Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ για ΟΛΑ!

1. Υπάρχουν κάπου εικονίδια να δω ποιό τελικά να επιλέξω?

2. Τί αλλάζει?

3. Που μπορώ να βρω οδηγίες για τη διαδικάσια?

4. Είναι ασφαλές να κάνω αυτή την αλλαγή (αν αλλάξω γνώμη μπορώ να γυρίσω σε default)?

Κράτα ένα backup τα πρωτότυπα αρχεία σου και προχώρα. Αναζήτησε το φάκελο skins. Δεν θυμάμαι λεπτομέρεις έχω να δουλέψω το PN πολλούς μήνες. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενα μεγάλο μπράβο στα παιδιά για το πολύ όμορφο skin! Να΄στε καλα παιδιά, ειστε φοβεροί!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη χρονιά.

 

Ωραία τα skin Που δίνετε αλλά πως μπορώ να τα κάνω να παίξουν για HP Ipaq 6915. τα γράμματα βγαίνουν εκτός οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη χρονιά.

 

Ωραία τα skin Που δίνετε αλλά πως μπορώ να τα κάνω να παίξουν για HP Ipaq 6915. τα γράμματα βγαίνουν εκτός οθόνης.

Εσύ θέλεις ειδικά skin, προσπάθησε να τροποποιήσεις τα δικά σου με βάση αυτά η στείλε μου το φάκελο με τα skins σου να ρίξω μιά ματιά. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καμια βοηθεια για το mio 168?Μου βγαζει οτι δεν βρεθηκε κεραια gps!!Στο dest 6.

 

Εχω το ΜΙΟ 168 (RS). Σε μενα η εγκατασταση (την εκανα απο την αρχη, μετα απο hard reset και συμφωνα με τις οδηγιες που δινονται μεσα στο αρχειο) εγινε κανονικοτατα (με original dest pn)και το gps βρεθηκε αμεσως. Αν ειναι, κανε hard reset ξεκινα ξανα την εγκατασταση απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το δοκίμασα στο ppc το skin και τα σπάει!:up:

Βάλτε το χωρίς δέυτερη σκέψη. Νιώθεις οτι χρησιμοποιείς πρόγραμμα του 21ου αιώνα, γιατί το default μας πάει πίσω!:p

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το δοκίμασα στο ppc το skin και τα σπάει!:up:

Βάλτε το χωρίς δέυτερη σκέψη. Νιώθεις οτι χρησιμοποιείς πρόγραμμα του 21ου αιώνα, γιατί το default μας πάει πίσω!:p

Χαίρομαι γιατί με ένα προηγούμενο είχες απογοητευτεί νομίζω. Αν είχαμε τη δυνατότητα να επέμβουμε και στην εμφάνιση των χαρτών. :cool: :baby: :secret: :fool:

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει almera (sedan n16) και θέλει να ατικαταστήσει τα βελάκια του destinator (2d) με το αυτοκίνητό του :)

 

http://imageshack.gr/images/400377untitled.JPG

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι γιατί με ένα προηγούμενο είχες απογοητευτεί νομίζω. Αν είχαμε τη δυνατότητα να επέμβουμε και στην εμφάνιση των χαρτών. :cool: :baby: :secret: :fool:

Nαι, καλά θυμάσαι.:p

Βασικά δεν είχα απογοητευτεί, αλλά δεν έβρισκα κάποια ιδιαίτερη διαφορά σε σχέση με το default.

 

 

Είχα βρει ένα site με πολλά αυτοκινητάκια. Pimp my destinator έλεγε αν θυμάμαι καλά, αλλά δεν το έκανα bookmark. Κάπου θα το ξαναβρώ.

Link to comment
Share on other sites

χοχο σωστά, αυτό έλεγα!

Πιστεύω δεν είναι δύσκολο να φτιάξουμε και δικά μας.

Link to comment
Share on other sites

χοχο σωστά, αυτό έλεγα!

Πιστεύω δεν είναι δύσκολο να φτιάξουμε και δικά μας.

 

αυτο πως γινεται.οπως βλεπεται και στην υπογραφη μου πολυ θα ηθελα το vivaro στο dest.:lol:

www.katametritis.gr
Link to comment
Share on other sites

αυτο πως γινεται.οπως βλεπεται και στην υπογραφη μου πολυ θα ηθελα το vivaro στο dest.:lol:

Θα ανέβεις στο μπαλκόνι (:p), θα βγάλεις το vivaro μια photo από πάνω και μετά νομίζω θα είναι εύκολο.

Βασικά ένα resize χρειάζεται στις σωστές διαστάσεις και rename τα αρχεία για να αναγνωρίζονται από το destinator.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κυριοι, εγκατεστησα και απεγκατεστησα το destinator 6.γιατι πρωτα δεν επικοινωνουσε με το gps, οταν καταφερα να το κανω να επικοινωνησει, χειροκινητα γιατι μονο του δεν το ευρισκε με τιποτα.αρχισε να κολαει, και η μονη λυση (οση ωρα και να το αφηνα δεν εκανε τιποτα ) ηταν το soft reser. επισης οταν παταω το κουμπι επιδειξης ξεκιναει να φορτωνει γυριζει το μικρο ρολογακι στην οθονη για ωρες αλλα δεν κανει τιποτα, και παλι η μονη λυση soft reser. ενω με το pn δεν ειχα και δεν εχω κανενα προβλημα.

τι μπορει να φταιει? η συσκευη που εχω ειναι qtek s100

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον zepelin για την εξυπηρέτηση και τη βοήθεια του...Τελικά τα παιδιά είναι φοβερά και ακομπλεξάριστα

 

Εγκατέστησα το 6 και όντως βλέπω διαφορα σε σχέση με το pn.Πιο γρήγορο,πιο ευέλικτο και βουβό!!!:lol: Κάτι έχω κάνει και δεν ακούω κανέναν ήχο,πέρασα και τους δυνατούς αλλα τίποτα...έχει κανεις καμια ιδέα;πέρασα και το καινούργιο skin. Και κάτι ακόμα...Είδε κανείς διαφορά στο χάρτη γιατι μου φαινεται οτι μια παροδο κοντα στο σπιτι μου που πριν δεν ειχε ονομα ξαφνικα απεκτησε ή μου φαινεται;

 

υπαρχει περιπτωση να φταιει το οτι ενω το εγκατεστησα στην ρομ το μετεφερα στην καρτα;οταν ειχα προγραμμα ρομ και χαρτη στην καρτα δεν εβλεπε τον χαρτη...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον zepelin για την εξυπηρέτηση και τη βοήθεια του...Τελικά τα παιδιά είναι φοβερά και ακομπλεξάριστα

 

Εγκατέστησα το 6 και όντως βλέπω διαφορα σε σχέση με το pn.Πιο γρήγορο,πιο ευέλικτο και βουβό!!!:lol: Κάτι έχω κάνει και δεν ακούω κανέναν ήχο,πέρασα και τους δυνατούς αλλα τίποτα...έχει κανεις καμια ιδέα;πέρασα και το καινούργιο skin. Και κάτι ακόμα...Είδε κανείς διαφορά στο χάρτη γιατι μου φαινεται οτι μια παροδο κοντα στο σπιτι μου που πριν δεν ειχε ονομα ξαφνικα απεκτησε ή μου φαινεται;

Αν αλλάξεις τα αρχεία ήχου πρέπει να αλλάξεις και ένα αρχείο inf νομίζω για να παίξουν.

Link to comment
Share on other sites

προσωρινα far west θεσσαλονικης.μαλιστα ετσι πως παει εδω θα γινω cowboy:lol:

johner μονο ενα inf εχει και ειναι αυτο με τις μανουβρες που νομιζω οτι δεν πρεπει να το πειραξουμε...θα τσεκαρω και θα βλεπουμε...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου φαινεται οτι θα σας κουρασω...μολις παρατηρησα οτι δεν μου επαναυπολογιζει τη διαδρομη αν παρω αλλο δρομο απο αυτον που προτεινει και δεν λειτουργει το κουμπι στροφη,στροφη,εμφανιση διαδρομης και αποφυγη δρομων...πως αλλαζει απο πεζο σε αυτοκινητο;αλλαξε μονο του!μπερδευτηκα ρε μαμωτο:(ακυρο,διαβασα λιγο οδηγιες και διαπιστωσα οτι μερικα απο τα προβληματα οφειλονταν σε custom skin...sorry

 

τελικα,ολα οφειλονταν σε λαθος σκιν,τωρα και ηχος και ολα οκ...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Πριν κοιτούσα τα speedcams και τις επιλογές τους.

Παρατήρησα οτι δεν μπορώ να επιλέξω ξεχωριστές αποστάσεις για διαφορετικά είδη.

Δηλαδή αν αλλάξω τις κάμερες λεωφορειολορίδων αλλάζουν όλες.

Μήπως είναι πρόβλημα της έκδοσης 6.1.1.4;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειμαι λιγο ασχετος με το προγραμμα αλλα εχω ενα προβληματακι.

Το εγκατεστησα κτλ αλλα τα ονοματα των οδων μου τα βγαζει σε greekglish δηλαδη αντι για Αθηνα γραφει Αthina.

 

Τις πταιει? Ο χαρτης, το προγραμμα η κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειμαι λιγο ασχετος με το προγραμμα αλλα εχω ενα προβληματακι.

Το εγκατεστησα κτλ αλλα τα ονοματα των οδων μου τα βγαζει σε greekglish δηλαδη αντι για Αθηνα γραφει Αthina.

 

Τις πταιει? Ο χαρτης, το προγραμμα η κατι αλλο?

O χάρτης φταίει. Χρειάζεσαι τον Ελληνικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...