Jump to content

Τι DVD recorder προτείνετε;


g_pappas1989
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά έχω εδώ και 2 χρόνια το sony DRU-700A και τώρα κάμποσο καιρο μου κάνει κόλπα.........δεν γράφει καλά.....κολλάνε τα dvd-cd...........δεν παίζουν καθόλου..........και έτσι αποφάσισα να πάρω καινούριο (πιστεύω ότι 2 χρόνια συνεχών έγγραφων για ένα WR είναι καλά.........και είναι λογικό να χαλάσει) και έτσι είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2............δεν ξέρω πιο να επιλέξω.......βοήθεια παιδιά!!!!!!!!!!! αυτό η αυτό?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

file moy ego tha soy protina to nec...giati exo kai ego kai ena mono tha soy po oti ola ta nec pou exo dei, "TA KLOTSAS KAI DOYLEYOYN".;)

τεσταρισμενο.......εεεεεεεεεε???????.....θα το εχω υποψην μου........αλλα απο ποιοτητα εγγραφης??????

Link to comment
Share on other sites

ναι κι εγω ενα nec εχω και το εχω παρει 47 euro μαζι με software και εχω καψει πανω απο 500 Cd και καμια 100 dvd και δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα,μαλιστα γραφει στα περισσοτερα format και ειναι μια παρα πολυ καλη λυση και δοκιμασμενη!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Egw eixa NEC 3500AG kai teleutaia prin to allaxw opote ithele mou evgaze kales copies.. kanena error stin eggrafi. Eprepe na ta tsekarw sto dvd player to kanoniko mou..

 

Enas Theos xerei posa copy ekana (pou den elenxa) kai twra den douleuoun..

 

Pira Plextor kai isixasa..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ...........το παράγγειλα ....απο e-shop....αυριο θα το εχω.... το nec φυσικά..........ξέρει κανείς πιο nero δίνει μαζί ???? ............πια έκδοση?????
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ...........το παράγγειλα ....απο e-shop....αυριο θα το εχω.... το nec φυσικά..........ξέρει κανείς πιο nero δίνει μαζί ???? ............πια έκδοση?????

Εμενα ειχε η συσκευασια του nero ome suite(starsmart2,express 6,incd4,vision express 3,photo snap,showtime 2,media home,media player,cover designer & nero toolkit).Εγω εχω τo nec dvd/rw 3540.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το εβαλα .............. εχει πιασει κοφτες...............αλλα η συσκευασια ειναι bulk και ετσι δεν ειχε προγραμμα..................

δεν πειραζει.........εχω εγω.....χαχαχαχαχαχαχα.............τωρα μηπως ξερει κανεις..........πως δουλευει το labelflash????

Link to comment
Share on other sites

afou...agoraseis....labelflash...discakia....to...nero...to...analamvanei...

 

yparxei...akoma...ena....thread.....gia...to....labelflash....search...for...it... ;)

Link to comment
Share on other sites

afou...agoraseis....labelflash...discakia....to...nero...to...analamvanei...

 

yparxei...akoma...ena....thread.....gia...to....labelflash....search...for...it... ;)

οκ thanks ..............δηλαδη θελει ιδικα cd/dvd.............θα κιταξω για το αλλα Thread

Link to comment
Share on other sites

οκ thanks ..............δηλαδη θελει ιδικα cd/dvd.............θα κιταξω για το αλλα Thread

και βεβαια υπαρχει και το αναλογο κοστος για την αποκτηση τους και ενα -(μειον)ειναι οτι δεν κυκλοφορουν στην αγορα.ειναι πολυ δυσκολο να τα βρεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και βεβαια υπαρχει και το αναλογο κοστος για την αποκτηση τους και ενα -(μειον)ειναι οτι δεν κυκλοφορουν στην αγορα.ειναι πολυ δυσκολο να τα βρεις!

Labelflash,fujitsu αν δεν κάνω λάθος έχει φέρει το Πλάισιο αλλά τα έχει πανάκριβα με 3-4€ :blink:

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Labelflash,fujitsu αν δεν κάνω λάθος έχει φέρει το Πλάισιο αλλά τα έχει πανάκριβα με 3-4€ :blink:

3-4 ευρα το ενα?????.............ναι καλα ..........σιγα μη δοσω τοσα για ενα dvd.........αλλα στο site του πλαισιο δεν εχει τπτ για labelflash

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλησπερα! Σκεφτομαι να αγορασω αυτο το dvdr. Τι αποψη εχετε? εχει παρουσιασει κανενα προβλημα? Αν θελετε προτεινετε καποιο αλλο μεχρι 45 ευρω...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια. Επειδη εμενα το Nec μου βγηκε στη συνταξη πλεον ειμαι, κυριως, αναμεσα σε αυτα τα δυο:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.331653

και

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.325601

Τι μου προτεινετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Επειδη εμενα το Nec μου βγηκε στη συνταξη πλεον ειμαι, κυριως, αναμεσα σε αυτα τα δυο:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.331653

και

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.325601

Τι μου προτεινετε;

Να παρεις παλι Nec.Στα + οτι ειναι φθηνο και καλο.εγω το βρισκω κοροιδια να αγοαρσεις το αλλο που κοστιζει 30 ευρο παραπανω.:blink:

Εγω με nec και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και εχω το 4570.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν πάρετε nec ΜΗΝ το πάρετε απο το e-shop..έχει ένα χρόνο εγγύηση, ενώ οπουδήποτε αλλού έχουν 2..
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι δυνατον!! Το Plextor δεν ειναι διαθεσιμο απο σημερα! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εχει ομως ενα Nec με 40euro κι ενα με 43euro.. Δε με ενδιαφερει ιδιαιτερα το labelflash τοσο, οσο το dual layer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...