Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
gia se olous mipos xeri kanenas gia ti den litourgi i donisi sto sigekrimeno ppc

 

an tou ehi tihi kanenos tipota paromio kai pos to xeperase

μου ειχε τυχει στο 3300 και επανηλθε με reset,μηπως εχεις το photo contacts;καποια εκδοση που δεν θυμαμε εκανε προβληματα στην δονηση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
απλα την δοκιμασα και την κρατησα για 2 μερες,εχω του bepe γιατι με βολευουν τα αγγλικα και βαριομουν να ξαναπερασω 30 προγραμματα,κατα τα αλλα μια χαρα μου φανηκε οσο την κρατησα
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εχω βαελει τα wm6 δεν ξερω

μηπως με την αναυαθμιση τις ρομ δω ασπρη μερα και αν ναι που μπορω να παω να την κατεβασω

δεν καταλαβα τι ρωτας:Oτι αναβαθμιση ρομ θελεις να κανεις;γιατι λες οτι εχεις βαλει 6,ποια 6αρια εχεις περασει;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σ'ευχαριστώ για την απάντηση, αλλα δεν ρώτησα τις ρυθμίσεις του nonstop, αλλα του opera mobile. Τις βρήκα πάντως

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλάξει κανείς Plate απο μαύρο σε λευκό? Είμαι στο τσάκ να παραγγείλω ένα απο cnn.cn. Μου αρέσει πιο πολύ το λευκό.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, παιδια στο comm manager πανω οταν γραφει το τι εχουμε ανοιξει μου τα γραφει ακαταλαβιστικα κατι τετραγωνακια τι συμβαινει γνωριζει καποιος? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλησπερα σε ολους, παιδια στο comm manager πανω οταν γραφει το τι εχουμε ανοιξει μου τα γραφει ακαταλαβιστικα κατι τετραγωνακια τι συμβαινει γνωριζει καποιος? ευχαριστω
εχεις βαλει καποιο λεξικο;slovoed;
Link to comment
Share on other sites

dokimase kanenas tin : Karmba_a 6.1 EN-OS 5.2.1948-TouchFlo 3D X 3D & Fastest me to touchflo?

 

ine kali? as mas pi entyposis...

xreiazete CID-unlock gia na tin valo?

 

@ ausdim: tin Gelly-1 boris na tin vgalis se agglika?

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

dokimase tin avrio an 8elis kai pes mas entyposis ;) mias kai perase i ora apopse :grin:

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
το θεμα ειναι οτι βαζω οποια βγει και στο τελος παλι στου bepe καταληγω και βριζω για την ωρα που εχασα:p:pειναι αυτο που λεμε εκαστος στο ειδος του και ο λουμιδης στους καφεδες:D
Link to comment
Share on other sites

Έτσι, έτσι!! Κι επειδή πάλι στου bepe θα καταλήξεις, να κάτσεις στα αυγά σου!!!!!:p:p

 

Πέρα από την πλάκα είναι πολύ νωρίς γιατί ακόμα από είδα την έχουν περάσει ελάχιστοι και δεν υπάρχεει αναφορά ούτε για bugs ούτε για τίποτα!

 

Άρα τη βάζει κάποιος που θέλει να δοκιμάσει και όχι κάποιος που θέλει να είναι )όσο γίνεται) απροβλημάτιστος!;)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Μια και το έφερε η συζήτηση, για την τελευταία του bepe, με memory leak, έχετε καμιά λύση εκτός από soft reset?

 

Είναι η πρώτη cooked που βάζω και μου αρέσει ΠΟΛΥ.

 

Μήπως το quickclean του memaid θα βοηθούσε?

Link to comment
Share on other sites

Η βασική λύση είναι αυτή που περιέγραψες....:)

 

Αυτή η διεργαρία του memmaid δεν έχει σχέση με τη RAM... Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι Reclaim καθώς και να παίξεις με κάποια settings του προγράμματος για Silent reclaim RAM & optimize for extreme memory.

 

όχι ότι θα εκπλαγείς από τη διαφορά.. Έχει ένα θέμα με τη μνήμη...

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι, αυτό εννοούσα, reclaim! (καιρό έχω να το δω το πρόγραμμα).

 

Το ερώτημα είναι, επιζείς με αυτή τη ρομ? Να αρχίσω να βάζω προγράμματα, ή θα την πετάξω σε καμιά βδομάδα που θα μου την έχει σπάσει...

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται....... Αν ξεπεράσεις το ψυχολογικό σοκ να βλέπεις ελεύθερη μνήμη 12-13 ΜΒ μετά από κάποιες ώρες, όπως επείσης και το ενδεχόμενο να δεις μονοψήφιο αριθμό ram, τότε ναι....!!!

 

Αν και το θέμα με τη μνήμη είναι σημαντικό, δεν δημιουργεί κάποια ιδιαίτερη καθυστερήση και τελικά δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα εκτός αν του κάνεις πολύ "σκληρή" χρήση.

 

Βάλε προγράμματα και δες πως θα πάει - αν θα σε βολέψει δηλαδή!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...