Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
γιατι δεν βαζεις το 1.60;για δες εδω http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=161364&highlight=PHONEALARM και καλο ειναι να μην ζηταμε serial φορα παρτιδα γιατι θα μας παρουν στο κυνηγι και με το δικιο τους
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως λέω να περιμένω την TE Full Edition που είπε πως θα βγάλει, μιας και αυτή δεν έχει αρκετά πραγματάκια μέσα απ' οτι βλέπω...

 

Για όσους την flashαραν ήδη, τεστάρετε λίγο την μπαταρία και πείτε μου αν μπορείτε, γιατί με την SE δεν άντεχε πάνω απο 1,5 μέρα (με αρκετα τηλέφωνα όμως)...

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΕΝΑ SERIAL ΓΙΑ ΤΟ PHONEALARM 1.58!PLEASE......

 

παρε το ptravel alarm που ειναι το καλυτερο προγραμμα για ξυπνητηρια απο κει

 

http://www.burroak.on.ca/downloads/pta/pTravelAlarm_272a2.exe

 

και εχεις pm :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΕΝΑ SERIAL ΓΙΑ ΤΟ PHONEALARM 1.58!PLEASE......

 

γιατι δεν βαζεις το 1.60;για δες εδω http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=161364&highlight=PHONEALARM και καλο ειναι να μην ζηταμε serial φορα παρτιδα γιατι θα μας παρουν στο κυνηγι και με το δικιο τους

 

θα μας μαλωσουν :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

kalhspera ki apo emena se olo to forum...

molis agorasa ki egw to p3600 apo to plaisio afou eixa enthousiastei apo tis entypwseis olwn.

einai h prwth mou epafh me pocket pc kai den exw katholou gnwseis.

hmoun etoimos na katevasw ki egw ta update gia tis rom omos vlepw pos yparxei hdh kai eikonodio gia gps.Ara den einai perito to update..?

sth syskevasia eixa kai ena cd me to tomtom navigation cd.

egw exw hdh agorasei to gnhsio destinator.to problem mou omws einai pws agorasa kai mia mnhmh 2giga ths trancend 80 alla den mou thn anagnwrizei katholou..

mhpws kanw kati lathos??

Link to comment
Share on other sites

kalhspera ki apo emena se olo to forum...

molis agorasa ki egw to p3600 apo to plaisio afou eixa enthousiastei apo tis entypwseis olwn.

einai h prwth mou epafh me pocket pc kai den exw katholou gnwseis.

hmoun etoimos na katevasw ki egw ta update gia tis rom omos vlepw pos yparxei hdh kai eikonodio gia gps.Ara den einai perito to update..?

sth syskevasia eixa kai ena cd me to tomtom navigation cd.

egw exw hdh agorasei to gnhsio destinator.to problem mou omws einai pws agorasa kai mia mnhmh 2giga ths trancend 80 alla den mou thn anagnwrizei katholou..

mhpws kanw kati lathos??

Link to comment
Share on other sites

Παίδες χρησιμοποιώ το PAPAGO 7 και όταν πάω να το τρέξω μου κάνει αρκετή ώρα να βρει σήμα το gps.Όταν βρει και το κλείσω και το ανοίξω αμέσως μου βρίσκει σχεδόν αμέσως σήμα.Είναι φυσιολογικό ή τίποτα άλλο παίζει??
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
michalokostas,οποτε εισαι οκ,ειναι φρεσκια παραλαβη μαλλον το μηχανακι σου,για την καρτα των 2G εχω ακουσει ορισμενους να ειχαν προβληματα,για δοκιμασε να την βαλεις-βγαλεις,κανε και κανενα reset,παιζει και η περιπτωση να ειναι ελλατωματικη,δεν πας μια βολτα απο το πλαισιο να δοκιμαζες καμμια αλλη;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παίδες χρησιμοποιώ το PAPAGO 7 και όταν πάω να το τρέξω μου κάνει αρκετή ώρα να βρει σήμα το gps.Όταν βρει και το κλείσω και το ανοίξω αμέσως μου βρίσκει σχεδόν αμέσως σήμα.Είναι φυσιολογικό ή τίποτα άλλο παίζει??
οταν λες πολυ ωρα;πανω απο 2-3 λεπτα;εισαι σε ανοιχτο χωρο;
Link to comment
Share on other sites

kalhspera ki apo emena se olo to forum...

molis agorasa ki egw to p3600 apo to plaisio afou eixa enthousiastei apo tis entypwseis olwn.

einai h prwth mou epafh me pocket pc kai den exw katholou gnwseis.

hmoun etoimos na katevasw ki egw ta update gia tis rom omos vlepw pos yparxei hdh kai eikonodio gia gps.Ara den einai perito to update..?

sth syskevasia eixa kai ena cd me to tomtom navigation cd.

egw exw hdh agorasei to gnhsio destinator.to problem mou omws einai pws agorasa kai mia mnhmh 2giga ths trancend 80 alla den mou thn anagnwrizei katholou..

mhpws kanw kati lathos??

 

 

Την ίδια μνήμη έχω και εγώ και μου την αναγνωρίζει κανονικότατα

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στα 2 με 3 λεπτά,αλλά στο δεύτερο άνοιγμα το βρίσκει αμέσως.

 

Λογικο ειναι αφου εχει ηδη κατεβασει δεδομενα για τους δορυφορους τη δευτερη φορα.

Link to comment
Share on other sites

φιλέ ausdim μήπως μας ετοιμάζεις τίποτα? πχ την καινούργια του mUn_2.01.TE σε greek?:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Α κ να μην ξεχάσω, Ευχαριστούμε για όλα:D

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

φιλέ ausdim μήπως μας ετοιμάζεις τίποτα? πχ την καινούργια του mUn_2.01.TE σε greek?:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Α κ να μην ξεχάσω, Ευχαριστούμε για όλα:D

 

Η rom ειναι ετοιμη...

Λειτουργικα δεν βλεπω κανενα προβλημα.

Αλλα πρεπει να καθησω να ξανακοιταξω κ να ξαναφτιαξω ολα τα .rgu file's :cry:

Μιας κ απο registry δεν ειναι ok ακομα...

 

Εχουνε γινει αρκετες αλλαγες στην ROM.

 

Κ πιθανων να εχουμε προβληματα στους 160 χαρακτηρες στα sms μιας κ αλλαξε ο τροπος (ενοω sms k mms ειναι πια μαζι).

Αλλα θα κοιταξω να το φτιαξω...

Ισως να το κανω οπως στην προηγουμενη.(Για να πω την αληθεια δεν το βρισκω κ βολικο που ειναι ετσι).

 

Α κ λεω να αφήσω τα Office στα αγγλικα ή να βαλω τα στανταρ των wm6 στα ελληνικα??

 

Ευχαριστω... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εκεί στα 2 με 3 λεπτά,αλλά στο δεύτερο άνοιγμα το βρίσκει αμέσως.
και εμενα τοσο κανει,οποτε μην ανησυχεις;)
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά

 

σκεύτομαι να αγοράσω και εγώ το P3600 αλλά έχω ένα προβληματισμό.

 

Το γεγονός ότι δεν έχει GPS SiRF Star III, είναι λόγος να μην το πάρω???

Τι λέτε και εσείς που το χρησιμοποιείτε?

Μήπως θα έπρεπε να πάω προς το ETEN X500+ ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε μου η γνωμη μου ειναι οτι προβλημα δεν θα εχεις με το gps του 3600,βεβαια του ετεν που ανεφερες ειναι καλυτερο σε αυτο το θεμα
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ

 

ΟΜΩΣ ίσως είναι λάθος εποχή... αν περιμένεις κάνα μήνα θα έχει HTC Kaiser (Tytn + 3600 μαζί και ακόμα καλύτερο) και X800

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,σκέφτομαι να το πάρω από βδομάδα,θα μπορέσω να περάσω W.M 6.0?

θέλω την γνώμη/βοηθειά σας

 

 

 

 

Η rom ειναι ετοιμη...

Λειτουργικα δεν βλεπω κανενα προβλημα.

Αλλα πρεπει να καθησω να ξανακοιταξω κ να ξαναφτιαξω ολα τα .rgu file's :cry:

Μιας κ απο registry δεν ειναι ok ακομα...

 

Εχουνε γινει αρκετες αλλαγες στην ROM.

 

Κ πιθανων να εχουμε προβληματα στους 160 χαρακτηρες στα sms μιας κ αλλαξε ο τροπος (ενοω sms k mms ειναι πια μαζι).

Αλλα θα κοιταξω να το φτιαξω...

Ισως να το κανω οπως στην προηγουμενη.(Για να πω την αληθεια δεν το βρισκω κ βολικο που ειναι ετσι).

 

Α κ λεω να αφήσω τα Office στα αγγλικα ή να βαλω τα στανταρ των wm6 στα ελληνικα??

 

Ευχαριστω... :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εγώ χρησιμοποιώ την 2.00 SE δεν έχω βρεί κανένα bug και τα προγράμματα που είχα λειτουργούν κανονικότατα. Η διάρκεια της μπαταρίας είναι 5 ημέρες (έχω αφήσει το γνήσιο SPL και Radio).:D :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,σκέφτομαι να το πάρω από βδομάδα,θα μπορέσω να περάσω W.M 6.0?

θέλω την γνώμη/βοηθειά σας

 

Και βέβαια μπορείς, ωστόσο θα σου πρότεινα να μην το κάνεις μόλις αγοράσεις τη συσκευή, γιατί περνώντας τα WM6 καταργείς την εγγύηση.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...