Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες εχω ενα κομματι και δεν ξερω ουτε τον τιτλο του ουτε τον καλλιτεχνη! Το εχω ανεβασει οποιος εχει το "κουραγιο" να το κατεβασει και μπορει να με βοηθησει σε τιτλο και τραγουδιστη....θα του ειμαι υποχρεως!!:O :O :)

 

http://www.sendspace.com/file/ao088y

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες εχω ενα κομματι και δεν ξερω ουτε τον τιτλο του ουτε τον καλλιτεχνη! Το εχω ανεβασει οποιος εχει το "κουραγιο" να το κατεβασει και μπορει να με βοηθησει σε τιτλο και τραγουδιστη....θα του ειμαι υποχρεως!!:O :O :)

 

http://www.sendspace.com/file/ao088y

 

Roxette - Must Have Been Love

Link to comment
Share on other sites

Roxette - Must Have Been Love

 

Σε ευχαριστω αδερφε για τον κοπο σου να 'σαι καλα!!!!:)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολο το forum κ καλη χρονια!! Μια ερωτηση:Ενα καινουριο τραγουδι,Γονιδης πρεπει να ειναι,που ειναι διασκευη του Aicha-Outlandish,οπως ενα που ειχε κανει παλια ο Μπιγαλης(το Μ'αρεσει) αλλα με αλλο στιχο τελειως..

Καμια βοηθεια??.. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Όντως Γονίδης είναι,δεν ξέρω τον ακριβή τίτλο αλλά στο ρεφρέν λέει 'Αλήθεια σου λέω θα τρελαθώ' και γενικά επαναλαμβάνει το 'Αλήθεια' -κατά το Aicha-:wacko: Ελπίζω να βοήθησα κάπως:rolleyes:
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολο το forum κ καλη χρονια!! Μια ερωτηση:Ενα καινουριο τραγουδι,Γονιδης πρεπει να ειναι,που ειναι διασκευη του Aicha-Outlandish,οπως ενα που ειχε κανει παλια ο Μπιγαλης(το Μ'αρεσει) αλλα με αλλο στιχο τελειως..

Καμια βοηθεια??.. :)

 

"Αλήθεια σου λέω" - Σταμάτης Γονίδης

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, βρήκα ένα βιντεάκι στο Metacafe με ένα γαμάτο τραγουδάκι και το ηχογράφησα(δεν ασχολήθηκα ποτέ με την επεξεργασία βίντεο και την εξαγωγή κομματιών βίντεο και ήχου από αυτό).

 

Ρώτησα τον τίτλο του τραγουδιού και έγραψαν είναι : Me & You αλλά δεν είπαν καλλιτέχνη!!!! το ανεβάζω μήπως και το γνωρίζει κανείς.

 

 

Είναι ~250kb h**p://briefcase.pathfinder.gr/file/PunkBuster/8930/560760

 

Ευχαριστώ.

Mobile Lineup : Nokia 3330 --> SE T300--> SE T630--> SE K750-->SE W960--> HTC Touch--> SE j105--> Nokia 5530 XpressMusic + Nokia C5 --> Huawei Ideos X5--> SE Xperia Neo V + LG Optimus 7-->Samsung Galaxy S4 mini DUOS-->ASUS Zenfone 2 (2GB Ram).Τα καλύτερα Κ750 --> Xperia Neo V-->j105 (έπεσε στην θάλασσα και έσταζε σκουριά)--> Νοκια C5 --> Ideos X5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

h**p://briefcase.pathfinder.gr/file/PunkBuster/8930/560760

 

Ευχαριστώ.

 

Cassie-Me & U

 

Και κάτι για μένα. Ψάχνω ένα τραγούδι αργό, πολύ γνωστό που λέει περίπου (από ότι θυμάμαι): "σ' αγαπάω στις 12, όπως στις 11 στις 10 στις 8... κάθε κύτταρο μου λέει σ' αγαπώ... Μες στα μάτια μου, μες στα χέρια μου η δική σου μορφή..."

Νομίζω ότι το έχει τραγουδήσει (και) ο Πάριος, αλλά μπορεί να λέω και χαζομάρες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΆΚουσα ένα ξένο τραγούδι το οποίο από ότι είπε ο εκφωνητής έχει τίτλο "κορακάο" (έτσι το πρόφερε). Τα φώτα σας παρακαλώ! :O

Και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ μιας και είναι το πρώτο μου μην.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς ένα beat κομματι που σε μια φαση η τραγουδιστρια λέει "five six seven eight five six seven eight"?

Frederik - House Gym :music: ή Bob Sinclair - Gym Tonic

 

ΆΚουσα ένα ξένο τραγούδι το οποίο από ότι είπε ο εκφωνητής έχει τίτλο "κορακάο" (έτσι το πρόφερε). Τα φώτα σας παρακαλώ! :O

Και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ μιας και είναι το πρώτο μου μην.

 

Jerry Ropero & Dennis The Menace - Coracao

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Τη βοηθεια σας σε 2 τραγουδακια θελω..

 

1) Αγνωστο Τραγουδι 1

2) Αγνωστο Τραγουδι 2

 

 

Αυτο το τραγουδακι το ξερει κανενας καλος Χριστιανος? :p :lol:

 

Καμια ιδεα κανεις? :worry: :(

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Jerry Ropero & Dennis The Menace - Coracao

 

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Τη βοηθεια σας σε 2 τραγουδακια θελω..

 

1) Αγνωστο Τραγουδι 1

2) Αγνωστο Τραγουδι 2

 

Καμια ιδεα κανεις? :worry: :(

1. Regina - Day by Day

2. Fly Project - Raisa

και το άλλο Nina Simone - Sinnerman (Felix Da Housecat Remix)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολο το forum κ καλη χρονια!! Μια ερωτηση:Ενα καινουριο τραγουδι,Γονιδης πρεπει να ειναι,που ειναι διασκευη του Aicha-Outlandish,οπως ενα που ειχε κανει παλια ο Μπιγαλης(το Μ'αρεσει) αλλα με αλλο στιχο τελειως..

Καμια βοηθεια??.. :)

 

Μια διορθωσούλα... :)

 

Η πρωτότυπη εκτέλεση του «Aicha» είναι από τον Khaled και όχι από τους Outlandish. :)

 

 

Καλημερα παιδια. Τη βοηθεια σας σε 2 τραγουδακια θελω..

 

1) Αγνωστο Τραγουδι 1

2) Αγνωστο Τραγουδι 2

1. «Regina - Day By Day»

2. «Nina Simone - Sinnerman (Felix da Housecat House mix)»

 

:)

 

 

Edit:

Με πρόλαβε ο Ξουρξουλίτσος... :lol: :p


Link to comment
Share on other sites

 

 

Edit:

Με πρόλαβε ο Ξουρξουλίτσος... :lol: :p

:happy: :yahoo:

χρόνια πολλά Χριστίνα :D

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Cassie-Me & U

 

Και κάτι για μένα. Ψάχνω ένα τραγούδι αργό, πολύ γνωστό που λέει περίπου (από ότι θυμάμαι): "σ' αγαπάω στις 12, όπως στις 11 στις 10 στις 8... κάθε κύτταρο μου λέει σ' αγαπώ... Μες στα μάτια μου, μες στα χέρια μου η δική σου μορφή..."

Νομίζω ότι το έχει τραγουδήσει (και) ο Πάριος, αλλά μπορεί να λέω και χαζομάρες!

 

 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολυ φίλε.

Mobile Lineup : Nokia 3330 --> SE T300--> SE T630--> SE K750-->SE W960--> HTC Touch--> SE j105--> Nokia 5530 XpressMusic + Nokia C5 --> Huawei Ideos X5--> SE Xperia Neo V + LG Optimus 7-->Samsung Galaxy S4 mini DUOS-->ASUS Zenfone 2 (2GB Ram).Τα καλύτερα Κ750 --> Xperia Neo V-->j105 (έπεσε στην θάλασσα και έσταζε σκουριά)--> Νοκια C5 --> Ideos X5
Link to comment
Share on other sites

1. Regina - Day by Day

1. «Regina - Day By Day»

 

Απο καλλιτεχνες βρηκα Najee, Mad Caddies, Motion City Sountrack.

Απο Regina που ειπατε, βρηκα Regina Spektor(αλλα δεν υπαρχει τραγουδι με τιτλο Day By Day) και Regina Belle.

 

Καποια παραπανω πληροφορια υπαρχει?

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

:happy: :yahoo:

χρόνια πολλά Χριστίνα :D

 

Ευχαριστωωώ! :happy:

 

Απο καλλιτεχνες βρηκα Najee, Mad Caddies, Motion City Sountrack.

Απο Regina που ειπατε, βρηκα Regina Spektor(αλλα δεν υπαρχει τραγουδι με τιτλο Day By Day) και Regina Belle.

 

Καποια παραπανω πληροφορια υπαρχει?

 

 

http://www.discogs.com/artist/Regina

 

:)


Link to comment
Share on other sites

Re paidia exei kaneis idea pws legetai ena kainourgio kommati pou moiazei me to stupidisco?

baby make your move step across the line...

Commando 7 Vermelho

Etoliko

Red Klan

Όπου κ αν βρίσκεσαι

Θ’ ακολουθήσω…

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι για μένα. Ψάχνω ένα τραγούδι αργό, πολύ γνωστό που λέει περίπου (από ότι θυμάμαι): "σ' αγαπάω στις 12, όπως στις 11 στις 10 στις 8... κάθε κύτταρο μου λέει σ' αγαπώ... Μες στα μάτια μου, μες στα χέρια μου η δική σου μορφή..."

Νομίζω ότι το έχει τραγουδήσει (και) ο Πάριος, αλλά μπορεί να λέω και χαζομάρες!

 

Δε λες χαζομάρες! :p

Το έχει πει ο Πάριος σε πρώτη εκτέλεση και λέγεται "ένα γράμμα"!:)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Δε λες χαζομάρες! :p

Το έχει πει ο Πάριος σε πρώτη εκτέλεση και λέγεται "ένα γράμμα"!:)

 

Αν και ξανθιά, την γλύτωσα αυτή την φορά...!:wink:

Σ' ευχαριστώ πολύ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο καλλιτεχνες βρηκα Najee, Mad Caddies, Motion City Sountrack.

Απο Regina που ειπατε, βρηκα Regina Spektor(αλλα δεν υπαρχει τραγουδι με τιτλο Day By Day) και Regina Belle.

 

Καποια παραπανω πληροφορια υπαρχει?

Τελικα το βρηκα το τραγουδι. Με το Limewire και μαλιστα το Pro δεν το εβρισκε, οποτε πηγα και το εψαξα με το μουλαρακι. :p

Μηπως κανεις εχει να μου προτεινει καποιο αλλο προγραμμα για downloads εκτος βεβαια απο το Kazaa το οποιο ειναι τιγκα στου ιους..? :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...