Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει δοκιμάσει κανείς το D6 με το LOOX 560? Με το MIO 550?

 

Σχόλια?

Εγώ το έχω στο Loox N560 και λειτουργεί άψογα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα στα παιδιά.

 

παρόλο που έχω βάλει Greek regional settings σε ένα Imate jam.αρνείτε πεισματικά το setup να παίξει Ελληνικά και έχω μόνο τα Αγγλικά.Τι Hard Reset,τι έλεγχος των R.Settings.Τίποτε. Επιμένει στα Αγγλικά.

καμιά ιδέα αγαπητοί?

 

ευχαριστώ.

 

τελικά με το Keyboard, που παρέθεσε ο φίλος Johner ακριβώς επάνω, μπορεί και παίζει κανονικά τις αναζητήσεις διευθύνσεων. :)

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στα παιδιά.

 

παρόλο που έχω βάλει Greek regional settings σε ένα Imate jam.αρνείτε πεισματικά το setup να παίξει Ελληνικά και έχω μόνο τα Αγγλικά.Τι Hard Reset,τι έλεγχος των R.Settings.Τίποτε. Επιμένει στα Αγγλικά.

καμιά ιδέα αγαπητοί?

 

ευχαριστώ.

 

τελικά με το Keyboard, που παρέθεσε ο φίλος Johner ακριβώς επάνω, μπορεί και παίζει κανονικά τις αναζητήσεις διευθύνσεων. :)

 

Μια γρηγορη λύση ειναι να δοκιμαζεις να του περασεις το Greek Language Extender μηπως και στρωσει ..

για περισσοτερα

pm me ;)

Link to comment
Share on other sites

έχω το εξής πρόβλημα με το Destinator 6, όταν πάω να βρώ μια διεύθυνση απευθείας από τα Contacts του Destinator και το όνομα είναι στα ελληνικά μου βγάζει ερωτιματικά UNNAMED CONTACT αντι του ονόματος..

 

Συμβαίνει σε κάποιον άλλο; καμμία λύση;

άλλο πράκτωρας και άλλο εισπράκτωρας... ΘΟΥΒΟΥ 000
Link to comment
Share on other sites

Σημεία ενδιαφέροντος για Destinator:

 

1. Βελτιωτικά καταστήματα αυτοκινήτου.

http://rapidshare.de/files/24898047/destinator-poi-tuning_store.zip.html

 

2. Οίκοι ανοχής και στριπτιτζάδικα.

http://rapidshare.de/files/24839928/destinator6-adult-POI.zip.html

 

3. Καταστήματα ACS Courier.

http://rapidshare.de/files/24999578/destinatror6-poi-acs_courier.zip.html

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας το forum βλέπω ότι μερικοί προτιμούν το 6 και αλλοι το PN. Τελικά ποιο από τα δυο είναι καλύτερο σε pocket με VGA οθόνη?
Link to comment
Share on other sites

Σημεία ενδιαφέροντος για Destinator:

2. Οίκοι ανοχής και στριπτιτζάδικα.

http://rapidshare.de/files/24839928/destinator6-adult-POI.zip.html

 

:ninja: :rotfl: :wink: :whistle: :w00t: :yahoo: :tease: :food: :lol: :happy:

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

παρόλο που έχω βάλει Greek regional settings σε ένα Imate jam.αρνείτε πεισματικά το setup να παίξει Ελληνικά και έχω μόνο τα Αγγλικά.Τι Hard Reset,τι έλεγχος των R.Settings.Τίποτε. Επιμένει στα Αγγλικά.

καμιά ιδέα αγαπητοί?

To πέρασες από το console?

Έχεις κάνει εγκατασταση το greek.cab;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πως θα τρέξω το Destinator 6 στον Microsoft Device EMulator με bluetooth GPS ? κάνω serial connection με το bt gps, μου βγαίνει στην COM11, όταν πάω να περάσω την com11 ως u0 στο device emulator μου λέει "unable to open serial port com11 Lasterror= ."

 

αν την κάνω bind στην u1 τότε το destinator δεν το βλέπει καθόλου ενώ δεν βγάζει error to emulator...

Link to comment
Share on other sites

allagi stis idopiisis ton apostaseon gia tis kameres gia to destinator6 mporite na katevasete apo edo to arxiaki odigies exo mesa ;)

 

Αυτό το DestinatorMSG.Inf κάνει και για το Dest.6 ή είναι μόνο για το ΡΝ?

 

Έκανα τις αλλαγές στο αντίστοιχο αρχείο του dest.6 και πράγματι σου δίνει τις επιπλέον επιλογές στις ειδοποιήσεις. Το πρόβλημα είναι ότι ενώ με τη δεύτερη ειδοποίηση στα 50μ με ειδοποιεί κανονικά, μα την πρώτη στα 500μ δεν λέει τίποτα.

Μήπως πρέπει να αλλάξω και κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

To πέρασες από το console?

Έχεις κάνει εγκατασταση το greek.cab;

 

παρόλο που προσπάθησα με το greek.cab δεν έκανε τιποτε.

Δεν πειράζει πάντως γιατί παίζει με το πλήρες πληκτρολόγιο που παρέθεσε ο Katsj :D

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πως θα τρέξω το Destinator 6 στον Microsoft Device EMulator με bluetooth GPS ? κάνω serial connection με το bt gps, μου βγαίνει στην COM11, όταν πάω να περάσω την com11 ως u0 στο device emulator μου λέει "unable to open serial port com11 Lasterror= ."

 

αν την κάνω bind στην u1 τότε το destinator δεν το βλέπει καθόλου ενώ δεν βγάζει error to emulator...

 

some1 plz?? :P:ninja: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Έχει φτιάξει κανείς scroll bars για τα μενού του dest.6?

Όταν ανοίγεις μιά κατηγορία αγαπημένων (π.χ με τα ρανταρ) που περιέχει πολλά στοιχεία, είναι λίγο σπαστικό να περιμένεις να φτάσεις στο τέλος πατώντας συνεχώς το κουμπάκι που δείχνει προς τα κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Τρεχει το destinator 6 στο Ipaq 3870??

προσπαθω να το τρεξω και δεν μπορω

Γινεται η εγκατασταση αλλα το ΕΧΕ αρχειο δεν εχει εικονιδιο, ειναι ανενεργο

καμια βοηθεια??

Link to comment
Share on other sites

Τρεχει το destinator 6 στο Ipaq 3870??

προσπαθω να το τρεξω και δεν μπορω

Γινεται η εγκατασταση αλλα το ΕΧΕ αρχειο δεν εχει εικονιδιο, ειναι ανενεργο

καμια βοηθεια??

Μήπως εγκατέστησες λάθος έκδοση; Στο φάκελο 2577(που είναι ο φάκελος με τα αρχεία εγκατάστασης) έχει δυο φακέλους, ο ένας ειναι για WM2003 και ο άλλος για WM2005. Αν έχεις εγκαταστήσει τη λάθος έκδοση για το λειτουργικό της συσκευής σου το εκτελέσιμο αρχείο δε θα λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να βάλω στο MIo168 τα αρχεία του WM2003 και δεν έμπαιναν... δεν νομίζω να είναι WM2005! Άρα τι παίζει.. μου έλεγε ότι είναι για το μηχάνημά μου αυτά τα εκτελέσιμα...
http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Έχει φτιάξει κανείς scroll bars για τα μενού του dest.6?

Όταν ανοίγεις μιά κατηγορία αγαπημένων (π.χ με τα ρανταρ) που περιέχει πολλά στοιχεία, είναι λίγο σπαστικό να περιμένεις να φτάσεις στο τέλος πατώντας συνεχώς το κουμπάκι που δείχνει προς τα κάτω.

Μα τα βελάκια που έχει κάνουν scroll. Αρκεί να κρατήσεις πατημένο το ανάλογο κουμπί και γίνεται scrolling προς τα πάνω ή προς τα κάτω. Τώρα για τη δημιουργία scroll bars ώστε να γίνεται η μετάβαση ταχύτερα δεν ξέρω αν υποστηρίζεται. Θα το ψάξω λίγο πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Μα τα βελάκια που έχει κάνουν scroll. Αρκεί να κρατήσεις πατημένο το ανάλογο κουμπί και γίνεται scrolling προς τα πάνω ή προς τα κάτω. Τώρα για τη δημιουργία scroll bars ώστε να γίνεται η μετάβαση ταχύτερα δεν ξέρω αν υποστηρίζεται. Θα το ψάξω λίγο πάντως.

 

Ναι, με τα βελάκια κάνεις scroll, αλλά αν έχει πολλά στοιχεία μέσα ο φάκελλος (π.χ ο φάκελλος με τα μπλόκα) αργεί υπερβολικά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...