Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

πριν 2-3 μερες δεν το ελεγε ;) χαιρομαι που το διορθωσαν :lol: μηπως θα επρεπε τα 'στελεχη' εδω μεσα να με πληρωνουν για να τους βρισκω τα λαθη τους;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2-3 μερες δεν το ελεγε ;) χαιρομαι που το διορθωσαν :lol: μηπως θα επρεπε τα 'στελεχη' εδω μεσα να με πληρωνουν για να τους βρισκω τα λαθη τους;

 

Πριν από 2-3 μέρες (και παραπάνω) που την είχα δει το έλεγε.. :confused:

Εκτός και αν μοιραστούμε τα λεφτά οπότε δε το ανέφερε!! :Ρ

 

Ξέρουμε πότε περίπου να θα παραλάβουμε τα πασο και θα μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την προσφορά ?

Link to comment
Share on other sites

[...]

Ξέρουμε πότε περίπου να θα παραλάβουμε τα πασο και θα μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την προσφορά ?

μέσα σε 2 βδομάδες αφού κάνεις δήλωση,κάποιοι το χουν πάρει ήδη (μάλιστα μια φίλη μου πήρε πακέτο CU φοιτιτικό κι είχε 600 λεπτα και 600 μηνύματα προς ΟΛΟΥΣ με 5€ :wacko:)
Link to comment
Share on other sites

Tελικά έκανα την ανανέωση και μου ήρθε sms συγχαρητήρια κτλ έχεται 100' προς όλους...

Τα 1000 sms και 1000' προς vodafone πως ξέρω ότι τα πήρα;

 

Για να καταλάβω αυτό το πακέτο ισχύει για μια βδομάδα;

Ή το εφτά μέρες που λέει είναι μέχρι πότε μπορείς να το ενεργοποιήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως καταργείται τελείως ο τηλεφωνητής που μπορεί να καλέσω κατά λάθος από το κινητό μου και αν μπορώ να μπλοκάρω τη σχετική επιλογή στο nexus S?
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα σας παρακαλώ να μου πείτε ...το στο πακέτο CU Students’ XCLUSIVE 5-7 ευρώ 500 λεπτά ομιλίας/βιντεοκλήσεων προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής ....είναι μονο για μια ενεργοποίηση το μηνα ..και επίσης πρέπει αρχικά να εχεις βάλει δέκα ευρώ ?..μπορείτε να με βοηθήσετε?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές ημέρες όταν απορρίπτω μια κλήση μου έρχεται αμέσως μηνυμα οτι με κάλεσαν ενω είμουν κατειλλημένος.

Μήπως ξέρεται πως απενεργοποιείται αυτό γιατι μου εχει σπάσει τα νευρα :angry:

 

Ή ποιο είναι το νουμερο που καλεις χωρις χρεωση την εξυπηρετηση πελατων;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές ημέρες όταν απορρίπτω μια κλήση μου έρχεται αμέσως μηνυμα οτι με κάλεσαν ενω είμουν κατειλλημένος.

Μήπως ξέρεται πως απενεργοποιείται αυτό γιατι μου εχει σπάσει τα νευρα :angry:

 

Ή ποιο είναι το νουμερο που καλεις χωρις χρεωση την εξυπηρετηση πελατων;

 

Δεν ξέρω πως απενεργοποιείται, αλλά σίγουρα μπορείς να απαλλαγείς αν ενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσεων: *45# και κλήση.

 

Το δωρεάν για την εξυπηρέτηση είναι το 13840.

Link to comment
Share on other sites

Η αναμονή κλήσεων ήταν ενεργοποιημένη.

Τελικά απο τη vodafone μου ειπαν οτι ηταν ενεργοποιημενη η υπηρεσια αυτοματης επανακλησης η οποια απενεργοποιειται απο το 1285 και τέλος τα ενοχλητικα μηνυματα.

 

Πως ενεργοποιηθηκε παντως δεν μπορω να καταλαβω, αφου δεν ειχα κανει κατι εγω. Ετσι και μια φορα ειχε ενεργοποιηθει ο τηλεφωνητης και το τηλ μου χτυπουσε 2-3 φορες και εριχνε τον καλουντα στον τηλεφωνητη χωρις να εχω κανει κατι.

Δεν καταλαβαινω τι γινεται με τη vodafone :confused:

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα σας παρακαλώ να μου πείτε ...το στο πακέτο CU Students’ XCLUSIVE 5-7 ευρώ 500 λεπτά ομιλίας/βιντεοκλήσεων προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής ....είναι μονο για μια ενεργοποίηση το μηνα ..και επίσης πρέπει αρχικά να εχεις βάλει δέκα ευρώ ?..μπορείτε να με βοηθήσετε?ευχαριστω

 

οσες ενεργοποιησεις το μηνα θελεις, και αρκει να εχεις βαλει τοση καρτα ωστε με την παρακρατηση φορου να εχεις μεσα οσο κανει το πακετο.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως απενεργοποιείται, αλλά σίγουρα μπορείς να απαλλαγείς αν ενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσεων: *45# και κλήση.

 

Το δωρεάν για την εξυπηρέτηση είναι το 13840.

 

*43# και μετα το πληκτρο κλησης πατας για να ενεργοποιησεις την αναμονη κλησησ και οχι *45# .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως πηρα το πασο μου απο τους πρωτους. καλη εξυπηρετηση στη vodafone, αλλα η κοπελα δεν μου ειπε για τα δωρα που μπορεις να κερδισεις... μου το ειπε ενας φιλος και ειπα να στειλω, μιας και ειχε χρεωση μονο 11 λεπτα.. και κερδισα ενα ΤΑΒLΕΤ!! με πηραν τηλεφωνο και θα το στειλουν μεσα στην εβδομαδα!
Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητό vodafone όταν λένε ότι έχεις 1000 sms εώς τις 08/10 εννοούν και την 08/10 εώς τις 24:00 ή την 07/10 εώς τις 24:00;

Ευχαριστώ.

 

Εως τις 8/10 στις 24.00

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν 5 μέρες που πήρα το πάσο μου είπε η κοπέλα οτι θα ενεργοποιήσει το CU XCLUSIVE στον ήδη υπάρχον αριθμό μου αλλά τίποτα. (Έκανε φορητότητα απο νέο καρτοκινητό σε CU εκείνη τη στιγμή)

 

Στο 13830 σήμερα μου είπαν οτι η προσφορά είναι μόνο για νέους αριθμούς.

Τι ισχύει τελικά? Tο CU XCLUSIVE είναι μόνο για νέους αριθμούς??

Link to comment
Share on other sites

Πριν 5 μέρες που πήρα το πάσο μου είπε η κοπέλα οτι θα ενεργοποιήσει το CU XCLUSIVE στον ήδη υπάρχον αριθμό μου αλλά τίποτα. (Έκανε φορητότητα απο νέο καρτοκινητό σε CU εκείνη τη στιγμή)

 

Στο 13830 σήμερα μου είπαν οτι η προσφορά είναι μόνο για νέους αριθμούς.

Τι ισχύει τελικά? Tο CU XCLUSIVE είναι μόνο για νέους αριθμούς??

 

Εγώ παντως εκανα μεταφορα του Whats up αριθμου μου κανονικά!!!!!!Μου ειπαν πως ισχυει , αρα δεν νομιζω να μην γινετε και σε εσενα.!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωριζει καποιος εαν η βονταφον εχει την υπηρεσια φραγης εισερχομενων κλησεων με αποκρυψη αριθμου???
Link to comment
Share on other sites

παιδια, απο που συμφερει να παραγγειλεις το cu πακετο? απο καταστημα η απο το net? τι δινουν στο ενα και τι στο αλλο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια, απο που συμφερει να παραγγειλεις το cu πακετο? απο καταστημα η απο το net? τι δινουν στο ενα και τι στο αλλο?

 

Απο το ιντερνετ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα απο τα καταστηματα καπου διαβασα οτι δινουν 100' προς ολους για τους φοτιτητες με την ενεργοποιηση, δεν υσχιει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...