Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

13 minutes ago, johndouk said:

Ναι, συγκεκριμένα το είχα ρωτήσει στο chat, διότι κατά την αίτηση έπαιρνα πίσω sms "ο αριθμός κινητού που επιλέξατε δεν έχει πρόσβαση στην υπηρεσία".

Screenshot_20230328-113022_Adobe Acrobat.jpg

Το είχαν πει από την αρχή.

Τι κάνει νιάου νιάου νιάου στα κεραμίδια 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, johndouk said:

Ναι, συγκεκριμένα το είχα ρωτήσει στο chat, διότι κατά την αίτηση έπαιρνα πίσω sms "ο αριθμός κινητού που επιλέξατε δεν έχει πρόσβαση στην υπηρεσία".

Screenshot_20230328-113022_Adobe Acrobat.jpg

Πολύτιμη (για μια ακόμη φορά) η συνεισφορά των μελών του myphone στην εξυπηρέτηση πελατών των εταιριών κινητής τηλεφωνίας! 🙂

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

αυτη τη βλακεια να πρεπει να βαζεις κωδικο καθε φορα που θελεις να μπεις στο my vodafone app ποιος ανεγκεφαλος το σκεφτηκε ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stelioz78 said:

αυτη τη βλακεια να πρεπει να βαζεις κωδικο καθε φορα που θελεις να μπεις στο my vodafone app ποιος ανεγκεφαλος το σκεφτηκε ?

Για λόγους προσωπικων δεδομένων.

Και στο λέω εγώ που μπαίνω 20 φορές την ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω επειδή έκανα αίτηση φορητότητας από What’s Up στο cu με την προσφορά με τα απεριόριστα, πόσο καιρό κάνουν να την πραγματοποιήσουν; Έκανα χτες αίτηση και ήρθε κανονικά mail αλλά σήμερα που μίλησα με την εξυπηρέτηση αν έχουν λάβει την αίτηση μου λένε ότι δεν βλέπουν κάτι και μου ζήτησαν screenshoot του mail της αίτησης. 

Link to comment
Share on other sites

Στο My Vodafone ισχύουν οι ίδιοι κωδικοί με το My CU ή θα πρέπει να πραγματοποιήσω εγγραφή;

Τα νούμερα ήταν συμβόλαια Vodafone πριν την μετατροπή τους σε CU οπότε υπήρχαν credentials My Vodafone.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα sms πως το cu μου δίνει έξτρα 5€ κάρτα ανανέωσης στην νέα sim γιατί ίσως καθυστερήσει 2-3 εργάσιμες λόγω μεγάλου όγκου παραγγελιών. Μάλλον είναι πάνω από 500. Έκανα την παραγγελία προχθές το πρωί. 

Edited by Jimakos43
Link to comment
Share on other sites

Έχουν σκοπό να μας στείλουν τα νούμερα; τι περιμένουν να καλύψουν ζημίες με τα 12€ που δώσαμε; σα μερικές αλυσίδες τεχνολογίας

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vrwmiaR1z said:

Έχουν σκοπό να μας στείλουν τα νούμερα; τι περιμένουν να καλύψουν ζημίες με τα 12€ που δώσαμε; σα μερικές αλυσίδες τεχνολογίας

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ το παρήγγειλα την Πέμπτη... Σήμερα πήρα το voucher του Courier. Ας επέλεγες αντικαταβολή.. αλλά ήθελες το +5€ από τις ζημιές που καλύπτουν.. 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εμένα ήρθε σήμερα η κάρτα από φορητότητα και είχε δώρο άλλη μια σιμ καρτα μέσα σαν δώρο. Αύριο θα αλλάξω την κάρτα σιμ και θα βάλω την καινούργια. Να ρωτήσω κάτι σε εσάς είχε μέσα στον φάκελο μια 12αρα κάρτα; Εμένα είχε και ήτανε ξισμενη. Σε εσάς; Λογικά αύριο θα δω τι έγινε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kostas123464 said:

Καλησπέρα. Εμένα ήρθε σήμερα η κάρτα από φορητότητα και είχε δώρο άλλη μια σιμ καρτα μέσα σαν δώρο. Αύριο θα αλλάξω την κάρτα σιμ και θα βάλω την καινούργια. Να ρωτήσω κάτι σε εσάς είχε μέσα στον φάκελο μια 12αρα κάρτα; Εμένα είχε και ήτανε ξισμενη. Σε εσάς; Λογικά αύριο θα δω τι έγινε 

Ναι.. σου τη δίνουν να την περάσεις αφού πρώτα ενεργοποιήσεις το νούμερο. Ξυσμένη είναι για να μην την πουλήσεις ουσιαστικά..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kostas123464 said:

Καλησπέρα. Εμένα ήρθε σήμερα η κάρτα από φορητότητα και είχε δώρο άλλη μια σιμ καρτα μέσα σαν δώρο. Αύριο θα αλλάξω την κάρτα σιμ και θα βάλω την καινούργια. Να ρωτήσω κάτι σε εσάς είχε μέσα στον φάκελο μια 12αρα κάρτα; Εμένα είχε και ήτανε ξισμενη. Σε εσάς; Λογικά αύριο θα δω τι έγινε 

Ποτέ έκανες την παραγγελία ; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jimakos43 said:

Ποτέ έκανες την παραγγελία ; 

22/03 φορητότητα 

Just now, kostas123464 said:

22/03 φορητότητα 

Επίσης Μολης βάλω την κάρτα σιμ ποια είναι τα βήματα που πρέπει να κάνω για να είμαι οκ;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kostas123464 said:

22/03 φορητότητα 

Επίσης Μολης βάλω την κάρτα σιμ ποια είναι τα βήματα που πρέπει να κάνω για να είμαι οκ;

Χάνεται το σήμα από την παλιά, βάζεις νέα.. και καλείς στο 1252.. χαίρεται η κοπελίτσα που ήρθες στο cu.. μετά πάλι μέσω 1252 βάζεις την κάρτα ανανέωσης.

Τα υπόλοιπα γίνονται μόνα τους με τα απεριόριστα κλπ. Δεν επιλέγεις εσύ πακέτο.

Όσον αφορά την ενεργοποίηση υπηρεσιών, δες χθεσινά ποστ και θα τα βρεις όλα από τον @blizard

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kalitexnis_g said:

Χάνεται το σήμα από την παλιά, βάζεις νέα.. και καλείς στο 1252.. χαίρεται η κοπελίτσα που ήρθες στο cu.. μετά πάλι μέσω 1252 βάζεις την κάρτα ανανέωσης.

Τα υπόλοιπα γίνονται μόνα τους με τα απεριόριστα κλπ. Δεν επιλέγεις εσύ πακέτο.

Όσον αφορά την ενεργοποίηση υπηρεσιών, δες χθεσινά ποστ και θα τα βρεις όλα από τον @blizard

Ευχαριστώ αρχοντα. Είσαι τέλειος 

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα sms πως το cu μου δίνει έξτρα 5€ κάρτα ανανέωσης στην νέα sim γιατί ίσως καθυστερήσει 2-3 εργάσιμες λόγω μεγάλου όγκου παραγγελιών. Μάλλον είναι πάνω από 500. Έκανα την παραγγελία προχθές το πρωί. 
Μισό

...εγώ στην φουκαριαρα την μάνα μου αγόρασα την ανανέωση που θέλουν με πιστωτική κάρτα ... Πέντε ευρώ μπόνους

έβαλα και τον κωδικό bring a friend ...αλλά πέντε ευρώ μπόνους

Αν μου δώσουν και το δικό σου μπόνους λόγω καθυστέρησης.....

σύνολο 15 ευρώ..... :)

Sent from my Power 3 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, HEO said:

Μισό

...εγώ στην φουκαριαρα την μάνα μου αγόρασα την ανανέωση που θέλουν με πιστωτική κάρτα ... Πέντε ευρώ μπόνους

έβαλα και τον κωδικό bring a friend ...αλλά πέντε ευρώ μπόνους

Αν μου δώσουν και το δικό σου μπόνους λόγω καθυστέρησης.....

σύνολο 15 ευρώ..... 🙂

Sent from my Power 3 using Tapatalk


 

Άμα γίνεται άμεσα Smart Pocket, λουκούλιο σε βλέπω με 15Ε "προίκα" με το καλημέρα:

 

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-03-28 200757.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είδα ειναι 5 στον καθένα ....  εκτος αν διαβασα λάθος, αρα 20  
Σωστά :)

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πόσα τυλιχτά βγαίνουν @blizard την Τετάρτη 5/4/2023 να γιορτάσει τον ερχομό του Πάσχα; Ή θα "νυστεύσει" με 8Ε κάρτες από τις άλλες εταιρίες; Με το -10%, εννοώ, εσύ που τα ξέρεις!!

4 minutes ago, kostas123464 said:

Με πήρανε από κόσμοτε αντιπροσφορα

Λεγε τι δίνουν;

Να ξέρουμε να ζητήσουμε τα μέγιστα

"Αυτό" περίμενα και δεν έκανα φορητότητα εδώ στο 9μηνο unlimited όλα, ως τώρα.

Άντε μπράβο......

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Just now, katsiletra said:

Τι σου πρότειναν;

Για ένα χρόνο 10€ κάρτα και 3giga  κάθε μήνα η 10€ και 1000' προς όλους ένα από τα δύο να διαλέξω. Σκέφτομαι την 12€ κάρτα που πλήρωσα.

Link to comment
Share on other sites

Τα 10Ε κάθε μήνα;

Να ξέρεις ότι η πράσινη δεν είναι όπως ο λαγός. Ό,τι λένε, το ΚΑΝΟΥΝ.

ΑΡΚΕΙ που να σε πήραν τηλέφωνο: Να δούμε πόσους θα τους το κάνουν αυτό.

"Ξεκίνησαν τα όργανα", όπως το 2016: ΜΠΡΑΒΟ.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kostas123464 said:

Για ένα χρόνο 10€ κάρτα και 3giga  κάθε μήνα η 10€ και 1000' προς όλους ένα από τα δύο να διαλέξω. Σκέφτομαι την 12€ κάρτα που πλήρωσα.

Δυστυχώς δεν είναι σοβαρή αντιπρόταση κατά τη γνώμη μου. Εγώ γι αυτό έβαλα αντικαταβολή και δεν πλήρωσα με κάρτα. 

Edited by katsiletra
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kostas123464 said:

Για ένα χρόνο 10€ κάρτα και 3giga  κάθε μήνα η 10€ και 1000' προς όλους ένα από τα δύο να διαλέξω. Σκέφτομαι την 12€ κάρτα που πλήρωσα.

Ανέκαθεν τσιγκούνηδες...
Και πολύ λίγο χρόνο τους πήρε να το αποφασίσουν... 😉

Εγώ ξέρεις τι θα τους απαντούσα;
"Μέχρι να πάρετε την απόφαση σας εγώ είχα ήδη προμηθευτεί sim από την Vodafone"
 

So simple... 😉

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...