Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί κάποιος να ανανεώσει από το περίπτερο;

 

Τώρα πραγματικά ρωτάς; Χωρίς να έχω καμία προδιάθεση για τσακωμο για να μην παρεξηγηθώ :D, αλλά πες ρε αδερφέ ότι για τον χ ψ λόγο δεν μπορείς να κάνεις την ανανέωση online, έσπασε ο διάολος το ποδάρι του και η μόνη λύση είναι να πας περίπτερο, τι θα κάνεις; θα δώσεις και λογαριασμό γιατί το έκανες από εκεί; ε, αυτό βόλεψε. Τη διάκριση των shake δεν καταλαβαίνω...

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πραγματικά ρωτάς; Χωρίς να έχω καμία προδιάθεση για τσακωμο για να μην παρεξηγηθώ :D, αλλά πες ρε αδερφέ ότι για τον χ ψ λόγο δεν μπορείς να κάνεις την ανανέωση online, έσπασε ο διάολος το ποδάρι του και η μόνη λύση είναι να πας περίπτερο, τι θα κάνεις; θα δώσεις και λογαριασμό γιατί το έκανες από εκεί; ε, αυτό βόλεψε. Τη διάκριση των shake δεν καταλαβαίνω...

 

Ρώτησα ειλικρινά χωρίς ειρωνεία. Δεν έχω και εγώ διάθεση να τσακωθώ. 5 χρόνια που έχω καρτοκινητό κάνω πάντα την ανανέωση online. Πότε δεν μου έτυχε αυτός ο χ ψ λόγος. Αλήθεια ποιος μπορεί να είναι ένας τέτοιος λόγος; Προφανώς η Vodafone κάνει αυτή τη διάκριση, γιατί προτιμάει να γίνονται online οι ανανεώσεις, για αυτό τις πριμοδοτεί με μεγαλύτερο bonus. Λογικότατο κατά τη γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα ειλικρινά χωρίς ειρωνεία. Δεν έχω και εγώ διάθεση να τσακωθώ. 5 χρόνια που έχω καρτοκινητό κάνω πάντα την ανανέωση online. Πότε δεν μου έτυχε αυτός ο χ ψ λόγος. Αλήθεια ποιος μπορεί να είναι ένας τέτοιος λόγος; Προφανώς η Vodafone κάνει αυτή τη διάκριση, γιατί προτιμάει να γίνονται online οι ανανεώσεις, για αυτό τις πριμοδοτεί με μεγαλύτερο bonus. Λογικότατο κατά τη γνώμη μου

 

δεν είναι μόνο η Vodafone, η Κοσμοτε το κατάργησε τελείως . Σίγουρα για να το κάνουν οι εταιρείες κάποιο όφελος έχουν

 

ΣE ENHMEPΩNOYME OTI AΠO 29/07/2019 TO BONUS ANANEΩΣHΣ TΩN 600MB ΠOY AΠOΔIΔETAI ΣTIΣ ANANEΩΣEIΣ XPONOY OMIΛIAΣ AΠO 12€ - 14,99€, ΠOY ΠPAΓMATOΠOIOYNTAI ΣE KATAΣTHMATA COSMOTE - ΓEPMANOΣ, KATAPΓEITAI. MΠOPEIΣ OMΩΣ ANANEΩNONTAΣ TO YΠOΛOIΠO ΣOY ONLINE AΠO TO WHAT'S UP APPLICATION NA KEPΔIZEIΣ 1.200MB ΓIA ENA MHNA MEΣΩ TOY RELOAD IT!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη 5 προσωπικές προσφορές, παρόλο που ανανεώνω. Ξεχωρίζω δύο από τις καλύτερες.

 

Σε άλλη μεγάλη εταιρεία που έχω στη δεύτερη SIM, η λέξη προσφορά είναι άγνωστη.957cb6f4aa7adc12dfbc0729c3779c3d.jpg

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μου έρχονται εμένα ρε παιδιά;; Χρειάζεται να κάνω κάτι;

 

 

 

Έχεις CU η καρτοκινητό βόντα; Γιατί στο καρτοκινητό οι προσφορές ειναι λίγες εώς ανύπαρκτες.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Από όσο θυμάμαι εμφανίζεται μόνο στα ενεργά πακέτα, όχι το υπόλοιπο του. Για να δεις πόσα GB εχεις από τις νύχτες μπορείς να καλέσεις το 1252.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις CU η καρτοκινητό βόντα; Γιατί στο καρτοκινητό οι προσφορές ειναι λίγες εώς ανύπαρκτες.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

CU έχω. Πριν 4-5 μήνες μου ερχόταν 5 προσφορές, τώρα 2 μόνο κι αυτές η μία είναι τα bonus λόγω ανανέωσης και η άλλη 500MB με 2 ευρώ.

Κάνω ανανεώσεις και δεν έχω τι να τα κάνω τα χρήματα έτσι...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, θα ήθελα την βοήθεια σας, έχω ενα αριθμό καρτοκινητο φοιτητικό. δεν το δουλεύω εχει 1-2 χρόνια να βάλω κάρτα. υπαρχει ακόμα ο αριθμός και είναι στο όνομα μου.

 

έχω αρκετά gb(φοιτητικο) απο οσο μου είπαν δεν τα έχασα τα gb . αυτή την στιγμή μου έβαλαν φραγή κλήσεων .. για να πάω να πιστώσω. αν δεν το κάνω χάνω τον αριθμό μου?

 

και ποιο είναι το ποιο λίγο που μπορείς να πιστώσεις σε καταστημα ? και online

Link to comment
Share on other sites

Σε κατάστημα ή περίπτερο 12 ευρώ. Online μπορείς να βάλεις και 10 ευρώ αλλά αυτό προϋποθέτει να έχεις online λογαριασμό, γιατί με φραγή δεν μπορείς να ανοίξεις.
Link to comment
Share on other sites

καλά δεν τρέπονται.. τουλάχιστο ας είχανε 5 ευρώ. 12 χ 3= 36. να να κρατήσω τα gb δεν πιστεύω ότι αξίζει..

άντε πες να βάζω όποτε πάω 12 ευρω.. 1 φορά το χρόνο και αν πάω.

 

τι λέτε ? αυτή την στιγμή δεν μένω Ελλάδα αλλά είπα να τον έχω για όποτε πάω εκεί.

 

 

δεν ασχολήθηκα καθόλου με τις αλλαγές που κάνανε.. αλλά πονάνε.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τρέπεται καμία εταιρεία στην Ελλάδα. Η ελάχιστη ανανέωση είναι 12 ευρώ σε όλους.Αν δεν αξίζει μια παροχή σταμα΄τα να την χρησιμοποιείς. Απλό είναι.
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα ειλικρινά χωρίς ειρωνεία. Δεν έχω και εγώ διάθεση να τσακωθώ. 5 χρόνια που έχω καρτοκινητό κάνω πάντα την ανανέωση online. Πότε δεν μου έτυχε αυτός ο χ ψ λόγος. Αλήθεια ποιος μπορεί να είναι ένας τέτοιος λόγος; Προφανώς η Vodafone κάνει αυτή τη διάκριση, γιατί προτιμάει να γίνονται online οι ανανεώσεις, για αυτό τις πριμοδοτεί με μεγαλύτερο bonus. Λογικότατο κατά τη γνώμη μου

 

Το ξέρω, αλλά φαίνεται κάπως όταν υπάρχουν πολλοί λόγοι. Ένας λόγος θα ήταν να έχει πέσει το σύστημά τους την 30η δική μου μέρα ανανέωσης και να μην μπορέσω να την κάνω. Άλλως λόγος είναι να έχει πέσει το σύστημα της τράπεζας και να μην δέχεται κατάθεση μετρητών όταν δεν έχεις επαρκές υπόλοιπο για ανανέωση. Σενάρια στα οποία δεν ευθύνεται σε καμία περίπτωση ο πελάτης, ούτε η vodafone αλλά μπορεί να συμβούν... αλλά είπαμε άλλο shake το ένα, άλλο shake το άλλο :rolleyes:

Λογικό να πριμοδοτεί το online όπως λες, αλλά δεν στέκει να μην θεωρείται ίδιο πακέτο το συγκεκριμένο.

Edited by NikoSoti

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον σε μερικά πακέτα δίνει δώρο κρυστάλλους, πολύ χρήσιμο αν κάποιος θέλει να πάρει κάποιο από τα πακέτα αλλά δεν θέλει να παίζει.
Link to comment
Share on other sites

Πλέον σε μερικά πακέτα δίνει δώρο κρυστάλλους, πολύ χρήσιμο αν κάποιος θέλει να πάρει κάποιο από τα πακέτα αλλά δεν θέλει να παίζει.

 

Μόλις το πρόσεξα. Ωραία κίνηση όντως για εμένα που δεν παίζω.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το νέο cu app μόνο που σε μένα εμφανίζει μόνο τα πακέτα big bang, τα άλλα εξαφανίστηκαν...

 

Edit: μετά από διαγραφή προσωρινής μνήμης και δεδομένων της εφαρμογής επανήλθε.

Edited by chtrig
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια ερώτηση αυτήν την στιγμή έχω ένα vodafone καρτοπρογραμμα όπου δίνω 15,80 και έχω 3 gb Internet βλέπω σε διάφορα group κάτι απίστευτα νούμερα με gb από free 2go και από άλλα παρόμοια της cosmote, πως γίνεται αυτό και σε vodafone;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον μήνα τρεχει η προσφορά απεριόριστα ΜΒ με 6.90 ευρώγια 15 ημέρες στο καρτοπρόγραμμα που έχεις .

Για ενεργοποίηση στείλε Α στο 1339

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Δύο από τις πολλές μηνιαίες αποκλειστικές προσφορές. Καλά η πρώτη είναι εξαιρετική.c082bb8fc4785f5acadd49aaf2c72882.jpg8bd7703fe0e81cc1c510118b4b853ab5.jpg
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Οταν εχω ενεργοποιημενη την προσφορα της καρτας νεων, και βαζω καρτα 10€, το εξτρα 10ρικο ειναι ακριβως 10 ή 10 μειον τους φορους;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...