Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το office suite μπορείς να το πάρεις απο το προσωπικό μου αρχείο :p :

http://rapidshare.com/files/35406858/OfficeSuite3rd.rar

 

Για ό,τι άλλο θέλεις, στα εξής "μαγαζάκια" αφού πρώτα κάνεις μια εγγραφή:

xxxxxxxxxxxx

 

:) :)

Το office suite είναι το Ελληνικό ή το Εγγλέζικο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

oso gia to anisimb egw to egkatesthsa xwris na sundethw sto internet!ama pathseis sunexeia ti sou kanei?

Tελικα οι διαστασεις του logo στο Ν95 ειναι οπως του Ν73=134 x 35? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι οι ίδιες!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

μια ερωτηση:

περασα το τελευταιο firmware για το Ν80 και φυσικα μου κουρεψε ο'τι ειχα μεσα περασμενο.

Προσπαθω να περασω τωρα το SysExplorer για να καταφερω να "δω" το folder "system" στην καρτα μου και οταν παω να το περασω μου γραφει: "το πιστοποιητικο εχει ληξει". Ξερετε αν μπορω να κανω κατι για αυτο? Σκεφτηκα να κανω ενα format στην καρτα που αυτο φανταζομαι θα ελυνε το προβλημα αλλα λεω μηπως μπορω να το αποφυγω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

μια ερωτηση:

περασα το τελευταιο firmware για το Ν80 και φυσικα μου κουρεψε ο'τι ειχα μεσα περασμενο.

Προσπαθω να περασω τωρα το SysExplorer για να καταφερω να "δω" το folder "system" στην καρτα μου και οταν παω να το περασω μου γραφει: "το πιστοποιητικο εχει ληξει". Ξερετε αν μπορω να κανω κατι για αυτο? Σκεφτηκα να κανω ενα format στην καρτα που αυτο φανταζομαι θα ελυνε το προβλημα αλλα λεω μηπως μπορω να το αποφυγω...

 

Αυτο συμβαινει διοτι το πιστοποιητικο της εφαρμογης εληξε (μετα απο 6 μηνες συμβαινει αυτο )

Γυρισε την ημερομηνια της συσκευης πισω λοιπον και δοκιμασε παλι

εγκατασταση . Στην συνεχεια αλλαξε παλι την ημερομηνια στην κανονικη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

@aristotelhs2060 sorry σου εδωσα να καταλαβεις λαθος,

 

δες παρακατω το screenshot , αυτο μου εμφανιζει σε 7 στις 10 εφαρμογες που θελω να κανω εγκατασταση...."πραγματοποιηση κλησεων"!! και αναγκαστικα το σταματαω...

 

εχει κανεις το ιδιο προβλημα? σε νοκια 5500

Link to comment
Share on other sites

@aristotelhs2060 sorry σου εδωσα να καταλαβεις λαθος,

 

δες παρακατω το screenshot , αυτο μου εμφανιζει σε 7 στις 10 εφαρμογες που θελω να κανω εγκατασταση...."πραγματοποιηση κλησεων"!! και αναγκαστικα το σταματαω...

 

εχει κανεις το ιδιο προβλημα? σε νοκια 5500

 

 

Αυτό βγαίνει σε αρκετές εφαρμογές.Λογικά επιλέγοντας το συνέχεια, πρέπει να προχωράει κανονικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αμα πατησω να συνεχισω δε θα ειναι ρισκο μετα? δηλαδη αφου μου λεει να εχει προσβαση για να κανει κλησεις, δε σημαινει πως θα κανει κλησεις χωρις να το παιρνω πρεφα??

 

παιζει να εχουν ιο, η απλως το κινητο το κανει σαν προστασια? αλλα οχι σε ολες τις εφαρμογες...

Link to comment
Share on other sites

@jakektm Ακόμη και ιο να κολλήσεις δεν μπορεί να κάνει κλήσεις κτλ. Αν θυμάμαι καλά όμως δεν έχουν βγει ακόμα ιοί για S60 v3.

 

Εγώ αποδέχομαι πάντα ότι με ρωτάει και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Σου πρετείνω να κάνεις το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

@jakektm σηνεχισε την εγκατασταση κανονικα και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αμα πατησω να συνεχισω δε θα ειναι ρισκο μετα? δηλαδη αφου μου λεει να εχει προσβαση για να κανει κλησεις, δε σημαινει πως θα κανει κλησεις χωρις να το παιρνω πρεφα??

 

παιζει να εχουν ιο, η απλως το κινητο το κανει σαν προστασια? αλλα οχι σε ολες τις εφαρμογες...

 

Εννοεί ότι το πρόγραμμα που εγκαθιστάς θα έχει τη δυνατότητα να πραγματοποιεί κλήσεις και θα πρέπει να του δώσεις την άδεια γι' αυτό. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι θα το κάνει μόνο του. Κάπου μέσα στα μενού θα έχει π.χ. "Αποστολή με mms" ή μέσω επαφών π.χ. από ένα ημερολόγιο θα μπορείς να κάνεις κλήση. Ακόμα και στο "About" ή "Περί της εφαρμογής" μπορεί να έχει κάποιο E-mail ή τηλέφωνο και πατώντας το απλά να στέλνει E-mail ή να κάνεις κλήση. Ό,τι γίνεται πάντως θα έχει την άδειά σου, δεν πρόκειται το πρόγραμμα να καλέσει μόνο του.

Μη δίνεις και πολύ σημασία σε αυτές τις προειδοποιήσεις. Μέχρι στιγμής δεν έχει αναφερθεί κανένα παρατράγουδο. Απλά να το έχεις υπ' όψιν. Κοίταξε απλώς στις ρυθμίσεις των προγραμμάτων όπως π.χ. οι "Χάρτες" της Νόκια που μπορεί να έχεις ως προεπιλογή για τη χρήση δικτύου τα "όταν χρειαστεί" ή "Ποτέ" ή σε άλλα προγράμματα "Να ερωτηθώ πρώτα" κτλ.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

iparxei to total ir remote gia s60 3rd?

 

Αυτό για τηλεχειριστήριο τηλεόρασης;

Όχι ακόμα, δυστυχώς.

 

Αν εννοείς το άλλο για "τηλεχειρισμό" του PC, υπάρχει αλλά δε θυμάμαι πώς το λένε.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!2 ερωτήσεις:

1)Υπαρχει προβλημα που το Imei μου τελειωνει σε 0?

2)Επειδη στο ν95 δεν μπορουμε να αλλάξουμε το ονομα σε μια εφαρμογη οπως τα προηγουμενα,τουλάχιστον γινεται απο πριν,απο το Pc δλδ με καποιο προγραμμα να αλλαζουμε το ονομα και να το βαζουμε μετα στο κινητο.

thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!2 ερωτήσεις:

1)Υπαρχει προβλημα που το Imei μου τελειωνει σε 0?

2)Επειδη στο ν95 δεν μπορουμε να αλλάξουμε το ονομα σε μια εφαρμογη οπως τα προηγουμενα,τουλάχιστον γινεται απο πριν,απο το Pc δλδ με καποιο προγραμμα να αλλαζουμε το ονομα και να το βαζουμε μετα στο κινητο.

thanks

 

συνηθως τα imei που τελειωνουνε σε 0 εχουνε προβλημα σε

εφαρμογες που χρειαζονται το imei για να σου δωσουνε το κλειδι

δεν παινει.καλο ειναι οταν παιρνεις μια συσκευη να κοιτας το imei σε

τι τελειωνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συνηθως τα imei που τελειωνουνε σε 0 εχουνε προβλημα σε

εφαρμογες που χρειαζονται το imei για να σου δωσουνε το κλειδι

δεν παινει.καλο ειναι οταν παιρνεις μια συσκευη να κοιτας το imei σε

τι τελειωνει.

Οχι ρε γ@μωτο πως την πάτησα έτσι,δεν γίνεται τίποτα?

 

 

 

Επειδη στο ν95 δεν μπορουμε να αλλάξουμε το ονομα σε μια εφαρμογη οπως τα προηγουμενα,τουλάχιστον γινεται απο πριν,απο το Pc δλδ με καποιο προγραμμα να αλλαζουμε το ονομα και να το βαζουμε μετα στο κινητο.

thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!2 ερωτήσεις:

1)Υπαρχει προβλημα που το Imei μου τελειωνει σε 0?

Δοκιμασε με αλλα IMEI εχει πετυχη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει διοτι το πιστοποιητικο της εφαρμογης εληξε (μετα απο 6 μηνες συμβαινει αυτο )

Γυρισε την ημερομηνια της συσκευης πισω λοιπον και δοκιμασε παλι

εγκατασταση . Στην συνεχεια αλλαξε παλι την ημερομηνια στην κανονικη.

 

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

gt molis katebazw mia eformogh h opia periexei mesa keyg**n (px x-plore) auto den duleuei.mhpws ftaii pu exw to avg mesa?gt molis to anoigw mu bgazei thread detected...

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να σου δουλεψει το keyg**n μεσα στο pc και να σου δοσει τον αριθμο θα πρεπει να πας επανο στο keyg**n και να κανεις> δεξι κλιλ> ιδιοτητες> συμβατοτητα> windows 2000> εφαρμογη > οκ και το imei του κινητου σου το βλεπεις αν πατησεις στην οθονη αναμονης *#06#
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

to kanw auto file alla tpt....mu bdazei ston idio fakelo ena alo arxeiaki dos...:wacko:

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

συνηθως τα imei που τελειωνουνε σε 0 εχουνε προβλημα σε

εφαρμογες που χρειαζονται το imei για να σου δωσουνε το κλειδι

δεν παινει.καλο ειναι οταν παιρνεις μια συσκευη να κοιτας το imei σε

τι τελειωνει.

 

Και εγω το κοιταξα και τελειωνει σε 0 αλλα οταν εκανα εγκατασταση μια εφαρμογη που ηθελε το ΙΜΕ για να δωσει κλειδι δεν ειχα προβλημα. Μηπως τελικα δεν ισχυει?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το κοιταξα και τελειωνει σε 0 αλλα οταν εκανα εγκατασταση μια εφαρμογη που ηθελε το ΙΜΕ για να δωσει κλειδι δεν ειχα προβλημα. Μηπως τελικα δεν ισχυει?

 

και μενα το 95 μου σε 0 τελειωνει και ολες οι εφαρμογες δουλευουν κανονικα...

 

μερικα μαλιστα τις πηρε με το ιμει του που ειχα στο N73.....:blink:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...