Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην νέα rom (gelly_01), στο album πώς μπορώ να το κάνω να βλέπει τις φώτο απο την κάρτα μνήμης?

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οκ.Την βρήκα την άκρη τελικά

 

 

Πείτε μου ένα πρόγραμμα για να δημιουργώ προφίλ και ένα για ξυπνητήτι

 

?????

Link to comment
Share on other sites

iparxei tropos na provalw me to 3600 arxia video kai ikones stin tv , opos ginete px me to n95?

 

φίλε επειδή έχεις ρωτήσει δύο τρεις φορές και δεν σου έχει απαντήσει κανείς, από προσωπική μου εμπειρία έχω καταλάβει ότι αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει απάντηση στην ερώτηση σου, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο φόρουμ. στην ουσία αυτό που ζητάς δεν γίνεται ακόμα στο 3600 γιατί το usb δεν παίζει σαν host για να στείλει εικόνα σε άλλες συσκεύες, ο μόνος τρόπος είναι μέσω της κάρτας μνήμης και βέβαια μόνο αν η τηλεορασή σου μπορεί να την διαβάσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα!!!Θα ηθελα σαν παλιοτεροι στον χωρο να μου πειτε τη γνωμη σας για το νεο pda της ΗΤC το p 3600 Touch Cruise.Δειτε πληροφοριες εδω http://www.htc.com.gr/touch_cruise.html και περιμενω νεα.Ευχαριστω:cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις ελαβα το 3600!

κοιταξα λιγο και μου δειχνει πως εχω τα εξης

 

TRIN100

IPL-0.50

 

TRIN100

SPL-1.07.0000

 

επειδη δεν ειμαι σιγουρος...μπορω να κανω ετσι την αναβαθμιση σε

Gelly_01 ή μηπως πρεπει πρωτα να αλλαξω το spl και να βαλω olipro 1.20?

 

ευχαριστω!

-Dell Axim x51v WM6 A03 RTM football

-HTC P3600 WM6 Gelly_01 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..

 

εχω το P3600 και δουλευω με τη indigo-2-GR. Θέλω να περάσω την indigo-3-GR ή τη Gelly-1. Το πρόβλημα είναι ότι έχω περάσει στο λαπτοπ μου vista.. συνεργαζεται η ROM με το καινουργιο των vista Mobile device center (αντί του active sync)? προσπαθώ να τρέξω το indigo-3-GR.exe, μόλις ξεκινάει η εγκατάσταση και μπαίνει σε bootloader, χανει τη σύνδεση με το pc και μου βγάζει error in connection.

 

Υπάρχει κάπποια λύση ή πρέεπι να ξαναβάλω XP???

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να τρέξω το indigo-3-GR.exe, μόλις ξεκινάει η εγκατάσταση και μπαίνει σε bootloader, χανει τη σύνδεση με το pc και μου βγάζει error in connection.

 

Σε αυτο το σταδιο απλα ξανατρεξε την rom κ θα εισαι οκ.

 

Ναι συνεργάζεται με vista!

 

Αν θες για πιο γρήγορα μπες πρώτα σε bootloader (power + camera + reset) κ μετα τρεξε την rom. ;)

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

όταν επιχειρώ να ξανατρέξω τη ROM μου βγάζει πάλι Error in connection.

 

και στο bootloader (power + camera + reset) που μπαίνω, αμέσωσ κάνει disconnect απο το Mobile Device Center (πρώην Activesync) και τρέχοντας τη ROM δεν βλέπει το PDA συνδεδεμένο οπότε βγάζει error in conection. Μήπως είναι λόγω των vista? με τα XP μου έκανε το ίδιο παλιοτερα και απλά έτρεχα ξανά τη ROM και δούλευε. Το έχει δοκιμάσει κανείς με VISTA? αν είναι να ξαναπεράσω τα ΧP.... Κρίμα..

 

Συγνώμη αν κούρασα...

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ROM ΤΟΥ AUDSIM ΕΧΩ ΤΟΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟN COREPLAYER.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί γιατί ο opera δουλεύει μόνο σε wifi? Τί ρυθμίσεις χρειάζονται για να δουλέχει με wind plus non stop?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μηπως υπάρχει κανείς στην παρέα με mac ?

Τι πρέπει να κάνω για να συνεργάζεται τηλ και η/υ ?

Ευχαριστώ..

Έχω το p3600 μόνο 1 βδομάδα (και πρώτη επαφή) οπότε είμαι ακόμη στο σκοτάδι. Για tiger υπάρχει το missing sync το οποίο δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω γιατί είχα ήδη περάσει σε leopard. Η συμβατή έκδοση θα αργήσει, σύμφωνα με το site των δημιουργών, ακόμη 2 μήνες, οπότε τρέχω win σε virtual machine. :(

 

(Πολλές απορίες και μικροπροβλήματα με το νέο μου gadgetάκι, αλλά οι ερωτήσεις αν δεν καλυφθώ με ότι υπάρχει ήδη εδώ ή δεν βρω λύση μόνη μου. :blink:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί γιατί ο opera δουλεύει μόνο σε wifi? Τί ρυθμίσεις χρειάζονται για να δουλέχει με wind plus non stop?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1511154#post1511154

Link to comment
Share on other sites

gia na valo tin 1.46.00.11 radio prepi na kano cid unlock i kati allo?

i apla to trexo kai teliose?

8a xa8oun ta pramata pou exo saved sto ppc?

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

mpike kai i 1.46.00.11

alla mou fenete oti kani pio argo to kinito

lete na valo tin 1.46.30.11 mpas kai ginei pio grigoro?

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις ελαβα το 3600!

κοιταξα λιγο και μου δειχνει πως εχω τα εξης

 

TRIN100

IPL-0.50

 

TRIN100

SPL-1.07.0000

 

επειδη δεν ειμαι σιγουρος...μπορω να κανω ετσι την αναβαθμιση σε

Gelly_01 ή μηπως πρεπει πρωτα να αλλαξω το spl και να βαλω olipro 1.20?

 

 

Αυτο ειχα γραψει χθες..Αλλα κανεις δεν απαντησε..

Αληθεια ρε παιδες, πρεπει να αλλαξω πρωτα ipl spl?

ή δε χρειαζεται???

HELP ME

-Dell Axim x51v WM6 A03 RTM football

-HTC P3600 WM6 Gelly_01 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εγω δεν αλλαξα τιποτα,σαν και εσενα ειμουνα,απλα δεν σου λεει κανεις τιποτα γιατι το ρισκο ειναι δικο σου αν κατι δεν παει καλα,φροντισε η μπαταρια σου να ειναι πανω απο 60% αν το κανεις,και αν σου βγαλει error την ξανατρεχεις οπως εισαι,καλη επιτυχια
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
mpike kai i 1.46.00.11

alla mou fenete oti kani pio argo to kinito

lete na valo tin 1.46.30.11 mpas kai ginei pio grigoro?

οχι δεν υπαρχει τετοια περιπτωση!!!!το radio ειναι μονο για σημα-wifi-gps,δεν εχω την συσκευη κοντα μου να σου πω ποια 1.46 εχω
Link to comment
Share on other sites

@ lagoudakis: Evales tin Gelly-1 xoris CID-unlock?

@ all : a)Ginete na valo mi official ROM xoris CID-unlock? -apla trexontas to exe-

b)ti ine to spl? :grin:

 

telika tin ksanaevala tin RADIO kai ola OK...bori na min perase kala prin :ninja:

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
@ lagoudakis: Evales tin Gelly-1 xoris CID-unlock?

@ all : a)Ginete na valo mi official ROM xoris CID-unlock? -apla trexontas to exe-

b)ti ine to spl? :grin:

 

telika tin ksanaevala tin RADIO kai ola OK...bori na min perase kala prin :ninja:

ναι οσες εχω βαλει δεν θελαν τιποτα,αλλα καλο ειναι παιδια να διαβαζουμε στο xda τα θεματα που λενε για την αλλαγη ρομ και τι πρεπει να κανουμε στην περιπτωση που κατι παει στραβα για να μην μεινουμε με την ....συσκευη στο χερι,10 λεπτα ειναι ο χρονος για να διαβασουμε;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...