Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, VIPdriver said:

 

 

Χρησιμοποιω κασμπακ απο την γεννηση του και οσο περναει ο καιρος, όλο και λιγότερα προϊόντα έχει. 

Οι προσφορές μειώθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:

το μηνυμα αυτο σταλθηκε σε κινητο nova !! που το ειχα χρησιμοποιησει για να με καλεσουν σε φορητιτοτητα που ειχα κανει σε αλλο αριθμο

Και στο δικό μου ήρθε που είναι νοβα, αλλά δε λέει σαν προσφορά μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Εφερα ενα νουμερο στο cu με το bring a friend. O xmas διαγωνισμος εδινε 1 gb για αυτο το λογο. Μια εβδομαδα τωρα οποτε μιλαω στο chat γιατι δεν εχει μπει ακομα το 1gb, η απαντηση τους ειναι οτι περιμενουν απαντηση απο το τμημα προσφορων. Το εχει παρει κανενας αυτο το gb η μας δουλευουν?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, HEO said:

το μηνυμα αυτο σταλθηκε σε κινητο nova !! που το ειχα χρησιμοποιησει για να με καλεσουν σε φορητιτοτητα που ειχα κανει σε αλλο αριθμο

Και σε εμένα έτσι ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, thanos678 said:

Εφερα ενα νουμερο στο cu με το bring a friend. O xmas διαγωνισμος εδινε 1 gb για αυτο το λογο. Μια εβδομαδα τωρα οποτε μιλαω στο chat γιατι δεν εχει μπει ακομα το 1gb, η απαντηση τους ειναι οτι περιμενουν απαντηση απο το τμημα προσφορων. Το εχει παρει κανενας αυτο το gb η μας δουλευουν?

Είχα παρόμοια εμπειρία με προσφορά του τύπου "βάλε κάρτα κλπ... απεριόριστο για 3 μήνες" και έβαλα και δεν έλεγαν να μου το δώσουν. Τεσπα άργησαν λίγο αλλά μας τα δώσανε (και σε άλλον συμφορουμίτη). Θα τα δώσουν απλώς είναι λιγάκι τα ζώα μου αργά σε αυτά. 

13 ώρες πριν, eridion25 said:

BLUE WEEK OFFER! ΔΩPO 13€ EFOOD ME THN ΠAPAΓΓEΛIA CU KAPTAΣ SIM. BAΛE TON EKΠTΩTIKO KΩΔIKO BLUEWEEK, ANEBAΣE TA ΔIKAIOΛOΓHTIKA ΣOY KAI ΘA ΛABEIΣ TO KOYΠONI EΩΣ 25/1! H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 19/1 ΓIA ΠEPIOPIΣMENO APIΘMO ΠAPAΓΓEΛIΩN. ΠPOΛABE THN EΔΩ: www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/online/

Μόνο σε εμένα φαίνεται εντελώς ξεφτίλα να σου δίνουν φαγητό για να πας; Νιώθω ότι μας βλέπουν λίγο σαν σκυλιά αλλά τεσπα..

Link to comment
Share on other sites

ηρθα πριν 2 μηνες με αντιστοιχη προσφορα που εδινε 13 ευρω καθε μηνα και οχι μια φορα το μηνα οπως τωρα!!!

Το ποσο που μπορεις να κανει φαγητο και αλλες τετοιες προσφορες μεσω e-food ειναι πιο χαμηλο απο 13 ευρω θελω να πω!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Pedro_G said:

ηρθα πριν 2 μηνες με αντιστοιχη προσφορα που εδινε 13 ευρω καθε μηνα και οχι μια φορα το μηνα οπως τωρα!!!

Το ποσο που μπορεις να κανει φαγητο και αλλες τετοιες προσφορες μεσω e-food ειναι πιο χαμηλο απο 13 ευρω θελω να πω!

Εν προκειμένω δεν είναι 13€ στο υπόλοιπο, είναι κωδικός έκπτωσης 13€ οπότε είναι ακέραιο.. αλλά τόσο πεινασμένοι είμαστε;; 🤔

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Εν προκειμένω δεν είναι 13€ στο υπόλοιπο, είναι κωδικός έκπτωσης 13€ οπότε είναι ακέραιο.. αλλά τόσο πεονασμένοι είμαστε;; 🤔

Όχι και πεονασμένοι! 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Εν προκειμένω δεν είναι 13€ στο υπόλοιπο, είναι κωδικός έκπτωσης 13€ οπότε είναι ακέραιο.. αλλά τόσο πεονασμένοι είμαστε;; 🤔

εγω ηρθα απο Q μετα απο 10 χρονια γιατι μου δινει απεριοριστα ομιλιας και 17 γιγα ιντερνετ..

Με τα χρηματα του e-food στην πορεια το εμαθα αλλα δε με χαλασε καθολου ν βγαζω και μια πιτσα δωρο το μηνα!

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pedro_G said:

εγω ηρθα απο Q μετα απο 10 χρονια γιατι μου δινει απεριοριστα ομιλιας και 17 γιγα ιντερνετ..

Με τα χρηματα του e-food στην πορεια το εμαθα αλλα δε με χαλασε καθολου ν βγαζω και μια πιτσα δωρο το μηνα!

 

Η συγκεκριμένη προσφορά είναι μία πίτσα και τέλος. Δεν είναι κάθε μήνα.. 😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Λογω κακου σηματος στη δουλεια εχω το κινητο σε λειτουργια πτησης με wifi calling. Μεχρι προσφατα λειτουργουσε παντα. Τωρα τελευταια πολυ συχνα δεν λειτουργει το wifi calling σε λειτουργια πτησης. Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GMF80 said:

Λογω κακου σηματος στη δουλεια εχω το κινητο σε λειτουργια πτησης με wifi calling. Μεχρι προσφατα λειτουργουσε παντα. Τωρα τελευταια πολυ συχνα δεν λειτουργει το wifi calling σε λειτουργια πτησης. Εχει κανεις ιδεα τι μπορει να παιζει?

1) Μήπως ήταν αυτές τις μέρες της αναβάθμισης Vodafone; Ή ακόμα έχεις θέμα; 

2) Επειδή πια κάνουμε σπάνια επανεκκίνηση κινητού, έχεις κάνει μετά την αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει επανεκκινηση. Ειναι αρκετες μερες που συμβαινει. Σιγουρα 2 βδομαδες το λιγοτερο.

 

Edit: Εκανα τωρα επανεκκινηση και μπηκε το wificalling σε λειτουργια πτησης. Για να δουμε...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Μόνο σε εμένα φαίνεται εντελώς ξεφτίλα να σου δίνουν φαγητό για να πας; Νιώθω ότι μας βλέπουν λίγο σαν σκυλιά αλλά τεσπα..

Ειναι μια προσφορά επιστροφής των αρχικών 13 ευρω που έδωσες για να παρεις την κάρτα (μαζί με τα δωράκια της) .. ώστε μην έχει κάποιο αρχικό κόστος  .  Σε sim που είχα πάρει πιο παλια άφηναν μεσα τα 13 ευρω πχ  Ο σκοπός είναι απλα να δοκιμάσεις και να δεις πόσο καλό είναι το δίκτυο για να μην ακούς αλλους , χωρις να πρεπει να πληρώσεις .

7 ώρες πριν, Pedro_G said:

ηρθα πριν 2 μηνες με αντιστοιχη προσφορα που εδινε 13 ευρω καθε μηνα και οχι μια φορα  !!!

Το ποσο που μπορεις να κανει φαγητο και αλλες τετοιες προσφορες μεσω e-food ειναι πιο χαμηλο απο 13 ευρω θελω να πω!

Τι εννοείς ?  αν βάλεις κάρτα 13 ευρω λόγο φόρου το υπόλοιπο γίνεται 11.82 ευρω ... αλλά με αυτά παίρνεις 13 ευρω προιόντα λόγο της 10% εκπτωσης που έχει το efood σε smart pocket / all around κωδικούς ,  και σου μένουν και 12cent στο υπόλοιπο.
Ειναι κάτι τέτοιο ? ο κωδικός σου είναι πιο μικρός λογο φόρου τηλεφωνίας και δεν έχεις το 10% δώρο ? δοκίμασες να αγοράσεις 10% επιπλέον ποσο απο τα 11.81 αν ειναι αυτο ? δεν ειναι λογικό να λενε 13 και να δίνουν πιο λιγα

Επίσης αυτή η προσφορά που ισχύει τώρα ή πηρες εσυ ήταν προσωπική με sms απο το e-food , η θα μπορούσαν να την πάρουν όλοι καπως που δεν βλεπω ?

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blizard said:

Ειναι μια προσφορά επιστροφής των αρχικών 13 ευρω που έδωσες για να παρεις την κάρτα (μαζί με τα δωράκια της) .. ώστε μην έχει κάποιο αρχικό κόστος  .  Σε sim που είχα πάρει πιο παλια άφηναν μεσα τα 13 ευρω πχ  Ο σκοπός είναι απλα να δοκιμάσεις και να δεις πόσο καλό είναι το δίκτυο για να μην ακούς αλλους , χωρις να πρεπει να πληρώσεις .

Απλώς δεν μου κάθεται καλά το "έλα στο δίκτυό μας και θα σου δώσουμε να φας 13€ σουβλάκια"

Ας σου έδιναν δωρεάν την πρώτη κάρτα ανανέωσης αν ήθελαν να δοκιμάσεις το δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kalitexnis_g said:

Ας σου έδιναν δωρεάν την πρώτη κάρτα ανανέωσης αν ήθελαν να δοκιμάσεις το δίκτυο.

Δεν μπορούν να σου πουν πάρε δωρεαν την κάρτα esim η απλη με τζαμπα μεταφορικά, 1ος μήνας τζαμπα, 2 επoμενοι 33 gb , 30 ευρω απο to liquid τζαμπα που αν αγοράσεις πακετο πάει και στον 3ο , 5 ευρω αν δηλώσεις κάρτα, bring-a-friend και αλλα που ίσως ξέχασα .  Σε χρεώνουν 13 ευρω για όλα αυτά με την δυνατότητα επιστροφής μέσο  ε-φοοδ η καμια φορά σου αφήνουν και τα λεφτά μέσα για να τα αγοράσεις μόνος σου η να κάνεις οτι αλλο θες.

Τωρα να φτιάξουν αλλες καρτουλες να μοιράζουν τζάμπα μια στον καθένα ανα αφμ (μια φορα το χρονο πχ) θα είναι extra κοστος αλλα και εκμετάλευση από διάφορους και επιπλέον όποιος δεν ενδιαφέρεται να δοκιμάσει όπως το έχουν τώρα σιγά μην ενδιαφερθεί ετσι και αλλιως

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα απαντηση στο forum.
Εχει δοκιμασει κανεις το Big Bang Data Max σε roaming να μας πει εαν δινει τα 200 GB κανονικα η λιγοτερα; 
Στους ορους δεν αναφερει καποιον περιορισμο οπως σε αλλα πακετα.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stathis123 said:

Εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα απαντηση στο forum.
Εχει δοκιμασει κανεις το Big Bang Data Max σε roaming να μας πει εαν δινει τα 200 GB κανονικα η λιγοτερα; 
Στους ορους δεν αναφερει καποιον περιορισμο οπως σε αλλα πακετα.

Αν υπήρχε περιορισμός στο εξωτερικό, θα το ανέφερε όπως και στα άλλα πακέτα. Κάνε έναν κόπο και μιλά στο chat για σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stathis123 said:

Εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα απαντηση στο forum.
Εχει δοκιμασει κανεις το Big Bang Data Max σε roaming να μας πει εαν δινει τα 200 GB κανονικα η λιγοτερα; 
Στους ορους δεν αναφερει καποιον περιορισμο οπως σε αλλα πακετα.

Μας εχουν πει παιδιά και στην πράξη και οτι ρωτησαν το chat ότι δουλευει για ΕΕ όπως και το 1.5 ευρω μια μερα (00.00-23,59)  όλα απεριόριστα του liquid

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, akalos said:

ρε παιδιά γιατί εξαφανίστηκε από το tapatalk το myphone?

Τώρα αυτό που κολλάει στη Vodafone; 😛
Υπάρχει θέμα για το Tapatalk που έχουν πει ότι το κοιτάνε:

https://myphone.gr/forum/topic/188662/

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, minast said:

Τώρα αυτό που κολλάει στη Vodafone; 😛
Υπάρχει θέμα για το Tapatalk που έχουν πει ότι το κοιτάνε:

https://myphone.gr/forum/topic/188662/

 

δεν κολάει εννοείται απλά ρώτησα εδώ που είναι ενεργό το topic,χθες εξαφανίστηκε έτσι χωρίς λόγο ,ποια έκδοση έχετε εσείς 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2024 at 6:15 ΜΜ, blizard said:

Δεν μπορούν να σου πουν πάρε δωρεαν την κάρτα esim η απλη με τζαμπα μεταφορικά, 1ος μήνας τζαμπα, 2 επoμενοι 33 gb , 30 ευρω απο to liquid τζαμπα που αν αγοράσεις πακετο πάει και στον 3ο , 5 ευρω αν δηλώσεις κάρτα, bring-a-friend και αλλα που ίσως ξέχασα .  Σε χρεώνουν 13 ευρω για όλα αυτά με την δυνατότητα επιστροφής μέσο  ε-φοοδ η καμια φορά σου αφήνουν και τα λεφτά μέσα για να τα αγοράσεις μόνος σου η να κάνεις οτι αλλο θες.

Τωρα να φτιάξουν αλλες καρτουλες να μοιράζουν τζάμπα μια στον καθένα ανα αφμ (μια φορα το χρονο πχ) θα είναι extra κοστος αλλα και εκμετάλευση από διάφορους και επιπλέον όποιος δεν ενδιαφέρεται να δοκιμάσει όπως το έχουν τώρα σιγά μην ενδιαφερθεί ετσι και αλλιως

αν θέλανε, μια χαρά θα μπορούσαν να το κάνουν - έτσι έκανε και η WIND το 2015/2016 που είχε δωρεάν δοκιμή δικτύου 4G με απεριόριστα δεδομενα ;) 

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ParafronGR said:

αν θέλανε, μια χαρά θα μπορούσαν να το κάνουν - έτσι έκανε και η WIND το 2015/2016 που είχε δωρεάν δοκιμή δικτύου 4G με απεριόριστα δεδομενα 😉

Σωστός!!!!Σωστότατος!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...