Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, cmvr said:

Για 15 ευρώ και πολλά τους είναι για το unlimited. Όπως και στις άλλες.

Λίγο παραπάνω στα 17€ έκλεισα δυο γραμμές Unlimited. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nikolas14 said:

Λίγο παραπάνω στα 17€ έκλεισα δυο γραμμές Unlimited. 

Με φορητότητα; 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Antonio21 said:

Με φορητότητα; 

Ναι από Nova… και συνδυαστικό σταθερή FTTH 100/10

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Ναι από Nova… και συνδυαστικό σταθερή FTTH 100/10

Ξένοιασες για 2 χρόνια και η τσέπη σου και αυτή ευχαριστημένη! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Να ρωτήσω κάτι? Έχω ένα whats up του μικρού.Είναι δίκαρτο. Μπορώ να ζητήσω i4s κάρτα και να τη βάλουμε στο κινητό του ως δεύτερη για να έχει απλά gb? (Έχω 5 συνδέσεις unlimited και σταθερό στη vodafone , αλλά δεν έχω ζητήσει i4s κάρτα μέχρι τώρα)

Πώς ακριβώς λειτουργεί η i4s κάρτα επί της ουσίας?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, boban3 said:

Καλησπέρα,

Να ρωτήσω κάτι? Έχω ένα whats up του μικρού.Είναι δίκαρτο. Μπορώ να ζητήσω i4s κάρτα και να τη βάλουμε στο κινητό του ως δεύτερη για να έχει απλά gb? (Έχω 5 συνδέσεις unlimited και σταθερό στη vodafone , αλλά δεν έχω ζητήσει i4s κάρτα μέχρι τώρα)

Πώς ακριβώς λειτουργεί η i4s κάρτα επί της ουσίας?

Καλησπέρα. Φυσικά και μπορείς να τη ζητήσεις. Αν δεν έχω χάσει επεισόδια, η χρέωση της extra sim είναι 3 ευρώ αλλά αν έχεις σταθερό είναι δωρεάν. Πας σε κατάστημα και τη ζητάς. Αυτοί θα σου πουν και καλά να σου κάνουν ρυθμίσεις για να σου πάρουν 10€ αλλά μη μασήσεις, πάρε την κάρτα απλά και θα σε καθοδηγήσουμε εμείς και το τεχνικό τμήμα δωρεάν αν χρειαστεί 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gv2008 said:

Καλησπέρα. Φυσικά και μπορείς να τη ζητήσεις. Αν δεν έχω χάσει επεισόδια, η χρέωση της extra sim είναι 3 ευρώ αλλά αν έχεις σταθερό είναι δωρεάν. Πας σε κατάστημα και τη ζητάς. Αυτοί θα σου πουν και καλά να σου κάνουν ρυθμίσεις για να σου πάρουν 10€ αλλά μη μασήσεις, πάρε την κάρτα απλά και θα σε καθοδηγήσουμε εμείς και το τεχνικό τμήμα δωρεάν αν χρειαστεί 

Οκ θα πάω από βδομάδα να ζητήσω μια.Αυτη η κάρτα θα είναι μόνο για internet ε?

Link to comment
Share on other sites

On 24/8/2024 at 4:19 ΜΜ, zerokill said:

Ξένοιασες για 2 χρόνια και η τσέπη σου και αυτή ευχαριστημένη! 

Ακριβώς… και το σταθερό το έκλεισα σε καλή τιμή.

On 24/8/2024 at 5:23 ΜΜ, boban3 said:

Τι τιμη για το FFTH 100?

22-23€ το καλύτερο που δίνουν. Πιο κάτω με τίποτα, στις VDSL δίνουν καλύτερα κριτήρια.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, boban3 said:

Έχω ένα whats up του μικρού.Είναι δίκαρτο.

Με το σκεπτικό ότι ήδη πιθανώς δίνεις 13€ για κάρτα τον μήνα, μήπως θα βόλευε καλύτερα αν σου δώσουν unlimited στα 15 (με την απαλλαγή τελών αν είναι 15-29 ετών ο γιος) ;

Παντως εγώ δεν κατάφερα να παίξω την I4S με iPhone. Συνέχεια γυρνάει σε Ε… 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, paanos said:

Με το σκεπτικό ότι ήδη πιθανώς δίνεις 13€ για κάρτα τον μήνα, μήπως θα βόλευε καλύτερα αν σου δώσουν unlimited στα 15 (με την απαλλαγή τελών αν είναι 15-29 ετών ο γιος) ;

Παντως εγώ δεν κατάφερα να παίξω την I4S με iPhone. Συνέχεια γυρνάει σε Ε… 

Μπα μια φορά το τρίμηνο βάζω καρτα.(είναι 12 μόλις)

Και αν βρω άκρη με το ίντερνετ δε θα βάζω και καθόλου μέχρι να λήξει η προσφορά 200 λεπτά ομιλίας κάθε μήνα που μου δίνει από ανανέωση cosmote tv το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, boban3 said:

Μπα μια φορά το τρίμηνο βάζω καρτα.(είναι 12 μόλις)

Και αν βρω άκρη με το ίντερνετ δε θα βάζω και καθόλου μέχρι να λήξει η προσφορά 200 λεπτά ομιλίας κάθε μήνα που μου δίνει από ανανέωση cosmote tv το καλοκαίρι.

Δέν θα έχεις θέμα.Θα παίξει μια χαρά 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, paanos said:

Με το σκεπτικό ότι ήδη πιθανώς δίνεις 13€ για κάρτα τον μήνα, μήπως θα βόλευε καλύτερα αν σου δώσουν unlimited στα 15 (με την απαλλαγή τελών αν είναι 15-29 ετών ο γιος) ;

Παντως εγώ δεν κατάφερα να παίξω την I4S με iPhone. Συνέχεια γυρνάει σε Ε… 

Σε android μια χαρα είναι η i4s… σταθερά 4G/4G+

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αύξηση τιμής από 3 στα 5€ και πολιτική ορθής χρήσης 40GB στις κάρτες i4s.

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/20240827-anakoinosi-tropopoiisis-prosthetoy-paketoy-internet-4-sharing-me-isxy-apo-29-10-2024

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, paanos said:

Και τέλος η δωρεάν κάρτα αν έχεις σταθερό 🙂

και τέλος η δωρεάν κάρτα και 40gb πολιτική ορθής και κόφτης 4mbps. καλά πάμε!

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, marios239 said:

Αύξηση τιμής από 3 στα 5€ και πολιτική ορθής χρήσης 40GB στις κάρτες i4s.

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/20240827-anakoinosi-tropopoiisis-prosthetoy-paketoy-internet-4-sharing-me-isxy-apo-29-10-2024

Καλύτερα που έφυγα από τη Vf. Μπορεί να έχει καλύτερο δίκτυο στην περιοχή μου αλλά και με τη nova έκανα αν και με δυσκολία τη δουλειά μου. Ο μόνος λόγος που είχα βάλει Vf ήταν η i4s

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, paanos said:

Και τέλος η δωρεάν κάρτα αν έχεις σταθερό 🙂

Μόνο για τους ιδιώτες συνδρομητές.

<<Καταργείται η έκπτωση του πρόσθετου πακέτου κινητής Internet4Sharing για τους υφιστάμενους Ιδιώτες συνδρομητές των προγραμμάτων Vodafone RED και Vodafone RED Unlimited.>>

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Gv2008 said:

Καλύτερα που έφυγα από τη Vf. Μπορεί να έχει καλύτερο δίκτυο στην περιοχή μου αλλά και με τη nova έκανα αν και με δυσκολία τη δουλειά μου. Ο μόνος λόγος που είχα βάλει Vf ήταν η i4s

Η Cosmote έχει εκεί που μένεις καλό δίκτυο, δίπλα στη Ν78 είσαι σχεδόν 

Link to comment
Share on other sites

Τροποποιείται η πολιτική ορθής χρήσης σε 40GB ανά μήνα βάσει του κύκλου τιμολόγησης, στο πλαίσιο διασφάλισης της ποιότητας υπηρεσιών και προστασίας του δικτύου, για νέους και υφιστάμενους Ιδιώτες συνδρομητές Συμβολαίου και για νέες συνδέσεις στα προγράμματα Συμβολαίου για Επαγγελματίες.

Στους υφιστάμενους επαγγελματίες συνδρομητές δεν ισχύει το όριο το 40GB.

 

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Άσχημο αυτό βλέπω να τρώει Χ και η Vodafone όταν έρθει η ανανέωση του συμβολαίου. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Antonio21 said:

Άσχημο αυτό βλέπω να τρώει Χ και η Vodafone όταν έρθει η ανανέωση του συμβολαίου. 

Και ποια είναι η εναλλακτική;;;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...