Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεταξύ μας -μη βγει παραέξω!!!- σαν να μου φαίνεται πως είσαι λιγο!!!!!:lol::lol:

 

Τι ακριβώς εννοείς δεν τον διαχειρίζεται το ΒΤ?? :O

 

Να βρε,έχω το handsfree, HBH-DS970 της Ericsson, και θα ήθελα να αλλάζω τραγούδια μπρος ή πίσω,να τα σταματάω κ να τα ξεκινάω,όπως το κάνώ με τον wmp!

Δεν θέλω τίποτα άλλο, μόνο αυτά! (προς το παρών)

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά για σας. Θέλω να πάρω το 3600 αλλά όταν παίρνω τηλέφωνο τα εικονίδια με τα νούμερα στην οθόνη είναι πολύ μικρά... Υπάρχει τρόπος αυτά να μεγαλώσουν?
Link to comment
Share on other sites

Τοτε περνα την radio με sspl. ;)

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1132634&postcount=1

 

Επιτελους!Τα καταφερα! Ευχαριστω πολυ ολους για την πολυτιμη βοηθεια τους....

Link to comment
Share on other sites

Τοτε περνα την radio με sspl. ;)

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1132634&postcount=1

 

τελικά ρε παιδιά ποια είναι η καλύτερη radio?

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους, με WM6 (αγγλικά) απο ausdim, και resco ελληνικό πληκτρολόγιο, γιατί δεν μ'αφήνει να στείλω sms 160 χαρακτήρων στα κεφαλαία; Μόνο με της ACE το πληκτρολόγιο γίνεται δηλαδή; Τι κάνω λάθος;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γειά χαρά σε όλους, με WM6 (αγγλικά) απο ausdim, και resco ελληνικό πληκτρολόγιο, γιατί δεν μ'αφήνει να στείλω sms 160 χαρακτήρων στα κεφαλαία; Μόνο με της ACE το πληκτρολόγιο γίνεται δηλαδή; Τι κάνω λάθος;

Ευχαριστώ

 

Tha se symbouleva na petakseis to resco kai na baleis afto pou einai poly anwtero se ola apo to Resco. Akolouthise tis analytikes odigies kai eisai etoimos.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβαλα στο Ν95 ενα προγραμματακι για free internet voip calls μεσω wi-fi router και λεγεται truphone. Δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο για το 3600?
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους, με WM6 (αγγλικά) απο ausdim, και resco ελληνικό πληκτρολόγιο, γιατί δεν μ'αφήνει να στείλω sms 160 χαρακτήρων στα κεφαλαία; Μόνο με της ACE το πληκτρολόγιο γίνεται δηλαδή; Τι κάνω λάθος;

Ευχαριστώ

επισης μπορεις να βαλεις wm6 ελληνικα απο ausdim και να μην χρειαζεσαι κανενα επιπλεον προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβαλα στο Ν95 ενα προγραμματακι για free internet voip calls μεσω wi-fi router και λεγεται truphone. Δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο για το 3600?

χρησιμοποιω το sjphone.εχει καποια διαδικασια ομως για να συνδεθεις

Link to comment
Share on other sites

Tha se symbouleva na petakseis to resco kai na baleis afto pou einai poly anwtero se ola apo to Resco. Akolouthise tis analytikes odigies kai eisai etoimos.

 

Thanks φίλε μου, το κατέβασα και θα το εγκαταστήσω σε λίγο...

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω το sjphone.εχει καποια διαδικασια ομως για να συνδεθεις

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα δεν βλεπω να κανει για wm5 ή wm6. Κανω λαθος? Ειναι εντελως free call εσυ που το εχεις δοκιμασει?

Link to comment
Share on other sites

Επισης θα ηθελα να ρωτησω και εσας εαν αντιμετωπιζεται το ιδιο προβλημα. Εχω βαλει indigo1 & radio 1.5 και το τηλεφωνο μερικες φορες κολλαει και δεν χτυπαει. Δηλαδη δεν βγαζει ηχο οταν με καλουν. Το εχει παθει κανεις αλλος αυτο? Τωρα ας πουμε χτυπησε, το καταλαβα απο το bluetooth οτι με καλουσαν αλλα το τηλεφωνο δεν εβγαλε ηχο και μολις επιασα το τηλεφωνο να δω ποιος ηταν, στο home δεν εδειχνε καμια ενδειξη αλλα στο κατω αριστερο κουμπι που ειναι το τημερολογιο μου ειχε βγαλει ενδειξη οτι ειχε κλιση, το πατησα να δω και το τηλεφωνο ηταν κολλημενο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα,εχθες για πρωτη φορα επιασα 11 απο τους δωδεκα δορυφορους μεσα στο καταμαραν (μεσα) και παρα την κινηση του σκαφους κλειδωσε αρκετα γρηγορα μπορω να; πω οτι εντυπωσιαστικα

 

Ποια radio εχεις μεσα? και ποια ROM?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα δεν βλεπω να κανει για wm5 ή wm6. Κανω λαθος? Ειναι εντελως free call εσυ που το εχεις δοκιμασει?

κανει για wm5 σιγουρα.το εχω δοκιμασει στο 3600 κ παιζει πολυ καλα.εννοειται οτι ειναι free!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για σας! Σημερα πήρα το P3300 και μέσα σε μισή ώρα μου έβγαλε προβλήματα! 1. με την microsd που δεν αναγνώριζε και 2) το scroll που έχει το στρογγυλό ήταν χαλασμένο! Το γύρισα αμέσως στο Πλαίσιο και μου είπαν ότι θα μου δώσουν πίσω το ποσό να πάρω το ίδιο καινούργιο η κάτι άλλο! Σκέφτηκα να πάρω το Ρ3600 !Αξιζει? Το αλλο μου αρέσει σε εμφάνιση περισσότερο αλλά σέρνεται ο prossesor! Επειδή Διαβάζω πάνω από 5 ώρες το φόρουμ αλλά άκρη δεν βγάζω λόγω όγκου και άγνοιας μου....Αν το πάρω μπορώ να βρω να του βάλω τα WM6?Και αξίζει? Το DESTINATOR 7 δουλεύει σε αυτό κανονικά χωρίς προβληματα? Να δώσω τα 70 ευρώ διαφορά να πάρω το 3600 και ας είναι ποιο μεγάλο και ας μην έχει ραδιο? ΔΕΝ ΞΕΡΩ PLEASE HELP ME!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι!

Το dest7 πάει μια χαρά, wm6 βάζεις εύκολα...

 

Προφανώς όλοι εδώ θα σου πουν ναι, αφού μπήκαμε όλοι στο δίλλημα κάποια στιγμή!! lol

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για σας! Σημερα πήρα το P3300 και μέσα σε μισή ώρα μου έβγαλε προβλήματα! 1. με την microsd που δεν αναγνώριζε και 2) το scroll που έχει το στρογγυλό ήταν χαλασμένο! Το γύρισα αμέσως στο Πλαίσιο και μου είπαν ότι θα μου δώσουν πίσω το ποσό να πάρω το ίδιο καινούργιο η κάτι άλλο! Σκέφτηκα να πάρω το Ρ3600 !Αξιζει? Το αλλο μου αρέσει σε εμφάνιση περισσότερο αλλά σέρνεται ο prossesor! Επειδή Διαβάζω πάνω από 5 ώρες το φόρουμ αλλά άκρη δεν βγάζω λόγω όγκου και άγνοιας μου....Αν το πάρω μπορώ να βρω να του βάλω τα WM6?Και αξίζει? Το DESTINATOR 7 δουλεύει σε αυτό κανονικά χωρίς προβληματα? Να δώσω τα 70 ευρώ διαφορά να πάρω το 3600 και ας είναι ποιο μεγάλο και ας μην έχει ραδιο? ΔΕΝ ΞΕΡΩ PLEASE HELP ME!!!!

 

Εάν θέλεις χωρίς hardware πληκτρολόγιο Ναι αξίζει ! Αλλιώς θα σου έλεγα να κοιτάξεις και το Kaiser.

Δεν έχει ραδιόφωνο, αλλά έχει καλύτερο επεξεργαστή ;)

Όσο για το Destinator δουλεύει μια χαρά και χωρίς να χρειάζεται κόλπα όπως στο 3300 για να παίξει.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Το πειρα μαγκες!Ωραιο ειναι!Μιας και ειμαι ασχετος δεν μου δινεται οδηγιες πως να το κανω καλυτερο?Να βαλω destinator 7 h to 6.1.1.4 full που βρηκα τι ειναι καλυτερο?Αξιζει να βαλω wm6 ?Και αν ναι πως?Γνωριζω απο pc αλλα απο παλμτοπς μαυρα μεσανυχτα!Ευχαριστω εκ των προτερων!Καλη σας μερα!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φιλαράκι πιστεύω ότι έκανες πολύ καλή επιλογή!

Εγώ το έχω με wm6 και destinator 7 (με φωνητικές οδηγίες απο Σαπφώ Νοταρά)!

 

Υ.Γ.: Είμαστε κ πατριώτες κ σειρά?

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...