Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καιρός ήταν! Ήταν γελοίο το γεγονός ότι έπρεπε να δίνεις 50+ ευρώ το μήνα για να βλέπεις όλους τους αγώνες. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, dasnowy said:

Καιρός ήταν! Ήταν γελοίο το γεγονός ότι έπρεπε να δίνεις 50+ ευρώ το μήνα για να βλέπεις όλους τους αγώνες. 

Καλά όλα αυτά, αλλά πώς διασφαλίζεται η μη δημιουργία μονοπωλίου;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gv2008 said:

Καλά όλα αυτά, αλλά πώς διασφαλίζεται η μη δημιουργία μονοπωλίου;

Βασικά κάνουν συνεργασία για να αντιμετωπίσουν τους μεγάλους. Amazon, apple, Netflix κτλ.

Link to comment
Share on other sites

https://www.mononews.gr/business/cosmote-tv-nova-megali-simfonia-pernoun-tin-katastasi-sta-cheria-tous-i-ori-ke-ta-nea-paketa

Όπως αναφέρουν πληροφορίες, παρά την νέα αυτή μεγάλη συνεργασία, θα συνεχίσουν να είναι ανταγωνιστές, θα λειτουργούν φυσικά αυτόνομα για την ενίσχυση του τηλεοπτικού τους περιεχομένου, καθώς δεν συμφέρει κανένα να χάσει κάποιο από τα δυνατά του χαρτιά (π.χ Champions League ή Euroleague) ενώ πηγές αναφέρουν ότι είναι ανοικτοί για οποιαδήποτε αντίστοιχη συνεργασία με άλλον πάροχο (πχ Vodafone).

Θεωρώ θέμα χρόνου να μπει και η κόκκινη στο παιχνίδι 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, aektzhs 1 said:

https://www.mononews.gr/business/cosmote-tv-nova-megali-simfonia-pernoun-tin-katastasi-sta-cheria-tous-i-ori-ke-ta-nea-paketa

Όπως αναφέρουν πληροφορίες, παρά την νέα αυτή μεγάλη συνεργασία, θα συνεχίσουν να είναι ανταγωνιστές, θα λειτουργούν φυσικά αυτόνομα για την ενίσχυση του τηλεοπτικού τους περιεχομένου, καθώς δεν συμφέρει κανένα να χάσει κάποιο από τα δυνατά του χαρτιά (π.χ Champions League ή Euroleague) ενώ πηγές αναφέρουν ότι είναι ανοικτοί για οποιαδήποτε αντίστοιχη συνεργασία με άλλον πάροχο (πχ Vodafone).

Θεωρώ θέμα χρόνου να μπει και η κόκκινη στο παιχνίδι 

Αφού δεν έχει να προσφέρει κάτι η κόκκινη.

Εξάλλου η συνεργασία δεν αφορά το κινηματογραφικό περιεχόμενο.

Οπότε;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, MIKU said:

Αφού δεν έχει να προσφέρει κάτι η κόκκινη.

Εξάλλου η συνεργασία δεν αφορά το κινηματογραφικό περιεχόμενο.

Οπότε;

Θα μεταδίδει τα αθλητικά κανάλια 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, aektzhs 1 said:

Θα μεταδίδει τα αθλητικά κανάλια 

Ναι το κατάλαβα, εννοώ τι θα δώσει πίσω...;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MIKU said:

Ναι το κατάλαβα, εννοώ τι θα δώσει πίσω...;

Γιατί το 2017 όταν η μαύρη εδινε κανάλια στην Vodafone TV τι έδινε πίσω;;;;

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάποιο χρηματικό αντίτιμο θα δωσει η vodafone σε αυτούς που έχουν τα δικαιώματα. Και θα το προσφέρει στο συνδρομητές με ανάλογο κόστος, εκτιμώ τουλάχιστον ενα εικοσάρικο για το αθλητικό πακέτο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε πριν λίγο αυτό το μήνυμα. Έχει κάποιος εμπειρία αν η φορητότητα θα ολοκληρωθεί μέσα στην ημέρα 

IMG_4340.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Gv2008 said:

Μου ήρθε πριν λίγο αυτό το μήνυμα. Έχει κάποιος εμπειρία αν η φορητότητα θα ολοκληρωθεί μέσα στην ημέρα 

IMG_4340.png

9 το βράδυ θα έχει πέσει το σήμα από τον προηγούμενο πάροχο. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CaptainNickGR said:

9 το βράδυ θα έχει πέσει το σήμα από τον προηγούμενο πάροχο. 

Καλησπέρα. Μόλις ενεργοποιήθηκε η sim της Vf, αλλά η κάρτα της nova έχει κανονικά 5G. Οι κλήσεις ωστόσο περνάνε από της Vf. Προφανώς είναι στο στάδιο της εξ ολοκλήρου ενεργοποίησης στον νέο πάροχο 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gv2008 said:

Καλησπέρα. Μόλις ενεργοποιήθηκε η sim της Vf, αλλά η κάρτα της nova έχει κανονικά 5G. Οι κλήσεις ωστόσο περνάνε από της Vf. Προφανώς είναι στο στάδιο της εξ ολοκλήρου ενεργοποίησης στον νέο πάροχο 

Με τι τιμή πηγές;;;;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Με τι τιμή πηγές;;;;

22x2 για δύο unlimited και 16 ευρώ το τρίτο κινητό με 3GB που διπλασιάζονται στα 6 λόγω σταθερού. Κανονικά πήγα προσωρινά για να πάρω καλύτερη τιμή και να γυρίσω nova αλλά μετά τα σημερινά αποφάσισα να ζητήσω πίστωση του πέναλτι και αν δεν γίνει να τους κάνω αγωγή. Έχω ήδη μιλήσει με τον δικηγόρο μου. Αρκετή υπομονή έκανα με αυτούς 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gv2008 said:

22x2 για δύο unlimited και 16 ευρώ το τρίτο κινητό με 3GB που διπλασιάζονται στα 6 λόγω σταθερού. Κανονικά πήγα προσωρινά για να πάρω καλύτερη τιμή και να γυρίσω nova αλλά μετά τα σημερινά αποφάσισα να ζητήσω πίστωση του πέναλτι και αν δεν γίνει να τους κάνω αγωγή. Έχω ήδη μιλήσει με τον δικηγόρο μου. Αρκετή υπομονή έκανα με αυτούς 

Αν σε καλύπτει το δίκτυο στις περιοχές σου, πολύ καλή τιμή.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MIKU said:

Αν σε καλύπτει το δίκτυο στις περιοχές σου, πολύ καλή τιμή.

Μια χαρά πάει όπου κινούμαι. Καλύτερα από nova στα περισσότερα σημεία 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο νούμερο για προσφορές Vodafone που έχει καλύτερες τιμές απ' το επίσημο (2106702610); Δοκίμασα και έναν εξωτερικό συνεργάτη αλλά μου έδωσαν ακριβώς τις ίδιες. (2155555455)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marios239 said:

Υπάρχει κάποιο νούμερο για προσφορές Vodafone που έχει καλύτερες τιμές απ' το επίσημο (2106702610); Δοκίμασα και έναν εξωτερικό συνεργάτη αλλά μου έδωσαν ακριβώς τις ίδιες. (2155555455)

Ευχαριστώ!

Βάλε το τηλέφωνο σου στο site της Vodafone και θα σε πάρουν αυτοί. Τι τιμές σου δώσανε;

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, glofiish said:

Βάλε το τηλέφωνο σου στο site της Vodafone και θα σε πάρουν αυτοί. Τι τιμές σου δώσανε;

Αυτό έκανα!

Μου έδωσαν: FTTH 200Mbps στα 31.15€ και συμβόλαιο Giga unlimited ultra στα 24.6€. Δώρο 2 μήνες πάγια και για τα 2.

Δεν είναι κακιές τιμές, ίσα ίσα, αλλά ψάχνω μήπως βρω και κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, marios239 said:

Αυτό έκανα!

Μου έδωσαν: FTTH 200Mbps στα 31.15€ και συμβόλαιο Giga unlimited ultra στα 24.6€. Δώρο 2 μήνες πάγια και για τα 2.

Δεν είναι κακιές τιμές, ίσα ίσα, αλλά ψάχνω μήπως βρω και κάτι καλύτερο

Δεν είναι άσχημες.Θα κάνεις φορητότητα ;Γενικά αυτοί πρέπει να έχουν μια πλατφόρμα και σημειώνουν τις προσφορές οπότε  με όποιον και να μιλήσεις το ίδιο θα σου πει εκτος αν αλλάξει μια συνθήκη πχ αν φέρεις και άλλα κινητά στο ίδιο αφμ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gv2008 said:

Μια χαρά πάει όπου κινούμαι. Καλύτερα από nova στα περισσότερα σημεία 

Μια χαρά τότε.

Η Vodafone έχει και πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών από την Nova.

Εγώ στην περιοχή μου, είμαι δυστυχώς δέσμιος της Cosmote, δεν έχω εναλλακτική.

Edited by MIKU

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, MIKU said:

Μια χαρά τότε.

Η Vodafone έχει και πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών από την Nova.

Εγώ στην περιοχή μου, είμαι δυστυχώς δέσμιος της Cosmote, δεν έχω εναλλακτική.

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Η εξυπηρέτηση της nova είναι απείρως χειρότερη από αυτές των άλλων 2 δυστυχώς. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, glofiish said:

Δεν είναι άσχημες.Θα κάνεις φορητότητα ;Γενικά αυτοί πρέπει να έχουν μια πλατφόρμα και σημειώνουν τις προσφορές οπότε  με όποιον και να μιλήσεις το ίδιο θα σου πει εκτος αν αλλάξει μια συνθήκη πχ αν φέρεις και άλλα κινητά στο ίδιο αφμ 

Το FTTH νέα σύνδεση (ευτυχώς υπάρχει ήδη υποδομή από Cosmote) και το κινητό φορητότητα. Μάλλον με τη voda θα προχωρήσω, είναι χρήσιμη και η δωρεάν κάρτα i4s που δίνουν.

Το μόνο που με αγχώνει είναι το σήμα στο εξοχικό που είναι απλώς απαράδεκτο, αλλά κυρίως θα είμαι Θεσσαλονίκη που το δίκτυό της είναι αρκετά καλό.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Gv2008 said:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Η εξυπηρέτηση της nova είναι απείρως χειρότερη από αυτές των άλλων 2 δυστυχώς. 

Στην nova η εξυπηρέτηση είναι ανέκδοτο... 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, marios239 said:

Το FTTH νέα σύνδεση (ευτυχώς υπάρχει ήδη υποδομή από Cosmote) και το κινητό φορητότητα. Μάλλον με τη voda θα προχωρήσω, είναι χρήσιμη και η δωρεάν κάρτα i4s που δίνουν.

Το μόνο που με αγχώνει είναι το σήμα στο εξοχικό που είναι απλώς απαράδεκτο, αλλά κυρίως θα είμαι Θεσσαλονίκη που το δίκτυό της είναι αρκετά καλό.

Θεσσαλονίκη μια χαρά είναι, είναι αξιοπρεπής στα περισσότερα σημεία. 
Ειδικά στο κέντρο ίσαξια και καλύτερη από τη Nova.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...