Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
και αυτο χυμα?:lol:

 

Μπορείς να το πετάξεις και στο φάκελο /My Documents της κύριας μνήμης.

 

μπορει καποιος να με βοηθησει να βρω το theme του diamond για το 3600?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=219509

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το πετάξεις και στο φάκελο /My Documents της κύριας μνήμης.

 

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=219509

 

οταν ειπα theme δεν εννοουσα να γινει οπως του διαμαντιου εντελως...απλα τα χρωματα..ενα tsk αρχειο απλα να το πεταξω στον φακελο windows θελω...:O

Link to comment
Share on other sites

Ένα .tsk δεν αρκεί για να κάνεις αυτό που θες εκτός και αν ζητάς ένα απλό μαύρο theme.

ναι ενα μαυρο theme με ,τελος παντων,σαν του diamond.:O

EDIT: βρηκα αυτο καταμαυρο!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3416730#post3416730

Link to comment
Share on other sites

ξερεις κανενας τι συμβαινει...μου στελνουν μηνυματα ΔΕΝ λαμβανω την ηχητικη ειδοποιηση παρα μονον οταν κλικαρω να γραψω ενα νεο μηνυμα η μπω στο μενου messaging!μολις δηλαδη παω να χρησιμοποιησω τα μηνυματα ΤΟΤΕ ερχεται η ειδοποιηση!και φυσικα το μηνυμα το βλεπω μετα απο πολλη ωρα απο τοτε που μου το εστειλαν.

ειναι προβλημα των wm5?εχω κανει hard reset 2 φορες και το εκανε παλι σε καθαρη-χωρις εφαρμογες- συσκευη.αρα ειναι οντως προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τσεκαρες απο τις ειδοποιησεις οτι ολα ειναι οκ με τους ηχους,δεν το εχω ακουσει αυτο το προβλημα,και δεν το ειχα ποτε στο 3600
Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα λυπης σας ανακοινωνω οτι το αποχωριστηκα και ο αντικαταστατης του ειναι το diamond!..απο τα καλυτερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου ..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μετα λυπης σας ανακοινωνω οτι το αποχωριστηκα και ο αντικαταστατης του ειναι το diamond!

 

Καλή αναβάθμιση. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρες απο τις ειδοποιησεις οτι ολα ειναι οκ με τους ηχους,δεν το εχω ακουσει αυτο το προβλημα,και δεν το ειχα ποτε στο 3600

η ειδοποιηση ειναι μια χαρα.απλα τα πιο πολλα μηνυματα ερχονται κανονικα αλλα σε μερικα ενω μου εχει σταλει δεν φαινεται οτι εχω μηνυμα μεχρι να κοιταξω εγω μεσα στο messaging!δεν το καταλαβαινω αυτο...

και εννοω οτι οταν ανοιξω το messaging ουτε εκει φαινονται αρχικα και ξαφνικα λεει νεο μηνυμα και τοτε ερχονται!η ωρα ομως ειναι πιο πριν!οχι τοτε!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν καταλαβαινω και κατι αλλο...

σε ΟΛΑ τα προγραμματα του καιρου ΕΚΤΟΣ απο το pocketweather μετα το τελος της ενημερωσης(αυτοματης η μη) ΔΕΝ κλεινουν την ενεργη συνδεση(gprs)!

μονο στο pocketweather ΚΛΕΙΝΕΙ την συνδεση μετα το τελος της ενημερωσης.

γιατι ρε γμτ?

εβαλα τωρα το spb weather αλλα και αυτο το ιδιο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα λυπης σας ανακοινωνω οτι το αποχωριστηκα και ο αντικαταστατης του ειναι το diamond!..απο τα καλυτερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου ..

και ο τυχερος ειμαι εγω :D

Link to comment
Share on other sites

και ο τυχερος ειμαι εγω :D

 

xaxaxa

 

ναι George εσυ εισαι !

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλαξαν και πολλα απο το Ρ3600 στο Ρ3700...

Ολα τα ιδια ειναι αν ειχες 6.1... κερδιζεις σε μεγεθος αν και δεν ειναι και κανενα τουβλο το 3600 αλλα χανεις πολυ σε ηχειο που το κανει για πολλα πραγματα δυσχρηστο (navi) ως αχρηστο (speakerphone)...

Αν δεν μου ειχε πεσει ο νεσκαφε με γαλα πανω στο 3600 και δεν μου καιγοταν το μικροφωνο δεν θα εκανα την αλλαγη... αλλα δυστυχως...

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλαξαν και πολλα απο το Ρ3600 στο Ρ3700...

Ολα τα ιδια ειναι αν ειχες 6.1... κερδιζεις σε μεγεθος αν και δεν ειναι και κανενα τουβλο το 3600 αλλα χανεις πολυ σε ηχειο που το κανει για πολλα πραγματα δυσχρηστο (navi) ως αχρηστο (speakerphone)...

Αν δεν μου ειχε πεσει ο νεσκαφε με γαλα πανω στο 3600 και δεν μου καιγοταν το μικροφωνο δεν θα εκανα την αλλαγη... αλλα δυστυχως...

 

εχω ενα προβλημα βαριεμαι πολυ ευκολα οποιοδηποτε κινητο ..αυτο που μου αρεσε ιδιαιτερα στα htc ειναι οτι βαζεις μια ρομ και αλλαζει το κινητο ..σου δεινει την αισθηση οτι ειναι διαφορετικο ...

 

οσο για το μικροφωνο του 3600 οντως ειναι απιαστο και το διαπιστωσα απο την πρωτη μερα που ανοιξα destinator στο diamond .παρατηρηση δικη μου ειναι οτι ειναι κ λιγο πιο γρηγορο ..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

το 3600 ειναι πολυ καλο αλλα αυτη η ραμ γονατιζει ....ανοιγω δυο τρια πραγματα,τα κλεινω εντελως παω να ανοιξω το garmin και δεν εχει μνημη να το ανοιξει μονο ρεσετ.

κατα τα αλλα τελειο

Link to comment
Share on other sites

Επεσε στα χερια μου ενα Trin100 ενος φιλου.

Το κακο ειναι οτι δεν αντιδρουν τα δυο πληκτρα μπροστα απαντησης και αποριψης κλησης και θελω να το κανω hard reset.

 

Οποτε οταν βρισκομαι στην screen "Press SEND to restore factory default, press END to quit" πρεπει να πατησω ενα απο τα δυο πληκτρα που δεν λειτουργουν:(

 

Καμια ιδεα? Υπαρχει αλλος τροπος για hard reset ή επιλογης στην αρχικη εικονα του hard reset?

Link to comment
Share on other sites

Επεσε στα χερια μου ενα Trin100 ενος φιλου.

Το κακο ειναι οτι δεν αντιδρουν τα δυο πληκτρα μπροστα απαντησης και αποριψης κλησης και θελω να το κανω hard reset.

 

Οποτε οταν βρισκομαι στην screen "Press SEND to restore factory default, press END to quit" πρεπει να πατησω ενα απο τα δυο πληκτρα που δεν λειτουργουν:(

 

Καμια ιδεα? Υπαρχει αλλος τροπος για hard reset ή επιλογης στην αρχικη εικονα του hard reset?

hard reset δεν γινεται απο το μενου settings>system>clear storage?

υπαρχει αλλος τροπος?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Υπάρχει και άλλη εναλλακτική σε περίπτωση που δεν είσαι σε θέση να φτάσεις μέχρι εκεί...

 

http://www.hardreset.eu/htc_trinity_(p3600)_hard_reset_soft_reset_en.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σε όλους. Να ξεθάψω λίγο αυτό το θέμα να ρωτήσω κάτι (αλήθεια έχει μείνει κανείς με 3600?)

 

Έχει βρεθεί κανένας τρόπος να κάνουμε συγχρονισμό το 3600 με τις εφαρμογές ημερολόγιο και επαφές των βίστα; (windows calendar και windows contacts)

 

Ψάχνω παντού και βλέπω ότι χρειάζεται το outlook. Δοκίμασα ένα πρόγραμμα που βρήκα, το xtndconnect της sybase, αλλά ούτε με αυτό παίζει. Κάποια λύση εκτός από το outlook?

 

Το 3600 μου έχει την gelly.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα χρειαστείς το Outlook της σουίτας Microsoft Office και το Windows Mobile Device Center για τη σύζευξη συσκευής με PC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστείς το Outlook της σουίτας Microsoft Office και το Windows Mobile Device Center για τη σύζευξη συσκευής με PC.

 

Το ξέρω.. Μόνο με το outlook λοιπόν.. Έλπιζα μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να το κάνει χωρίς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...