount για όποια συσκευή και αν επιλέξω μου δίνει 149,15.

 

Δεν έπεσε απειλή φορητότητας ή άλλη πίεση για αύξηση.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους εκανα αιτηση για φορητοτητα βασιζομενος στην αλλαγη του τιμοκαταλογου κ την ελ.διαρκεια κλησης κ μου ζηταν ξεκαθαρα πισω την επιδοτηση που πηρα πριν 2 μηνες περιπου ,αν φυγω η επιδοτηση ειναι στα 80 ευρω που πρεπει να επιστρεψω κ επισης μου προσφαιρουν για να μεινω το προγραμμα μου δηλ vodafone 200 με 26 ευρω ολα μεσα(φοροι κινητης,φπα)..τι με συμφαιρει λετε να κανω? εχω υπολογισει οτι το προγραμμα π μου τεριαζει στην κοσμοτε κοστιζει 27 ευρα..αλλα θα ηθελα κ τα φωτα σας για το τι να κανω ωστε να μην πληρωσω στην επιδοτηση..!
Link to comment
Share on other sites

Η διακοπή σύνδεσης και αλλαγή σε καρτοκινητό χρειάζεται περίπου 1 μήνα; Και εάν ναι, ως ημερομηνία διακοπής λογίζεται η τελευταία ή η ημερομηνία που κάνεις το αίτημα;

 

Ναι ενα μηνα κανει αλλα σαν ημερομηνια διακοπης ειναι αυτη που γινεται η μετατροπη σε καρτοκινητο.

 

Τελικώς λογίζεται η ημ/νία που κάνεις το αίτημα.

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ FORUM. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ VODAFONE. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΣΥΣΚΕΥΗΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ. ΟΚ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΑΛΟΓΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΕΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ( ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ - ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ) ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ. ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ, ΒΑΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ, ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ. ΕΓΩ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΞΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΙΔΙΑ; ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Συνοπτικα να αναφερω κατι.

Ειχα συμφωνησει για 30% εκπτωση καθε μηνα, αρχιζοντας απο τον Μάιο. Σημερα βγηκε ο πρωτος λογαριασμος και η εκπτωση δεν υπηρχε. Φυσικα τους καλεσα για εξηγησεις και μου ειπαν πως "Ναι, δεν βλεπω να υπαρχει εκπτωση στον λογαριασμο σας (duh :p)" και θα μου υπολογισουν την εκπτωση και του Μαϊου στον επομενο.

Απλα το λεω για να προσεχετε τους λογαριασμους, διοτι (εικαζω πως) αν δεν το παρατηρουσα μαλλον θα περνουσε στα ψιλα γραμματα :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...