Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν ξεκινήσουν να δινουν οι αλλοι unlimited θα ξυπνήσουν κι αυτοι.

3 ώρες πριν, empeiros said:

Γεια σας έχω motorola edge 40 pro με μία φυσική sim whats up και esim cu.

Δουλεύει οκ γενικα η esim στο μοτορολα? Ρωτάω γιατί θεωρητικά δεν είναι στις συμβατές συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kmpatra said:

Οταν ξεκινήσουν να δινουν οι αλλοι unlimited θα ξυπνήσουν κι αυτοι.

Δουλεύει οκ γενικα η esim στο μοτορολα? Ρωτάω γιατί θεωρητικά δεν είναι στις συμβατές συσκευές.

Otan εστειλα στο 1339 για ενεργοποιηση volte , wifi callimg μου απαντησε οτι η υπηρεσια δεν υποστηριζεται στο προγραμμα χρησης μου αλλα ολα δουλευουν κανονικα. Το 5g κανονικα απο την αρχη. Ειχα παραγγειλει μια καρτα sim online και μου εστειλαν μια δωρο την οποια εκανα esim me 10 ευρω μεσω της εφαρμογης my vodafone χωρις κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kmpatra said:

Δουλεύει οκ γενικα η esim στο μοτορολα? Ρωτάω γιατί θεωρητικά δεν είναι στις συμβατές συσκευές.

εχω αγορασει μια καρτα 5ber

και εχω βαλει μια esim της voda, μεταξυ αλλων 5 esim

ολα δουλευουν ρολοι, εννοειτε κατι τετοιες ματσακoνιες δεν ειναι στο σχεδιο της voda 🙂

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VIPdriver said:

Ωραία πράγματα...

MyvodaScreenshot_20240418_.thumb.jpg.1614d9aef8f67b030170868efb52a4dc.jpgCucreenshot_20240418.thumb.jpg.c18280008f226fa174c7f138f4de976d.jpg

Τώρα θα δεις dislike από τον @konstantinos77 που δυσφημίζεις το app του CU και της Vodafone..

Edited by Mantzanes
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mantzanes said:

Τώρα θα δεις dislike από τον @konstantinos77 που διαφημίζεις το app του CU και της Vodafone..

Δυσφημίζω θα εννοείς...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

Ωραία πράγματα...

MyvodaScreenshot_20240418_.thumb.jpg.1614d9aef8f67b030170868efb52a4dc.jpgCucreenshot_20240418.thumb.jpg.c18280008f226fa174c7f138f4de976d.jpg

Αυτό θυμίζει το αντιβαιρους της Symantec για ΗΥ πριν χρόνια. Μόλις έκανες εγκατάσταση σου έλεγε αμέσως ότι έπιασε ιούς συνεχώς κάθε 10' για 3 ημέρες και μετά τίποτα. Σε όλους τους υπολογιστές, τους ίδιους ιούς με την ίδια σειρά.

Μιλάμε για πολύ σανό.😀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dimitroula10 said:

Αυτό θυμίζει το αντιβαιρους της Symantec για ΗΥ πριν χρόνια. Μόλις έκανες εγκατάσταση σου έλεγε αμέσως ότι έπιασε ιούς συνεχώς κάθε 10' για 3 ημέρες και μετά τίποτα. Σε όλους τους υπολογιστές, τους ίδιους ιούς με την ίδια σειρά.

Μιλάμε για πολύ σανό.😀

Ξένο λογισμικό (και δεν κάνει λάθος)Big2.thumb.jpg.6b1695899b65f0710008abef15242479.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VIPdriver said:

Ξένο λογισμικό (και δεν κάνει λάθος)Big2.thumb.jpg.6b1695899b65f0710008abef15242479.jpg

Ναι αυτό λέω. Αυτά τα λογισμικά ΔΕΝ μπορούν να ανιχνεύσουν απόπειρες παρακολούθησης. Ούτε υπάρχει εμπορικό ενδιαφέρον. Οπότε άδικα βαραίνει το κινητό με άχρηστες εφαρμογές. Η μόνη χρήσιμη εφαρμογή είναι ένα hybernator που βλέπει όλες τις εφαρμογές που τρέχουν στο παρασκήνιο και τις κλείνεις αν δεν τις θέλεις ή τις παγώνεις τελείως. Από εκεί μπορείς να δεις αν υπάρχει καμία άγνωστη ή χωρίς όνομα και κάνεις αναζήτηση τι ρόλο παίζει.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, akalos said:

έχουν κάτι να ανταγωνισουν

Η VF απέναντι στη ΝΟVA ή το αντίστροφο;

Edited by YarnPoochy
Link to comment
Share on other sites

F2G και What's Up τίποτα. 

mycosmote, frog και Q μόνο google.

Στη βονταφονάρα βρέθηκε η urban airship σε όλες τις εφαρμογές ....

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VIPdriver said:

Ωραία πράγματα...

MyvodaScreenshot_20240418_.thumb.jpg.1614d9aef8f67b030170868efb52a4dc.jpgCucreenshot_20240418.thumb.jpg.c18280008f226fa174c7f138f4de976d.jpg

Αναμένουμε και το αντίστοιχο τεστ για τα apps της NOVA και Cosmote ! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, YarnPoochy said:

Αναμένουμε και το αντίστοιχο τεστ για τα apps της NOVA και Cosmote ! 

Το απο πανω ποστ μου το διαβασες;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

F2G και What's Up τίποτα. 

mycosmote και Q μόνο google.

Στη βονταφονάρα βρέθηκε η urban airship σε όλες τις εφαρμογές ....

Με ποιο app τα βλέπεις αυτά τα στοιχεία;

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Το απο πανω ποστ μου το διαβασες;

Ναι. Αλλά αφού βγήκα από την συγγραφή του μηνύματος μου !  

😆

Link to comment
Share on other sites

Η google λες δεν βαριεσαι, αυτη ξερει και πότε πάμε τουαλέτα. Αλλά η άλλη της κοκκινης δεν μου αρεσει...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Η google λες δεν βαριεσαι, αυτη ξερει και πότε πάμε τουαλέτα. Αλλά η άλλη της κοκκινης δεν μου αρεσει...

Μην κάνεις έτσι.. αν τα έχει μία είναι σαν να τα έχουν και οι άλλοι. Τα πουλάνε και μάλιστα πολύ ακριβά..

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε πλήθος αυξήσεων και κατάργηση του liquid 

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/paratasis-megaloy-diagonismoy-cu-neon-prosforon-kai-metavolon-se-ypiresies-kai-paketa

Link to comment
Share on other sites

Just now, oregon said:

Ανακοινώθηκε πλήθος αυξήσεων και κατάργηση του liquid 

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/paratasis-megaloy-diagonismoy-cu-neon-prosforon-kai-metavolon-se-ypiresies-kai-paketa

Εεεμμ... Λυσσάξατε να κουνάτε πέρα δώθε την μπάρα... 😋😋😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, konstantinos77 said:

Εεεμμ... Λυσσάξατε να κουνάτε πέρα δώθε την μπάρα... 😋😋😂😂

Εγώ είμαι νέος στο cu και σκόπευα να μεταβώ στο liquid μετά τη ληξη των προσφορών που μου έδωσαν.

Αν το πρόβλημά τους ήταν η μπάρα να έκαναν τις κατάλληλες αναπροσαρμογές, όχι κατάργηση υπηρεσίας.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oregon said:

Ανακοινώθηκε πλήθος αυξήσεων και κατάργηση του liquid 

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/paratasis-megaloy-diagonismoy-cu-neon-prosforon-kai-metavolon-se-ypiresies-kai-paketa

Μολις εφερα τους γονεις μου για το liquid για να μην ασχολουμαι.
Αισχος και για την καταργηση και την αυξηση των πακετων.
Εμπρος στα συμβολαια λοιπον...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oregon said:

Εγώ είμαι νέος στο cu και σκόπευα να μεταβώ στο liquid μετά τη ληξη των προσφορών που μου έδωσαν.

Αν το πρόβλημά τους ήταν η μπάρα να έκαναν τις κατάλληλες αναπροσαρμογές, όχι κατάργηση υπηρεσίας.

Μπορεί να ανακοινώσουν κάτι καινούργιο, ως αντικατάσταση την συγκεκριμένης υπηρεσίας.
Don't hurry up... 😉

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έχει ξεφύγει το CU τώρα τελευταία. Συνεχώς ακριβαίνει. Έτσι όπως τα κάνουν ας βγάλουν τον κόφτη των 4ων mbps στα απεριόριστα. 

Υ.Γ.

Α, ρε blizard! Πάει το liquid! Και γω αυτό είχα συνέχεια ενεργοποιημένο με cashback.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...