Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω ένα τραγούδι παλιό που λέει "Σ’αγαπώ δεν μπορώ χωρίς εσένα σ’αγαπώ"

Αν δεν κάνω λάθος το λέει ο Κώστας Τουρνας. Μήπως ξέρει κάποιος τον τίτλο ?

 

τσουκαλας λεγεται φιλε μου ο καλλιτεχνης και ο τιτλος σε αγαπω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε κάθε σελίδα θα το ρωτάς και απο μία φορά;Έχω βαρεθεί να το ακούω γιατί δεν πάει το μυαλό μου ότι πάλι για το ίδιο θα λές και όλο το κατεβάζω ξανά και ξανά...Για να μην έχει απαντήσει κανένας ακόμα πάει να πεί ότι δεν το ξέρουν.Κάνε λίγη υπομονή και μη ρωτάς κάθε μέρα, please. :rolleyes:
Το βαζω για να το βλεπετε συνεχεια. Γιατι καποιος που εχει καιρο να μπει δε θα δει τις παλαιοτερες σελιδες.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Το βαζω για να το βλεπετε συνεχεια. Γιατι καποιος που εχει καιρο να μπει δε θα δει τις παλαιοτερες σελιδες.. ;)

 

Λάζαρε, ελπίζω να καταλαβαίνεις πως αυτό δεν είναι επιχείρημα και φυσικά ούτε δικαιολογία.

Γίνεσαι κουραστικός, ειδικά στους χρήστες που παρακολουθούν ανελλιπώς το θέμα και έχουν πρόθεση να βοηθήσουν, εσύ τους εξαπατάς με την τακτική σου.

 

Φαντάσου την ίδια λογική με τη δική σου να ακολουθούσαν όλοι.

Κάθε σελίδα του topic θα ήταν αντίγραφο της προηγούμενης με μερικά διαφορετικά posts για να σπάει η μονοτονία και πρόθυμους για βοήθεια χρήστες, αγανακτισμένους επειδή κατεβάζουν 2 και 3 φορές το ίδιο sample μέσα σε διάστημα 2-3 ημερών.


Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε, ελπίζω να καταλαβαίνεις πως αυτό δεν είναι επιχείρημα και φυσικά ούτε δικαιολογία.

Γίνεσαι κουραστικός, ειδικά στους χρήστες που παρακολουθούν ανελλιπώς το θέμα και έχουν πρόθεση να βοηθήσουν, εσύ τους εξαπατάς με την τακτική σου.

 

Φαντάσου την ίδια λογική με τη δική σου να ακολουθούσαν όλοι.

Κάθε σελίδα του topic θα ήταν αντίγραφο της προηγούμενης με μερικά διαφορετικά posts για να σπάει η μονοτονία και πρόθυμους για βοήθεια χρήστες, αγανακτισμένους επειδή κατεβάζουν 2 και 3 φορές το ίδιο sample μέσα σε διάστημα 2-3 ημερών.

Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω διοτι οταν ενα post δεν απαντηθει και περασουν 2-3 σελιδες, ειναι σιγουρο οτι κανεις δεν θα ψαξει να δει μηπως καποιο post δεν εχει απαντηθει. ;)

Γι' αυτο και γινεται ξανα η ερωτηση. Βεβαια αυτο που εκανε ο @Lux ηταν λιγακι υπερβολικο αφου ρωτησε 2 ή 3 φορες για το ιδιο πραγμα στην ιδια σελιδα.:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλή χρονιά σε όλους :D

Και μετά στο θέμα μας. Ποιος είπε ότι πρέπει να απαντηθούν όλα τα posts;

Υπέγραψε κανείς συμβόλαιο ότι θα λύνονται όλες οι απορίες; Στην καλή διάθεση του κάθε χρήστη βασιζόμαστε για να βρούμε το τραγούδι που μας ενδιαφέρει...

 

Το να ξαναρωτάς σε κάθε σελίδα το ίδιο, δε αυξάνει τις πιθανότητες να σου απαντήσουν αλλά να βαρεθούν και να μη διαβάζουν πια τα posts σου. Εγώ πχ, που είμαι εκτός σπιτιού και μπαίνω μια φορά στις 3 μέρες στο myphone, βρήκα 3 σελίδες με νέα μηνύματα, διάβασα ήδη 3 φορές το ίδιο post και κατέβασα σα χαζό το ίδιο sample...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φτάνει με αυτό το θέμα. Νομίζω πως είναι κοινή λογική ότι δε μπορούμε να επαναλαμβάνουμε το ίδιο ποστ κάθε σελίδα επειδή δεν έχει απαντηθεί. Άλλωστε πρέπει να λαμβάνουμε υπόψη μας ότι δε μπαίνουμε στο φόρουμ όλοι με την ίδια συχνότητα ώστε να μπορούμε να θεωρήσουμε ότι τα ποστς της τάδε σελίδας έχουν διαβαστεί από όλους.

 

Το πιο σημαντικό όμως είναι ο σεβασμός αναμεταξύ μας. Ο ένας βοηθάει τον άλλον. Ακόμα και αυτός που ψάχνει βοηθάει, με σωστά γραμμένο ποστ, αρκετούς στίχους ή/και sample. Αν αρχίσουμε να έχουμε κανονισμούς για το κάθε πότε μπορούμε να επαναλαμβάνουμε μια αναζήτηση κτλ, το χάσαμε το παιχνίδι. Οπότε σκεφτείτε λογικά και μη κουράζετε αυτούς που βοηθάνε.

 

Υ.Γ. 1. Να θυμηθώ να κάνω move αυτά τα ποστς (ή να τα κάνει κάποιος άλλος)

Υ.Γ.2. Βρείτε μου αυτό που έχω ζητήσει εγώ :p

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να φανταστεις ποσο το έχω ψάξει! Και ειναι και ο σταθμός που ακουω και δεν το έχω πετυχει κιολας, να παρω τηλ να ρωτήσω.:(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το τραγούδι μαγικά χαλιά του Πανταζή, ξέρετε πως το λένε στην αραβική του εκδοχή?
http://www.esnips.com/nsdoc/a98e7192-b2bd-49f0-97be-34129e08725d
Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι βρεθηκε τελικα ολοκληρο. Και το αστειο; Το ειχα ηδη κατεβασει πριν κατι χρονακια, αλλα δε το θυμομουν.. :p

 

Name: Trunks Theme Remix

Album Title: Super Butoden 3 OST

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω δύο τραγούδια και τα δύο νέα και χορευτικά χιτ. Το ένα είναι ελληνικό και το ρεφρέν λέει γεια σου γεια σου. Νομίζω μέσα τραγουδά και ο κοργιαλάς.

 

Το δέυτερο είναι ξένο και το ρεφρέν που το λεει για πολύ ώρα λεει . Νταραμ νταραμ τούνταρε, νταραμ ντραμα ντου ταρέ

 

Τα ξέρει κανένας?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω δύο τραγούδια και τα δύο νέα και χορευτικά χιτ. Το ένα είναι ελληνικό και το ρεφρέν λέει γεια σου γεια σου. Νομίζω μέσα τραγουδά και ο κοργιαλάς.

 

Το δέυτερο είναι ξένο και το ρεφρέν που το λεει για πολύ ώρα λεει . Νταραμ νταραμ τούνταρε, νταραμ ντραμα ντου ταρέ

 

Τα ξέρει κανένας

δεν το ηχογραφεις σφιριζοντας το οπως εκανε παλια ενας συμφορουμιτης?

αστειο,αλλα ετσι ισως βοηθησεις περισσοτερο..τι νταραμ και νταρουμ και της γιαβρουμ τουμπανιστης να πουμε..:p

φιλικα παντα!:happy:

Link to comment
Share on other sites

δεν το ηχογραφεις σφιριζοντας το οπως εκανε παλια ενας συμφορουμιτης?

αστειο,αλλα ετσι ισως βοηθησεις περισσοτερο..τι νταραμ και νταρουμ και της γιαβρουμ τουμπανιστης να πουμε..:p

φιλικα παντα!:happy:

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!! καλό νταρούμ καλό. Λοιπόν το πρώτο το βρήκα, ορίστε για το νταρούμ :lol:

 

rapidshare.com/files/9924425/Recording__1_.amr.html

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις είδα ένα τρειλερ στο MEGA για μία νέα σειρά. Λέγεται "Μαζί σου" και θα παίζει από 22 Ιανουαρίου.

Έχει ένα απίστευτο τραγούδι λοιπόν, το οποίο τραγουδά η Έλενα Παπαρίζου (απ' ότι κατάλαβα τουλάχιστον). Ποιό είναι; Το έχετε ακούσει;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το τραγουδακι το ξερει κανενας καλος Χριστιανος? :p :lol:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

βαλτο ρε σε rapidshare.com που ειναι και πιο γρηγορος κ πιο γνωστος ..!

 

edit: κατεβασε το ringtone Που ανεβασα πιο πανω και θα καταλαβεις..παλιο-νταρουμ-ιαρη κι εσυ..:p

Link to comment
Share on other sites

βαλτο ρε σε rapidshare.com που ειναι και πιο γρηγορος κ πιο γνωστος ..!

 

...και πιο σπαστικός :p

 

 

Όλοι προτείνουν sendspace κι εσύ rapid; :lol: :lol:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω δύο τραγούδια και τα δύο νέα και χορευτικά χιτ. Το ένα είναι ελληνικό και το ρεφρέν λέει γεια σου γεια σου. Νομίζω μέσα τραγουδά και ο κοργιαλάς.

 

Τα ξέρει κανένας?

 

Κοργιαλάς - Ο πιο καλός τραγουδιστής (διασκευή του παλιού από Τουρνά) ;)

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!:) Ξέρει κανείς τον τίτλο και τον τραγουδιστή απ'το κλασικό τραγούδι του striptease?:O Νομίζω ότι είναι το soundtrack της ταινίας 9 1/2 εβδομάδες...
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!:) Ξέρει κανείς τον τίτλο και τον τραγουδιστή απ'το κλασικό τραγούδι του striptease?:O Νομίζω ότι είναι το soundtrack της ταινίας 9 1/2 εβδομάδες...

 

http://www.amazon.com/Weeks-Original-Motion-Picture-Soundtrack/dp/B000002UCU/sr=1-1/qid=1167819940/ref=pd_bbs_sr_1/103-4963747-7503002?ie=UTF8&s=music

http://www.joanjett.com/Lyrics/stsd.htm

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους!:) Ξέρει κανείς τον τίτλο και τον τραγουδιστή απ'το κλασικό τραγούδι του striptease?:O Νομίζω ότι είναι το soundtrack της ταινίας 9 1/2 εβδομάδες...

Joe Cocker - You can leave your hat on

Καλή τύχη με το στριπτίζ... :wink:

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο!Vana η ερώτηση έγινε από απλή περιέργεια:shifty: :innocent: Δεν σκοπεύω να κάνω στριπτίζ(ακόμα:wink: )
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...