Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Καλησπέρα. Επειδή με ενδιαφέρει, μπορείς να μας πεις από που την πήρες; Σε πήραν τηλέφωνο; Πηγές σε κατάστημα; Έχω και σταθερό cosmote που μπορεί να συνδιαστει, αλλά τέτοια τιμή δεν έχω δει πουθενά. 

Ήταν σε για ταυτόχρονη μεταφορά σταθερού και κινητού. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dasnowy said:

Καλή είναι η προσφορά πάντως. Βάζεις 13 ευρώ και μπαίνουν 21,82 ευρώ. Βάζεις το φτηνότερο πακέτο με 11,80 ευρώ για 1 μήνα και μένουν 10,02 ευρώ που τα χαλάς με smart pocket. Άρα με 3 ευρώ το μήνα έχεις απεριόριστη ομιλία και μπόλικα data. 

ο συλλογισμος σου ειναι σωστος

βασικη προυποθεση να το θελεις το πακετο

προσωπικα πιστευω οτι στην δεδομενη στιγμη ειναι καλυτερη προσφορα αυτη που δινει 2 κουπονια των 10 ευρω (birthday - βλεπε προηγουμενα ποστ)

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε στο app δωρο τρεις μέρες (από αύριο) δωρεάν unlimited data λόγω πανελληνίων, με ενεργοποίηση σήμερα. Προϋπόθεση οποιαδήποτε ανανέωση τις τελευταίες 30 ημέρες. Άντε θυμηθήκαμε τις πανελλήνιες μετά από 5...10...15++++...κρυβε χρόνια.... 🤪

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Teiresias_ said:

Και το χειρότερο;; Ζητάει χρεωστική για να πάρεις νέα κάρτα!! 😉

Πλακα πλακα εγω δεν ξαναπαιρνω νεο νούμερο απο δαύτους! Εντάξει, 4 ειναι αρκετά θα μου πεις...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dasnowy said:

Καλή είναι η προσφορά πάντως. Βάζεις 13 ευρώ και μπαίνουν 21,82 ευρώ. Βάζεις το φτηνότερο πακέτο με 11,80 ευρώ για 1 μήνα και μένουν 10,02 ευρώ που τα χαλάς με smart pocket. Άρα με 3 ευρώ το μήνα έχεις απεριόριστη ομιλία και μπόλικα data. 

Έχω την εντύπωση ότι το πακέτο 11.80 μπαίνει αυτόματα με την ανανέωση ως τμήμα προσφοράς και σου τρώει από το κανονικό υπόλοιπο γιατί δεν έχει προλάβει να μπει το 10ρικο όταν γίνεται αυτό. Σε παρόμοια προσφορά παλιότερα (με άλλα ποσά) έτσι το θυμάμαι.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, spiliot said:

Έχω την εντύπωση ότι το πακέτο 11.80 μπαίνει αυτόματα με την ανανέωση ως τμήμα προσφοράς και σου τρώει από το κανονικό υπόλοιπο γιατί δεν έχει προλάβει να μπει το 10ρικο όταν γίνεται αυτό. Σε παρόμοια προσφορά παλιότερα (με άλλα ποσά) έτσι το θυμάμαι.

Ίσως. Αλλά πάντα μπορείς να ζητήσεις να μην σου βάλουν πακέτο και να έχεις ατόφιο το ποσό

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, konstantinos77 said:

Αυτό δεν το έχει δει κανένας ακόμα;;; 😳😋😂😉

 

Screenshot 2024-05-29 161111.png

Τώρα το έβλεπα, αλλά τι να τα κάνουμε τόσα; Να φέρω τη σκάφη!

Link to comment
Share on other sites

Καποιο χαζοπαρτυ,καποια εκδήλωση ή πιθανότατα καποιο σεμινάριο - event για ενδιαφερόμενους μελλοντικους υπαλλήλους? Καπου εκεί πάει το μυαλό μου με το "future wanted"

Για αντικαταστάτης του liquid δεν νομίζω...

Edit είναι και βίντεο παιχνίδι αυτό το shift happens, αν κολλάει κάπου...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, sou_d said:

Τώρα το έβλεπα, αλλά τι να τα κάνουμε τόσα; Να φέρω τη σκάφη!

Εμείς έχουμε και τηλεπάθεια!! 😁😁
Μέσα σε όλα τα άλλα... 😋😋😂😂

Link to comment
Share on other sites

Προχώρησε σε κανένα η νέα προσφορά απ τα lagonika αλλά με φορητότητα και όχι για νέο αριθμό;

Εννοώ μέχρι τέλους, όχι αν δέχεται τον κωδικό lagonika10

Edited by sofos_k
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Πλακα πλακα εγω δεν ξαναπαιρνω νεο νούμερο απο δαύτους! Εντάξει, 4 ειναι αρκετά θα μου πεις...

Το κακό είναι ότι με το να είσαι ήδη CU δεν κάνεις δουλίτσα.. πρέπει ή να έρχεσαι με φορητότητα, ή να παίρνεις νέο νούμερο που ουσιαστικά απαιτεί την χρεωστική. Οι προσφορές εκεί είναι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Teiresias_ said:

Το κακό είναι ότι με το να είσαι ήδη CU δεν κάνεις δουλίτσα.. πρέπει ή να έρχεσαι με φορητότητα, ή να παίρνεις νέο νούμερο που ουσιαστικά απαιτεί την χρεωστική. Οι προσφορές εκεί είναι.

Την χρεωστικη μου την έχουν ήδη αφου εχω liquid. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Την χρεωστικη μου την έχουν ήδη αφου εχω liquid. 

Οκ απλώς με τα τελευταία ποστς σου μοθ έδωσες την εντύπωση πως δεν θέλεις να δώσεις την κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν απεριοριστα δεδομενα απο το Vodafone CU για αυριο 30/5 εως και το Σαββατο 1/6.

Προυποθετει να εχει γινει ανανεωση 30 μερες πριν.

Ενεργοποιηση στο CU app μονο σημερα (απ'οσο λεει τουλαχιστον το "tell me more").

https://cdn-bb-eu1.insomnia.gr/file/insomnia-s3/monthly_2024_05/image.png.4512e094cdb061441a3a1a38e8a80e45.pnghttps://cdn-bb-eu1.insomnia.gr/file/insomnia-s3/monthly_2024_05/image.png.97163b86158b11103ed5debb2a618152.png

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις προσφορές πριν πατήσω πάνω εμένα που έχω τη συσκευή στα αγγλικά λέει ότι είναι από 24/5 ως 26/5, μάλλον αντέγραψαν το προηγούμενο του red bull τι ήταν.

Φίλε-υπάλληλε της vodafone που μας διαβάζεις, κάνε τη καρφωτική σου να το φτιάξουν.

img_66.jpg

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Ε σιγουρα ειναι τυπογραφικο αφου απο κατω λεει ενεργοποιηση μεχρι 29/5 στα αγγλικα, ενω το χρονικο διαστημα 24-26/5 ειναι πιο πριν απο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, alfaeffe said:

Δωρεαν απεριοριστα δεδομενα απο το Vodafone CU για αυριο 30/5 εως και το Σαββατο 1/6.

Προυποθετει να εχει γινει ανανεωση 30 μερες πριν.

Ενεργοποιηση στο CU app μονο σημερα (απ'οσο λεει τουλαχιστον το "tell me more").

https://cdn-bb-eu1.insomnia.gr/file/insomnia-s3/monthly_2024_05/image.png.4512e094cdb061441a3a1a38e8a80e45.pnghttps://cdn-bb-eu1.insomnia.gr/file/insomnia-s3/monthly_2024_05/image.png.97163b86158b11103ed5debb2a618152.png

Δεν έχω κάνει ανανέωση τις τελευταίες 30 ημέρες αλλά φαίνεται να το δέχθηκε 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν το δέχτηκε τελικα. Λεει για ασυμβατότητα με πακέτο που έχω ήδη ενεργό ή ότι δεν έχω κάνει ανανέωση στις τελευταίες 30 μέρες. Η τελευταία ανανέωση ήτανε με Cashback και μάλλον έχουνε περάσει οι 30 μέρες. Το μόνο πακέτο που είναι ενεργοποιημένο είναι εκείνο με τα 500 mb το ξεχασμένο από το διαγωνισμό. Και έχω και το liquid ενεργό.

Link to comment
Share on other sites

Είχαν επικοινωνήσει μαζί μου από το 13830 για επιστροφή υπολοίπου λόγω κατάργησης του liquid την Μεγάλη Δευτέρα. Είχα κάνει γραπτό αίτημα. Μου είπαν 10 - 15 εργάσιμες. Τα χρήματα μπήκαν σήμερα. Μεσολάβησε Πάσχα και η αργία της Πρωτομαγιάς που μεταφέρθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...