Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε, μια απ'τις κλασσικές προσφορές που κάνουν κάθε Χριστούγεννα-Πάσχα-καλοκαίρι-Αγίου Πνεύματος-Δεκαπενταύγουστου κλπ,κλπ :lol:

 

Δίνουν χοντρές επιδοτήσεις, σε δεσμεύουν 1 χρόνο στο στάνταρ πάγιο που υπογράφεις( αυτό ισχύει για τα unlimited με Internet μόνο) ή για 8 μήνες( σε άλλα προγράμματα) και μετά από μερικούς μήνες είτε αυξάνουν την ελάχιστη χρέωση κλήσης ή τις χρεώσεις μετά τον προπληρωμένο χρόνο ή καταργούν τα πιο... συμφέροντα προγράμματα και αφήνουν για νέες συνδέσεις/ μεταβάσεις αυτά που συμφέρουν αυτούς ή καταργούν άλλες υπηρεσίες...

Γνωστή η τακτική και των 3 εταιριών και φυσικά και της Vodafone. Από πέρσι τον Ιανουάριο που ξεκίνησε αυτό το πανηγύρι έχουμε πάμπολλα παραδείγματα γι'αυτά που γράφω...

Link to comment
Share on other sites

τι να την κάνω την προσφορά για νέες συνδέσεις...

οι υπάρχοντες συνδρομητές τι πρέπει να κάνουν...??

πως την έχουν δει εκεί στην Voda... πρέπει όλοι να έχουμε unlimited??

Link to comment
Share on other sites

τι να την κάνω την προσφορά για νέες συνδέσεις...

οι υπάρχοντες συνδρομητές τι πρέπει να κάνουν...??

πως την έχουν δει εκεί στην Voda... πρέπει όλοι να έχουμε unlimited??

 

Όλες εκεί προσπαθούν να σπρώξουν τους συνδρομητές με τα απεριόριστα πακέτα... Και αφήνουν σε σένα να αναλάβεις το περαιτέρω "ψήσιμο" φίλων και συγγενών για να έρθουν στην εταιρία που τους προτείνεις επειδή συμφέρει εσένα..Τώρα θα τις μάθεις;:rolleyes:

 

Υ.Γ.: Αναφέρομαι και στις 3 εταιρίες της χώρας μας.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις την είδα την προσφορά!! χαχα (champions league rules!)

 

είναι μέχρι το Μ. Σάββατο η προσφορά, για νέους και υφιστάμενους συνδρομητές με ανανέωση, και για επιχειρήσεις με νέα σύνδεση .. πρόκειται για διάφορες συσκευές στα unlimited προγράμματα μόνο! και καλά ότι γλιτώνεις από 70-400 ευρώ ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανε ανανεωση για 12 μηνες η αδερφη μου στο Vοdafone Unlimited 50.

 

Με τηλεφωνο στο 13830 και με το επιχειρημα της φορητοτητας της εδωσαν :

 

1. 30% εκπτωση στο παγιο για ενα χρονο

2. τα 2 πρωτα παγια δωρο (πασχαλινη προσφορα)

3. Η επιδοτηση της πηγε απο τα 90 στα 320 ευρω

 

Εγω αυτο που προτεινω ειναι τηλεφωνα στο 13830 και πιεση.

 

Στα καταστηματα θα σας προσφερουν ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ αν δεν εχετε καποιο ΓΝΩΣΤΟ....

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανε ανανεωση για 12 μηνες η αδερφη μου στο Vοdafone Unlimited 50.

 

Με τηλεφωνο στο 13830 και με το επιχειρημα της φορητοτητας της εδωσαν :

 

1. 30% εκπτωση στο παγιο για ενα χρονο

2. τα 2 πρωτα παγια δωρο (πασχαλινη προσφορα)

3. Η επιδοτηση της πηγε απο τα 90 στα 320 ευρω

 

Εγω αυτο που προτεινω ειναι τηλεφωνα στο 13830 και πιεση.

 

Στα καταστηματα θα σας προσφερουν ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ αν δεν εχετε καποιο ΓΝΩΣΤΟ....

 

Αυτήν την έκπτωση με το 30% στο μηνιαίο πάγιό σου για έναν χρόνο, τη δίνουν σε όλους όσους απλά λένε ότι θα κάνουν φορητότητα.. Να το ξέρετε.. Είτε είστε νέοι είτε παλιοί συνδρομητές...

Απλά πάρτε στο 13830 και πείτε για παράδειγμα ''μπορείτε να μου πείτε πόσα λεφτά χροστάω για να προχηρήσω σε φορητότητα προς την κοσμοτέ'' ή κάτι τέτοιο.. Και αμέσως θα σας πούνε ότι μπορούνε να σας περάσουν την έκπτωση

 

 

Edit: Στο 13830 πάντως η επίσημη ενημέρωση είναι ότι τα οικονομικά, ευέλικτα και unlimited προγράμματα είναι διαθέσιμα και μπορείτε να κάνετε κανονικά σύνδεση σε αυτά.. Μόνο τα iphone και surf&talk έχουν καταργηθεί.. Οπότε αν κάποιος σε κάποιο κατάστημα που θέλετε να κάνετε σύνδεση σε οικονομικό προγραμμα σας πει ότι δεν μπορείτε, ζητήστε του να σας πει το όνομά του και πάρτε μετά το 13830 να το πείτε.

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την έκπτωση με το 30% στο μηνιαίο πάγιό σου για έναν χρόνο, τη δίνουν σε όλους όσους απλά λένε ότι θα κάνουν φορητότητα.. Να το ξέρετε.. Είτε είστε νέοι είτε παλιοί συνδρομητές...

Απλά πάρτε στο 13830 και πείτε για παράδειγμα ''μπορείτε να μου πείτε πόσα λεφτά χροστάω για να προχηρήσω σε φορητότητα προς την κοσμοτέ'' ή κάτι τέτοιο.. Και αμέσως θα σας πούνε ότι μπορούνε να σας περάσουν την έκπτωση

 

Τοτε με το 30% και με τα 2 πρωτα παγια δωρο θα βγαινει περιπου 36 ευρω για 10 μηνες.Καλη προσφορα απο την voda που στα Βουλγαρικα βοντα σημαινει νερο.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανε ανανεωση για 12 μηνες η αδερφη μου στο Vοdafone Unlimited 50.

 

Με τηλεφωνο στο 13830 και με το επιχειρημα της φορητοτητας της εδωσαν :

 

1. 30% εκπτωση στο παγιο για ενα χρονο

2. τα 2 πρωτα παγια δωρο (πασχαλινη προσφορα)

3. Η επιδοτηση της πηγε απο τα 90 στα 320 ευρω

 

Εγω αυτο που προτεινω ειναι τηλεφωνα στο 13830 και πιεση.

Kαι γω επειδη ψαχνομουν για να φυγω πηρα τηλ στο 13830 και μου προσφεραν και μενα -30% αλλα οχι 320ευρω επιδοτηση:(! Παντως καλη η προσφορα με το -30%!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στο Unlimited 35 και εχω εκπτωση απο περυσι 50% στο παγιο.Πηρα τωρα τηλ και μου ειπαν οτι για ανανεωση θα μου δωσουν 60 ευρω επιδοτηση και δυο παγια δωραεν (το τελευταιο ισχυει μεχρι Μ.Σαββατο).

 

Θα παρω σε λιγο και στο Πλαισιο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είναι για οποιοδήποτε πακέτο(όχι μόνο για unlimited) με πάγιο από 35 ευρώ και πάνω και η επιδότηση είναι 300 ευρώ. Αν πάρεις πακέτο με πάγιο 50 ευρώ και πάνω είναι 400 ευρώ η επιδότηση και σε κάθε περίπτωση υπάρχουν και τα 2 πάγια δώρο (γι'αυτό λέει η διαφήμιση επιπλέον έκπτωση στο πάγιο από 70-400 ευρώ ανάλογα ποιο πρόγραμμα θα κάνεις)

 

Για να καταλαβω αν παω αυριο στην vodafone και κάνω 2 νεεσ συνδεσεις Unlimited 35 θα μου δώσουν επιδότηση 600Euro?

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω αν παω αυριο στην vodafone και κάνω 2 νεεσ συνδεσεις Unlimited 35 θα μου δώσουν επιδότηση 600Euro?

 

Ακριβως....Αλλα μονο σε Πλαισιο.

 

Και απο δυο παγια δωρεαν για καθε συνδεση.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Εγω εχω εταιρικο στην cosmote 4 συνδεσεις..το συμβολαιο ληγει μεσα μαιου...

μπορω να κανω αιτηση φορητοτητας στην voda τωρα για να εκμεταλλευτω την προσφορα ή αναλογως να "πιεσω καταστασεις" για μεγαλυτερη επιδοτηση σε cote ή εκπτωση παγιου?

ή υποχρεωτικα πρεπει να κλεισω πρωτα χρονο?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Εγω εχω εταιρικο στην cosmote 4 συνδεσεις..το συμβολαιο ληγει μεσα μαιου...

μπορω να κανω αιτηση φορητοτητας στην voda τωρα για να εκμεταλλευτω την προσφορα ή αναλογως να "πιεσω καταστασεις" για μεγαλυτερη επιδοτηση σε cote ή εκπτωση παγιου?

ή υποχρεωτικα πρεπει να κλεισω πρωτα χρονο?

Ευχαριστω!

 

Μπορεις οποιαδηποτε στιγμη να κανεις αιτηση φορητοτητας αλλα αν αυτη γινει πριν συμπληρωσεις χρονο απο την υπαρχουσα συνδεση για την οποια εχεις παρει επιδοτηση θα επιστρεψεις αναλογια του αναποσβεστου ποσου της επιδοτησης.

 

Θα σου συνιστουσα πρωτα να πιεσεις , την cote και αναλογα πραξε.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ωραια Γιαννη.

αρα θα πρεπει να επιστρεψω το "υπολοιπο" για τον εναμιση μηνα...

οσον αφορα στην προταση σου,εννοεις να "πιεσω" πρωτα τηλεφ. στην cote πριν κανω την αιτηση,λεγοντας οτι σε κανα μηνα ληγει το συμβολαιο μου,θα κανω αιτηση φορητοτητας κ.τ.λ ?

το θεμα ειναι οτι δεν οριστει το ποσό της επιδοτησης που μου δινει η cote κ δεν εχω κατι δεδομενο για να "πιεσω" για αυξηση....αρα υποθετω οτι θα μου προσφερουν καμια εκπτωση στο παγιο...

αν λοιπον δεν βγαλω τιποτα απο το τηλ. τοτε να κανω αιτηση φορητ. αν κανω την αιτηση σημερα ας πουμε,θα προλαβω τις προσφορες εκ των οποιων καποιες ληγουν 3/4?

Link to comment
Share on other sites

ωραια Γιαννη.

αρα θα πρεπει να επιστρεψω το "υπολοιπο" για τον εναμιση μηνα...

οσον αφορα στην προταση σου,εννοεις να "πιεσω" πρωτα τηλεφ. στην cote πριν κανω την αιτηση,λεγοντας οτι σε κανα μηνα ληγει το συμβολαιο μου,θα κανω αιτηση φορητοτητας κ.τ.λ ?

το θεμα ειναι οτι δεν οριστει το ποσό της επιδοτησης που μου δινει η cote κ δεν εχω κατι δεδομενο για να "πιεσω" για αυξηση....αρα υποθετω οτι θα μου προσφερουν καμια εκπτωση στο παγιο...

αν λοιπον δεν βγαλω τιποτα απο το τηλ. τοτε να κανω αιτηση φορητ. αν κανω την αιτηση σημερα ας πουμε,θα προλαβω τις προσφορες εκ των οποιων καποιες ληγουν 3/4?

 

Θα πληρωσεις την διαφορα απο οταν γινει η φορητοτητα η οποια θελει καπου 15 μερες.

 

Ναι εννοω να πιεσεις για να σου πουν ποσο ειναι το ποσο και κατα ποσο αυτο ειναι διαπραγαματευσιμο με cote.

 

Για το αν προλαβεις προσφορες που ληγουν αφου σιγουρα η φορητοτητα δεν θα εχει γινει μεχρι 3/4 δεν ξερω ποια ημερομηνια πιανεται...Αυτη της αιτησης ή της τελικης φορητοτητας.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μετράει η ημ/νία της αίτησης.

 

Καλο αυτο γιατι αλοιως κανεις δεν θα προλαβαινε σε 5-10 μερες να ολοκληρωσει φορητοτητα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα, συνδρομητης wind στο προγραμμα με 250" ομιλιας, ειμαι συνδρομητης εδω και 8 χρόνια. Σκεφτομαι σοβαρα να κανω φορητοτητα στην voda, μετα απο επισκεψη σε καταστημα της περιοχής μου, μου κάνουν τις εξης προσφορες:

1) στο unlimited 35, 300 ευρω επιδοτηση, 2 παγια δωρεαν

2) unlimited 50, 400 ευρω επιδοτηση και 2 παγια δωρεαν

 

εξαρχης να πω πως πλησιαζει και η ανανεωση συμβολαιου στην wind, με χουν ηδη καλεσει και η επιδοτηση που μου δινουν ειναι 160 ευρω.

 

Γενικα, με συμφερει η vodafone διοτι εχω δει αναλυτικα πως πανω απο το 50% των κλησεων μου, ειναι vodafone και για αυτο εχω παραλληλα και μια καρτα cu.

 

Οσον αφορα την wind ποτε δεν ημουν ικανοποιημενος με την επιδοτηση που μου εδιναν, αφου οι λογαριασμοι ανεκαθεν ηταν μεσον όρο πανω απο 150 ευρω και η μεγαλυτερη επιδοτηση που μου εδωσαν ποτε ηταν 180 ευρω μετα απο πιεση.

 

εσεις προτεινετε να κανω φορητοτητα στην voda? η να ενημερωσω πρωτα στην εξυπηρετηση πελατων της wind, τις προσφορες που μου εκαναν, μηπως και μου αντιπροτεινουν κατι ωστε να παραμεινω?

 

θα πρεπει το αργοτερο μεχρι αυριο-μευθαυριο να καταληξω, διοτι η προσφορα στην vodafone ισχυει μονο για συσκευες που υπαρχουν στο καταστημα (το iphone δεν συμπεριλαμβανεται δυστυχως στην προσφορα αυτη), οποτε πρεπει να "βιαστω".

 

(εαν το ποστ πρεπει να τοποθετηθει στο αντιστοιχο thread της wind, παρακαλω ας μεταφερθει)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στο Unlimited 35 και εχω εκπτωση απο περυσι 50% στο παγιο.Πηρα τωρα τηλ και μου ειπαν οτι για ανανεωση θα μου δωσουν 60 ευρω επιδοτηση και δυο παγια δωραεν (το τελευταιο ισχυει μεχρι Μ.Σαββατο).

 

Θα παρω σε λιγο και στο Πλαισιο.

 

Πάρε και πες τους ότι θα κάνεις φορητότητα στην Κοσμοτέ , γιατί θεωρείς την επιδότηση χαμηλή και σίγουρα θα σου δώσουν έκπτωση 30% + μεγαλύτερη επιδότηση.. Η επιδότηση που λες είναι υπερβολικά χαμηλή.. (εκτός κι αν κάνεις μ.ο. λογαριασμών κάτω από 15 ευρώ)

Link to comment
Share on other sites

Σας το πα ότι πλέον τα πούλεψαν τα άλλα προγράμματα..Μόνο unlimited....

Σήμερα που πήγα και στο άλλο κατάστημα της vodafone ..κει κάναμε καλύτερη κουβέντα και τουλάχιστον είχαν την υπομονή να κάτσουμε για 20 λεπτά να πούμε για τα προγράμματα..

Τα surf n talk μου είπαν,όπως σας είπα χτες,μόνο για blackberry αγορά,αλλιώς έτσι δεν τα δίνουν..Και είδαμε τρία προγράμματα ΕΥΕΛΙΚΤΑ ...με έκπτωση παγίου.Αλλά όταν ζήτησα και την προσφορά με την hol,μου είπαν:

''Και η προσφορά με την έκπτωση της hol υσχίει μόνο για unlimited προγράμματα..''

Αληθεύει;Η πάλι φιφες μου λέγαν για να ενδώσω στο unlimited ;;;;

Είναι γελίοι..

 

Να έμπαινα σε κάποιο ευέλικτο,αλλά με μπερδεύει πώς γίνεται η αφαίρεση λεπτών-sms.Μου είπαν 2sms=1' και ανάποδα περίπου.Εννοώ φοβάμαι πως θα γίνει η χρήση.

 

1. Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ιδιώτες και ελεύθερους επαγγελματίες συνδρομητές με συμβόλαιο κινητής τηλεφωνίας Vodafone και υπηρεσία τηλεφωνίας ή double play από την hellas online

2. Οι συνδρομητές μπορούν να επωφεληθούν της προσφοράς μόνο για ένα συνδυασμό κινητού και σταθερού αριθμού για κάθε ΑΦΜ. Οι συνδρομητές έχουν τη δυνατότητα να ζητήσουν την αλλαγή του κινητού ή σταθερού αριθμού που συμμετέχει στην προσφορά μετά από 30 ημέρες από την αρχική αίτηση ή την τελευταία μεταβολή.

3. Η προσφορά είναι διαθέσιμη στα προγράμματα συμβολαίου ή Καρτοπρογράμματος Vodafone για ιδιώτες, εμπορικά ή μη διαθέσιμα, με μηνιαίο πάγιο 30€ και άνω καθώς και στα Ευέλικτα Επαγγελματικά προγράμματα συμβολαίου για ελεύθερους επαγγελματίες με μηνιαίο πάγιο 30€ και άνω. Στο μηνιαίο πάγιο υπολογίζεται το βασικό πάγιο φωνής σε συνδυασμό με επιπρόσθετο πάγιο φωνής ή SMS, εξαιρουμένων των επιπρόσθετων πακέτων: Vodafone Extras, Best Friends και Mobile Internet. Συνδρομητές που επωφελούνται της έκπτωσης των Οικογενειακών προγραμμάτων “¨Όλοι σε Ένα” με την ένταξή τους στη συνδυαστική προσφορά Vodafone – hellas online θα λάβουν μόνο την έκπτωση που αντιστοιχεί στην υπηρεσία hellas online (κι όχι της αντίστοιχης έκπτωσης του κινητού Vodafone).

4. Επιπλέον η προσφορά είναι διαθέσιμη στις ακόλουθες υπηρεσίες της hellas online για ιδιώτες: hol double play, hol double play GR, double play lite, hol telephony, hol telephony GR ή hol telephony lite. Οι υφιστάμενοι συνδρομητές που υπάγονται σε εξειδικευμένη προσφορά υπηρεσιών της hellas online, με την ένταξή τους στη συγκεκριμένη συνδυαστική προσφορά δεν θα μπορούν να κάνουν χρήση της αρχικής τους εξειδικευμένης προσφοράς (δηλαδή, παύουν να ισχύουν όποιες προηγούμενες εκπτώσεις τους παρέχονταν) στη συγκεκριμένη hellas online σύνδεση.

5. Οι συνδρομητές που επιθυμούν να εγγραφούν στην προσφορά θα πρέπει να καλέσουν στην εξυπηρέτηση συνδρομητών hellas online στο 13844 ή να συμπληρώσουν την ειδική αίτηση «Ενεργοποίηση Συνδυαστικής Προσφοράς Vodafone-hellas online» η οποία είναι διαθέσιμη στα καταστήματα Vodafone. Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη για συνδέσεις που βρίσκονται σε καθεστώς φραγής λόγω ανεξόφλητων οφειλών για τη σύνδεση κινητού Vodafone ή για την υπηρεσία hellas online.

6. Το συνολικό ποσό της έκπτωσης από το οποίο θα επωφεληθούν οι συνδρομητές εξαρτάται από τα προγράμματα χρήσης που θα συνδυάσουν και θα αποδίδεται σε έναν από τους δύο ή και στους δύο λογαριασμούς (Vodafone και hellas online).

7. Απαραίτητη προϋπόθεση για την απόδοση της έκπτωσης είναι η ενεργοποίηση και των δύο (2) συνδέσεων. Εφόσον και οι δύο συνδέσεις είναι ενεργές κατά την εγγραφή στη συνδυαστική προσφορά, η έκπτωση θα αποδίδεται από τους αμέσως επόμενους λογαριασμούς.

8. Σε περίπτωση μεταφοράς σε μη συμβατό πρόγραμμα, μεταβίβασης ή για οποιανδήποτε λόγο λήξης της συνδρομής μιας εκ των δύο συνδέσεων, η προσφορά σταματάει να ισχύει, με αποτέλεσμα την απώλεια της έκπτωσης ή των εκπτώσεων από τους αμέσως επόμενους λογαριασμούς.

9. Η προσφορά των 2 μηνιαίων παγίων στη μηνιαία συνδρομή της hellas online ισχύει για νέα σύνδεση Vodafone ή/και hellas online που θα πραγματοποιηθεί από 18/11/2009 έως και 30/01/2010 με ταυτόχρονη εγγραφή στη συνδυαστική προσφορά.

 

http://www.hol.gr/default.asp?pID=23&ct=73&itmID=135&la=1

 

 

σας έχω ζαλίσει τον έρωτα λέμε τόσες μέρες..

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε Πλαισιο Μεταμορφωσης και δεν ηξεραν τιποτα για επιδοτηση 300 ευρω . Ψαχτηκαν και μου ειπαν οτι ειναι μονο για νεες συνδεσεις και οχι ανανεωσεις.Τους ειπα οτι τηλεφωνικα αλλα μου ειπαν δεν....

Πηγα και στην Κηφισια και μου ειπαν τα ιδια και επιπλεον οτι επειδη ειμαι ηδη σε προγραμμα unlimitad δεν δικαιουμε τα δυο δωρεαν παγια....

 

 

Σε πιο αριθμο κανουμε τηλεφωνικη αιτηησ φορητοτητας για Cosmote παδια ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε Πλαισιο Μεταμορφωσης και δεν ηξεραν τιποτα για επιδοτηση 300 ευρω . Ψαχτηκαν και μου ειπαν οτι ειναι μονο για νεες συνδεσεις και οχι ανανεωσεις.Τους ειπα οτι τηλεφωνικα αλλα μου ειπαν δεν....

Πηγα και στην Κηφισια και μου ειπαν τα ιδια και επιπλεον οτι επειδη ειμαι ηδη σε προγραμμα unlimitad δεν δικαιουμε τα δυο δωρεαν παγια....

 

 

Σε πιο αριθμο κανουμε τηλεφωνικη αιτηησ φορητοτητας για Cosmote παδια ?

 

13897 xωρίς χρέωση.. Η φορητότητα μπορεί να γίνει και τηλεφωνικά λέγοντας τα στοιχεία σου

 

 

Σας το πα ότι πλέον τα πούλεψαν τα άλλα προγράμματα..Μόνο unlimited....

Σήμερα που πήγα και στο άλλο κατάστημα της vodafone ..κει κάναμε καλύτερη κουβέντα και τουλάχιστον είχαν την υπομονή να κάτσουμε για 20 λεπτά να πούμε για τα προγράμματα..

Τα surf n talk μου είπαν,όπως σας είπα χτες,μόνο για blackberry αγορά,αλλιώς έτσι δεν τα δίνουν..Και είδαμε τρία προγράμματα ΕΥΕΛΙΚΤΑ ...με έκπτωση παγίου.Αλλά όταν ζήτησα και την προσφορά με την hol,μου είπαν:

''Και η προσφορά με την έκπτωση της hol υσχίει μόνο για unlimited προγράμματα..''

Αληθεύει;Η πάλι φιφες μου λέγαν για να ενδώσω στο unlimited ;;;;

Είναι γελίοι..

 

Να έμπαινα σε κάποιο ευέλικτο,αλλά με μπερδεύει πώς γίνεται η αφαίρεση λεπτών-sms.Μου είπαν 2sms=1' και ανάποδα περίπου.Εννοώ φοβάμαι πως θα γίνει η χρήση.

 

 

http://www.hol.gr/default.asp?pID=23&ct=73&itmID=135&la=1

 

 

σας έχω ζαλίσει τον έρωτα λέμε τόσες μέρες..

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8501

 

H συνδιαστική προσφορά, πράγματι ισχύει μόνο για τα vodafone unlimited + vodafone unlimited με internet

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

13897 xωρίς χρέωση.. Η φορητότητα μπορεί να γίνει και τηλεφωνικά λέγοντας τα στοιχεία σου

 

 

 

 

 

Ευχαριστω.Πριν κανω αυτο πηρα σε Voda και ρωτησα τι ποσο πρεπει να επιστρεψω (9/5/10 συμπληρωνω χρονο) για να κανω φορητοτητα σε δυο αριθμους που εχω....Ρωτησαν γιατι ευγενεστατα και εγω παλι ευγενεστατα αλλα χωρις δισταγμο ειπα οτι θεωρω απαραδεκτο την συμπεριφορα προς παλιους συνδρομητες ενω κοπτοντε για νεους....Συμφωνησε και μου ειπε οτι θα ζητησει αυξηση επιδοτησης απο 65 σε 205 ευρω και παγιο μειωμενο 50 %. Αυριο θα ξερουμε μου ειπε...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

H συνδιαστική προσφορά, πράγματι ισχύει μόνο για τα vodafone unlimited + vodafone unlimited με internet

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8361

 

Δεν ισχύει αυτό. Η προσφορά με τα δύο μήνες δωρεάν πάγια και συσκευές 300 και 400€ είναι για τα Unlimited, και όντως δεν αφορά ανανέωση, αλλά νέα σύνδεση, ή φορητότητα, ή μετατροπή καρτοκινητού σε συμβόλαιο.

 

Προμοτάρουν επί τη ευκαιρία και τη συνδοιαστική προσφορά, αλλά δεν αλλάζει κάτι στα συμβατά προγράμματα Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

13897 xωρίς χρέωση.. Η φορητότητα μπορεί να γίνει και τηλεφωνικά λέγοντας τα στοιχεία σου

 

 

 

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8501

 

H συνδιαστική προσφορά, πράγματι ισχύει μόνο για τα vodafone unlimited + vodafone unlimited με internet

 

 

δεν είναι αυτό που είπα..γω λέω για hol+vodafone.. ή αυτό είναι;

Δεν με ενδιαφέρουν τα -2 πάγια..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...