Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σημερα ολοι οι χρηστες CU μπορουν με 1€ χρεωση μπορουν να εχουν απεριοριστα SMS και MMS με ενα μηνυμα, για μια μερα(24 ωρες δηλαδη).
Link to comment
Share on other sites

Το αναφερει η CityPress στην τελευταια της σελιδα σε πλαισιο. Τιποτα περισσοτερο. Πιστευω θα υπαρξει ενημερωση.
Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ολοι οι χρηστες CU μπορουν με 1€ χρεωση μπορουν να εχουν απεριοριστα SMS και MMS με ενα μηνυμα, για μια μερα(24 ωρες δηλαδη).

 

καλη ιδεα και ταυτοχρονα εξυπναδα(της βοντα) για να κερδισει...δεν μπορουσε να ναι για περισσοτερες μερες?:(

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ολοι οι χρηστες CU μπορουν με 1€ χρεωση μπορουν να εχουν απεριοριστα SMS και MMS με ενα μηνυμα, για μια μερα(24 ωρες δηλαδη).

Μπορούν να γίνουν πολλαπλές ενεργοποιήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ολοι οι χρηστες CU μπορουν με 1€ χρεωση μπορουν να εχουν απεριοριστα SMS και MMS με ενα μηνυμα, για μια μερα(24 ωρες δηλαδη).

 

έχω μείνει surpised!!!:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση στο CU;;; Speechless!

Έχουμε πουθενά κάτι στο πιο επίσημό του;

Εμένα πάντως η υπηρεσία μου φαίνεται οικονομική μόνο για ειδικές περιπτώσεις που θέλεις να στείλεις MMS. Διότι για τα SMS θέλεις πολύυυυυυ χρήμα το μήνα (30 ευρώ...) και δεν νομίζω να στέλνει κανείς SMS μόνο για μία ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση:

 

Η υπηρεσία ξεκηνάει από 21/11/2006 και είναι η εξής!

 

Για ένα 24ωρο έχετε απεριόριστα SMS και MMS με μόνο 1ευρώ. Κάθε 24ωρο ανανεώνεται η υπηρεσία για άλλο ένα 24ωρο και χρεώνεστε άλλο 1 ευρώ.

 

 

 

Τρόπος ενεργοποίησης/απενεργοποίησης:

Για ενεργοποίηση με αυτόματη ανανέωση στέλνετε με αγγλικούς κεφαλαίους χαρακτήρες τη λέξη "NOLIMIT A" (χωρίς τα "") στο 1286.

 

 

Για απενεργοποίηση στέλνετε με αγγλικούς κεφαλαίους χαρακτήρες τη λέξη "NOLIMIT OXI" (χωρίς τα "") στο 1286.

 

 

Για απλή ενεργοποίηση στέλνετε "NOLIMIT" (χωρίς τα "") στο 1286.

 

 

 

 

Έστειλα για test και με ενημέρωσε ότι ενεργοποιήθηκε και ότι μπορώ να στείλω για ένα 24ωρο απεριόριστα SMS και MMS προς όλους τους CU φίλους μου!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ... ΑΥΤΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μόνο προς CU ισχύουν τα MMS & SMS; :dizzy:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ήλπιζες ότι και να έβγαζε προσφορά θα την γενίκευε σε όλους τους συνδρομητές (έστω και μόνο Vodafone);

 

Ημερομηνία λήξης έχει;

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση:

 

Η υπηρεσία ξεκηνάει από 21/11/2006 και είναι η εξής!

 

Για ένα 24ωρο έχετε απεριόριστα SMS και MMS με μόνο 1ευρώ. Κάθε 24ωρο ανανεώνεται η υπηρεσία για άλλο ένα 24ωρο και χρεώνεστε άλλο 1 ευρώ.

 

 

 

Τρόπος ενεργοποίησης/απενεργοποίησης:

Για ενεργοποίηση με αυτόματη ανανέωση στέλνετε με αγγλικούς κεφαλαίους χαρακτήρες τη λέξη "NOLIMIT A" (χωρίς τα "") στο 1286.

 

 

Για απενεργοποίηση στέλνετε με αγγλικούς κεφαλαίους χαρακτήρες τη λέξη "NOLIMIT OXI" (χωρίς τα "") στο 1286.

 

 

Για απλή ενεργοποίηση στέλνετε "NOLIMIT" (χωρίς τα "") στο 1286.

 

 

 

 

Έστειλα για test και με ενημέρωσε ότι ενεργοποιήθηκε και ότι μπορώ να στείλω για ένα 24ωρο απεριόριστα SMS και MMS προς όλους τους CU φίλους μου!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ... ΑΥΤΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ;

χαχαχαχαχαχαχα:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: με είπα κι εγώ...γκρεμίστηκε κανένας φούρνος?:lol: :lol: τι γέλιο θεεε μου...:lol: :lol: :lol:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

enta3ei, me 1 euro , gia 24 wres, osa sms KAI mms 8eleis pros ola ta diktua, 8a htan 3epoulhma oxi prosfora...:)

an to genikeue omws pros ola ta noumera vodafone 8a htan arketa kalo nomizw

 

Θα συμφωνησω απολυτα μαζι μου.Δεν πολυαξιζει πιστευω μονο για cu.Αντε μονο σε περιοδο διακοπων αν εχεις φιλους με cu να στειλεις μερικα mms....

Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοκινητα της η Vodafone τα εχει εντελως παραμελησει.

Δεν ασχολεται καθολου με καινουριες προσφορες η υπηρεσιες.

 

Εγω και η παρεα μου αναγκαστηκαμε και μεταφερθηκαμε σε Cosmote What's Up και βρηκαμε την υγεια μας.

 

Κριμα παντως που η Vodafone δεν κανει καμια κινηση και για τους πελατες καρτοκινητης.

:( :( :(

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η προσφορα της vodafone για τα απεριοριστα sms και mms απο συνδρομητες cu προς cu..πηρα την εξυπηρετηση πελατων κ ρωτησα λεπτομεριες δεν εχει ημερομηνια ληξης..εννοω δεν ειναι για ενα διαστημα..εγω προσωπικα εχω αρκετους cu φιλους...η αυτοματη ενεργοποιηση δεν αξιζει (1 μηνας = 30 ευρω)η απλη αξιζει οταν θες να στειλεις mms και sms π.χ το σαββατοκυριακο που κανονιζεις να βγεις εξωμε τη παρεα σου κλπ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν για ολα τα Vodafone. Μόνο Cu...στο τέλος μονο εγω θα μεινω με Cu ετσι οπως παει :down:
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πολυ περιοριστικη η προσφορα. Μονο για mms συμφερει και εκεινο για πολυ ιδιαιτερες καταστασεις...Για τα sms ουτε λογος, τελειως ασυμφορο!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως αν μου έλεγαν να επιλέξω ανάμεσα σε αυτή την προσφορά και του Non-Stop 500 της TIM, θα επέλεγα χωρίς καμία δεύτερη σκέψη το Non-Stop...
Link to comment
Share on other sites

NO LIMIT:Xωρις ορια.Λιγο ΤΙΜ μου θυμιζει:Δεν υπαρχουν ορια!!! Πολυ καλη προσφορα για τα mms...
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα το F2G ειναι μονο για ενα νουμερο..δηλαδη χειροτερο απο της βονταφον..τεσπα..αναλογα και τι εχουν οι δικοι σου ειναι μωρε..:)
Link to comment
Share on other sites

Μην το ψάχνετε. Θα αργήσει πολύ ο καιρός που θα υπάρχουν ολοκληρωμένα πακέτα με μια επίπεδη τιμή. Προς το παρόν, όλοι δίνουν μισές προσφορές.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μην το ψάχνετε. Θα αργήσει πολύ ο καιρός που θα υπάρχουν ολοκληρωμένα πακέτα με μια επίπεδη τιμή. Προς το παρόν, όλοι δίνουν μισές προσφορές.

Συμφωνω.Το μονο καλο που σπαει λιγο το περιορισμο ειναι το non-sτοp της ΤΙΜ αφου μπορεις να δηλωσεις οποιοδηποτε αριθμο ΤΙΜ ειτε ειναι συμβολαιο ειτε καρτοκινητο!

Link to comment
Share on other sites

Καντε καμια προσφορα της προκοπης ρε γαμοτο αν ειναι ποτε δυνατον.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...