Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, VIPdriver said:

Ας ξαναδώσει. Ευτυχως εχω καβατζα gb της Nova οταν θα ξαναπεσει το κοκκινο δίκτυο...

Αρκεί να μην επαναληφθεί εκείνο το επταωράκι.. θυμάσαι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, kalitexnis_g said:

Αρκεί να μην επαναληφθεί εκείνο το επταωράκι.. θυμάσαι..

Σε ποιο αναφερεσαι;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Σε ποιο αναφερεσαι;

Ήσουν μικρός.. ρώτα τον @p_k που σε κυνηγάει για καρδούλα..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2024 at 12:27 ΜΜ, EllinikoNisi said:

Άμα είσαι ανατολικά πας στο Μακεδονία που έχει λίγο κόσμο και ξέρεις ότι θα εξυπηρετηθείς. Ιδιόκτητο και μεγάλο κατάστημα της εταιρίας.

Σήμερα πήγα για ψώνια στο Μακεδονία, οπότε επισκέφτηκα και το ιδιόκτητο κατάστημα τους.

Μαντέψτε.. 26€ κι εκεί!!! (Ακριβώς)

Απ΄ότι φαίνεται αποτελεί καθολική χρέωση των καταστημάτων τους

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, user_one said:

Σήμερα πήγα για ψώνια στο Μακεδονία, οπότε επισκέφτηκα και το ιδιόκτητο κατάστημα τους.

Μαντέψτε.. 26€ κι εκεί!!! (Ακριβώς)

Απ΄ότι φαίνεται αποτελεί καθολική χρέωση των καταστημάτων τους

Έχει αναφερθεί και παλιότερα το συγκεκριμένο κατάστημα για το κ@λοπιάσιμο που προσφέρει.. είσαι και άτυχος 🙂

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ήσουν μικρός.. ρώτα τον @p_k που σε κυνηγάει για καρδούλα..

Το τρολαρισμα σου κουραζει...

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, kalitexnis_g said:

Έχει αναφερθεί και παλιότερα το συγκεκριμένο κατάστημα για το κ@λοπιάσιμο που προσφέρει.. είσαι και άτυχος 🙂

Η έως σήμερα εμπειρία μου από το συγκεκριμένο κατάστημα, ήταν θετική

Στο παρελθόν έχω πάρει 2 sim giga wifi on the spot, χωρίς ευρώ και χωρίς μανούρα για εναλλακτικό συμβόλαιο

Όσο αφορά την μανούρα, για την ιστορία να πω ότι σήμερα μου πρότειναν αντί για τα 26€ του CU, δωρεάν κάρτα sim: συμβόλαιο με απεριόριστα λεπτά + 7gb με 15€ (και κάτι) με 24μηνη διάρκεια. Δηλαδή, αν δεν κάνω λάθος, τις παροχές του liquid 15, απλά με 24μηνη δέσμευση..

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VIPdriver said:

Το τρολαρισμα σου κουραζει...

Αλήθεια; Το δικό σου ξεκουράζει!! Δεν πειράζει.. κάνε με unfollow.. 😉

7 minutes ago, user_one said:

Σημείωση, σήμερα μου πρότειναν αντί για τα 26€ του CU, συμβόλαιο με απεριόριστα λεπτά + 7gb με 15 (και κάτι) με 24μηνη διάρκεια. Δηλαδή, αν δεν κάνω λάθος, τις παροχές του liquid 15, απλά με 24μηνη δέσμευση..

Το θέμα είναι ότι στο συμβόλαιο που σου πρότειναν τα 15+ ευρώ θα πήγαιναν ανεπιστρεπτί! Ενώ στο liquid υπάρχει rollover σε όλα κι αν δεις ότι περισσεύουν και αρκετά, χτυπάς κι ένα efood.. Χώρια η ελευθερία στο να φύγεις ανά πάσα στιγμή..

@user_one 11+ είναι τα GB στο liquid των 15€..

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, kalitexnis_g said:

Αλήθεια; Το δικό σου ξεκουράζει!! Δεν πειράζει.. κάνε με unfollow.. 😉

Το θέμα είναι ότι στο συμβόλαιο που σου πρότειναν τα 15+ ευρώ θα πήγαιναν ανεπιστρεπτί! Ενώ στο liquid υπάρχει rollover σε όλα κι αν δεις ότι περισσεύουν και αρκετά, χτυπάς κι ένα efood.. Χώρια η ελευθερία στο να φύγεις ανά πάσα στιγμή..

@user_one 11+ είναι τα GB στο liquid των 15€..

Σύν το big bang. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2024 at 9:02 ΠΜ, GMF80 said:

Nαι. Liquid. Αλλα απο τη στιγμη που τα βαζω τα πακετα μεσω της εφαρμογης του bing bang που το προβλημα? Θα επρεπε να τα εμφανιζει και στο my cu app.

 

On 9/2/2024 at 9:15 ΠΜ, kalitexnis_g said:

Έχεις δίκιο, έτσι είναι προς το παρόν.. βάλε ένα σχόλιο στην εφαρμογή στο play store μπας και το αλλάξουν να ησυχάσουμε.

Μπα, μάλλον δεν ενδιαφέρονται...

https://myphone.gr/forum/topic/196181/page/14/?tab=comments#comment-7170858

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Είπα να μην γίνω blizard.. 😂😂

Πάντως εγώ προς στιγμήν τρόμαξα ότι μπήκε μέσα σου... 

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, johndouk said:

Πάντως εγώ προς στιγμήν τρόμαξα ότι μπήκε μέσα σου... 

Είχε μπει και πήγαμε σε εξορκιστή.. τώρα όλα καλά..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μπορώ να κάνω cast στην τηλεόραση τις εκπομπές από vodafone tv που έχει με το Vodafone cu;

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μπορείς να συνδεθείς με τους κωδικούς σε τηλεόραση Samsung ή android tv. Σε iOS δεν υποστηρίζει cast, νομίζω όμως πως μπορείς με android κινητό 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, empeiros said:

Γεια σας μπορώ να κάνω cast στην τηλεόραση τις εκπομπές από vodafone tv που έχει με το Vodafone cu;

Ναι φίλε μου εγώ το κάνω με Chromecast. Και μάλιστα άρχισε μόλις πριν μερικούς μήνες να υποστηρίζεται η λειτουργία.

Αυτό με την προσφορά του απεριόριστου μέχρι πότε θα το δείχνει στο app; Είναι σ/κ και ποιος να το διορθώνει τώρα ε; 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα κουπόνι έκπτωσης για αγορά νέας κάρτας sim CU;

image.thumb.png.f9cf5dbb0aa197cd98a1b37c746d19a5.png

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, user_one said:

Υπάρχει κανένα κουπόνι έκπτωσης για αγορά νέας κάρτας sim CU;

image.thumb.png.f9cf5dbb0aa197cd98a1b37c746d19a5.png

Αυτή τη στιγμή δεν τρέχει κάποια προσφορά.. αλλά μπορείς να βάλεις τον κωδικό που θα σου πει κάποιος φίλος ώστε να έχετε 5GB με κάθε ανανέωση από 13€ κ πάνω.. bring a friend από το μενού του app θα το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν φέρω άλλον έναν, συνολικά δηλαδή δύο άτομα στο CU, κάθε φορά που θα βάζω κάρτα θα παίρνω 10gb ή απλά θα παραταθεί πάλι στους 12 μήνες η συλλογή των 5gb;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inevar said:

Αν φέρω άλλον έναν, συνολικά δηλαδή δύο άτομα στο CU, κάθε φορά που θα βάζω κάρτα θα παίρνω 10gb ή απλά θα παραταθεί πάλι στους 12 μήνες η συλλογή των 5gb;

Δεν θα παίρνεις 10 GB.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Αυτή τη στιγμή δεν τρέχει κάποια προσφορά.. αλλά μπορείς να βάλεις τον κωδικό που θα σου πει κάποιος φίλος ώστε να έχετε 5GB με κάθε ανανέωση από 13€ κ πάνω.. bring a friend από το μενού του app θα το βρεις.

Εγώ βλέπω να έχουν κανονικά τις προσφορές

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokalo said:

Εγώ βλέπω να έχουν κανονικά τις προσφορές

Οι προσφορές που λες δεν χρειάζονται κάποιον κωδικό.. υπάρχουν έτσι κι αλλιώς..

Με τον κωδικό στο πλαίσιο εκείνο παίρνεις έξτρα προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Εαν ο φίλος δεν βιάζεται, ας περιμενει καποια πασχαλινή προσφορά, συνηθως δινουν κατι περισσότερο. 

ΥΓ: λέτε να δώσουν κάτι για ημέρα Βαλεντίνου;

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να ξεκινήσω τις φορητότητες, αρχής γενομένης από τον αριθμό του γιού.....

Μια ερώτηση καθώς είχα διαβάσει κάτι αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τι ακριβώς.

Υπήρχαν κάποιοι φίλοι εδώ μέσα που είχαν κάποιο κώλυμα στο να μεταβούν από CU σε Liquid, καθώς είχαν πάρει κάποιου είδους προσφορά που οι παροχές δεν τους άφηναν (ή δεν τους συνέφερε? - δεν το θυμάμαι ακριβώς) να γίνουν Liquid.....

Μήπως ξέρει ή θυμάται κάποιος την περίπτωση τους ώστε να μην μου παρουσιαστεί πρόβλημα κι εμένα?

Γιατί θέλω να κάνω φορητότητα του μικρού σε CU (χωρίς προσφορά αν το καταφέρω) και αν υπάρχει προσφορά δεν θα ήθελα να κωλύσει την μετάβαση στο Liquid. O αριθμός θα είναι φοιτητικός/για νέους.

Η τρέχουσα προσφορά είναι:

Αναλυτικά η προσφορά σου

  • Με 10€/μήνα κερδίζεις 36GB & απεριόριστα λεπτά ομιλίας + 200 SMS.
  • Για τον πρώτο μήνα, η προσφορά έχει ενεργοποιηθεί από την ομάδα του CU. 
  • Διπλασιασμός των παροχών στα πακέτα για 1 χρόνο.
  • Δώρο 30GB με την πρώτη ανανέωση του μήνα για 6 μήνες.
  • Δωρεάν data στο χώρο των πανεπιστημίων.
  • Εφόσον παραγγείλεις έως 29/2 και το νούμερο σου είναι έτοιμο έως 8/3 θα λάβεις ΔΩΡΟ Bluetooth Ηχείο! H παράδοση θα γίνει με δεύτερη αποστολή έως τις 18/3.
Edited by kokalo

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokalo said:

Ήρθε η ώρα να ξεκινήσω τις φορητότητες, αρχής γενομένης από τον αριθμό του γιού.....

Μια ερώτηση καθώς είχα διαβάσει κάτι αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τι ακριβώς.

Υπήρχαν κάποιοι φίλοι εδώ μέσα που είχαν κάποιο κώλυμα στο να μεταβούν από CU σε Liquid, καθώς είχαν πάρει κάποιου είδους προσφορά που οι παροχές δεν τους άφηναν (ή δεν τους συνέφερε? - δεν το θυμάμαι ακριβώς) να γίνουν Liquid.....

Μήπως ξέρει ή θυμάται κάποιος την περίπτωση τους ώστε να μην μου παρουσιαστεί πρόβλημα κι εμένα?

Γιατί θέλω να κάνω φορητότητα του μικρού σε CU (χωρίς προσφορά αν το καταφέρω) και αν υπάρχει προσφορά δεν θα ήθελα να κωλύσει την μετάβαση στο Liquid. O αριθμός θα είναι φοιτητικός/για νέους.

 

Το CU θα σου ενεργοποιήσει τον πρώτο μήνα αυτόματα την προσφορά που περιγράφει. Οπότε δεν έχει νόημα να μπεις στο liquid άμεσα. Μπες σε κάνα 20ήμερο και ρύθμισέ το να αρχίσει με το τέλος της προσφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...