Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει, ορθογραφικό λάθος. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τυχαίο το ότι το 90% των πακέτων που καταργούνται είναι χαμηλού κόστους. :classic_sad:

Δεν θέλει να μπλέκει με ψιλά η Voda, θέλει σταθερές ανανεώσεις είτε για πακέτα (βλ. Combo M) ή για Liquid.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, geoponer said:

Τυχαίο το ότι το 90% των πακέτων που καταργούνται είναι χαμηλού κόστους. :classic_sad:

Δεν θέλει να μπλέκει με ψιλά η Voda, θέλει σταθερές ανανεώσεις είτε για πακέτα (βλ. Combo M) ή για Liquid.

Ή μπορεί να θέλει αυτά τα φτηνά να είναι μέσω big bang μόνο.. θα δείξει..

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στη Vodafone αν μας διαβάζετε ξεχάσατε να καταργήσετε το πακέτο του εβδομαδιαίου απεριόριστου ίντερνετ. Το εχει καταργήσει και το νέο free2go. Οπότε μη φοβάστε να το καταργήσετε και εσείς δεν θα σας παρεξηγήσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στη Vodafone αν μας διαβάζετε ξεχάσατε να καταργήσετε το πακέτο του εβδομαδιαίου απεριόριστου ίντερνετ. Το εχει καταργήσει και το νέο free2go. Οπότε μη φοβάστε να το καταργήσετε και εσείς δεν θα σας παρεξηγήσουμε..
Μήπως να αναλάβουμε το marketing σιγά σιγά χαχαχα....

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δέχτηκα μια εξαιρετικά ελκυστική αντιπρόταση επιστροφής από τη Nova.
Έχω θέμα αν φύγω με το καρτοκινητό από τη Vodafone; Τύπου πέναλντι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πέραν του ότι θα χάσεις τα υπόλοιπα και τις προσφορές προφανώς, οχι. Τι προσφορά έκανε η νοβα?

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμό μου συν ένα ακόμα κινητό σε 24μηνο συμβόλαιο με απεριόριστα δεδομένα, κλήσεις και sms,

€13/μήνα τελική με ΦΠΑ και τα 2 μαζί και 2 πάγια δώρο!
Είναι δυνατόν ρε παιδιά;

Τα επιβεβαιώσαμε 2 φορές ότι είναι αυτές οι τιμές που σας λέω.

Ήταν κλήση από αριθμό 211 και ζήτησα να τα δω γραπτά αλλά τα στέλνουν μόνο αν δεχτείς την προσφορά

Edited by elephant
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, elephant said:

Τον αριθμό μου συν ένα ακόμα κινητό σε 24μηνο συμβόλαιο με απεριόριστα δεδομένα, κλήσεις και sms,

€13/μήνα τελική με ΦΠΑ και τα 2 μαζί και 2 πάγια δώρο!
Είναι δυνατόν ρε παιδιά;

Τα επιβεβαιώσαμε 2 φορές ότι είναι αυτές οι τιμές που σας λέω.

Ήταν κλήση από αριθμό 211 και ζήτησα να τα δω γραπτά αλλά τα στέλνουν μόνο αν δεχτείς την προσφορά

6 ευρω ο αριθμος δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμό μου συν ένα ακόμα κινητό σε 24μηνο συμβόλαιο με απεριόριστα δεδομένα, κλήσεις και sms,
€13/μήνα τελική με ΦΠΑ και τα 2 μαζί και 2 πάγια δώρο!
Είναι δυνατόν ρε παιδιά;
Τα επιβεβαιώσαμε 2 φορές ότι είναι αυτές οι τιμές που σας λέω.
Ήταν κλήση από αριθμό 211 και ζήτησα να τα δω γραπτά αλλά τα στέλνουν μόνο αν δεχτείς την προσφορά

Και το σκέφτεσαι ακόμα;
Δεν τις παντρευόμαστε, την δουλειά μας φθηνά και αξιόπιστα να κάνουμε...

Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Να επιβεβαιωσει οτι δεν θα εχει μειωση ταχυτήτων μετα απο καποιο οριο gb.

Έχουμε ξεπεράσει το TB κατά πολύ... Το μόνο που δεν δίνει όπως η cosmote, είναι οι extra data sim δυστυχώς


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elephant said:

Τον αριθμό μου συν ένα ακόμα κινητό σε 24μηνο συμβόλαιο με απεριόριστα δεδομένα, κλήσεις και sms,

€13/μήνα τελική με ΦΠΑ και τα 2 μαζί και 2 πάγια δώρο!
Είναι δυνατόν ρε παιδιά;

Τα επιβεβαιώσαμε 2 φορές ότι είναι αυτές οι τιμές που σας λέω.

Ήταν κλήση από αριθμό 211 και ζήτησα να τα δω γραπτά αλλά τα στέλνουν μόνο αν δεχτείς την προσφορά

13€ σύνολο και τα 2 παγια μαζί, ή από 13€ ο καθε αριθμός;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elephant said:

Τον αριθμό μου συν ένα ακόμα κινητό σε 24μηνο συμβόλαιο με απεριόριστα δεδομένα, κλήσεις και sms,

€13/μήνα τελική με ΦΠΑ και τα 2 μαζί και 2 πάγια δώρο!
Είναι δυνατόν ρε παιδιά;

Τα επιβεβαιώσαμε 2 φορές ότι είναι αυτές οι τιμές που σας λέω.

Ήταν κλήση από αριθμό 211 και ζήτησα να τα δω γραπτά αλλά τα στέλνουν μόνο αν δεχτείς την προσφορά

Έχεις και το σταθερό ίντερνετ στην νόβα? Είχες συμβόλαιο ή κάρτα εκεί παλιά? 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, CaptainNickGR said:

Μια χαρά δουλεύει, έχεις στείλει Wifi στο 1339;

 

Και σε μενα στο ταπεινό Samsung A52s δουλεύουν μια χαρά και το Volte και το VoWiFi.  

 

4 ώρες πριν, geoponer said:

Τυχαίο το ότι το 90% των πακέτων που καταργούνται είναι χαμηλού κόστους. :classic_sad:

Δεν θέλει να μπλέκει με ψιλά η Voda, θέλει σταθερές ανανεώσεις είτε για πακέτα (βλ. Combo M) ή για Liquid.

Καλά κανει . Δεν ειναι φιλανθρωπικό ίδρυμα. Ισως θελουν να καθαρίσουν την συνδρομητική βάση απο πελάτες που κανουν ελάχιστη χρήση (ή να τους σπρώξει στο ρευστό)

48 minutes ago, CaptainNickGR said:

6 ευρω ο αριθμος δηλαδη;

Μακάρι να κατάλαβες καλά αλλά τέτοιες τιμές δεν υπάρχουν (ούτε καν στο εξωτερικό). Πολύ περισσότερο αν δεν συνδυάζονται και με αταθερό/internet. 

Ελπιζω να μην υπάρχουν ψιλά γραμματα που κανουν την διαφορά ( το συνηθιζαν παλαιά οι συνεργάτες τόσο της Wind-αρας όσο και της Nova)

Αν στο στειλουν γραπτώς και ειναι όντως έτσι τότε go for it. 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου τόνισε €6,5 κάθε αριθμός (!!)
Είχα το σταθερό μου στη Wind και μετά στη Nova για πολλά χρόνια (απ' το 2009) και το διέκοψα προ διμήνου.
Τότε δε με είχε πάρει κανείς και μου είχε κάνει εντύπωση.
Το κινητό μου είναι καρτοκινητό για πολλά χρόνια, πάνω από 10-12 πάντα στη Wind.

Μακάρι να δοθεί και σε άλλους !

Edited by elephant
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, elephant said:

Μου τόνισε €6,5 κάθε αριθμός (!!)
Είχα το σταθερό μου στη Wind και μετά στη Nova για πολλά χρόνια (απ' το 2009) και το διέκοψα προ διμήνου.
Τότε δε με είχε πάρει κανείς και μου είχε κάνει εντύπωση.
Το κινητό μου είναι καρτοκινητό για πολλά χρόνια, πάνω από 10-12 πάντα στη Wind.

Μακάρι να δοθεί και σε άλλους !

Η πρόταση είναι για να φέρεις και το σταθερό σου πίσω ή μόνο για τα κινητά? Αν είναι μόνο για τα κινητά προφανώς και είναι σούπερ η προσφορά. 

Edited by Arian13
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα την κάρτα από τον κουριερ και περιμένω να γίνει η φορητοτητα. Μου ήρθε το πρωί μήνυμα ότι η αίτηση φορητοτητας καταχωρήθηκε επιτυχώς με σημερινή ημερομηνία. Τώρα υποτίθεται ότι με παίρνει η cosmote που ανήκω για αντιπροσφορα ή γίνεται κάποια στιγμή η φορητοτητα? 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Alexandros201285 said:

κρίμα που καταργεί τα νυχτερινά απεριόριστα  data.

Πάλι καλά που δεν είχα γυρίσει τον κύριο αριθμό μου σε CU. Τα απεριόριστα νυχτερινά data ήταν ο μόνος λόγος που σκεφτόμουν να πάω στη vodafone. Πάρα πολύ χρήσιμα για μεγάλα downloads στο pc με μόνη άλλη επιλογή μια 24αρα.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, elephant said:

Μου τόνισε €6,5 κάθε αριθμός (!!)
Είχα το σταθερό μου στη Wind και μετά στη Nova για πολλά χρόνια (απ' το 2009) και το διέκοψα προ διμήνου.
Τότε δε με είχε πάρει κανείς και μου είχε κάνει εντύπωση.
Το κινητό μου είναι καρτοκινητό για πολλά χρόνια, πάνω από 10-12 πάντα στη Wind.

Μακάρι να δοθεί και σε άλλους !

Μακαρι να ειναι οπως τα λες. Ενημερωσε μας οταν ερθει το συμβολαιο εαν θελεις. 

Εαν ισχυει, θα ειναι σουπερ αντιπροταση της προσφορας της βοντα των 12ε απεριόριστα για 9 μήνες...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, elephant said:

Ένα κινητό πίσω και ένα ακόμα δώρο.
Και εγώ για τρολιά το πέρασα.
Περιμένω να με καλέσουν ξανά

Αν μπορείς πες μας τον αριθμο που σε κάλεσαν. Και εγω από f2g πηγα σε cu άρα θα πληρώ τις προϋποθέσεις τις προσφοράς. Απλα σιγουρέψου οτι δεν είναι το unlimited 2GB και στο λενε απεριόριστα εννοώντας τα kbps.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το επιβεβαίωσα τηλεφωνικά και το προχώρησα.
Μου δόθηκε ονοματεπώνυμο συνεργάτη και τηλέφωνό του.
Θα έρθει κούριερ μέσω Speedex.

Ζητώ συγνώμη που ίσως δεν αφορά τη Vodafone όλο αυτό.
Απλά για ενημέρωση.
Μακάρι να δοθεί και σε άλλους.
Θα σας ενημερώσω με νεότερα.

1 minute ago, panos43 said:

Αν μπορείς πες μας τον αριθμο που σε κάλεσαν. Και εγω από f2g πηγα σε cu άρα θα πληρώ τις προϋποθέσεις τις προσφοράς. Απλα σιγουρέψου οτι δεν είναι το unlimited 2GB και στο λενε απεριόριστα εννοώντας τα kbps.

211 100 1841

211 100 1834

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...