Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους!

 

Μπορει καποιος να μου στειλει στο: cocomatpireas@ath.forthnet.gr τις εκδοσεις των hadysafe,handycar kai tiw exei dokimase sto 6630.

 

Διοτι αυτες που εχω δε μου καρατουν αυτα που αποθηκευω.

 

ευχαριστω πολυ εκ των πρωτερον.

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

ζητώ συγνώμη αν έχει επαναληφθεί αλλά με search δε το βρίσκω :(

Ας μου πεί ρε παιδιά κάποιος, υπάρχει εφαρμογή που να κλείνει το 3G?

 

Επειδή η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι πολύ χρήσιμη, δεν είναι παράνομη, και τη ζητάτε πολλοί, την ανέβασα στο http://users.chan.sch.gr/aikoukou/OperatorFtdwk39v7.sis

Μπορείτε να την κατεβάσετε και απευθείας από το κινητό σας όσοι έχετε data.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το aiva εχει καποιο προβλημα; Απο χθες δεν μπορω να μπω !!! :confused:

prepei kati na exei.Emena pantos me vazei kata diastimata kai meta me petaei exo

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος?Σε εμένα δεν παίζει..Έχω μια κλήση ενεργή,πατάω το hot key που του έχω ορίσει και δεν γίνεται τίποτα :confused:

Έχω κάνει και restart.

ναι ναι δουλευει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ....

εγω εχω ορισει σαν hot key το μολυβακι και ολα μια χαρα....

το θεμα ειναι οτι και παλι ακουγεται το εκνευριστικο ΜΠΙΠ στην ηχογραφηση συνομιλιας πραγμα που στο 7610 δεν γινοταν... κατα τα αλλα το προγραμμα δουλευει ρολοι...

Link to comment
Share on other sites

Το μπιπ freddara είναι για να είσαι νόμιμος... ;)

 

BTW, η v9.1 του SymbianOS θα είναι η συνέχεια του 8.0a και 8.0b... οπότε άντε φτου κι απ'την αρχή compiling των προγραμμάτων. Αλλά θα είναι σαφώς πιο γρήγορα και τα τηλέφωνα θα καταναλώνουν λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Το μπιπ freddara είναι για να είσαι νόμιμος... ;)

 

BTW, η v9.1 του SymbianOS θα είναι η συνέχεια του 8.0a και 8.0b... οπότε άντε φτου κι απ'την αρχή compiling των προγραμμάτων. Αλλά θα είναι σαφώς πιο γρήγορα και τα τηλέφωνα θα καταναλώνουν λιγότερο.

 

Που βρηκες στοιχεια για αυτην την εκδοση? Εγω στη symbian διαβασα και έχω κανει και post ,για τις 8.1a kai 8.1b. :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Που βρηκες στοιχεια για αυτην την εκδοση? Εγω στη symbian διαβασα και έχω κανει και post ,για τις 8.1a kai 8.1b. :confused:

http://www.symbian.com/press-office/2005/pr050202.html :)

http://www.symbian.com/technology/product_v9.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Thanx nervous.Αντε πάλι διαβασμα :D

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Είναι offtopic η ερωτηση μου.

 

Το symbian 9 μηπως το δούμε σε συσκευες με ένα τσιπάκι που θα κάνει όλη τη δουλειά? :confused: Ο kernel του λέει οτι για αυτή τη δουλειά φτιαχτηκε(αυτό που λεέι βασικα είναι::allows manufacturers to build Symbian OS phones based on a single core processor that integrates the two processors (baseband and application processors) commonly used today, thereby helping handset manufacturers reduce phone build costs).Μηπως αυτό είναι το πρώτο βημα, μετα την ανακοίνωση συνεργασιας της Nokia με τη Texas Instruments? :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς songless bird! Με βάση ARMv5 επεξεργαστές. H Νοkia συνεργάζεται με την ΤΙ ακριβώς γι'αυτόν το λόγο.

 

Να περιμένεις ωραία προϊόντα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς songless bird! Με βάση ARMv5 επεξεργαστές. H Νοkia συνεργάζεται με την ΤΙ ακριβώς γι'αυτόν το λόγο.

 

Να περιμένεις ωραία προϊόντα!! :)

 

Tα οποια αν συνδιαστουν και με τη ενοποιημένη πλατφορμα.ΟΛΕ!!!

 

Αλλα εγω σε καμια εβδομάδα παίρνω το 3230 με το 7..Στην αγορα υπάρχει μόνο το 6630 με 8.0a. Εχουν ανακοινωθεί και άλλες εκδόσεις ,8.0b, 8.1a, 8.1b...Αρα μιλάμε για 2006.... :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

allo site me polla apps edo http://www.imserba.com/viewdowncat73-10-titleA-10.html ormate paidia

 

Τhanks John :cool: , (μηπως πληρωνουμε 15€ στη εισοδο? :lol: :lol:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τhanks John :cool: , (μηπως πληρωνουμε 15€ στη εισοδο? :lol: :lol:)

kai to deftero poto sti misi timi....vre ti pige na kanei o typos!!!!! (entelos off topic alla o mihalis xerei ti leo) :p

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το netfront 3.2 και ζηταει registration, γιατι λεει ειναι free

μονο για 45 μερες .... εχει κανεις το κεygeneraτor ?

 

εψαξα λιγο irc αλλα δεν βρηκα τιποτα.

 

thanks.

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το netfront 3.2 και ζηταει registration, γιατι λεει ειναι free

μονο για 45 μερες .... εχει κανεις το κεygeneraτor ?

 

εψαξα λιγο irc αλλα δεν βρηκα τιποτα.

 

thanks.

 

Κανε αυτο που ανεφερε ο φιλος john74 :cool: ,καθε 45, σβηνε το 101f53e2.ini

που βρισκεται στο c:\system\shareddata και εχει το σηματακι του netfront.

Δεν υπαρχει κατι αλλο .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Οποιος μπορεις ας μου με βοηθησει και να μου θυμισει ποια εφαρμογη,κανει τη δουλεια που κανει και το Powerdictaphone της symbianware η οποια εχει το πλεονεκτημα να ηχογραφει (εξωτερικη συνιμηλια και οχι τις κλησεις)χωρις να τρεχει η εφαρμογη,δηλ. την εναργοπιοεις (on) και λειτουργει κανονικα π.χ. με καποιο hot key...

 

Ως εκ θαυματος απο τη στιγμη που εβαλα τις νεες εκδοσεις ολων των εφαρμογων της symbianware που βγηκαν προσφατα,το Powerdictaphone ειναι το μονο που δε λειτουργει οποια εκδοση και να βαλω.Μολις το βαζω στο on και βγω απο την εφαρμογη δυστυχως απεν/ποιειτε και παει στο off :mad:

 

ευχαριστω πολυ!

 

καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Οποιος μπορεις ας μου με βοηθησει και να μου θυμισει ποια εφαρμογη,κανει τη δουλεια που κανει και το Powerdictaphone της symbianware η οποια εχει το πλεονεκτημα να ηχογραφει (εξωτερικη συνιμηλια και οχι τις κλησεις)χωρις να τρεχει η εφαρμογη,δηλ. την εναργοπιοεις (on) και λειτουργει κανονικα π.χ. με καποιο hot key...

 

Ως εκ θαυματος απο τη στιγμη που εβαλα τις νεες εκδοσεις ολων των εφαρμογων της symbianware που βγηκαν προσφατα,το Powerdictaphone ειναι το μονο που δε λειτουργει οποια εκδοση και να βαλω.Μολις το βαζω στο on και βγω απο την εφαρμογη δυστυχως απεν/ποιειτε και παει στο off :mad:

 

ευχαριστω πολυ!

 

καλημερα!

 

 

 

exo ki ego egkatasthmeno to Powerdictaphone sto kinhto mou,alla gia na doulepsei prepei na leei deactivate gia na einai on kai na mporo na to xreisimopoihso.otan einai activate den mporo grafei off epano,einai dhaldh to antitheto apo oti eprepe.katalaves? :D

Link to comment
Share on other sites

exo ki ego egkatasthmeno to Powerdictaphone sto kinhto mou,alla gia na doulepsei prepei na leei deactivate gia na einai on kai na mporo na to xreisimopoihso.otan einai activate den mporo grafei off epano,einai dhaldh to antitheto apo oti eprepe.katalaves? :D

 

Σ ευχαριστω για την απαντηση σου ,αλλα το γνωριζω αυτο.Επιλεγω deactivate και πανω-πανω αν προσεξει γραφει `on` μολις ομως βγω απο την εφαρμογη πηγαιενι μονο του στο off με αποτελεσμα να κλεινει η εφαρμογη. Το πορβλημα εχει να κανει με την εφαρμογη στο δικη μου συσκευη.Ισως καποιο αρχειο την εχει μπλοκαρει και δε τη κραταει ανοικτη :(

 

οποτε συνεχιζω να ψαχνω αντιστοιχη εφαρμογη :(

 

σ εχυαριστω πολυ παντως!

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το netfront 3.2 και ζηταει registration, γιατι λεει ειναι free

μονο για 45 μερες .... εχει κανεις το κεygeneraτor ?

 

εψαξα λιγο irc αλλα δεν βρηκα τιποτα.

 

thanks.

o netfront einai kalyteros i xeiroteros apo tin perihghsh toy kinhtoy?

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανένας στο skyforce ρε παιδιά? :worry:

Πια version είναι για το 6630?

Το 1,20 δεν μου τρέχει..

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανένας στο skyforce ρε παιδιά? :worry:

Πια version είναι για το 6630?

Το 1,20 δεν μου τρέχει..

Εγώ έχω το 1.2 και δουλεύει μια χαρά! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

HELP !

Που μπορω να βρω το PanoMan (Που βγαζει πανοραμικες φωτο) Full;

Μπαινω στο iphone forum αλλα δεν βρισκω καποιο link για download... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...