Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το συνηθίζουν τα παιδιά του PDAMOBIZ να φτιάχνουν "φορτωμένες" ROMs.

 

 

ναι και καθολου ασχημες,θα ελεγα.

ακομα ομως την ψαχνω.

το μονο που εχω να πω οτι εχει opera mobile ενω με ειχε βολεψει η κανονικη εκδοση του opera.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Αυτό που με χαλάει με αυτούς είναι ότι σε ορισμένες ROMs που φτιάχνουν για πιο καινούργιες συσκευές δεν έχουν συμπεριλάβει το Greek στα Regional Settings με αποτέλεσμα να είναι άχρηστη μια τέτοια ROM για εμάς εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με χαλάει με αυτούς είναι ότι σε ορισμένες ROMs που φτιάχνουν για πιο καινούργιες συσκευές δεν έχουν συμπεριλάβει το Greek στα Regional Settings με αποτέλεσμα να είναι άχρηστη μια τέτοια ROM για εμάς εδώ.

 

φιλε athanaso77 aν μιλας για την PDAMOBIZ χω να σου πω οτι αυτη την φορα εχουν βαλει στα regional settings την επιλογη greek.

απλα στον opera mobile εχουν βαλει ταιλανδεζικα,η τι αλλο δεν ξερω με αποτελεσμα να βαλω την εκδοση την αγγλικη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω αυτή: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=390427

και καλοβλέπω αυτή:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=391450

 

Μήπως να αποχωριστώ τον bepe πια? Πάλιωσε!!

Έδωσε κι ο φανταστικός Λαγουδάκης το 3600 κ δεν έχουμε πειραματόζωο!!:lol::p:lol:

Ήθελα να πω, δεν έχουμε έναν έμπειρο χρήστη να μας πει την εμπεριστατωμένη άποψή του!!!!:D:happy:;):)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για αυτή το γνωρίζω, μιλάω όμως και για άλλες συσκευές κάποιες άλλες ROMs στις οποίες εξακολουθούν να απουσιάζουν χαρακτηριστικά τα ελληνικά στα Regional Settings. Επίσης το γενικότερο customization στις ROMs του PDAMOBIZ στηρίζεται στη δική τους γλώσσα (με τα πληκτρολόγια, κτλ...).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος εχω μια η οποια ειναι με αναλογικο ρολοι εδω και 3 μηνες και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος

 

κανενα προβλημα γρηγορη χωρις προβληματα

 

απλα ειναι αγγλικη και το μονο θεμα ειναι στον τηλεφωνικο καταλογο που δεν βγαζει ελληνικα

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

εγω παντος εχω μια η οποια ειναι με αναλογικο ρολοι εδω και 3 μηνες και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος

 

κανενα προβλημα γρηγορη χωρις προβληματα

 

απλα ειναι αγγλικη και το μονο θεμα ειναι στον τηλεφωνικο καταλογο που δεν βγαζει ελληνικα

 

να εδεινες και ενα link για ποια rom μιλας.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εγώ βλέπω αυτή: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=390427

και καλοβλέπω αυτή:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=391450

 

Μήπως να αποχωριστώ τον bepe πια? Πάλιωσε!!

Έδωσε κι ο φανταστικός Λαγουδάκης το 3600 κ δεν έχουμε πειραματόζωο!!:lol::p:lol:

Ήθελα να πω, δεν έχουμε έναν έμπειρο χρήστη να μας πει την εμπεριστατωμένη άποψή του!!!!:D:happy:;):)

πειραματοζωο ε;ο jimlost τι ειναι:p:pαμαν πια εχουν βγει δεκαδες ρομ για το 3600 με 6.1 και εσυ ακομα με του bepe;:D
Link to comment
Share on other sites

ego exo tin teleftea WM6 tou finixandover

skeftome na dokimaso tin WM6.1 tou...alla to psaxnio akoma ;)

 

tin WM6 tin synisto pantos...tin 8eoro kalyteri tou bepe

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απλα ειναι αγγλικη και το μονο θεμα ειναι στον τηλεφωνικο καταλογο που δεν βγαζει ελληνικα

 

Δόξα σοι ο θεός υπάρχουν λύσεις για τέτοια θέματα! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πειραματοζωο ε;ο jimlost τι ειναι:p:pαμαν πια εχουν βγει δεκαδες ρομ για το 3600 με 6.1 και εσυ ακομα με του bepe;:D

 

Είμαι σταθερός και συναισθηματικός τύπος εγώ!!!! Αλλιώς θα σας ανεχόμουν??:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλάκα πλάκα έχω αρχίσει και το σκέφτομαι επικίνδυνα τις τελευταίες μέρες!! Δεν πιστεύω ότι θα υπάρξει κάποια ουσιαστική διαφορά αλλά έτσι για δοκιμή!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Μηπως εχει κανεις αντιμετωπισει ενα προβλημα που ξαφνικα μου εμφανιστηκε?

Χρησιμοποιώντας το ενσυρματο handsfree και ενω δουλευε μια χαρα μεχρι πριν λιγες μερες, εχει αρχισει τωρα οταν καλω καποιον να νεκρωνει και να μην τον ακουω, και να ενεργοποιειται μονο αν αφου εχει ανοιξει γραμμη πατησω στο μενου την επιλογη turn handsfree OFF !!! Τι κολλημα ειναι τουτο; το εχει παθει ποτε κανεις; Και ενα δευτερο σχετιζομενο αμεσα ειναι οτι οταν βγαζω το handfree απο τη συσκευη δεν το καταλαβαινει αμεσως το τηλεφωνο... νομιζει (βασει εικονιδιου) οτι το φοραω ακομα...

καμια ιδεα πριν αρχισω τις αλλαγες firmware εχετε; τωρα εχω το τελευταιο του ausdim με wm6.1.

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λες ε...:O Μάλλον δίκιο έχεις... Να μην τις αρχίσω δηλαδή??:D;)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι, είμαι... Παιδί της νύχτας μια ζωή, δεν το αντέχω το πρωί!!!!:D

Χμμμ... Μια οι ρομ, μια το επερχόμενο Diamond αρχίζουν τα διλήμματα κι ανησυχώ dear!!!:lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες συγγνωμη αλλα επειδη δεν την εχω στο laptop δεν μπορω να σας πω name εψαξα μηπως την ξαναβρω αλλα δεν..βαζω μια φωτο μηπως εχει πεσει το ματι σας πουθενα και την καταλαβετε .

 

http://img501.imageshack.us/img501/1696/dsc00693ut5.th.gif

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Γνωστή εικ'ονα, όποιος έχει όρεξη κ ψάξει στο xda-dev θα τη βρει. Είναι λίγο παλιά αν δεν απατώμαι.

Α!Κάνε κ ένα update στο εορτολόγιό σου! Η ημέρα μητέρας ήταν την Κυριακή!!!;)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χμμμ... Μια οι ρομ, μια το επερχόμενο Diamond αρχίζουν τα διλήμματα κι ανησυχώ dear!!!:lol:

 

Mexri na pareis to Diamond sta xeria sou (ean telika apofasiseis na to pareis) tha exei allaksei polles ROMs to Trinity sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνωστή εικ'ονα, όποιος έχει όρεξη κ ψάξει στο xda-dev θα τη βρει. Είναι λίγο παλιά αν δεν απατώμαι.

Α!Κάνε κ ένα update στο εορτολόγιό σου! Η ημέρα μητέρας ήταν την Κυριακή!!!;)

 

ναι ειναι παλια γιατι την εχω τουλαχιστον 3-4 μηνες αλλα ειναι σταθερη και γρηγορη χωρις προβληματα

 

σορρυ για το offtopic αλλα πως κανω update στο εορτολογιο ;

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ean exeis ti syskevi sou syndedemeni me ton ypologisti kai eisai sto internet, patas panw sto simataki kai sto pop-up menu epilegeis internet update.

 

Alliws... pas edw kai katebazeis tin teleftaia ekdosi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ean exeis ti syskevi sou syndedemeni me ton ypologisti kai eisai sto internet, patas panw sto simataki kai sto pop-up menu epilegeis internet update.

 

Alliws... pas edw kai katebazeis tin teleftaia ekdosi.

 

α ωραια .ευχαριστω για την αμεση απαντηση

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Είμαι, είμαι... Παιδί της νύχτας μια ζωή, δεν το αντέχω το πρωί!!!!:D

Χμμμ... Μια οι ρομ, μια το επερχόμενο Diamond αρχίζουν τα διλήμματα κι ανησυχώ dear!!!:lol:

να μην ανησυχεις καθολου ελενη,εδω δεν ανησυχουν αλλοι που θα επρεπε(καποιος περασε χτες 3 ρομ σε ενα απογευμα εμαθα)και επειδη εισαι παραξενη βαλε μια light:D
Link to comment
Share on other sites

Λες ε...:O Μάλλον δίκιο έχεις... Να μην τις αρχίσω δηλαδή??:D;)

 

δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχεις αργησει τοσοοοοοο καιρο να βαλεις μια αλλη rom

ξερεις εσυ τι πρεπει να κανεις:lol:

Link to comment
Share on other sites

να μην ανησυχεις καθολου ελενη,εδω δεν ανησυχουν αλλοι που θα επρεπε(καποιος περασε χτες 3 ρομ σε ενα απογευμα εμαθα)και επειδη εισαι παραξενη βαλε μια light:D

 

3 rom??εγω νομιζα οτι περασε 4 rom:)μεχρι να επιλεξει τελικα σε ποια θα μεινει.

παντος ελενη σου προτεινω την rom που λεγαμε.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=391450

δεν ειναι καθολου ασχημη.το αντιθετο θα ελεγα.

το μονο που δεν εχει ειναι το htc home.

κατι που σε εμενα ειναι must.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...