Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, HEO said:



Τώρα εγώ που έκανα προχθές αίτηση και ακόμα δεν έχει εγκριθεί θα πάρω power bank;;; Όχι ότι καίγομαι αλλά θα είχε πλάκα αν μου το έστελναν 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


 

Για σενα ειδικα θα εισηγηθώ να σου τα δώσουνε και τα 3 δωρα και 5€ για την καθυστέρηση!

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά

Αν και θα τα απαιτήσω όλα :)



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Mobileras said:

Για σενα ειδικα θα εισηγηθώ να σου τα δώσουνε και τα 3 δωρα και 5€ για την καθυστέρηση!

σήμερα μου έβαλαν τα 10€ 5 για την παραγγελία (πληρωμή) με κάρτα +  5 για την καθυστέρηση.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

σήμερα μου έβαλαν τα 10€ 5 για την παραγγελία (πληρωμή) με κάρτα +  5 για την καθυστέρηση.
Άμα φωνάζεις στα δίνουν αλλοίως μπορεί να έκαναν ναι το κορόιδο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, CaptainNickGR said:

Την περνάς εσυ Αμα θέλεις άμεσα αφού καλέσεις στο 1252 για ενεργοποίηση της γραμμής. 

Αν κατάθεσες την ταυτοτητα σου μπρος πίσω , σου ήρθε μέχρι τώρα κάποιο μήνυμα από την vf που να λεει ότι παρέλαβαν την αίτηση φορητότητας με αριθμό αίτησης τάδε; 

Ήρθε τελικά μήνυμα ότι η φορητότητα εγκρίθηκε και αύριο θα είμαι στο cu.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Σε αυτή την λογική περιπου είμαι τώρα.

Ρώταω για κάτι καλύτερο ίσως.

 

Αν έχεις δίκαρτο κινητό (που πλέον είναι τα περισσότερα), βάζεις στη 2η slot Giga Wifi On The Spot sim (9,95 ευρώ τα 40 GB - έχει και μικρότερο πακέτο 4,95 ευρώ τα 10GB) και για κλήσεις κάνεις ένα λογαριασμό VOIP δωρεάν, χοντρικά με χρέωση 1 cent το λεπτό.

Οπότε στην ουσία απλά χρειάζεσαι Internet και απλά ανανεώνεις το καρτοκινητό κάθε 2 μήνες με cashback.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, katsiletra said:

Ήρθε τελικά μήνυμα ότι η φορητότητα εγκρίθηκε και αύριο θα είμαι στο cu.

Αύριο 16:00-19:00 θα σε έχουν ενεργοποιήσει. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CaptainNickGR said:

Αύριο 16:00-19:00 θα σε έχουν ενεργοποιήσει. 

Οπότε η προσφορά θα ενεργοποιηθεί από βδομάδα λογικά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, katsiletra said:

Οπότε η προσφορά θα ενεργοποιηθεί από βδομάδα λογικά.

Αν περαστεί ως προσφορά σύνδεσης πολύ πιθανόν με το που βάλεις την κάρτα να ενεργοποιηθεί αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CaptainNickGR said:

Αν περαστεί ως προσφορά σύνδεσης πολύ πιθανόν με το που βάλεις την κάρτα να ενεργοποιηθεί αυτόματα.

Εγώ τους την έφερα.. έβαλα τη 12€ κάρτα σε άλλο νούμερο και δεν μπήκε τίποτα αυτόματα.. έβαλα 8άρα και το γύρισα σε liquid..

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, elephant said:

Έκανα την αίτηση φορητότητας για το CU με τα απεριόριστα δεδομένα και κλήσεις για 9 μήνες και ήθελα να ρωτήσω η κάρτα ανανέωσης που είναι μέσα ξυσμένη, την ενεργοποιούμε στο κινητό ή είναι ήδη περασμένη;

Ενεργοποίησε το νούμερο και μη βάζεις την κάρτα για να δεις αν θα σου τα προσθέσουν αυτοί τα πρώτα 12€ ( είχαμε μια κουβέντα μερικά ποστ πριν για αυτό). Μήπως.. σου μείνει η κάρτα για την επόμενη ανανέωση.  

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hercoulis said:
5 ώρες πριν, elephant said:

Έκανα την αίτηση φορητότητας για το CU με τα απεριόριστα δεδομένα και κλήσεις για 9 μήνες και ήθελα να ρωτήσω η κάρτα ανανέωσης που είναι μέσα ξυσμένη, την ενεργοποιούμε στο κινητό ή είναι ήδη περασμένη;

Ενεργοποίησε το νούμερο και μη βάζεις την κάρτα για να δεις αν θα σου τα προσθέσουν αυτοί τα πρώτα 12€ ( είχαμε μια κουβέντα μερικά ποστ πριν για αυτό). Μήπως.. σου μείνει η κάρτα για την επόμενη ανανέωση.  

 

 

 

 

Θα στην περάσουν θες δεν θες.. Εκτός αν την βάλεις σε άλλο νούμερο ή προλάβεις και την περάσεις εσύ στον αριθμό σου.

Link to comment
Share on other sites

και αν η κάρτα μπει σε άλλο νούμερο, στο καινούργιο νούμερο πως θα ενεργοποιηθεί κάποιο πακέτο;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vassar said:

και αν η κάρτα μπει σε άλλο νούμερο, στο καινούργιο νούμερο πως θα ενεργοποιηθεί κάποιο πακέτο;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ουσιαστικά εσύ μην ασχοληθείς καθόλου με την ξυσμένη κάρτα. Όλα θα μπουν αυτόματα και θα έχεις υπόλοιπο 0,01€.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, CaptainNickGR said:

Θα στην περάσουν θες δεν θες.. Εκτός αν την βάλεις σε άλλο νούμερο ή προλάβεις και την περάσεις εσύ στον αριθμό σου.

Αυτά τα 12€ τον μήνα μένουν στην κάρτα ή στα τραβάνε για την προσφορά; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, katsiletra said:

Αυτά τα 12€ τον μήνα μένουν στην κάρτα ή στα τραβάνε για την προσφορά; 

αφού υποτιθεται οτι το παιρνεις για την συγκεκριμένη προσφορά,εννοειται πτο τα τραβανε.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους την έφερα.. έβαλα τη 12€ κάρτα σε άλλο νούμερο και δεν μπήκε τίποτα αυτόματα.. έβαλα 8άρα και το γύρισα σε liquid..
Έκανες τι καλύτερο

Θα το παλέψω και εγώ :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Εγώ τους την έφερα.. έβαλα τη 12€ κάρτα σε άλλο νούμερο και δεν μπήκε τίποτα αυτόματα.. έβαλα 8άρα και το γύρισα σε liquid..

Δηλαδη προτιμησες το liquid αντί για το απεριόριστο ιντερνετ και την απεριοριστη ομιλία;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mobileras said:

Δηλαδη προτιμησες το liquid αντί για το απεριόριστο ιντερνετ και την απεριοριστη ομιλία;

Ναι, στην περίπτωσή μου απλώς ήθελα το liquid.. 

Πώς κάνετε έτσι; Εγώ με 8€ θα βγάλω 2μηνο ενώ αντίθετα ήθελα 24..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Το απεριόριστο δεν έχει νόημα

Το νούμερο είναι για την μάνα μου θα έχει λογικά 15 ευρώ μπόνους

Αν προλάβω και βάλω την κάρτα των 12 ευρώ στο δικό μου τηλέφωνο είμαι κομπλέ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παρόν θέμα εδώ με το liquid έχει γίνει αχταρμάς. Έβγαλε την καλή προσφορά το cu για εννιά μήνες και διαβάζουμε ότι κάποιοι παίρνουν τις sim για liquid...🤔

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εμπεριστατωμένες ασάφειες για ακόμη μία φορά...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παρόν θέμα εδώ με το liquid έχει γίνει αχταρμάς. Έβγαλε την καλή προσφορά το cu για εννιά μήνες και διαβάζουμε ότι κάποιοι παίρνουν τις sim για liquid...
Ο καθένας κανει ότι θεωρεί σωστο μοιράζει τις εμπειρίες του με άλλους για να ΒΟΗΘΉΣΕΙ και αν θέλουν κάνουν και άλλοι το ίδιο αν όχι αδιαφορούν.

Αυτός είναι ο ρόλος των φόρουμ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχε δικό του θέμα στο forum το liquid, ίσως και να συμφωνούσα. Τώρα όχι, ειδικά και μετά την εξαιρετική προσφορά του cu.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Πέραν του ότι πολλοί που θέλουν φορητότητα στο ρευστό δεν θα κοιτάξουν να δουν αν υπάρχει ξεχωριστό θέμα αλλά θα κοιτάξουν εδώ

Ας μας που οι moderator αν είμαστε εκτός θέματος να ζητάμε για φορητότητας στο θέμα του cu

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...