Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, Antonio21 said:

Συγνώμη παιδιά ζήλεψα θέλω και εγώ

Σας ευχαριστώ πολύ. 

Έχεις pm

2 ώρες πριν, dasnowy said:

Και σε εμένα αν μπορείς να το έχω για μελλοντική χρήση. Ευχαριστώ πολύ!

Έχεις pm 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ!! 

Υγ: Μίλησα με τον Κύριο και το προχώρησα για την μητέρα μου για το vodafone 10.

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

Αν παραμένει η σύνδεση στο ΑΦΜ θα το εκτιμούσα αν το στέλνατε και σε μένα.

@Antonio21 έχεις λεπτομέρειες για το τι ειναι; σε βάζουν σε δικό τους εταιρικό;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα να το γράψω αλλά η προσφορά ήρθε από άλλο μέλος θεωρώ ότι εκείνος πρέπει να το γράψει εάν θέλει ο Κύριος. 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antonio21 said:

Δεν έχω πρόβλημα να το γράψω αλλά η προσφορά ήρθε από άλλο μέλος θεωρώ ότι εκείνος πρέπει να το γράψει εάν θέλει ο Κύριος. 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Ναι δεν το είπα για σενα προσωπικά γενικα το λεώ προς ευκολία αναγνωσης..  μην γεμίσουμε 7-8 σελίδες με  "Ενδιαφέρομαι κι εγώ φίλε μου!!! "  "Και γω θα ήθελα το τηλ"  να είμαστε πρακτικοί,

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν θεωρώ τυχαία την προσφορά που έσκασε στο forum με το που έγινε γνωστό ότι καταργείται το liquid.

Και Ο Νοών Νοείτω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή επικοινώνησα, οι προσφορές δεν είναι για υφισταμένους καρτοκινητού αλλά μόνο για φορητότητα ή νέο αριθμό. Συνεπώς δε νομίζω να έχει σχέση 🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, paanos said:

Επειδή επικοινώνησα, οι προσφορές δεν είναι για υφισταμένους καρτοκινητού αλλά μόνο για φορητότητα ή νέο αριθμό. Συνεπώς δε νομίζω να έχει σχέση 🙂

Ναι αλλά έχει σχέση με τον κόσμο που θα φύγει από τη Vodafone λόγω κατάργησης του liquid .. 😉

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, zerokill said:

Και γιατί δεν βάζεις χριστιανέ το τηλ να το βλεπει ο κοσμος ? Μυστικό είναι? 😄 

Δεν θέλω να θεωρηθεί διαφήμιση, είμαι και εγώ πελάτης του. Δεν ξέρω αν αντιβαίνει στους κανόνες του forum.

Ο συνεργάτης δεν έχει κανένα πρόβλημα να βάλω το τηλέφωνο του . Αν μου επιτραπεί από τους συντονιστές τότε δεν έχω πρόβλημα να το δημοσιεύσω εδώ.

Edited by algedan
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Staccato said:

Ναι αλλά έχει σχέση με τον κόσμο που θα φύγει από τη Vodafone λόγω κατάργησης του liquid .. 😉

Κατάργηση του Liquid??? Ω κάτι διάβασα για κάποιον που έπεσε από τον Λευκό Πύργο  μην ήταν ο Blizzard ? 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Staccato said:

Ναι αλλά έχει σχέση με τον κόσμο που θα φύγει από τη Vodafone λόγω κατάργησης του liquid .. 😉

Ναι, ναι. Ήταν τεράστια η απήχηση του liquid που λέει η Vodafone: "ας το καταργήσουμε, δε θέλουμε άλλους πελάτες". Συμφωνώ κι εγώ ότι ήταν άκομψη η διακοπή της υπηρεσίας αλλά ήταν κάτι που θα γινόταν σύντομα έτσι κι αλλιώς. Αυτό έχει δείξει η ιστορία στην καρτοκινητή.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Serafeim1981 said:

Ναι, ναι. Ήταν τεράστια η απήχηση του liquid που λέει η Vodafone: "ας το καταργήσουμε, δε θέλουμε άλλους πελάτες". Συμφωνώ κι εγώ ότι ήταν άκομψη η διακοπή της υπηρεσίας αλλά ήταν κάτι που θα γινόταν σύντομα έτσι κι αλλιώς. Αυτό έχει δείξει η ιστορία στην καρτοκινητή.

Θεωρώ πως ο τρόπος που χρησιμοποιούσε ο κόσμος (όσος κι αν ήταν αυτός) το liquid, ήταν αυτό που οδήγησε στην κατάργησή του.

Όλοι τη βγάζαν με ελάχιστα έως καθόλου λεφτά το μήνα.

Όσο για την απήχηση, και λόγω του ότι δεν το διαφήμισε ποτέ το liquid η Vodafone, τώρα τελευταία άρχισε μαθαίνεται στον κόσμο αλλά με τον "στραβό τρόπο" που περιέγραψα παραπάνω οπότε και αποφάσισαν να το καταργήσουν.

Για εμένα ήταν αναμενόμενο. Ήταν πολύ φθηνό για να είναι αληθινό.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VIPdriver said:

Πολυ ενδιαφέρον το 2ο....

Όντως, αν υπολογίσεις, ότι δεν σε υποχρεώνει να έχεις και σταθερό

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, sou_d said:

Όντως, αν υπολογίσεις, ότι δεν σε υποχρεώνει να έχεις και σταθερό

Εάν παρω καμμία ανάποδη με τα απανωτά hands down και παρω την προσφορά, θα παραμιλανε για τους επόμενους 24 μήνες... 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, όχι. Να μας τα ζαλίζεις πάλι ότι δεν έχεις σήμα, ότι έρχεται χρεοκοπία κ.τ.λ..

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Serafeim1981 said:

Όχι, όχι. Να μας τα ζαλίζεις πάλι ότι δεν έχεις σήμα, ότι έρχεται χρεοκοπία κ.τ.λ..

Εάν δεν σου αρέσουν αυτά που γράφω κανε με ignore. 

Link to comment
Share on other sites

Θα το είχα κάνει ήδη αλλά δε θα μου έρχονται ειδοποιήσεις μέσω e-mail για νέες απαντήσεις στα θέματα που παρακολουθώ.😉

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Serafeim1981 said:

Θα το είχα κάνει ήδη αλλά δε θα μου έρχονται ειδοποιήσεις μέσω e-mail για νέες απαντήσεις στα θέματα που παρακολουθώ.😉

Την σχέση έχει το ένα με το άλλο; Διαφορετικές επιλογές ειναι. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, sou_d said:

Προτάσεις σε καρτοκινητό

Screenshot_2024-04-22-20-18-46-18_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Screenshot_2024-04-22-20-18-40-36_2e83dfe13a5867033cf77b276138972a.jpg

Το 2ο αξίζει… για όσους βάζουν κάθε μήνα 13€ και θέλουν λίγα δεδομένα ίσα ίσα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...