Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω πολλές τακτικές γιατί πολλοί δεν καταλαβαίνουν καν τι λέω ... τουλαχιστον καταλαβες πως είναι τζαμπα το liquid και βγαζεις και κέρδος ακομα ... δοκιμασέ το .

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, blizard said:

Μπα  ...  εξάλλου δεν σου ζήτησαν στοιχεία κλπ για να φοβάσαι τιποτα... απο περεργια ειχες κρυσταλους  στο διαγωνισμό  η κερδισες με την απλη την συμμετοχη που ειναι για όλους χωρις να κανεις τπτ ?

Αν δεν απανταγες 2 φορές νομίζω θα το εχανες και παει στον επόμενο  .... είδα και εγω 2 κλήσεις απο 13830 πριν 10 μέρες όμως , ίσως ηταν το ιδιο αλλά ηταν σε sim που έχω για ιντερνετ 5g στην ταρατσα και δεν θα απαντούσα . Δεν το έχω και αναγκη εκει αφου είναι η καρτα με 10 ευρω δώρο βεβαια.

Περίμενα οτι θα τα έδιναν με την κλήρωση για τα μεγάλα δώρα στο τέλος του μήνα , αλλά φαίνεται αυτα τα εκαναν νωρίτερα !!

Με την ευκαιρία μια καλή ιδέα στο cu γενικά ειναι η dual σιμ .. εγω ειχα παρει με 7 ευρω μονο παλια , και αν βαλεις την μια σε παλιο κινητο χωρις ιντερνετ δουλευει για φωνη παραληλα και τα data στην αλλη (σε καλουν σε αυτη που ανοιξε τελευταια μονο , μπορεις να παρεις και απο τις μαζι ομως), για data σε 2 android πρεπει να εχεις κλειστη τελειως την μία και να επιλέγεις ετσι  

Καλημέρα Όχι είχα κρυστάλλους αρκετούς έπαιζα το παιγνίδι 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, blizard said:

Εχω πολλές τακτικές γιατί πολλοί δεν καταλαβαίνουν καν τι λέω ... τουλαχιστον καταλαβες πως είναι τζαμπα το liquid και βγαζεις και κέρδος ακομα ... δοκιμασέ το .

Τουλαχιστον θα σταματήσεις να λες οτι δεν χρειαζεται καθε μηνα ανανεωση...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται κάθε μηνα ανανέωση  ...  τον δεύτερο μήνα αν δεν σου δανείσει ξανα ο νονος θα χαλασεις δικά σου λεφτα
Δλδ θα χαλασεις 1 ευρω και θα έχεις 50 λεπτα και 500mb ... η 2 ευρω για 100 λεπτα και 1gb , η  3 ευρω για 250 λεπτα και 1gb κλπ

Είναι ακριβά σε σχέση με τα σουβλακια και δεν εχεις πολλά , αλλά εσύ που έχεις μαθει με το frog θα είναι σαν να κατεβαίνεις απο γαιδούρι  και να μπαινεις σε φόρμουλα 1

 

39 minutes ago, bilis123456 said:

Καλημέρα Όχι είχα κρυστάλλους αρκετούς έπαιζα το παιγνίδι 

Ωραίος ... πές μας και όταν τα δώσουν αν θες.

Με την ευκαιρία να έχουμε το νού μας στο 13860 και να το σηκώσουμε γιατι σε λιγο θα εχει και κλήρωση , και όσοι είναι liquid να δοκιμάσουν update στην εφαρμογή cu , ίσως έφτιαξε το πρόβλημα με κολλήματα, όσο το δοκιμάσα φαίνεται πολύ γρήγορο και ίσως αλλαξαν κατι

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, blizard said:

και όσοι είναι liquid να δοκιμάσουν update στην εφαρμογή cu , ίσως έφτιαξε το πρόβλημα με κολλήματα, όσο το δοκιμάσα φαίνεται πολύ γρήγορο και ίσως αλλαξαν κατι

έφτιαξε το δικό μου, χωρίς update. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, blizard said:

Δεν χρειάζεται κάθε μηνα ανανέωση  ... 

Εαν θελεις να χρησιμοποιησεις το υπολοιπο σου στο efood, θα πρεπει να βάλεις ξανά καρτα στον μηνα που θα κάνεις την παραγγελία. Με άλλα λογια καποιος που παραγγέλνει καθε μηνα απο το efood θα πρεπει να βαζει καρτα καθε μηνα, ανεξαρτήτως το υπόλοιπο που ηδη εχει μέσα. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, blizard said:

Επι της ουσίας , αυτή τι στιγμή σου προτείνω να κρατήσεις μόνο 3 ευρω στην κάρτα σου γιατι νομίζω δεν εχεις αναγκη πιο πολλά για μηνες  και να κάνεις σουβλάκια τα υπόλοιπα ... 

Δλδ εχεις data για 3 μηνες, και μπορεις με τα 3 ευρω να εχεις 450 λεπτα .... τα 30 ευρω του liquid τα βάζεις πχ 3ο και 4ο μηνα για να έχεις απο 200gb τους 2 μηνες χωρις να δώσεις καθόλου επιπελον λεφτα

Τωρα πρεπει να σου δωσουν 13 ευρω σουβλάκια δώρο, και 13 επιστροφη 26  ,και 5 που έχεις , κάπου 31 ευρω δλδ  

Επίσης αν μπορέσεις να ¨πουλησεις" αυτα τα 28 ευρω που εχεις συνολο σε φίλους σου πιο ακριβά απο τα 13 που έδωσες  , πιθανότατα να κερδίσεις λεφτά, και να εχεις κερδος οικονομικό πέρα τηλεφωνίας , θα σου κάνουν και μεγάλες προσφορές για απεριριστα τζαμπα οπότε θα έχεις λεφτά να ξαναβαλεις για να τα παρεις αν θες βεβαια ...
Αλλιώς απλα τα βάζεις στην τσέπη   και φέυγεις απο vodafone κερδισμενος ... το κάνουν αυτό γιατι ξέρουν ότι έχουν καλο δίκτυο και τιμές και αν φυγεις θα χάσεις  ...  Ποτε δεν θα ρίσκαραν οι αλλοι

Ολοι αυτό προσπαθουμε εδώ και τό κανουμε  , αλλά οταν υπάρχει βρίσημο στην διεκδίκηση και μαζικότητα  πρεπει να ξεκαθαριστεί ότι δεν συμφωνούμε όλοι 

Μάλλον με έχεις μπερδέψει με άλλον και μου κάνεις μια από τις γνωστές μακροσκελείς αναλύσεις σου χωρίς λόγο....

Δεν χρειάζεται να ψαρεύεις άλλους πελάτες, εγώ το αποφάσισα ήδη ότι θα φύγω από NOVA και θα πάω Liquid όλα τα κινητά της οικογένειας, 5 στον αριθμό.... τα κατάλαβα τα οφέλη με αρκετό διάβασμα κι ας έχω ακόμη κάποιες μικρές πρακτικές απορίες που θα τις λυσω με την χρήση ή με ερώτηση εδώ μέσα..... Άσε με λοιπόν εμένα, καλύφθηκα.... και καλύφθηκα περισσότερο από τις δικές σου απαντήσεις....

Το βρίσιμο δεν μπορώ να καταλάβω που το είδες... αν τυχόν καταλάβεις την ανακρίβεια σου εδώ είμαστε να το συζητήσουμε.... αλλά μέχρι τότε μην το κάνεις σε παρακαλώ....

Σεβάσου τον εαυτό σου και την βοήθεια που μας προσφέρεις....

Edited by kokalo

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

Εαν θελεις να χρησιμοποιησεις το υπολοιπο σου στο efood, θα πρεπει να βάλεις ξανά καρτα στον μηνα που θα κάνεις την παραγγελία. Με άλλα λογια καποιος που παραγγέλνει καθε μηνα απο το efood θα πρεπει να βαζει καρτα καθε μηνα, ανεξαρτήτως το υπόλοιπο που ηδη εχει μέσα. 

Vip το γράφεις και το ξαναγράφεις...

Όμως, η υπηρεσία που αγοράζεις είναι χρόνος χρήσης κινητής τηλεφωνίας. Ομιλία data και SMS. Δεν αγοράζεις σουβλάκια.

Σου δίνει ΚΑΙ την δυνατότητα να αγοράσεις σουβλακια. Αν θες, μέσα στο μήνα.

Σου δίνει την δυνατότητα να αγοράσεις και 20 μέρες (περίπου, δεν θυμάμαι ακριβώς) ΜΕΤΑ τον μήνα ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΧΡΗΜΑΤΑ. Αν θες κι ΑΝ έχεις εκδόσει κουπόνια πριν τελειωσει ο μήνας που έβαλες χρήματα.

Σου δίνει τη δυνατότητα να μη βάζεις χρήματα κάθε μηνα. Αν θες.

Σου δίνει τη δυνατότητα να βάζεις χρήματα κάθε 2 μηνες. Αν θες.

Σου δίνει τη δυνατοτητα να μη βάλεις χρήματα ΠΟΤΕ, πέρα από τα πρώτα πχ 13. (Εγώ σε κάρτα που ήταν συμβόλαιο Vodafone και την μετέτρεψα σε CU και μετά σε liquid δεν έχω βάλει ΠΟΤΕ ούτε 1 ευρώ. Ενεργοποιήθηκε η ίδια sim που είχα).

Και σου δίνει και καμμία 10αρια ακόμη δυνατότητες. Είναι όλες γραμμένες εδώ μέσα στα δύο topic, εδώ και στο Liquid. 

Τέλος δεν είναι απαραίτητο ΟΛΕΣ οι δυνατότητες να εξυπηρετούν τις ανάγκες ΟΛΩΝ. Εγώ έχω συνδέσεις που τα 15 ευρώ δεν μου αρκούν πάντα για 30 ημέρες και σύνδεσεις που βάζω χρήματα κάθε 6 μήνες κι αν, συν αυτή που δε βάζω ποτέ 😁

Δεν νομίζω ότι έχεις κατανοησει όλες τις δυνατότητες. Μελέτησε λίγο αν σε ενδιαφέρει να μάθεις κι ότι απορία έχει μείνει θα στην απαντήσουμε.

Φιλικά 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Steleon said:

Vip το γράφεις και το ξαναγράφεις...

Όμως, η υπηρεσία που αγοράζεις είναι χρόνος χρήσης κινητής τηλεφωνίας. Ομιλία data και SMS. Δεν αγοράζεις σουβλάκια.

Σου δίνει ΚΑΙ την δυνατότητα να αγοράσεις σουβλακια. Αν θες, μέσα στο μήνα.

Σου δίνει την δυνατότητα να αγοράσεις και 20 μέρες (περίπου, δεν θυμάμαι ακριβώς) ΜΕΤΑ τον μήνα ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΧΡΗΜΑΤΑ. Αν θες κι ΑΝ έχεις εκδόσει κουπόνια πριν τελειωσει ο μήνας που έβαλες χρήματα.

Σου δίνει τη δυνατότητα να μη βάζεις χρήματα κάθε μηνα. Αν θες.

Σου δίνει τη δυνατότητα να βάζεις χρήματα κάθε 2 μηνες. Αν θες.

Σου δίνει τη δυνατοτητα να μη βάλεις χρήματα ΠΟΤΕ, πέρα από τα πρώτα πχ 13. (Εγώ σε κάρτα που ήταν συμβόλαιο Vodafone και την μετέτρεψα σε CU και μετά σε liquid δεν έχω βάλει ΠΟΤΕ ούτε 1 ευρώ. Ενεργοποιήθηκε η ίδια sim που είχα).

Και σου δίνει και καμμία 10αρια ακόμη δυνατότητες. Είναι όλες γραμμένες εδώ μέσα στα δύο topic, εδώ και στο Liquid. 

Τέλος δεν είναι απαραίτητο ΟΛΕΣ οι δυνατότητες να εξυπηρετούν τις ανάγκες ΟΛΩΝ. Εγώ έχω συνδέσεις που τα 15 ευρώ δεν μου αρκούν πάντα για 30 ημέρες και σύνδεσεις που βάζω χρήματα κάθε 6 μήνες κι αν, συν αυτή που δε βάζω ποτέ 😁

Δεν νομίζω ότι έχεις κατανοησει όλες τις δυνατότητες. Μελέτησε λίγο αν σε ενδιαφέρει να μάθεις κι ότι απορία έχει μείνει θα στην απαντήσουμε.

Φιλικά 

Μια χαρά τα εχω καταλαβει. Αυτο που τονισα ειναι τις προϋποθέσεις του efood.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

Μια χαρά τα εχω καταλαβει. Αυτο που τονισα ειναι τις προϋποθέσεις του efood.

Δηλαδή είχες καταλάβει ότι μπορείς να πάρεις σουβλάκια και μετά τον πρώτο μήνα χωρίς να βάλεις επιπλέον χρήματα αλλά μας τονίζεις ότι οι προϋποθέσεις λένε ότι δεν μπορείς!!!

Όπως λένε οι προϋποθέσεις ότι η υπηρεσία σου τραβάει χρήματα από την κάρτα σου κάθε μήνα.

Κλπ... 

Οκ, συγνώμη τότε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Steleon said:

Δηλαδή είχες καταλάβει ότι μπορείς να πάρεις σουβλάκια και μετά τον πρώτο μήνα χωρίς να βάλεις επιπλέον χρήματα αλλά μας τονίζεις ότι οι προϋποθέσεις λένε ότι δεν μπορείς!!!

Όπως λένε οι προϋποθέσεις ότι η υπηρεσία σου τραβάει χρήματα από την κάρτα σου κάθε μήνα.

Κλπ... 

Οκ, συγνώμη τότε.

Σε συγχωρω. Ενδιαφερον προφιλ...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, blizard said:

3) Ζητα τους να σου δανείσουν 15 ευρω που θα εδιναν στο e-food , και θα τους επιστρέψεις εσυ 16 ευρω κουπόνια για να αγοράσουν ότι ήθελαν, με 1 επιπλέον δώρο για την βοήθεια.

4) Βάλε τα 15 ευρω που σου έδωσαν στην vodafone ... παρε απεριόριστα λεπτα ομιλίας για 1 μηνα και 3 gb data τζαμπα
5) Κόψε κουπόνια για να αγοράσει ο φίλος 16 ευρω σουβλάκια και δώστου τα .. θα σου μείνει και μισο ευρώ κέρδος στο υπόλοιπο

Αυτός πως ακριβώς γίνεται? Πώς γίνεται δηλαδή όταν μετατρέπεις τα χρήματα σε κουπόνια να μην αφερεί 24% ΦΠΑ? Και το +1€ που θα βρεθεί για να προστεθεί?

Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2024 at 10:40 ΠΜ, VIPdriver said:

 

Λήγει το χρηματικό υπόλοιπο και μου ήρθε μήνυμα: κάνε μια ΑΝΑΝΕΩΣΗ ενώ το Δεκέμβρη έγραφε:

βάλε κάρτα από 13€.

Τον Οκτώβρη έγραφε: βάλε κάρτα 'σκέτο'.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VIPdriver said:

Εαν θελεις να χρησιμοποιησεις το υπολοιπο σου στο efood, θα πρεπει να βάλεις ξανά καρτα στον μηνα που θα κάνεις την παραγγελία. Με άλλα λογια καποιος που παραγγέλνει καθε μηνα απο το efood θα πρεπει να βαζει καρτα καθε μηνα, ανεξαρτήτως το υπόλοιπο που ηδη εχει μέσα. 

Σωστά το λες. Ωστόσο (επειδή το αναφέρεις συχνά), όπως έχουμε παρατηρήσει πολλοί χρήστες, το 15€+ που γράφει, δεν ισχύει στην πράξη. Δουλεύει και με τα μικρότερα πόσα ανανέωσης. 😎

ΥΓ: και για να είμαστε ακριβείς , όχι κάρτα στο μήνα που κάνεις την παραγγελία, αλλά τις τελευταίες 30 ημέρες από τη μέρα που βγάζεις το κουπόνι smart pocket. 🤓

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Αυτός πως ακριβώς γίνεται? Πώς γίνεται δηλαδή όταν μετατρέπεις τα χρήματα σε κουπόνια να μην αφερεί 24% ΦΠΑ? Και το +1€ που θα βρεθεί για να προστεθεί?

Eχουν κάνει κάποια συμφωνία και όταν βάζεις 15 ευρω στην vodafone  αυτά τα λεφτά σου δίνουν 16.6 ευρω προιόντα εστίασης αν είσαι κατω των 30,  και 15.15 ευρω αν είσαι μεγαλυτερος (φόρος τηλεφωνιας στα σουβλακια ! ) 

Εγω προσπαθούσα να εξηγήσω στον μικρό που καταλαβαίνει μόνο ποσα βάζει οτι μπορει να ζητησει 15 ευρω μετρητα απο το θειο του και για αντάλαγμα να του αγοράσει 16.5 ευρω σουβλάκια ώστε να ειναι και οι 2 χαρούμενοι ... Ο driver θα έχει απεριοριστη ομιλία και 3 gb χωρις να εχει πληρώσει τίποτα απο την τσέπη του

Στην πραγματικότητα θα είσαι εσυ με το 10% φόρο τηλεφωνίας που θα παιρνεις 15 ευρω σουβλάκια και θα τα δικαιολογείς αφου γλύτωσες την πληρωμή τους ...  
Είναι κρίμα ενα χρόνο τώρα να έχουμε τετοια προσφορά και ο αλλος να θέλει να δίνει λεφτά για το φρογ με μονο φωνη , Και 50 ευρω το μηνα σουβλάκια να αγοραζε   φρογκ θα ειχε νομιζω

16 minutes ago, johndouk said:

ΥΓ: και για να είμαστε ακριβείς , όχι κάρτα στο μήνα που κάνεις την παραγγελία, αλλά τις τελευταίες 30 ημέρες από τη μέρα που βγάζεις το κουπόνι smart pocket. 🤓

Για να είμαστε πρακτικοί  σε αυτό , μπορείς να βγάζεις κουπόνι για 5 ευρω  εφοοδ κάθε 1η του μήνα και αλλο ενα στο τελος του μήνα που έχεις βάλει 13 ευρω ... οπότε αγοράζεις μια φορά το μήνα, κάθε μήνα 5 ευρω efood (4.5 το κουπόνι γιατι έχει εκπτωση)...

Αυτό σημαίνει πραγματικό κόστος για εσενα μόνο 1.5 ευρω το μήνα ... (όπως και πιο πανω τα 10 ευρω το 2 μηνο  για σουβλάκια τα αφαιρούμε απο τα 13 ευρω γιατί θα τα αγοράζαμε) 
Απο υπηρεσίες 3gb απο shake τον πρωτο μήνα, και απο το υπόλοιπο σου των 2.8 ευρω παιρνεις 2gb ακόμα και 60 λεπτα   Απλό φτηνό και ευελικτο αν θές κατι επιπλεον .  

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Φίλε blizard, εγώ το έγραψα διευκρινιστικά στην προηγηθείσα διατύπωση του vip, για αποφυγή παραπλάνησης των αναγνωστών.

Και τώρα μου επιτρέπεις να απολαύσω τα 15 ζεστά κεφτεδάκια μου με τα συνοδευτικά τους, μιας και πλήρωσα 3,90€ χάρις σε ένα πολύ χρήσιμο κουπόνι! 😉

20240127_151344.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 26/1/2024 at 1:37 ΜΜ, VIPdriver said:

 

2η ερωτηση: εαν αυριο παρω τον δωρεαν μηνα θα βλεπω στο υπολοιπο 15 ευρω, σωστά; Αυτα τα 15 ευρω θα ληξουν σε 1 ή 2 μηνες;

όχι φυσικά ο μήνας είναι δωρεάν όχι το υπόλοιπο,περί σουβλάκιων και σκουπιδιών δεν θα απαντήσω,επομένως αν ήσουν cu και είχες υπόλοιπο αυτό φαίνεται και τώρα,επίσης όσο μιλάς αφαιρείται υπόλοιπο από τα δεδομένα και το αντίστροφο ,η το ένα η το άλλο ....ότι βλέπεις κάτω είναι ότι έχω από το cu ,νομίζω είμαι ξεκάθαρος ,επίσης το cash back σε μένα δεν δουλεύει 

IMG_20240128_033311.jpg

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, akalos said:

επίσης το cash back σε μένα δεν δουλεύει 

Το cashback σε κανένα liquid δεν δουλεύει. Πρέπει να βγεις, να κάνεις τη διαδικασία ως κανονικό CU και να ξαναμπείς αν θέλεις. Και αυτό γιατί οι εφαρμογής της Vodafone μέσω της οποίας γίνεται το cashback, δεν ανοίγει όταν είσαι liquid.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kalitexnis_g said:

Το cashback σε κανένα liquid δεν δουλεύει. Πρέπει να βγεις, να κάνεις τη διαδικασία ως κανονικό CU και να ξαναμπείς αν θέλεις. Και αυτό γιατί οι εφαρμογής της Vodafone μέσω της οποίας γίνεται το cashback, δεν ανοίγει όταν είσαι liquid.

Ε τότε γιατί αναφέρεται εδώ μέσα ότι δουλεύει με παλιότερες εκδόσεις του Vodafone app,όπως και επίσης στο νήμα του liqouid,επίσης ο δωρεάν μήνας που είναι με χρέωση για δοκιμή 0.01 σεντς ,εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν δεν έχεις υπόλοιπα πακέτων η χρηματικού υπολοίπου δεν παίρνεις τίποτα αν δεν βάλεις κάρτα,ένα καλό έχει ότι μπορείς να έχεις πολύ χαμηλή  χρέωση αν σεντς ομιλίας η δεδομένων.....

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, akalos said:

Ε τότε γιατί αναφέρεται εδώ μέσα ότι δουλεύει με παλιότερες εκδόσεις του Vodafone app,όπως και επίσης στο νήμα του liqouid,επίσης ο δωρεάν μήνας που είναι με χρέωση για δοκιμή 0.01 σεντς ,εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν δεν έχεις υπόλοιπα πακέτων η χρηματικού υπολοίπου δεν παίρνεις τίποτα αν δεν βάλεις κάρτα,ένα καλό έχει ότι μπορείς να έχεις πολύ χαμηλή  χρέωση αν σεντς ομιλίας η δεδομένων.....

Εγώ είπα τι γίνεται με τις εκδόσεις που τρέχουν τώρα. Αν θες για παλαιότερες εκδόσεις ρώτα αυτόν που το ανέφερε. Εγώ δεν έχω δοκιμάσει κάτι τέτοιο.

Το 0,01€ χρεώνεται για επαλήθευση της κάρτας και ακυρώνεται μετά από λίγο. Αν σε εσένα δεν έγινε αυτό, επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση.

Είναι η σειρά σου να κράξεις τον blizard σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ είπα τι γίνεται με τις εκδόσεις που τρέχουν τώρα. Αν θες για παλαιότερες εκδόσεις ρώτα αυτόν που το ανέφερε. Εγώ δεν έχω δοκιμάσει κάτι τέτοιο.

Το 0,01€ χρεώνεται για επαλήθευση της κάρτας και ακυρώνεται μετά από λίγο. Αν σε εσένα δεν έγινε αυτό, επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση.

Είναι η σειρά σου να κράξεις τον blizard σήμερα;

μακακίες της Vodafone είναι αυτό ε τότε γιατί λέει δωρεάν ο μήνας για να μάθει τα στοιχεία της κάρτας μου και μόνο ότι είναι έγκυρη η νομίζει ότι εγώ κοιμάμαι όπως αυτοί? είναι χρεωστική και δεν κουνιέται φίλο αν δεν το πω εγώ ,και σιγά  την φτηνια που διαφημίζεται εδώ πέρα μερικοί ,για δείτε μήπως τα σουβλάκια σάς βγαίνουν ξινά στο τέλος ,δεν αναφέρομαι προσωπικά αλλά επίσης επειδή  βολευτηκαν μερικοί δεν σημαίνει ότι ταιριάζει σε όλους και από ότι κατάλαβα όλοι προτιμούν το απλό cu ,εγώ δίνω 8€ και έχω 400 λεπτά ομιλίας συν 12gb τον μήνα,με 13€ τι έχω όλα και όλα ? 9.5gb και μόνο χωρίς λεπτά ομιλίας ,δεν θα ξανά ασχοληθω,ελπίζω να περνάτε καλά εδώ μέσα 

25 minutes ago, kalitexnis_g said:

Είναι η σειρά σου να κράξεις τον blizard σήμερα;

εγώ έχω cu όχι blizard,σορυ Ε!

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, akalos said:

μακακίες της Vodafone είναι αυτό ε τότε γιατί λέει δωρεάν ο μήνας για να μάθει τα στοιχεία της κάρτας μου και μόνο ότι είναι έγκυρη η νομίζει ότι εγώ κοιμάμαι όπως αυτοί? είναι χρεωστική και δεν κουνιέται φίλο αν δεν το πω εγώ ,και σιγά  την φτηνια που διαφημίζεται εδώ πέρα μερικοί ,για δείτε μήπως τα σουβλάκια σάς βγαίνουν ξινά στο τέλος ,δεν αναφέρομαι προσωπικά αλλά επίσης επειδή  βολευτηκαν μερικοί δεν σημαίνει ότι ταιριάζει σε όλους και από ότι κατάλαβα όλοι προτιμούν το απλό cu ,εγώ δίνω 8€ και έχω 400 λεπτά ομιλίας συν 12gb τον μήνα,με 13€ τι έχω όλα και όλα ? 9.5gb και μόνο χωρίς λεπτά ομιλίας ,δεν θα ξανά ασχοληθω,ελπίζω να περνάτε καλά εδώ μέσα 

εγώ έχω cu όχι blizard,σορυ Ε!

Βάλτε μόνο τη σειρά σας κάπου να ξέρουμε ποιανού σειρά είναι να κράξει το liquid κάθε μέρα 😂😂😂 . Δεν υπάρχει δωρεάν μήνας ούτε cashback ούτε τίποτα! Όλα είναι ένα ψέμα μια ανάσα μια πνοή!!! 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, akalos said:

εγώ έχω cu όχι blizard,σορυ Ε!

To liquid είναι οτι καλυτερο και φτηνότερο υπάρχει στο κόσμο αυτη τι στιγμή ... δεν το έχουν πολλοί και ξεκίνησε απο Ελλαδα
Και στην χώρα μας δεν ξέρω αν υπήρξε ποτέ ιδιωτική εταιρία να βγάλει τόσο καλό προιόν που αλλάζει μια αγορά , 99% οχι.

Από εκει και πέρα δεν είναι έυκολο προιόν , τελειος νέο που δεν υπήρχε ποτε  ...  Ισως κανα 20-30% να μπορέσουν να το καταλαβουν έυκολα  αλλά οι περισσότεροι δεν μπορούν η δεν θέλουν , δεν ειναι σαν όλα τα αλλα πακέτα που ειναι απλά και για όλους
Κάποια στιγμή θα φτιάξω εναν απλό οδηγό με εικόνες και πραγματικά παραδείγματα για να γίνει κατανοητό σε πιο πολλους, κάνε υπομονή.

Μέχρι τότε να ξέρεις οτι πληρώνεις την πιο φτηνή χρέωση παγκοσμίος σε ομιλία ανα λεπτό, , αξιοπρεπή χρέωση data  mb απο τις πιο φτηνές σε ΕΕ , και το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να βάζεις 13 ευρω κάθε 2 μηνες με το τρόπο που θα σου πουμε .
(με το cash back μπορεις να γλυτώσεις τις πληρωμές ή με σμαρτ ποκετ να πάρεις δώρα για αγορες που θα  έκανες εκτος vodafone ετσι και αλλιως αλλά πρεπει να έχεις και ιδιαιτερες γνώσεις και ικανότητες οπότε αστο για μετα)
Αν θές έχει και πακέτα για πιο φτηνά data (ώς 200gb 10 ευρω) απεριοριστη ομιλία δωρο που θα στα πούμε σιγα σιγα αν δεν τα ξερεις

ΥΓ
Και αν το κανεις φοιτητηκό , η ειναι νεος ή κάποιος φίλος,  ή ανεργος ή πηρες  την προσφορά που εδωσαν φέτος και περσι έχεις πολύ μεγάλα δώρα επιπλεον  - αυτο και πολλά άλλα όμως απαιτεί να εχεις γνώσεις και ικανότητες κατανόησης που δεν έχουν όλοι η να προσπαθήσεις , δεν ειναι ρωτάω σε ενα chat  και μετά βρίζω γιατι δεν μου δούλεψε .

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, akalos said:

εγώ δίνω 8€

Ως που να καταργηθεί το πακετάκι.. 😉

49 minutes ago, akalos said:

επίσης επειδή  βολευτηκαν μερικοί δεν σημαίνει ότι ταιριάζει σε όλους και από ότι κατάλαβα όλοι προτιμούν το απλό cu

Κάτι που δεν έχετε καταλάβει ακόμα είναι ότι ο blizard τα λέει όλα αυτά τα ψέματα επίτηδες για να απογοητευτεί ο κόσμος και να μην πάει στο liquid ώστε να μείνουμε λίγοι και να απολαμβάνουμε τις χρεώσεις αυτές. Γιατί ως γνωστόν, αν μαζευτεί πολύς κόσμος, σίγουρα θα ακριβύνει.. 😉😂😂

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...