Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ενα γρηγορο ψαξιμο στο νημα δεν βρηκα απαντηση οποτε σας ρωταω:

Στην κοσμοκαρτα εστελνες δωρεαν Υ με sms στο 1330 και σου εστελνε πισω το συστημα sms με τα υπολοιπα σου. Στην βοντα υπαρχει αναλογο νουμερο/τροπος?

Y στο 1252

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ΗΕΟ.

Edit: Το Υ στο 1252 μου στελνει μονο το χρηματικο υπολοιπο της καρτας. Το φωνητικο μενου του 1252 μου λεει αναλυτικα τα υπολοιπα σε ΜΒ, λεπτα και SMS αλλα πρεπει να ακουσω ενα ολοκληρο κατεβατο για να γινει αυτο. Επιπλεον δεν μου λεει την ημερομηνια ληξης των πακετων αυτων με κανενα απο τους παραπανω τροπους.

Το 1286 μου απαντα οτι δεν εχω τιποτε (ενω εχω).

Οποια περεταιρω βοηθεια δεκτη.

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Επίσης κενό μήνυμα στο 1286 για το υπόλοιπο SMS και MB
Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να χρησιμοποιείς την εφαρμογη.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω ότι δεν ανανεωθηκαν πριν τη λήξη τους με αυτόματη ανανέωση τα mb παρόλο που τελείωσαν
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ΗΕΟ.

Edit: Το Υ στο 1252 μου στελνει μονο το χρηματικο υπολοιπο της καρτας. Το φωνητικο μενου του 1252 μου λεει αναλυτικα τα υπολοιπα σε ΜΒ, λεπτα και SMS αλλα πρεπει να ακουσω ενα ολοκληρο κατεβατο για να γινει αυτο. Επιπλεον δεν μου λεει την ημερομηνια ληξης των πακετων αυτων με κανενα απο τους παραπανω τροπους.

Το 1286 μου απαντα οτι δεν εχω τιποτε (ενω εχω).

Οποια περεταιρω βοηθεια δεκτη.

Στο φωνητικο 1252 πατας 1 και μετα πατας παλι 1 και σου λεει τα πακετα που εχεις και σου λεει και ποτε ληγουν :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Στο φωνητικο 1252 πατας 1 και μετα πατας παλι 1 και σου λεει τα πακετα που εχεις και σου λεει και ποτε ληγουν :)

Ευχαριστω karthan7. Με την λογικη της πατεντας που εχω "αναπτυξει" εδω και μια 4ετια που ασχολουμαι με τα smartphones, σ αυτο τον τροπο κατεληξα κι εγω.

Χρησιμη και η εφαρμογη της βοντα, αλλα προσπαθω να εχω οσο γινεται λιγοτερες εγκατεστημενες εφαρμογες στις συσκευες μου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Ακόμα η επιλογή να κάνεις online αίτηση φορητότητας για να πας στο Vodafone cu ???
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα χθες στην εφαρμοξη να δω ποσα ΜΒ εχω ακομα διαθεσιμα και παρατηρησα οτι μου εχει αφαιρεθει απο το υπολοιπο μου 1,02€.

 

ΜΒ εχω αρκετα ακομα καθως και διαθεσιμο χρονο ομιλιας και το μονο που εκανα ηταν μια κληση με viber out (που ειναι δωρεαν μεχρι τελος Σεπτεμβριου).

 

Τι εγινε ρε παιδια; Πρεπει να μπλεξω με την εξυπηρετηση πελατων μου φαινεται, ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Ακόμα η επιλογή να κάνεις online αίτηση φορητότητας για να πας στο Vodafone cu ???

 

13894

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/faq/FAQLoadCategories.action?faqCategoryId=847

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση πριν λίγο σε απλό καρτοκινητό, και πέρα από το 1GB δώρο για την online ανανέωση, μου διπλασίασε και τα 300ΜΒ του πακέτου που έβαλα. Δεν έχω δει κάποια ανακοίνωση στο site ώστε να διευκρινιστεί αν είναι η νέα προσφορά μετά την κατάργηση του 1GB Bonus ή αν απλά το κάνουν μία και έξω.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση πριν λίγο σε απλό καρτοκινητό, και πέρα από το 1GB δώρο για την online ανανέωση, μου διπλασίασε και τα 300ΜΒ του πακέτου που έβαλα. Δεν έχω δει κάποια ανακοίνωση στο site ώστε να διευκρινιστεί αν είναι η νέα προσφορά μετά την κατάργηση του 1GB Bonus ή αν απλά το κάνουν μία και έξω.

 

Λογικά αυτή είναι η απάντηση. Ισχύει από σήμερα 22/8. http://www.vodafone.gr/portal/summer-data-promo

Link to comment
Share on other sites

καταργησαν δηλαδη το 1giga που εδιναν με ανανεωση των 10 ευρω; :confused:

 

Απο 30 Σεπτεμβρίου ναι,όπως και πολλές αλλες αυξήσεις στα πακέτα και μειώσεις των πακέτων σε 28 μέρες.

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=439622

Link to comment
Share on other sites

έχει χρησιμοποιήσει κανείς την προσφορά της ευρωπαϊκής κάρτας νέων σε συνδυασμό με το CU πάνω από τους 12 μήνες της αρχικής ενεργοποίησης;
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ναι απλά πρέπει να βγάλεις καινούρια κάρτα γιατί έχει διάρκεια 1 χρόνο

ναι αλλά δεν θα έχει τον ίδιο αριθμό η καινούργια κάρτα;το χεις κάνει εσύ;

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά δεν θα έχει τον ίδιο αριθμό η καινούργια κάρτα;το χεις κάνει εσύ;

 

Οχι εχει διαφορετικο αριθμο και πρεπει να ξαναστειλεις μηνυμα για να το ενεργοποιησεις. Ναι το εχω κανει

Link to comment
Share on other sites

Οχι εχει διαφορετικο αριθμο και πρεπει να ξαναστειλεις μηνυμα για να το ενεργοποιησεις. Ναι το εχω κανει

α ωραία για να καταλάβω όμως έκανες ανανέωση της κάρτας νέων ή έκδοση καινούργιας;

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

α ωραία για να καταλάβω όμως έκανες ανανέωση της κάρτας νέων ή έκδοση καινούργιας;

 

Ανανέωση, τουλάχιστον ετσι θυμάμαι:p

Πάντως ότι και να κάνεις το λογικό είναι να σου δώσει καινούριο αριθμό

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Απο 30 Σεπτεμβρίου ναι,όπως και πολλές αλλες αυξήσεις στα πακέτα και μειώσεις των πακέτων σε 28 μέρες.

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=439622

μια χαρα....αυτα που εχεις ηδει μαζεμενα δεν τα χανεις να υποθεσω αν κανεις ανανεωση καθε 28 μερες σωστα;τα giga που εχεις θα τα χασεις;
Link to comment
Share on other sites

Μια φορητότητα από Cosmote σε Vodafone CU σε κατάστημα, πόσο κοστίζει;

15€ αλλα στη θεση σου δε θα το εκανα μετα τις αυξησεις και τη μειωση διαρκειας των πακετων στις 28 ημερες....

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορητότητα από Cosmote σε Vodafone CU σε κατάστημα, πόσο κοστίζει;

τίποτα αν μιλησεις με την εξυπηρέτηση πρώτα μόνο το 5€ για τη sim

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...