Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να δεις τελικά που εμείς πληρώνουμε τα ταξίδια στην Αυστραλία, τα αυτοκίνητα, και όλες τις άλλες τάχα μου δωρεά παροχές. Έτσι ξέρω και εγώ να κάνω διαγωνισμούς! 

Φορητότητα σε cosmote για να στρώσουν. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, EllinikoNisi said:

Να δεις τελικά που εμείς πληρώνουμε τα ταξίδια στην Αυστραλία, τα αυτοκίνητα, και όλες τις άλλες τάχα μου δωρεά παροχές. Έτσι ξέρω και εγώ να κάνω διαγωνισμούς! 

Φορητότητα σε cosmote για να στρώσουν. 

Εννοείται 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ParafronGR said:

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσος ντόρος με τις αλλαγές της VF, από τη στιγμή που εκτός από την 8€ ανανέωση, όλα τα άλλα είναι μειώσεις στις τιμές των πακέτων. Αφού και 13€ να βάλετε, τα υπόλοιπα θα μείνουν μέσα για την επόμενη ανανεωση, γιατί τόσος ντόρος? + ότι δεν υπάρχουν πακέτα με 8ευρώ (εκτός από το Liquid που θα ήταν πένα αν κρατούσαν εκεί τα 8€)

Εγώ λέω να καταργήσουμε εντελώς τα καρτοκινητά. Προτιμώ να πληρώνω ένα ακριβό συμβόλαιο παρά να διαβάζω τέτοια ποστ.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ParafronGR said:

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσος ντόρος με τις αλλαγές της VF, από τη στιγμή που εκτός από την 8€ ανανέωση, όλα τα άλλα είναι μειώσεις στις τιμές των πακέτων. Αφού και 13€ να βάλετε, τα υπόλοιπα θα μείνουν μέσα για την επόμενη ανανεωση, γιατί τόσος ντόρος? + ότι δεν υπάρχουν πακέτα με 8ευρώ (εκτός από το Liquid που θα ήταν πένα αν κρατούσαν εκεί τα 8€)

Με την ιδια λογική ας το πάνε 20 ευρω/μηνα, παλι θα μένουν μεσα για την επόμενη ανανέωση. 

Οι μοναδικές μειωσεις ηταν στα πακετα που δεν πουλανε (και παλι δεν θα πουλησουν). Ολα τα υπολοιπα ειναι αλλαγες και ακυρωσεις εις βάρους των συνδρομητών. Μάλλον γιναμε Μονακό και δεν το ξέρουμε. Ισως να φταιει το οτι δεν ενημερωνομαστε απο το σκαι. Ενημερωτικά για τις 3ετιες (που ανοίγουν σαμπανιες και αφηνουν να εννοηθει οτι ενεργοποιουνται αναδρομικα, πράγμα που δεν ισχυει) η πρωτη 3ετια θα μετρησει σε 3 χρονια απο τωρα (εαν δουλευεις συνεχως)...

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω πάντος η Volton να γίνει η παλιά Q

Aντιλαλούν οι ματιές, αντιλαλούν οι ομορφούλες από τα πολλά likes που στέλνω στις ομορφούλες.

Edited by eridion25
Link to comment
Share on other sites

Πάλι αλλαγές και φυσικά έρχεται η κατάργηση της 8€ κάρτας από τα φυσικά καταστήματα της Vodafone που θα ξεκινάει από τα 13€ όπως και στην online ανανέωση.!! Το ερώτημα είναι ένα μεταφέρεις τον αριθμό στη nova και τι γίνεται με το υπόλοιπο της κάρτας που έχεις;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sakis077 said:

Πάλι αλλαγές και φυσικά έρχεται η κατάργηση της 8€ κάρτας από τα φυσικά καταστήματα της Vodafone που θα ξεκινάει από τα 13€ όπως και στην online ανανέωση.!! Το ερώτημα είναι ένα μεταφέρεις τον αριθμό στη nova και τι γίνεται με το υπόλοιπο της κάρτας που έχεις;

Οταν αλλαζεις εταιρια, δεν μπορεις να μεταφερεις το υπολοιπο σου. Στη συγκεκριμένη περιπτωση ομως μπορεις να ζητησεις το υπολοιπο να κατατεθει σε τραπεζικό λογαριασμό. 

ΥΓ. Το πιο πιθανο ειναι να κανουν το ιδιο και οι αλλες 2 εταιριες παντως.

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

ΥΓ. Το πιο πιθανο να κανουν το ιδιο και οι αλλες 2 εταιριες παντως

Στάνταρ. Ακολουθεί η cos, κ τελευταία η nova.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sakis077 said:

Πάλι αλλαγές και φυσικά έρχεται η κατάργηση της 8€ κάρτας από τα φυσικά καταστήματα της Vodafone που θα ξεκινάει από τα 13€ όπως και στην online ανανέωση.!! Το ερώτημα είναι ένα μεταφέρεις τον αριθμό στη nova και τι γίνεται με το υπόλοιπο της κάρτας που έχεις;

Αναμένεται να ακολουθήσουν και οι άλλες 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Οταν αλλαζεις εταιρια, δεν μπορεις να μεταφερεις το υπολοιπο σου. Στη συγκεκριμένη περιπτωση ομως μπορεις να ζητησεις το υπολοιπο να κατατεθει σε τραπεζικό λογαριασμό. 

ΥΓ. Το πιο πιθανο να κανουν το ιδιο και οι αλλες 2 εταιριες παντως.

Μήπως γνωρίζεις ποια είναι η διαδικασία για να κατατεθεί το υπόλοιπο σε τραπεζικό λογαριασμό για να μην το χάσω;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sakis077 said:

Μήπως γνωρίζεις ποια είναι η διαδικασία για να κατατεθεί το υπόλοιπο σε τραπεζικό λογαριασμό για να μην το χάσω;

Νομιζω στο τελος της ανακοινωσης λεει από ποτέ μπορείς να αιτηθείς και στειλε email στην εταιρια και θα σε καθοδηγήσουν. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sakis077 said:

Αυτό αναφέρει στο τέλος η ανακοίνωση τώρα που την είδα.

IMG_20240109_132128.jpg

Αρα απο σημερα και για 2 μηνες κάνεις την καταγγελία και ζητάς να σου επιστραφεί το υπολοιπο. Δεν το εχω κάνει ποτέ, αλλά θυμαμαι να γραφουν καποιοι οτι επικοινωνησαν με την εταιρια και πηγαν σε καταστημα να δηλωσουν λογαριασμό. 

17 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Δεν ξέρω στην περιοχή σου αλλά τα μηχανήματα υπήρχαν έτσι και αλλιώς 

Τωρα που την ιδια ανανεωση μπορουμε να την κανουμε ονλαιν, δεν υπαρχει λογος να τρεχουμε σε καταστήματα. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Αρα απο σημερα και για 2 μηνες κάνεις την καταγγελία και ζητάς να σου επιστραφεί το υπολοιπο. Δεν το εχω κάνει ποτέ, αλλά θυμαμαι να γραφουν καποιοι οτι επικοινωνησαν με την εταιρια και πηγαν σε καταστημα να δηλωσουν λογαριασμό. 

Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να επικοινωνήσω, με email η μέσω του chat της Vodafone;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sakis077 said:

Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να επικοινωνήσω, με email η μέσω του chat της Vodafone;

Δεν ξέρω φιλε μου. Ας απαντήσει καποιος που το έχει κάνει. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Sakis077 said:

Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να επικοινωνήσω, με email η μέσω του chat της Vodafone;

Μέσω chat συνήθως απαντούν, αν και νομίζω πως τον τελευταίο καιρό έχουν βάλει black list κάποιες λέξεις γιατί όταν μιλάω για καταγγελία απαντάει αυτό και είναι τύπου 2 το μεσημέρι. 

IMG_4603.png

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να επικοινωνήσω, με email η μέσω του chat της Vodafone;
Μέσω chat κατά 90% απαντάνε άσχετοι που δεν ξέρουν την τύφλα τους

Μέσω φόρμας απαντάνε σε 20 μέρες και ένας διάλογος μπορεί να έχει διάρκεια μήνες (μαθων και παθών)

Όσο για τον φίλο που ρώτησε η voda θέλει πολύ κυνηγητό για να επιστρέψει χρήματα. Γράφει τον νόμο στα παλιά της τα υποδήματα γιατί μπορεί, θυμηθείτε τις παρακολουθήσεις επί Ραφήνατου....

Η nova επιστρέφει πολύ εύκολα, η cosmo δεν γνωρίζω

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Στη vodafon τη βεικου στο Γαλάτσι σήμερα ζήτησαν ελάχιστη ανανέωση 10€ στο κατάστημα Πατησίων 341 ζήτησαν 15€ ούτε καν 13€ για 8 ας μην πω τίποτα.τα κατάστημα από ότι κατάλαβα κάνουν ότι θέλουν .

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Στη vodafon τη βεικου στο Γαλάτσι σήμερα ζήτησαν ελάχιστη ανανέωση 10€ στο κατάστημα Πατησίων 341 ζήτησαν 15€ ούτε καν 13€ για 8 ας μην πω τίποτα.τα κατάστημα από ότι κατάλαβα κάνουν ότι θέλουν .
Μην παιδευεσαι τζάμπα,

... αν έχει μηχάνημα πήγαινε εκεί, υπόθεση 30 δευτερόλεπτα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, paanos said:

Μέσω chat συνήθως απαντούν, αν και νομίζω πως τον τελευταίο καιρό έχουν βάλει black list κάποιες λέξεις γιατί όταν μιλάω για καταγγελία απαντάει αυτό και είναι τύπου 2 το μεσημέρι. 

Εκαναν αλλαγές στα συστήματα και στις χρεώσεις χθές και υπήρχαν διάφορα προβλήματα , 

11 ώρες πριν, ParafronGR said:

 Αφού και 13€ να βάλετε, τα υπόλοιπα θα μείνουν μέσα για την επόμενη ανανεωση, γιατί τόσος ντόρος? + ότι δεν υπάρχουν πακέτα με 8ευρώ (εκτός από το Liquid που θα ήταν πένα αν κρατούσαν εκεί τα 8€)

Το ιδανικό θα ήταν να είχαμε ανανεωση 1 ευρω , με 0.0065 ομιλία ίσως η πιο φτηνή παγκοσμίος και ok data 0.0012... δεν ξέρω αν έχουν πολλές ακόμα  χώρες τετοιο προνόμιο - αν το liquid όντος φτιάχτηκε εδω.

Βέβαια προς το παρόν αφου μπορείς να παρεις απεριοριστη ομιλία δωρεαν και 3gb συν smart pocket ειμαστε ισως καλυτερα και το 1 ευρω ανανεωσης !! και απο το cashe back πιθανόν . Ποσο μαλλον για το 8 ευρω  

1 hour ago, HEO said:

Μέσω chat κατά 90% απαντάνε άσχετοι που δεν ξέρουν την τύφλα τους
Μέσω φόρμας απαντάνε σε 20 μέρες και ένας διάλογος μπορεί να έχει διάρκεια μήνες (μαθων και παθών)

Όσο για τον φίλο που ρώτησε η voda θέλει πολύ κυνηγητό για να επιστρέψει χρήματα. Γράφει τον νόμο στα παλιά της τα υποδήματα γιατί μπορεί, θυμηθείτε τις παρακολουθήσεις επί Ραφήνατου....

Το chat είναι επιπέδου vip , αν ειχες συμβόλαιο 100 ευρω δεν θα είχες καλυτερο ... της cosmote χαλια.  Φυσικα δεν μπορουν ολοι η υπάλληλοι να ειναι καλοι,  εδω εμεις δεν τα ξέρουμε ολα αλλα σε μεταφέρουν σε αλλον.

Οι παρακολουθήσεις λες την υπόθεση που η vodafone ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ μόνη της σύστημα κρατικών υπηρεσιών ? , όταν άλλες 20 χρόνια πίσω σε software και δεν μπορουν να τσεκάρουν τίποτα ... κυρίως η κοσμοτέ που εχει το ακαταλόγιστο γενικά , και προσφατα έχασε πολλά δεδομένα χρηστών - εφαγε κατι εκατομυρια πρόστιμο που δεν τα έχει πληρώσει και αν το κανει απλα θα τα μεταφέρει στο κόσμο .

10 ώρες πριν, VIPdriver said:

Μια λύση θα ήταν να παμε ολοι σε 1 εταιρια ωστε οι αλλες 2 να αναγκαστουν να ριξουν τιμές για να πάρουν πελατες. Στο τελος καπως ετσι θα γινει και είναι σιγουρο οτι η πλειοψηφια θα παει κοσμοτε. Εαν ειναι να δινουμε τα ιδια λεφτά, ας τα δινουμε στο καλυτερο δικτυο και χωρις συνεχή συστημικά προβλήματα. 

Η cosmote ΔΕΝ μπορεί να μας παρει όλους... ειναι φτιαγμένη να παιρνει κυρίως λεφτά απο γέρους  κολλημενους  και ετσι να έχει καλο δίκτυο, το πραγματικό ιντερνετ είναι των αλλων 2.
Δλδ θα πρεπει να πάρεις στο λαιμό σου 10 συγγενείς (η αγνωστους εδω στο φορουμ) να τους βάλεις στην cosmote με 20 ευρω το μήνα χωρις να κανουν κατανάλωση , για να υπάρχει το ελευθερο δίκτυο σε εσενα που εισαι πλούσιος να τους πληρωνεις απεριοριστα. 

Ολοι πρεπει να παμε vodafone και να το πουμε και σε φίλους για φτηνό ιντερνετ και liquid, μέχρι να κλέισει ο ΟΤΕ ... ετσι και αλλιως θα επρεπε να ειχε γίνει πολλά χρόνια πριν αλλα για πολιτικούς λόγους αυτο παίρνει καιρό .  Μιλάμε σε όλους να πανε voda να γλυτώσουν λεφτά , να χάνει ο Οτε τα κορόιδα μέχρι να καταρρέυσει .

Συστημικά η vodafone (ισως vodafone ellas) μπορεί να κάνει αλλαγές όπως το liquid το smart pocket πανέυκολα και να αλλάζει, η cosmote μου μοιάζει σαν ενα αρχαίο σύστημα που αδυνατούσα να βγάλω ακρη στα κουπόνια και κάτι δώρα , σαν να το έχουν φτιάξει δημόσιοι υπαλληλοι πριν 20 χρόνια. Σε ισχυρές κακοκαιρίες - φωτιές καταρρέουν τα παντα , και εχει και παρα πολλα προβήματα που κυρίως κρύβονται λόγο διαφήμησης και fan - υπαλληλων ... έχει παράδοση σε αυτό , πχ στην παλια 2g τηλεφωνία πριν τα smart η ποιότητα - καλυψη ήταν και είναι χάλια σε σχέση με vodafone, αλλά ο κόσμος πλήρωνε περίπου όπως και τώρα χωρίς να το καταλαβαίνει.

 

 

Edited by blizard
  • Like 1
  • Thanks 3
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Not helpful/Misleading 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, blizard said:

Εκαναν αλλαγές στα συστήματα και στις χρεώσεις χθές και υπήρχαν διάφορα προβλήματα , 

Το ιδανικό θα ήταν να είχαμε ανανεωση 1 ευρω , με 0.0065 ομιλία ίσως η πιο φτηνή παγκοσμίος και ok data 0.0012... δεν ξέρω αν έχουν πολλές ακόμα  χώρες τετοιο προνόμιο - αν το liquid όντος φτιάχτηκε εδω.

Βέβαια προς το παρόν αφου μπορείς να παρεις απεριοριστη ομιλία δωρεαν και 3gb συν smart pocket ειμαστε ισως καλυτερα και το 1 ευρω ανανεωσης !! και απο το cashe back πιθανόν . Ποσο μαλλον για το 8 ευρω  

Το chat είναι επιπέδου vip , αν ειχες συμβόλαιο 100 ευρω δεν θα είχες καλυτερο ... της cosmote χαλια.  Φυσικα δεν μπορουν ολοι η υπάλληλοι να ειναι καλοι,  εδω εμεις δεν τα ξέρουμε ολα αλλα σε μεταφέρουν σε αλλον.

Οι παρακολουθήσεις λες την υπόθεση που η vodafone ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ μόνη της σύστημα κρατικών υπηρεσιών ? , όταν άλλες 20 χρόνια πίσω σε software και δεν μπορουν να τσεκάρουν τίποτα ... κυρίως η κοσμοτέ που και προσφατα έχασε πολλά δεδομένα χρηστών και εφαγε κατι εκατομυρια , τίποτα δεν εχει αλλαξει.

Η cosmote ΔΕΝ μπορεί να μας παρει όλους... ειναι φτιαγμένη να παιρνει κυρίως λεφτά απο γέρους  κολλημενους  και ετσι να έχει καλο δίκτυο, το πραγματικό ιντερνετ είναι των αλλων 2.
Δλδ θα πρεπει να πάρεις στο λαιμό σου 10 συγγενείς (η αγνωστους εδω στο φορουμ) να τους βάλεις στην cosmote με 20 ευρω το μήνα χωρις να κανουν κατανάλωση , για να υπάρχει το ελευθερο δίκτυο σε εσενα που εισαι πλούσιος να τους πληρωνεις απεριοριστα. 

Ολοι πρεπει να παμε vodafone και να το πουμε και σε φίλους για φτηνό ιντερνετ και liquid, μέχρι να κλέισει ο ΟΤΕ ... ετσι και αλλιως θα επρεπε να ειχε γίνει πολλά χρόνια πριν αλλα για πολιτικούς λόγους αυτο παίρνει καιρό .  Μιλάμε σε όλους να πανε voda να γλυτώσουν λεφτά , να χάνει ο Οτε τα κορόιδα μέχρι να καταρρέυσει .

Συστημικά η vodafone (ισως vodafone ellas) μπορεί να κάνει αλλαγές όπως το liquid το smart pocket πανέυκολα και να αλλάζει, η cosmote μου μοιάζει σαν ενα αρχαίο σύστημα που αδυνατούσα να βγάλω ακρη στα κουπόνια και κάτι δώρα , σαν να το έχουν φτιάξει δημόσιοι υπαλληλοι πριν 20 χρόνια. Σε ισχυρές κακοκαιρίες - φωτιές καταρρέουν τα παντα , και εχει και παρα πολλα προβήματα που κυρίως κρύβονται λόγο διαφήμησης και fan - υπαλληλων ... έχει παράδοση σε αυτό , πχ στην παλια 2g τηλεφωνία πριν τα smart η ποιότητα - καλυψη ήταν και είναι χάλια σε σχέση με vodafone, αλλά ο κόσμος πλήρωνε περίπου όπως και τώρα χωρίς να το καταλαβαίνει.

 

 

Ανυπόστατο το κομμάτι για τους γερους κολλημένους με την Cosmote. Μου λες δηλαδή ότι το 50 τοις εκατό των συνδρομητών κινητής τηλεφωνίας της χώρας(ήτοι 7,1 εκατ συνδρομητές)είναι μόνο γέροι;;;;Η πράσινη φίλε έχει λίγο λιγότερο από τον διπλάσιο κόσμο της Vodafone και στα awards έχει υπερδιπλάσιες ταχύτητες από την Vodafone. Αν η Vodafone πάρει έναν αριθμό πέριξ του 1 εκατομμυρίου από την πράσινη και φτάσει τους 5,5 εκατ συνδρομητές δεν θα κουνιέται τίποτα στο δίκτυο. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ανυπόστατο το κομμάτι για τους γερους κολλημένους με την Cosmote. Μου λες δηλαδή ότι το 50 τοις εκατό των συνδρομητών κινητής τηλεφωνίας της χώρας(ήτοι 7,1 εκατ συνδρομητές)είναι μόνο γέροι;;;;Η πράσινη φίλε έχει λίγο λιγότερο από τον διπλάσιο κόσμο της Vodafone και στα awards έχει υπερδιπλάσιες ταχύτητες από την Vodafone. Αν η Vodafone πάρει έναν αριθμό πέριξ του 1 εκατομμυρίου από την πράσινη και φτάσει τους 5,5 εκατ συνδρομητές δεν θα κουνιέται τίποτα στο δίκτυο. 

Γεροι και ατομα που δεν ενδιαφέρονται ...  δλδ εσυ πληρώνεις 20 ευρω και δεν εχεις καν smart phone ... κάτι σαν τα σταθερά που και εκει καπου 20 ευρω θα χρεωνει η cosmote το ελαχιστο.
Οσο υπάρχουν αυτα τα ατομα θα επιβιώνει η cosmote, και θα βγάζει τέστ ταχυτητα για ψάρωμα (αχρηστα εντεώς ειναι) 

Δεν μπορεί να πάρει το κόσμο που θέλει πραγματικά ιντερνετ ...  πόσα χρόνια ακόμα θα χάνει τόσα λεφτά τοσος πολύς κόσμος απλα για να μην κλείσει η cosmote 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blizard said:

Γεροι και ατομα που δεν ενδιαφέρονται ...  δλδ εσυ πληρώνεις 20 ευρω και δεν εχεις καν smart phone ... κάτι σαν τα σταθερά που και εκει καπου 20 ευρω θα χρεωνει η cosmote το ελαχιστο.
Οσο υπάρχουν αυτα τα ατομα θα επιβιώνει η cosmote, και θα βγάζει τέστ ταχυτητα για ψάρωμα (αχρηστα εντεώς ειναι) 

Δεν μπορεί να πάρει το κόσμο που θέλει πραγματικά ιντερνετ ...  πόσα χρόνια ακόμα θα χάνει τόσα λεφτά τοσος πολύς κόσμος απλα για να μην κλείσει η cosmote 

Βρε συμφωνώ για τις τιμές,αλλά το αγκάθι της επιτυχίας της Vodafone είναι το δίκτυο. Χρειάζεται οπωσδήποτε βελτίωση 

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ανακάλυψε ακριβώς μόνη της τις υποκλοπές

Κάποιοι μέσα στην voda το ανακάλυψαν και ένας θυμάμαι "αυτοκτόνησε" για αυτό.

Η εταιρεία έφαγε κάτι εκατομμύρια πρόστιμο το οποίο βέβαια πήγε στο ΣτΕ και ακυρώθηκε. Και όλοι την ξεχάσαμε την ιστορία.

Άλλες χώρες δεν έχουν καν ανανέωση. Η κάρτα διαρκεί για πάντα φτάνει να κάνεις μια χρεωσιμη κίνηση κάθε 3 η 6 μήνες.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Στην εξυπηρέτηση πελατων η βοντα, σε σύγκριση με τους άλλους 2, ειναι η καλυτερη.

Στο σημα ομως η κοσμοτέ ειναι ετη φωτός μπροστα και δεν υπαρχει καμία περίπτωση να την φτασουν οι αλλες 2.

Ειμαι στην συμπρωτεύουσα και εδω και περιπου 1 μηνα που αφησα την κοσμοτε για την βονταφον εχω τα νευρα μου. Ελπιζω να εχουν καποια βλαβη και να την φτιάξουν, αλλιως επιστρέφω με φόρα!

Link to comment
Share on other sites

  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...