Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι τέτοιες προσφορές βγάζει η Voda στο Cu (Φοιτητές) και μετά αναρωτιέσαι αν αξίζει να έχεις συμβόλαιο..

με 7 € έχεις 600 mb! Ενώ με το συμβόλαιο έχω 100 mb με σχεδόν 30 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το πακέτο αυτό του cu είναι οργασμός. ΦΟΒΕΡΟ.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το πακέτο αυτό του cu είναι οργασμός. ΦΟΒΕΡΟ.

 

Εξαιρετικο πακετο αλλα για λιγους. Αν το εδιναν για ολους θα γινοταν σεισμος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

6. Και το καλύτερο στο έχουμε αφήσει για το τέλος! Όσο εσύ θα περιμένεις στο κατάστημα για να παραλάβεις τη φοιτητική σου ταυτότητα θα σε περιμένουν μεγάλες εκπλήξεις, δώρα αλλά και αποκλειστικές προσφορές για σένα και την παρέα σου!

 

 

Αυτό αναφέρεται στην σελίδα του cu για το φοιτητικό ΠΑΣΟ.. Λογικά θα μπορείς να ενεργοποιήσεις το πακέτο εκείνη την στιγμή στο κατάστημα της Vodafone..

Link to comment
Share on other sites

ναι γινεται επι τοπου η ενεργοποιηση, επισης καθε φοιτητης που παιρνει το πασο του θα κερδιζει αμεσως δωρο. :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ναι γινεται επι τοπου η ενεργοποιηση, επισης καθε φοιτητης που παιρνει το πασο του θα κερδιζει αμεσως δωρο. :)

 

γιατι ακομα δεν υπαρχει καποιο λινκ να τα δουμε και εμεις στο σιτε; επισης αυτο που θελω να καταλαβω ειναι το εξησ αυτο ειναι προσφορα για το vodafone cu ? ; ή αλλο καρτοκινητο και πακετο ειναι αυτο; . οταν γινει η ενεργοποιηση τι αλλαζει με τα παλια πακετα του βονταφον cu ?. και ποσες φορες μπορουμε να ενεργοποιησουμε τα πακετα αυτα;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβαίνω, η προσφορά ισχύει για αυτούς που εκδίδουν νέο πάσο / ακαδημαική ταυτότητα και την παραλαμβάνουν από κατάστημα vodafone και όχι γι' αυτούς που ΑΠΛΑ θα δείξουν ένα πάσο στο ταμείο (αν και φοιτητές) για να επωφεληθούν της προσφοράς. ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ;
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη προσφορα στη wu που την ειδες??? Υπαρχει κανενα λινκ?

Αμα δεν απαντησει η wind και εμενα με βλεπω να εχω βασικο νουμερο cu

Δεν ξέρω αν υπάρχει καμία αναφορά στην ιστοσελίδα της Cosmote, πάντως ισχύει.

Την προηγούμενη βδομάδα έκανα την εγγραφή μου στη Πάντειο και απ'έξω ήταν δύο κοπελίτσες και έδιναν σε κάθε φοιτητή το συγκεκριμένο "μαγικό" χαρτί.

Όσοι είστε φοιτητές, κάντε μια βόλτα από τα πανεπιστήμιά σας καθώς για να έχετε την προσφορά, είναι υποχρεωτική η προσκόμιση του χαρτιού που θα σας δώσουν. ;)

 

6. Και το καλύτερο στο έχουμε αφήσει για το τέλος! Όσο εσύ θα περιμένεις στο κατάστημα για να παραλάβεις τη φοιτητική σου ταυτότητα θα σε περιμένουν μεγάλες εκπλήξεις, δώρα αλλά και αποκλειστικές προσφορές για σένα και την παρέα σου!

 

Μάλλον τότε θα μας πουν την προσφορά για το Xclusive αλλιώς θα είχε ανακοινωθεί μέχρι τώρα. :)

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβαίνω, η προσφορά ισχύει για αυτούς που εκδίδουν νέο πάσο / ακαδημαική ταυτότητα και την παραλαμβάνουν από κατάστημα vodafone και όχι γι' αυτούς που ΑΠΛΑ θα δείξουν ένα πάσο στο ταμείο (αν και φοιτητές) για να επωφεληθούν της προσφοράς. ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ;
μα αν δείξεις περσινό πάσο που δεν ισχύει, είναι άκυρο. προφανώς θα πάρεις νέο πάσο φέτος. αν δεν δικαιούσαι λόγω υπερβασης των εξαμήνων, δεν μπορείς με ληγμένο πάσο
Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβαίνω, η προσφορά ισχύει για αυτούς που εκδίδουν νέο πάσο / ακαδημαική ταυτότητα και την παραλαμβάνουν από κατάστημα vodafone και όχι γι' αυτούς που ΑΠΛΑ θα δείξουν ένα πάσο στο ταμείο (αν και φοιτητές) για να επωφεληθούν της προσφοράς. ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ;

 

ναι η ενεργοποιηση προς το παρον γινεται με το καινουργιο πασο, αν αλλαξει κατι θα σας πω.

 

γιατι ακομα δεν υπαρχει καποιο λινκ να τα δουμε και εμεις στο σιτε; επισης αυτο που θελω να καταλαβω ειναι το εξησ αυτο ειναι προσφορα για το vodafone cu ? ; ή αλλο καρτοκινητο και πακετο ειναι αυτο; . οταν γινει η ενεργοποιηση τι αλλαζει με τα παλια πακετα του βονταφον cu ?. και ποσες φορες μπορουμε να ενεργοποιησουμε τα πακετα αυτα;

 

ειναι πακετο cu με δυο επιπλεον πακετα και αλλες προσφορες ανανεωσης, ολα τα αλλα πακετα ισχυουν που ειναι για ολους.

 

 

Μάλλον τότε θα μας πουν την προσφορά για το Xclusive αλλιώς θα είχε ανακοινωθεί μέχρι τώρα. :)

 

αναφερεται και σε ενα διαγωνισμο που θα τρεξει με δωρο iphones, tablets,ταξιδια και αλλα 150.000 για ΟΛΟΥΣ τους φοιτητες!

Edited by stathis123

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ναι η ενεργοποιηση προς το παρον γινεται με το καινουργιο πασο, αν αλλαξει κατι θα σας πω.

ούτως ή άλλως οποιοδήποτε άλλο πάσο είναι ληγμένο και δεν ισχύει:p
Link to comment
Share on other sites

ούτως ή άλλως οποιοδήποτε άλλο πάσο είναι ληγμένο και δεν ισχύει:p

 

το παλιό πάσο πήρε παράταση μέχρι 31/10

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αναφερεται και σε ενα διαγωνισμο που θα τρεξει με δωρο iphones, tablets,ταξιδια και αλλα 150.000 για ΟΛΟΥΣ τους φοιτητες!

 

Τα τρία πρώτα δώρα είναι "για τα μάτια του κόσμου". Πιο ρεαλιστικό μου φαίνεται το σπαστό ποδήλατο που δίνει η Cosmote, παρά το iPhone ή το tablet της Vodafone. Πότε όμως δεν ξέρεις.. :p

 

Η προσφορά ισχύει και για όσους μεταφερθούν στο δίκτυο της Vodafone (νέος αριθμός/φορητότητα) ή ισχύει για υφιστάμενους πελάτες;

Αν είναι να πάω να πάρω έναν αριθμό CU.

Link to comment
Share on other sites

Τα τρία πρώτα δώρα είναι "για τα μάτια του κόσμου". Πιο ρεαλιστικό μου φαίνεται το σπαστό ποδήλατο που δίνει η Cosmote, παρά το iPhone ή το tablet της Vodafone. Πότε όμως δεν ξέρεις.. :p

 

Η προσφορά ισχύει και για όσους μεταφερθούν στο δίκτυο της Vodafone (νέος αριθμός/φορητότητα) ή ισχύει για υφιστάμενους πελάτες;

Αν είναι να πάω να πάρω έναν αριθμό CU.

 

δεν υπαρχουν για τα ''ματια του κοσμου'' , ουτως η αλλως δεν δινουν δα και 100 iphones!! :p Μπορεις να πας και τον ηδη υπαρχον αριθμο σου cu να στο κανουνε xclusive.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

το παλιό πάσο πήρε παράταση μέχρι 31/10

δεν το ξερα, κ μ έστειλαν να βγάλω βεβαίωση σπουδών για να βγάλω καρτα λεωφορείου:wacko:

Τα τρία πρώτα δώρα είναι "για τα μάτια του κόσμου". Πιο ρεαλιστικό μου φαίνεται το σπαστό ποδήλατο που δίνει η Cosmote, παρά το iPhone ή το tablet της Vodafone. Πότε όμως δεν ξέρεις.. :p.

τι λες? το καλοκαιρι μοιραζε κινητα και τάμπλετς για πλάκα, πάνω από 5 γνωστοί μου κερδισαν ταμπλετ ή κινητό, και πολλοί εδώ στο φόρουμ:p

Η προσφορά ισχύει και για όσους μεταφερθούν στο δίκτυο της Vodafone (νέος αριθμός/φορητότητα) ή ισχύει για υφιστάμενους πελάτες;

Αν είναι να πάω να πάρω έναν αριθμό CU.

και για υφιστάμενους
Link to comment
Share on other sites

τωρα που το ξανασκεφτηκα, τελικά δεν ηταν τοσο wow αυτο που ''ακουγεται'' οτι θα κανει η vodafone. Το 90% των φοιτητων εχουν what's up ετσι κ αλλιως...

 

εαν ισχυε προς ολο το κοσμο (οχι μονο φοιτητες) τοτε super-wow, αλλά για vodafone μιλάμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το έκανε για να πάρει από whats'up. Δυστυχώς όμως, όπως και πολλοί φίλοι μου, πιστεύουν ακόμα ότι καλύτερα να έχεις whats'up παρόλο που τους έχω αναλύσει ότι wind και cu έχουν καλύτερες προσφορές...
Link to comment
Share on other sites

τωρα που το ξανασκεφτηκα, τελικά δεν ηταν τοσο wow αυτο που ''ακουγεται'' οτι θα κανει η vodafone. Το 90% των φοιτητων εχουν what's up ετσι κ αλλιως...

 

εαν ισχυε προς ολο το κοσμο (οχι μονο φοιτητες) τοτε super-wow, αλλά για vodafone μιλάμε ;)

 

Μην το λες.. Πολλοί (όπως κι εγώ) θα κάνουν τη συγκεκριμένη προσφορά γιατί έχει χρόνο ομιλίας προς όλους, οπότε, ακόμη και αν έχει όλη η σχολή Whats up, θα μου κάνουν αναπάντητες και θα τους παίρνω εγώ. ;)

Εξάλλου, κανείς δεν έχει πλέον μόνο έναν αριθμό και σίγουρα ο ένας από τους δύο είναι Whats up, οπότε... :cool:

Link to comment
Share on other sites

αν όλη η σχολή μπορεί να έχει χρόνο ομιλίας προς όλους με το CU γιατί να έχει μόνο προς WU τότε;;;

 

Mπορεί πολλοί να έχουν συνδέσει το Whats up με τους νέους και όντως ισχύει, αλλά υπάρχουν και πολλοί άνω των 30+ που έχουν Whats up (μαμά, μπαμπάς κ.ο.κ). Επομένως, μπορεί εσύ να πάρεις ένα CU και να μιλάς με όλη την παρέα, αλλά οι γονείς θα χρεώνονται. :p

Επίσης, δεν είναι και τόσο εύκολο να πεις σε όλους σου τους φίλους να αλλάξουν δίκτυο. Πολλοί έχουν συνηθίσει με το Whats up και βλέποντας πως τα 600 λεπτά με 5€ τους καλύπτουν (αναφέρομαι στους "κανονικούς" χρήστες και όχι στα παιδάκια που το έχουν "σκουλαρίκι" το κινητό) δεν θέλουν αλλάξουν εταιρεία.

 

Πιστεύω πως η φοιτητική προσφορά του Whats up θα τα πάει καλύτερα κι ας δίνει λεπτά μόνο προς Whats up (ούτε δωρεάν μηνύματα, ούτε Mbs) και με προϋπόθεση την 10€ ανανέωση στην αρχή κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί πολλοί να έχουν συνδέσει το Whats up με τους νέους και όντως ισχύει, αλλά υπάρχουν και πολλοί άνω των 30+ που έχουν Whats up (μαμά, μπαμπάς κ.ο.κ). Επομένως, μπορεί εσύ να πάρεις ένα CU και να μιλάς με όλη την παρέα, αλλά οι γονείς θα χρεώνονται. :p

Επίσης, δεν είναι και τόσο εύκολο να πεις σε όλους σου τους φίλους να αλλάξουν δίκτυο. Πολλοί έχουν συνηθίσει με το Whats up και βλέποντας πως τα 600 λεπτά με 5€ τους καλύπτουν (αναφέρομαι στους "κανονικούς" χρήστες και όχι στα παιδάκια που το έχουν "σκουλαρίκι" το κινητό) δεν θέλουν αλλάξουν εταιρεία.

 

Πιστεύω πως η φοιτητική προσφορά του Whats up θα τα πάει καλύτερα κι ας δίνει λεπτά μόνο προς Whats up (ούτε δωρεάν μηνύματα, ούτε Mbs) και με προϋπόθεση την 10€ ανανέωση στην αρχή κάθε μήνα.

 

και το Cu εχει πακετα που δινει χρονο προς ολους πάντως. Ο καθενας οπως βολευεται!

Link to comment
Share on other sites

καλά τώρα που θα πηγαινουν όλοι να πάρουν πάσο και θα τους δίνουν τσάμπα νούμερο με τέτοιο πακέτο ίντερνετ και με λεπτα προς ΟΛΟΥΣ, θα μαζέψουν αρκετό κόσμο σίγουρα. δεν είναι και λίγοι αυτοί που χουν ήδη ένα CU άλλωστε
Link to comment
Share on other sites

και το Cu εχει πακετα που δινει χρονο προς ολους πάντως. Ο καθενας οπως βολευεται!

 

Δυστυχώς, οι νέοι διαλέγουν εταιρεία με βάση την εταιρεία που έχει και η παρέα τους. Στη δική μου παρέα, μόνο εγώ έχω άλλη εταιρεία (μάλλον και άλλη γιατί έχω δύο κάρτες sim κι έχω το whats up μόνο για να με παίρνουν, αλλιώς αν είναι να πάρω εγώ, τους παίρνω από τον άλλο μου αριθμό) και ο κολλητός μου (Vodafone CU) και όποτε είναι να κανονίσουμε κάτι, αυτός ενημερώνεται μέσω facebook.

Στους καιρούς που ζούμε, καλύτερα να έχεις το πακέτο που σε καλύπτει, να δίνεις λίγα και να παίρνεις περισσότερα σε σχέση με τους άλλους και ας ενημερώνεσαι μέσω facebook για το τι πρόκειται να κάνει η παρέα. ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια παντως θα το κανω βασικο αριθμο, συμφερει πολυ. Ασε που με την cosmote εχουν αρχισει παλι οι κλησεις να πεφτουν και απο το να εχω νευρα εγω... Σημερα 5 φορες μου επεσε μια κληση!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε καρτοκινητό vodafone ξέρει κανείς αν η Αναλυτική κατάσταση κλήσεων είναι δωρεάν και πως μπορούμε να την ζητήσουμε;

Επίσης ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης κλήσεων και βιντεο-κλήσεων προς εθνικούς προορισμούς είναι τα 60" ή τα 3' ;

Τέλος, τα τέλη συνδιαλέξεων εθνικών κλήσεων ανεξαρτήτως αποστάσεως, εντός Eλλάδας 0,0062 € / δευτ. (Αυτό ισχύει για σταθερά και κινητά);

Ευχαριστώ.

Edited by konv
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...