Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτησω κατι??? να παρω p3600, p4350, i p330????

θελω ενα ppc με πολλες δυνατοτητες... βασικα θελω να παιρνει πολλα προγραμματακια και εφαρμογες, να μπαινει στ ιντερνετ, να χει μσν κ καλη μπαταρια...

θα μ αρεσε να χει κ "τζιπιες"(!)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να ρωτησω κατι??? να παρω p3600, p4350, i p330????

θελω ενα ppc με πολλες δυνατοτητες... βασικα θελω να παιρνει πολλα προγραμματακια και εφαρμογες, να μπαινει στ ιντερνετ, να χει μσν κ καλη μπαταρια...

θα μ αρεσε να χει κ "τζιπιες"(!)

 

3600 όπως είσαι και χωρίς πολλά πολλά...Μην την ψάχνεις

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανενας που θα βρω τα γνησια wm για p3600 επιδει θελω να το παω στην αντιπροσοπια για δεν δουλευει η δωνισει και θα ηθελα να το περασουνε στην εγγυηση

στην σελιδα τις htc δεν μπορω να το κατευασω μαλον κατι με το imei ισως επιδι το πηρα απο γερμανια δεν μπωρο να ξερω

 

Δηλαδη τελικα η ACE Hellas δεχεται να παρει για για service με εγγυηση συσκευες αγορασμενες απο αλλες χωρες κρατη μελη της Ε.Ε. εφοσον εχουν το λογοτυπο της HTC?

 

Το ρωταω γιατι εχω αγορασει απο expansys και απο οτι εχω ψαξει σε αυτο το thread αλλοι γραφουν οτι το δεχονται και αλλοι οχι...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τελικα η ACE Hellas δεχεται να παρει για για service με εγγυηση συσκευες αγορασμενες απο αλλες χωρες κρατη μελη της Ε.Ε. εφοσον εχουν το λογοτυπο της HTC?

 

Το ρωταω γιατι εχω αγορασει απο expansys και απο οτι εχω ψαξει σε αυτο το thread αλλοι γραφουν οτι το δεχονται και αλλοι οχι...

 

και γιατι δεν περνεις αυριο πρωι ενα τηλ να ρωτησεις στην ace?

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν περνεις αυριο πρωι ενα τηλ να ρωτησεις στην ace?

 

Γιατι το θεμα δεν ειναι αν το δεχονται και το τι θα μου πουν αυτοι που ειναι λογικο να θελουν να αποτρεψουν τον κοσμο απο το να αγοραζει απο εξω για να αυξησουν τα κερδη της δικιας τους αντιπροσωπιας αλλα τι ΠΡΕΠΕΙ να να δεχονται.

 

Και η λογικη οτι λεει εφοσον η εγγυηση ειναι πανευρωπαικη ΠΡΕΠΕΙ το δεχονται.

 

Απο την εμπειρια μου στην αγορα επαγγελματικων φωτογραφικων μηχανων απο το εξωτερικο σας λεω οτι στην ελληνικη αντιπροσωπεια ενω ειναι ΥΠOΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ακριβως λογω του οτι οι εγγυησεις που ισχυουν σε αλλες χωρες κρατη μελη της Ε.Ε. ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΕ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗ ΟΔΗΓΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ Ε.Ε. δεν τις δεχονται!

 

Παρα μονο με φωνες και απειλες οτι θα τους πας στα δικαστηρια κανουν πισω!

 

Για αυτο ρωταω στο φορουμ να μαθουμε τις εμπειριες των αλλων και με τι τροπο τους αντιμετωπισαν στην ACE...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δηλαδη τελικα η ACE Hellas δεχεται να παρει για για service με εγγυηση συσκευες αγορασμενες απο αλλες χωρες κρατη μελη της Ε.Ε. εφοσον εχουν το λογοτυπο της HTC?

 

Για HTC συσκευή αγορασμένη από Ε.Ε. η εγγύηση σε καλύπτει μόνο για προβλήματα hardware και όχι software. Εντούτοις... εάν "πειράξεις" το software, αυτομάτως χάνεις την εγγύηση και για το hardware.

 

(Όταν λέω "πειράξεις" εννοώ να περάσεις στο PPC ROM που δεν είναι official).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για το φίλο gesamfunai και εγώ ψηφίζω gelly.

 

 

Gelly λοιπον βαζουμε :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεταξυ του π3600 και του touch... απ' οτι ειδα το 3600 εχει 400αρη επεξεργαστη.

καποιοι ειπαν να μη το παρω(το 3600) επειδη ειναι παλιο... αλλα εχει οντως αυτο νοημα??

:cool:
Link to comment
Share on other sites

ειμαι μεταξυ του π3600 και του touch... απ' οτι ειδα το 3600 εχει 400αρη επεξεργαστη.

καποιοι ειπαν να μη το παρω(το 3600) επειδη ειναι παλιο... αλλα εχει οντως αυτο νοημα??[/quote

 

Η λογική λέει 3600.Πάει και τελείωσε...Τι παλιό?Κοίτα τα χαρακτηριστικά του και τα λέμε με τον κάθε έξυπνο

Link to comment
Share on other sites

Kai εγω αναμεσα σε αυτά ήμουν αλλα κατέληξα στο 3600!

Με τη βοήθεια του lagoudaki εβαλα και τα WM6 (Gelly)!

 

Δεν το μετάνοιωσα...το θεωρω τρομερό κινητάκι!

 

 

Ρε παιδια...πως βάζω στο Spb Fullscreen Keyboard ελληνικά?????????????????

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

παιζει ρολο που εχει τα 05 windows? αν δν τα αλλαξω με τα 06, θα χω προβλημα με τα vista του υπολογιστη μου,ή με κατι αλλο στη συσκευη?
:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιζει ρολο που εχει τα 05 windows? αν δν τα αλλαξω με τα 06, θα χω προβλημα με τα vista του υπολογιστη μου,ή με κατι αλλο στη συσκευη?

 

Den allazei tipota sti syndesimotita me to PC, eite exeis ta WM5, eite ta WM6.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν έχω καταλάβει κάτι.

Αν βάλω κάποια cooked rom την εγγύηση τη χάνω?

Δεν θα μπορέσω να ξαναβάλω την original rom ώστε να μπορώ να το πάω στην εγγύηση?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι την χανεις,και βεβαια μπορεις να την βαλεις,απλα το θεμα ειναι να μην εχεις καποια ζημια που δεν μπορεις να την περασεις,πχ να μην σου ανοιγει για καποιο λογο,η να σου σπασει η οθονη
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την αντιπροσωπια στην ελλαδα του τ/φ.

Καταρχας εχω βαλει την τελευτεα ρομ Gelly σε wm6 και λειτουργει το τ/φ κανονικα .Επιδη εχει ξεφλουδιστει σε καποια σημεια θα το δεχτουν στην εταιρια η θα μου δημιουργισουν προβλημα??????.

Σχεφτικα να παρω ενα backup και να βαλω τα wm5 και να παω .......

να αλαξουν τα καπακια ....αα... και κατι αλλο ειμαι απο επαρχια ,θελουν μερες για την αλλαγη η γινονται γρηγορα οι αλλαγες στα καπακια?????

και το τελευταιο απο (ΟΜΟΝΙΑ) για να πας στην εταιρια αν μπορειται να με βοηθησεται σχετικα με τα δρομολογια ......ειναι ευκολει η προσβαση η θα παρω ταξι?????

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την αντιπροσωπια στην ελλαδα του τ/φ.

Καταρχας εχω βαλει την τελευτεα ρομ Gelly σε wm6 και λειτουργει το τ/φ κανονικα .Επιδη εχει ξεφλουδιστει σε καποια σημεια θα το δεχτουν στην εταιρια η θα μου δημιουργισουν προβλημα??????.

Σχεφτικα να παρω ενα backup και να βαλω τα wm5 και να παω .......

να αλαξουν τα καπακια ....αα... και κατι αλλο ειμαι απο επαρχια ,

 

Μη το πας με cooked ROM, θα σου το φτιάξουν και μετά θα σε ενημερώσουν ότι έχεις χάσει την εγγύηση λόγω παράνομης ROM. Βάλε την official και μετά στείλτο.

 

θελουν μερες για την αλλαγη η γινονται γρηγορα οι αλλαγες στα καπακια?????

 

Δεν θα σου το αργήσουν καθόλου.

 

και το τελευταιο απο (ΟΜΟΝΙΑ) για να πας στην εταιρια αν μπορειται να με βοηθησεται σχετικα με τα δρομολογια ......ειναι ευκολει η προσβαση η θα παρω ταξι?????

 

Τι το έχεις το GPS; :)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μη το πας με cooked ROM, θα σου το φτιάξουν και μετά θα σε ενημερώσουν ότι έχεις χάσει την εγγύηση λόγω παράνομης ROM. Βάλε την official και μετά στείλτο.

 

 

 

Δεν θα σου το αργήσουν καθόλου.

 

 

 

Τι το έχεις το GPS; :)

 

ευχ... για την απαντηση σου οταν λες cooked ROM τη ενοεις

 

(Τι το έχεις το GPS) ..ειμαι απο επαρχια μεταφορικο μεσο δεν εχω για την αθηνα οποτε θα παω με συνηθη μεταφορικα μεσα .....γι'αυτο ρωταω ποιο ειναι το καλλητερο

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οταν λες cooked ROM τη ενοεις

 

Η ROM που έχεις βάλει στο Ρ3600 δεν είναι official ROM αλλά την έχει φτιάξει κάποιος χρήστης, είναι δηλαδή cooked ROM και κατά συνέπεια... παράνομη. :ninja:

 

(Τι το έχεις το GPS) ..ειμαι απο επαρχια μεταφορικο μεσο δεν εχω για την αθηνα οποτε θα παω με συνηθη μεταφορικα μεσα .....γι'αυτο ρωταω ποιο ειναι το καλλητερο

 

Δυστυχώς θα σε απογοητεύσω γιατί και εγώ από επαρχία είμαι! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την αντιπροσωπια στην ελλαδα του τ/φ.

Καταρχας εχω βαλει την τελευτεα ρομ Gelly σε wm6 και λειτουργει το τ/φ κανονικα .Επιδη εχει ξεφλουδιστει σε καποια σημεια θα το δεχτουν στην εταιρια η θα μου δημιουργισουν προβλημα??????.

Σχεφτικα να παρω ενα backup και να βαλω τα wm5 και να παω .......

να αλαξουν τα καπακια ....αα... και κατι αλλο ειμαι απο επαρχια ,θελουν μερες για την αλλαγη η γινονται γρηγορα οι αλλαγες στα καπακια?????

και το τελευταιο απο (ΟΜΟΝΙΑ) για να πας στην εταιρια αν μπορειται να με βοηθησεται σχετικα με τα δρομολογια ......ειναι ευκολει η προσβαση η θα παρω ταξι?????

παρε ταξι φιλε μου για να μην μπλεξεις και κατεβαινεις στην πλατεια αγ παρασκευης ειναι ενα στενο πριν η ace,στην γωνια εχει και μια τραπεζα,λαικη αν δεν κανω λαθος;)
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ΜΕΤΡΌ και βγες Εθνική Άμυνα και από εκεί το Λεωφορείο Α5 και κατέβα Πλ. Αγ. Παρασκευής. Θα πας σίγουρα πιο γρήγορα και πολύ οικονομικότερα αφου για να πας πρωινιάτικα από Ομόνοια πάνω εκεί με ταξί θα χρειαστείς πολλά χρήματα!
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...