Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οταν βαλεις τα 6αρια γιαννη στον τιτανα ...θα βαλεις και το 3600 στο κουτακι του :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οταν βαλεις τα 6αρια γιαννη στον τιτανα ...θα βαλεις και το 3600 στο κουτακι του :rolleyes:

 

Και γιατι να μην βαλει στο 3600 τα 6ρια ???:D

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μην βαλει στο 3600 τα 6ρια ???:D

 

ελα ντε! εχουμε το 3600 και θα βαλουμε τα 6 στιον τιτανα?:p

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μην βαλει στο 3600 τα 6ρια ???:D

 

γιατι δεν αντεχω την γραφιδα :lol: για αυτο και το πουλησα το 3600 :D

 

με τα 6αρια ο τιτανας γινεται the ultimate weapon :!:

 

τουλαχιστον μεχρι τον ιουνιο :rolleyes:

που θα τον εχω πουλησει για τα νεα οπλα που ειναι ηδη στον δρομο τους για τα χερια μου :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για ποια οπλα λες;μιλα τωρα!!!:D θα μπουν 6αρια και στο 3600 Δημητρη:p αν οχι μαγειρεμενα πιστευω οτι μετα το καλοκαιρακι ισως και νωριτερα θα τα δωσουν
Link to comment
Share on other sites

για ποια οπλα λες;μιλα τωρα!!!:D θα μπουν 6αρια και στο 3600 Δημητρη:p αν οχι μαγειρεμενα πιστευω οτι μετα το καλοκαιρακι ισως και νωριτερα θα τα δωσουν

 

παλι χωρις πληκτρολογιο hardware θα ειναι γιαννη το 3600 οποτε εμενα δεν μου κανει ;)

 

συν οτι κουραστηκα με τα 64mb ραμ......

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Απο που είναι το θέμα... χαχα
εναρξη-ρυθμισεις-τηλεφωνο,μετα πας κατω εκει που λεει gsm/umts μπαντα και βαλε πανω gsm στον τυπο δικτυου και gsm 900+1800 +umts 2100 στο gsm
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παλι χωρις πληκτρολογιο hardware θα ειναι γιαννη το 3600 οποτε εμενα δεν μου κανει ;)

 

συν οτι κουραστηκα με τα 64mb ραμ......

εισαι και πλεονεκτης ρε παιδι μου:p θελεις 128αρα μνημη ε;
Link to comment
Share on other sites

εισαι και πλεονεκτης ρε παιδι μου:p θελεις 128αρα μνημη ε;

 

εμμμ??:rolleyes:

 

και τον εχω βρει τον αντικαταστατη του τιτανα μου...ενα μηνα υπομονη μονο πρεπει να κανω...ενα μηνα μονο ....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχει

 

Ευχαριστώ φίλε Γιώργο. Μάλλον θα το χτυπήσω κι εγώ σε κάνα μήνα και ήθελα να ξέρω.

Κοίταζα προχτές ένα Ρ3300 ενός φίλου και είδα ότι δεν είχε υπέρυθρες και τα πήρα στο κρανίο. Θυμήθηκα ότι είχα διαβάσει κάπου ότι τελευταία δεν βάζουν υπέρυθρες στις συσκευές τους οι κατασκευαστές επειδή είναι ξεπερασμένη τεχνολογία τάχα.

Έχω το Novii remote control στο Qtek S100 μου και το βρίσκω πολύ χρήσιμο και θα ήταν κρίμα να το έχανα αν δεν είχε υπέρυθρες το Ρ3600.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε Γιώργο. Μάλλον θα το χτυπήσω κι εγώ σε κάνα μήνα και ήθελα να ξέρω.

Κοίταζα προχτές ένα Ρ3300 ενός φίλου και είδα ότι δεν είχε υπέρυθρες και τα πήρα στο κρανίο. Θυμήθηκα ότι είχα διαβάσει κάπου ότι τελευταία δεν βάζουν υπέρυθρες στις συσκευές τους οι κατασκευαστές επειδή είναι ξεπερασμένη τεχνολογία τάχα.

Έχω το Novii remote control στο Qtek S100 μου και το βρίσκω πολύ χρήσιμο και θα ήταν κρίμα να το έχανα αν δεν είχε υπέρυθρες το Ρ3600.

 

Δυστυχώς και του P3600 οι υπέρυθρες δεν είναι CIR οπότε κάνουν μόνο για μερικά εκατοστά απόσταση!:( Ας είναι καλά το Ν560 μου που αλλάζει κανάλι στην απέναντι οικοδομή! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο πλαισιο να παρω ενα screen protector και μου εδωσαν ενα που το ειχαν χίμα σε ενα σακουλακι και εκαναν μονο ενα ευρο. Μαλλον πρεπει να είναι λίγο μούφα
Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι ειλικρινής παρότι δεν το έχω πάρει ακόμα στην προκαταρκτική έρευνα για θήκες, screen protectors και τα συναφή, με 1 ευρώ δεν είδα! Και δεν υπάρχει και στον κατάλογο του Πλαισίου στο δαδίκτυο κάτι τέτοιο...:O

Παρεπιπτόντως, βρήκα τις εξής δύο ενδιαφέρουσες θήκες:

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_98_104&products_id=6486

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_98_104&products_id=6364

 

Πιστεύω πως η πρώτη θα είναι πιο πρακτική..Οι κάτοχοι τι λένε?

 

Κάρτα μνήμης Kingston ή Lexar? Ή κάτι άλλο?

 

Υ.Γ: Είδες lagoudakis? Μείωσα σημαντικά τον αριθμό των ερωτήσεων!!!!!:lol: :lol: :lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αστα αυτα!!!απο ντροπη δεν ρωτας:D η πρωτη θηκη μου αρεσει και εμενα,επισης εχουν και 1 σιλικονης που ειναι ωραια,για μνημες καλες ειναι οι Kingston και η transcend,αντε παρτο!!!αργεις ε!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα είδαμε και τα Brando Workshop....... Αγόρασα ένα και μου κόλλησε ένα χνούδι στην εσωτερική του πλευρά και δεν έβγαινε με τίποτα. Το έξυσα λοιπόν με νύχι και έφυγε αυτό που έχει σαν κόλλα από την εσωτερική πλευρά !!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν φταιει βρε η brando,απροσεχτος εισαι γιωργο:D το screen protector το βαζουμε ευλαβικα και αφου εχει γινει πριν προσευχη,τα εκανες αυτα;:D
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ευλαβικά ναι, προσεχτικά ναι....προσευχή δεν έκανα :cool: :O
ειδες;δεν τα εκανες ολα:p σοβαρα τωρα δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα του κοσμου να σου κατσει καλα,εγω χαλασα στις αρχες 4 μεχρι να μαθω,αλλα τωρα τα περναω αερα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Μέχρι χθες ήμουν χρήστης του ETEN X500 για 2 μήνες (αντίο ΕΤΕΝ). Σήμερα το βράδυ περιμένω το Ρ3600.

Επειδή πρέπει τώρα να αλλάξω μνήμη (miniSD) θα χρειαστώ την εμπειρία σας.

Έχει δοκιμάσει κανείς miniSD 2GB 150X και ποιας εταιρείας; Μήπως λόγω του 150Χ δεν αναγνωρίζετε σωστά;

Περιμένω σχόλια για να προχωρίσω σε κάποια αγορά μνήμης. Ευχαριστώ.

HTC TOUCH HD, HTC P3600, E-TEN Glofiish X500

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Μέχρι χθες ήμουν χρήστης του ETEN X500 για 2 μήνες (αντίο ΕΤΕΝ). Σήμερα το βράδυ περιμένω το Ρ3600.

Επειδή πρέπει τώρα να αλλάξω μνήμη (miniSD) θα χρειαστώ την εμπειρία σας.

Έχει δοκιμάσει κανείς miniSD 2GB 150X και ποιας εταιρείας; Μήπως λόγω του 150Χ δεν αναγνωρίζετε σωστά;

Περιμένω σχόλια για να προχωρίσω σε κάποια αγορά μνήμης. Ευχαριστώ.

Εγώ αντίθετα, αφού έψαξα πολύ καιρό και έριξα ΤΟ διάβασμα (πολύ καλό φόρουμ, μπορείς να βρείς τα πάντα) αποφάσισα τελικά να περιμένω το Χ500+. Ειδικά επηρεάστηκα από αυτά τα παιδιά με τις γραμμούλες. Αλήθεια η γραμμούλα σημαίνει κάτι extra, σαν advanced member ας πούμε ε ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...