Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

 

ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ DEST. 6.1 ΑΠΟ ΤΟ PN.

 

ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ DEST 6.1 ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΗΜΑ ΕΝΩ ΝΕ ΤΟ PN ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ!

:lol: FREE SMS :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θελοντας να λυσω το θεμα να μενω απο μπαταρια επειδη ελαβα sms την νύxτα, λόγω της απαιτησης του PN για συνεχή λειτουργία, εβαλα το 6 σε HTC. Με το συνιστώμενο dll δεν βλέπω ιδιαιτερο προβλημα αλλα το εχω χρησιμοποιησει πολυ λιγο. Να δουμε. Ελπιζω η επιστροφη, αν χρειαστει να ειναι ευκολη, με απλο backup του αρχειου license και επανεγκατάσταση απο το 2577 directory του PN.

 

Υπηρχε και ενα zip xtra, οπου καταλαβαινω το sapfo, αλλα το user POI αν κι εγκατασταθηκε δεν εκανε κατι, δηλαδη δεν ειδα προσθηκη στα favorites, παρα μονο αφου εκανα copy απο το παλιο favorites directory. Ποια ειναι η χρησιμοτητα αυτου του cab?

Link to comment
Share on other sites

Ανάμεσα στο compasseo 600 και στο mio 550 ποιο μου προτείνεις ? (για χρήση gps εννοείται)

 

P550 χαλαρά....:wink: ευχάριστη οθόνη(δείχνει πιο μεγάλη) και είναι ποιο φωτεινή! Και όπου υπάρχει available wi-fi σερφάρεις και στο internet:wink:

Link to comment
Share on other sites

Το compasseo 600 θα κυκλοφορήσει από Ιανουάριο με χάρτες NGI και φυσικά αντίστοιχη υποστήριξη

 

Το συνοδευτικό dvd της navtech με τους χάρτες θα το δίνεται? Δηλαδή θα υπάρχουν 2 πακέτα μέσα στην συσκευασία, ένα το δικό σας με τον χάρτη σας και επίσης το πακέτο της Navteq που προυπάρχει στο κουτί που έχει και την Ελλάδα και την ευρώπη?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρόνια πολλά :)

Την βοήθεια σας, έχω εγκαταστήσει το Destinator PN και τώρα θελω να κάνω την αναβάθμιση σε Destinator 6 αλλά θέλω πρώτα να αφαιρέσω το Destinator PN, πάω λοιπών στο Remove Programs και βλέπω τα εξής αρχεία:

Destinator Apps TMC

Destinator Apps Destinator

Destinator Apps Destinator Greek

Destinator Apps Destinator Greek ForLi…..

Destinator Apps Destinator EniglishUS

Πρέπει να τα αφαιρέσω όλα, μήπως διαγράψω και τους χάρτες και μετά ψάχνω να τους βρω ?

:what: Μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις να σου κάνουν
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρόνια πολλά :)

Την βοήθεια σας, έχω εγκαταστήσει το Destinator PN και τώρα θελω να κάνω την αναβάθμιση σε Destinator 6 αλλά θέλω πρώτα να αφαιρέσω το Destinator PN, πάω λοιπών στο Remove Programs και βλέπω τα εξής αρχεία:

Destinator Apps TMC

Destinator Apps Destinator

Destinator Apps Destinator Greek

Destinator Apps Destinator Greek ForLi…..

Destinator Apps Destinator EniglishUS

Πρέπει να τα αφαιρέσω όλα, μήπως διαγράψω και τους χάρτες και μετά ψάχνω να τους βρω ?

 

kalitera afereseta olla kai krata mono tous xartes se ena fakelo kai steise to apo tin arxi!!!;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

προσφατα πηρα και εγω pda και περασα το destinator 6 για windows mobile 2005.

εχω και κατι χαρτες αναβαθμισης 2006.q3.

αλλα ΔΕΝ μπορω να τους περασω. μου λεει "Αντιγράφετε το χάρτη (φάκελος GreeceU) στο..." κτλ κτλ.

Όμως δεν βλεπω φακελο GreeceU. μονο κατι αρχεια GreeceU.los & GreeceU.cos καθως επισης και αλλα 16 αρχεια (readme, dat, map και ενα winrar κ.α.). εχει ιδεα κανεις τι κανω?

χαρουμενη χρονια να εχουμε

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά,

Μόλις κατέβασα και εγκατέστησα το detonator 6 στο Μιο α-701 που έχω. Είναι πράγματι πολύ καλό. Να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω skins για το destinator 6?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά,

Μόλις κατέβασα και εγκατέστησα το detonator 6 στο Μιο α-701 που έχω. Είναι πράγματι πολύ καλό. Να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω skins για το destinator 6?

 

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

skins tha vreis sto site ths ngi ... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Gt na ti egkatastiseis stin siskeyi? Pianei arketo xoro kai dn tha to prwteina.
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα!αγορασα σημερα το mio p350 μαζι με το destinator pn εχω κανει εγκατασταση το active sync εχω βαλει το destinator στο pda και τωρα μενει η ενεργοποιηση στην οποια και αντιμετωπιζω προβλημα διοτι οταν παταω μου λεει πως η ενεργοποιηση δεν επιτρεπετε!αν ξερει καποιος παρακαλω ας δωσει τα φωτα του!
Link to comment
Share on other sites

Na rwthsw kati....Mporw na exw egkateshmeno to destinator sthn syskevh kai na pairnei xartes apo thn karta mnhmhs...???An nai pws....??Thank you

 

θα κάνεις στην κάρτα μνήμης ένα φάκελο με όνομα destinatorapps και εκεί βάζεις το χάρτη

Link to comment
Share on other sites

θα κάνεις στην κάρτα μνήμης ένα φάκελο με όνομα destinatorapps και εκεί βάζεις το χάρτη

 

Μέσα στο DestinatorApps φάκελο, οι χάρτες σου θα βρίσκονταί όπως ακριβώς πρέπει, δηλαδή για τους χάρτες Ελλάδος με Ελληνικά φάκελος GreeceU και χάρτες Ελλάδος με Αγγλικά φάκελος GreeceE

;)

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες.:)

Ένας φίλος μου πήρε το mio p350 και από το πρωι προσπαθούμε να βάλουμε το destinator.

Όλα καλά μέχρι τώρα, αλλά αντι για ελληνικά βγάζει κινέζικα.

Τι πρέπει να κάνουμε??:( :(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες.:)

Ένας φίλος μου πήρε το mio p350 και από το πρωι προσπαθούμε να βάλουμε το destinator.

Όλα καλά μέχρι τώρα, αλλά αντι για ελληνικά βγάζει κινέζικα.

Τι πρέπει να κάνουμε??:( :(

Exeis paei stis rythmiseis na epilexeis san default glwssa thn ellhnikh?

Link to comment
Share on other sites

Exeis paei stis rythmiseis na epilexeis san default glwssa thn ellhnikh?

:stupid: :baby:

Thanks:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους!

 

Παιδία, λίγη βοήθεια γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Εγκατέστησα στην κάρτα τον destinastor 6 (πρόγραμμα + Ελληνικούς χάρτες + Ελληνική υποστήριξη). Παρ'ότι το πρόγραμμα δουλεύει πολύ καλά (ειλικρινά έχω εντυπωσιαστεί), μου προέξυψε... δυσλεκτικό :X . Ενώ τα αρχικά μηνυματάκια "Οδηγείτε προσεκτικά", "ασθενές σήμα gps", κλπ. τα λέει μια χαρά και στα Ελληνικά και στα Εγγλέζικα, μόλις φτάσει να ανακοινώσει στροφές, δε μπορεί να αρθρώσει κουβέντα. Συνήθως λέει ένα "Σε..." κολλάει 10 ώρες για να πει τον αριθμό, καμίαααα φορά λέει τη μονάδα μέτρησης (μέτρα, χιλιόμετρα, κλπ), αλλά πάντα λέει δεξιά ή αριστερά.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

 

Εύχομαι ολόψυχα Καλή Χρονιά, με υγεία, ειρήνη και ευτυχία σε όλους!

ernani
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους!

 

Παιδία, λίγη βοήθεια γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Εγκατέστησα στην κάρτα τον destinastor 6 (πρόγραμμα + Ελληνικούς χάρτες + Ελληνική υποστήριξη). Παρ'ότι το πρόγραμμα δουλεύει πολύ καλά (ειλικρινά έχω εντυπωσιαστεί), μου προέξυψε... δυσλεκτικό :X . Ενώ τα αρχικά μηνυματάκια "Οδηγείτε προσεκτικά", "ασθενές σήμα gps", κλπ. τα λέει μια χαρά και στα Ελληνικά και στα Εγγλέζικα, μόλις φτάσει να ανακοινώσει στροφές, δε μπορεί να αρθρώσει κουβέντα. Συνήθως λέει ένα "Σε..." κολλάει 10 ώρες για να πει τον αριθμό, καμίαααα φορά λέει τη μονάδα μέτρησης (μέτρα, χιλιόμετρα, κλπ), αλλά πάντα λέει δεξιά ή αριστερά.

 

Έχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

 

Εύχομαι ολόψυχα Καλή Χρονιά, με υγεία, ειρήνη και ευτυχία σε όλους!

Den vazeis to programma kalytera sthn eswterikh mnhmh kai na afhseis tous xartes ekei pou einai ? ? :)

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

hello pira ena HTC p 3300 "sketo"

diladi xoris destinator.

 

yparxei crakarismeno na mporeso na to katevaso na to valo sto kinito mou?

 

to GPS energopoihte meso tou destinator?

 

eyxaristo Eliza

 

δεν ζηταμε cr@#s η se#%al δημοσια;)

 

εχεις πμ

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αντικατέστησε το αρχείο keyboard.ini με το παρακάτω:

http://rapidshare.com/files/2432207/keyboard.ini.html

Mπορείς να χρησιμοποιήσεις την φωνή από το destinator PN

 

:lol:

 

Παιδιά όσοι έχουν πρόβλημα :cry: με το ελληνικό πληκτρολόγιο του Destinator 6 και την εισαγωγή ελληνικού κειμένου για εύρεση πόλης/οδού ας ακολουθήσουν τη συμβουλή του φίλου μας που μας στέλνει το link .....

http://rapidshare.com/files/2432207/keyboard.ini.html

 

It works !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Dedomenon ton gnoston provlimaton me to destinator 6 sto htc-3300 na egkatastisoume sto idio mixanima to PN kai to 6?

episis an kapoios exei efkairo to gpslib.dll apo to PN as mou to steilei sto avgerinosmd@gmail.com

efxaristo

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει:

1. να απεγκαταστήσετε το Destinator PN.

2. να εγκαταστήσετε το Destinator 6

3. να αντιγράψετε το Destinatorapps από τη κύρια μνήμη στην ipaq file storage

4. απεγκαταστήσετε το Destinator 6

5. να εγκαταστήσετε το Destinator PN

6. να δημιουργήσετε shortcut για το Destinator 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...