Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα να πω οτι στο vodafone shop που πηγα μου ειπαν τιμη για το htc v1640 (htc universal) 750 ευρω, συμπεριλαμβανομενης της επιδοτησης, για ανανεωση συμβολαιου στο προγραμμα που ειμαι ηδη (VF120) μιας και τα καινουρια προγραμματα δε με βολευουν καθολου. Μου ειπαν οτι διατιθεται μονο κατοπιν παραγγελιας. Η τιμη μου φανηκε αρκετα καλη και το παρηγγειλα, μου ειπαν ομως μια εβδομαδα χρονο παραδοσης που μου φανηκε αρκετος. :(
Uri Geller, a psychic spoon bender, sued Nintendo for hundreds of million dollars. He alleges that the company made an evil character based on him for Pokemon. The monster shares Geller's name (Yun Geller) and also features a bent spoon. Geller also alleges that the character is anti-semitic, as he said, among other things, that the lightning bolts were similar to Nazi symbols. The company had no comment on the lawsuit
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπάρχουν στάνταρ στις επιδοτήσεις......

...παίζει ρόλο τί λογαριασμούς κάνεις κυρίως. Επίσης πόσο καιρό είσαι συνδεδεμένη στο δίκτυο και σε γενικές γραμμές εάν χρησιμοποιείς πολύ το κινητό (εισερχόμενες-εξερχόμενες).

Εάν δεν σου αρέσει η επιδότηση που θα σου πουν.........μπορείς να κάνεις και παράπονα........;) ;) ;)

 

Οταν λες παραπονα... Υπαρχει περιπτωση ανταποκρισης και αυξησης της επιδοτησης?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κινητό στο 120 εδώ και ενάμιση χρόνο περίπου, με λογαριασμούς 30 με 40 ευρώ. Κάνω χρήση Vodafone Live! και κατεβάζω ringtones ή παιχνίδια...

 

Την τελευταία φορά που ρώτησα, πριν από καιρό, η επιδότηση ήταν 100 ευρώ για συσκευή 3G. Υπάρχει περίπτωση να αυξήθηκε και αν ναι, πόσο λέτε να είναι;

...It does not do to dwell on dreams and forget to live...
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες παραπονα... Υπαρχει περιπτωση ανταποκρισης και αυξησης της επιδοτησης?

 

................μπορεί.....έχω ακούσει από φίλους που τους έγινε και άλλους που όχι.......

 

 

Εγώ έχω κινητό στο 120 εδώ και ενάμιση χρόνο περίπου, με λογαριασμούς 30 με 40 ευρώ. Κάνω χρήση Vodafone Live! και κατεβάζω ringtones ή παιχνίδια...

 

Την τελευταία φορά που ρώτησα, πριν από καιρό, η επιδότηση ήταν 100 ευρώ για συσκευή 3G. Υπάρχει περίπτωση να αυξήθηκε και αν ναι, πόσο λέτε να είναι;

 

 

Φιλικά πάντα.....εάν το ήξερε κάποιος αυτό θα έπαιζε και το Joker........:D :D ....μόνο το αρμόδιο τμήμα της Vodafone το ξέρει.....;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

simera piga se ena vodiafone katastima giati i gynaika mou me exei faei na tis paro to motorola to roz v3kati kai soni kai kala na allakso programma giati exo megalous logariasmous (exo to 240) alla den lene oti den yparxei miosi meta ton proto xrono kai meta apo erotisi mou mou leei o politis NAI ALLA THA EXETE APERIORISTES KLEISIS ME TIN GYNAIKA SAS:O ti na to kano na milao me tin gynaika mou aperiorista?

otan thelei me kanei anapantiti kai tin perno ego kai ektos aytou ti exo na po me tin gynaika mou pou den mporoume na to poume otan gyriso spiti?:O

mipos na kanoume tilefoniko sex?

kai an einai ayto me tin gynaika mou tha to kano?:D

kala einai aparadektoi me to etsi thelo na se fortosoun se kainourgio programma:mad:

kai otan sou lene MONO ME 70 EYRO e einai na tous perneis stis mpounies!

ase pou ama theliso meta na gyriso sto palio diko mou programma paei petakse to poulaki!!!!!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

na allakso programma giati exo megalous logariasmous (exo to 240)

 

 

Μη φυγεις απο το 240 γιατι θα το μετανιωσεις! Ειναι φοβερα οικονομικο και δε μπορει να συγκριθει με κανενα απο τα καινουρια! Οι αριθμοι μιλανε απο μονοι τους ! :)

Link to comment
Share on other sites

mipos fagane ita me tis sinakroaseis... kai ksepulane???

pados.. otan vgei oti i aktinovolia tiganizei ton egefalo.. na dume ti tha kanun kai

pu tha valun ta 120 'dorean' lepta..

hellasfun.blogspot com[/url]

xaxaxa πικάντικα αστεία σε .ppt

πάρτο στη πλάκα

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε κανεις το λογαριασμου του Ιουλιου?

Δεμ βγήκε ακόμα. Γιατί τι έγινε? Έχουμε καμιά έκπτωση?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα βγήκε αλλά δεν έχει μπεί ακόμα ούτε στο e-billing, ούτε στο 1289 :confused:

 

emena den mou eirthe logariasmos gia ton ioulio kai me piran tilefono tin paraskeyi apo tin vodiafone kai mou eipan oti apo simera ksekinane oi frages kai piga to proi kai ton plirosa!!!!:mad:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Προσεξε κανεις το λογαριασμου του Ιουλιου?

Τελικά γιατί ρώτησες; τι συμβαίνει με τους λογαριασμούς του Ιουλίου;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Τελικά γιατί ρώτησες; τι συμβαίνει με τους λογαριασμούς του Ιουλίου;

Τελικά είδα το λογαριασμό μέσω του ebilling.

 

Δεν έχει κάτι το σοβαρό... Μόνο ένα πρόβλημα είδα: τα MMS πρέπει να τα μετράει σε Kbits (παρ'όλο που η στήλη με τα δεδομένα είναι σε KBytes και το λέει) και τους πήρα τηλέφωνο αλλά δεν το κρατούν για πρόβλημα. 3 φορές πήρα...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είδα το λογαριασμό μέσω του ebilling.

 

Δεν έχει κάτι το σοβαρό... Μόνο ένα πρόβλημα είδα: τα MMS πρέπει να τα μετράει σε Kbits (παρ'όλο που η στήλη με τα δεδομένα είναι σε KBytes και το λέει) και τους πήρα τηλέφωνο αλλά δεν το κρατούν για πρόβλημα. 3 φορές πήρα...:mad:

na kano mia erotisi?

ti einai to ebiling???????????????

:O

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Check this:

e-billing

Σας δίνει τη δυνατότητα να παρακολουθείτε την αναλυτική κίνηση του λογαριασμού σας, γρήγορα και με απόλυτη ασφάλεια. Σας επιτρέπει να βλέπετε την ανάλυση του λογαριασμού σας σύμφωνα με τα κριτήρια που επιλέγετε (διάρκεια κλήσης, κόστος κλήσης, αριθμός εξερχόμενης κλήσης κλπ), να εκτυπώνετε τον λογαριασμό σας, ή να εξάγετε τα δεδομένα που σας ενδιαφέρουν σε αρχείο excel*.

 

* Εάν επιλέξετε το e-billing, θα συνεχίσετε να λαμβάνετε το μηνιαίο λογαριασμό σας μέσω ταχυδρομείου, χωρίς όμως την αναλυτική κατάσταση κλήσεων (την οποία θα ελέγχετε πλέον οποιαδήποτε στιγμή θέλετε μέσω του e-billing). To e-billing θα είναι σύντομα διαθέσιμο και στους χρήστες Vodafone A La Carte και Vodafone CU.

Link to comment
Share on other sites

kai apo pou to zitan? apo tin vodiafone?

Συμπληρώνεις μια αίτηση απο το site (vodafone.gr), την εκτυπώνεις, βάζεις μια "τζίφρα" και πας με την ταυτότητά σου σε ένα κατάστημα voda και τους τα δίνεις!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω με κίνδυνο να γίνω κουραστικός...

Κάποιος με σύνδεση You and Me?

 

Για απλή ανταλλαγή απόψεων....:rolleyes:

Εντάξει βρήκα μια άκρη εδώ.....

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=142292

 

Φορητότητα πού κάνω...???

 

:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω με κίνδυνο να γίνω κουραστικός...

Κάποιος με σύνδεση You and Me?

 

Για απλή ανταλλαγή απόψεων....:rolleyes:

Εντάξει βρήκα μια άκρη εδώ.....

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=142292

 

Φορητότητα πού κάνω...???

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

Σε κατάστημα Vodafone.......είναι το πιο εύκολο και γρήγορο (όσον αφορά την συσκευή).........;) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα Vodafone.......είναι το πιο εύκολο και γρήγορο (όσον αφορά την συσκευή).........;) ;)

 

 

Να 'σαι καλά φίλε μ'έκανες και γέλασα....

Οι έννοιες "Εύκολο και γρήγορο" μέσα σ'ένα κατάστημα Vodafone είναι ό,τι πιο κοντά σε επιστημονική φαντασία

μπορεί να υπάρξει.....Να'σαι καλά......:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά φίλε μ'έκανες και γέλασα....

Οι έννοιες "Εύκολο και γρήγορο" μέσα σ'ένα κατάστημα Vodafone είναι ό,τι πιο κοντά σε επιστημονική φαντασία

μπορεί να υπάρξει.....Να'σαι καλά......:lol: :lol:

Έχει να κάνει με το κατάστημα αυτό που λες. Μην το γενικεύεις ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως επιμένω φίλε Πέτρο. Το 80% είναι πίσω από πλευράς εξυπηρέτησης και γνώσης του αντικειμένου.

Εκτος αν είναι ΟΚ να περιμένεις κατά μέσο όρο ένα τέταρτο για να πληρώσεις ένα λογαριασμό..

Αλλά μια που βλέπω ότι μιλάς για Θεσσαλονίκη, πες μου ποιο θεωρείς ότι ανταποκρίνεται

να πηγαίνω εκει να εξυπηρετούμαι.Thanks!

[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως επιμένω φίλε Πέτρο. Το 80% είναι πίσω από πλευράς εξυπηρέτησης και γνώσης του αντικειμένου.

Εκτος αν είναι ΟΚ να περιμένεις κατά μέσο όρο ένα τέταρτο για να πληρώσεις ένα λογαριασμό..

Αλλά μια που βλέπω ότι μιλάς για Θεσσαλονίκη, πες μου ποιο θεωρείς ότι ανταποκρίνεται

να πηγαίνω εκει να εξυπηρετούμαι.Thanks!

Το είπα γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι οι περισσότεροι πωλητές στα καταστήματα κινητής αλλάζουν εταιρία από σεζόν σε σεζόν! Οπότε δεν γίνεται κάποιος να είναι σε vodafone shop και να μην είναι καλός ενώ όταν πηγαίνει μετά από λίγο καιρό σε κατάστημα ΤΙΜ να είναι καλός... Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες στείλε ΡΜ να σου πω ;) ένα κατάστημα vodafone όπου έχω πετύχει καλή εξυπηρέτηση είναι στην Εγνατία, κοντά στην καμάρα. Επίσης πριν κανένα δίμηνο που πήγα για την επιδότησή μου στο κατάστημα Εγνατίας με Βενιζέλου, με εξυπηρέτησε μια κοπέλα άψογα! Αν και μπορώ να πω ότι περίμενα αρκετά μέχρι να έρθει η σειρά μου αλλά σ' αυτό φταίει που το συγκεκριμένο κατάστημα, λόγω θέσης έχει πολύ κόσμο και έχει μόνο τρία άτομα προσωπικό γιατί είναι πολύ πολύ μικρό...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...