Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ok,οπότε θα φροντίσω να το ανανεώσω κάποια στιγμή την Πέμπτη :)

prioxx,είδες τι μαθαίνει κανείς στο myphone!

 

Πόσα θέματα να διαβάσω κ γω μέσα εδώ!ηδη είμαι σε πολλά!τώρα θα ακολουθώ κ αυτό!πάντως μου ήρθε κ μένα η προσφορά για τα βράδια αξημερωτα!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα.

 

KANE TH NYXTA MEPA ME TO 'CU FREE NIGHTS'!MEXPI K 16/8 KAΘE BPAΔY 00:00-06:00 EXEIΣ ΔΩPEAN OΛA TA MB AΛΛA K TA ΛEΠTA+SMS ΠPOΣ CU!ΣTEIΛE ΠPΩTA ΔΩPEAN N ΣTO 1398!

Link to comment
Share on other sites

Στη προσφορά για τα βράδια στο ίντερνετ υπάρχει πολιτική ορθής χρέωσης; Ξέρει κανείς;

 

Ναι.

Συγκεκριμένα στα sms/mms και λεπτά ομιλίας η πολιτική όρθης χρήσης είναι 5000sms/mms και 5000λεπτα ομιλίας και στο ίντερνετ το γνωστό από παλιότερες προσφορές 3gb

Άρα δε θα δούμε δωρεάν ίντερνετ όπως πέρσι...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Α ρε CU τρελανε μας και αλλο!!! αυτες

ειναι προσφορες!!!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά του Cu απλά "δεν υπάρχει". Δεν έχω καμμία Cu επαφή (παρά μόνο Vodafone συμβόλαιο), αλλά τα 3gb internet ήρθαν ως δώρο εξ'ουρανού τη στιγμή που τα χρειαζόμουνα (και αργεί ακόμα η ανανέωση της VMB σύνδεσής μου). ;)
Link to comment
Share on other sites

Δλδ στη cu τα πακέτα λήγουν ακριβώς την ώρα που τα ενεργοποιησες? Όχι στις 23.59?

 

Επισης,ερχοται σμς την ώρα που λήγουν?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Πολλα ζευγαρια αν το παρουν χαμπαρι την εχουν κανει για cu χαλαρα!!! Μιλαμε για πολυ ξενυχτι ομως, χαχαχα
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δλδ στη cu τα πακέτα λήγουν ακριβώς την ώρα που τα ενεργοποιησες? Όχι στις 23.59?

 

Επισης,ερχοται σμς την ώρα που λήγουν?

 

Ακριβώς αν το ενεργοποίησεις 13.14 για παράδειγμα θα λήξει ακριβώς την ίδια ώρα ένα μήνα μετά. Αυτό με τις 23.59 το κάνει η Wind σίγουρα η Vodafone δυστυχώς όχι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αν το ενεργοποίησεις 13.14 για παράδειγμα θα λήξει ακριβώς την ίδια ώρα ένα μήνα μετά. Αυτό με τις 23.59 το κάνει η Wind σίγουρα η Vodafone δυστυχώς όχι

 

Προσοχή!!! Όχι ένα μήνα μετά, για την ακρίβεια 30 μέρες!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

CU Free Nights

Βρυκολάκι Very Lucky! :w00t:

 

CU Free Nights και γίνε βαμπίρ της επικοινωνίας.

 

Κάθε βράδυ από τις 12 τα μεσάνυχτα μέχρι τις 6 το πρωί έχεις τα πάντα απεριόριστα και δωρεάν προς CU. Και ΜΒ στο κινητό σου και ομιλία και sms προς CU για να κάνεις τη νύχτα μέρα. Με το CU κανείς δεν κλείνει μάτι.

 

Για να εγγραφείς στην υπηρεσία στείλε N με δωρεάν SMS στο 1398. Η υπηρεσία είναι διαθέσιμη από τις 15/07 έως και τις 16/08 από τα μεσάνυχτα μέχρι τις 6:00 το πρωί (00:00 – 06:00).

 

Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης: 5.000 λεπτά ομιλίας/βιντεοκλήσεων, 5.000 SMS/MMS & 3GB MobileInternet έως 16/08.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 10+ με συμβολαίο Vodafone, πήγα σε F2G, αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος από τη Wind και θέλω να γυρίσω πίσω (με το νούμερό μου), αλλά σε καρτοκινητή αυτή τη φορά.

Στο F2G έχω τα 300 δωρεάν λεπτά με κάθε ανανέωση. Γνωρίζει κανείς αν θα βγάλει σύντομα η Vodafone κάποια καινούρια προσφορά ή αν με κάποιο τρόπο (πχ από τα παιδιά στους σταθμούς, κλπ) μπορώ να πετύχω κάτι καλύτερο εκτός από το φανταστικό κοινό πρόγραμμα με τα 200' με 5€;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 10+ με συμβολαίο Vodafone, πήγα σε F2G, αλλά δεν είμαι ικανοποιημένος από τη Wind και θέλω να γυρίσω πίσω (με το νούμερό μου), αλλά σε καρτοκινητή αυτή τη φορά.

Στο F2G έχω τα 300 δωρεάν λεπτά με κάθε ανανέωση. Γνωρίζει κανείς αν θα βγάλει σύντομα η Vodafone κάποια καινούρια προσφορά ή αν με κάποιο τρόπο (πχ από τα παιδιά στους σταθμούς, κλπ) μπορώ να πετύχω κάτι καλύτερο εκτός από το φανταστικό κοινό πρόγραμμα με τα 200' με 5€;

 

Ε αφού θες να γυρίσεις με το νούμερό σου, χλωμό το κόβω. Οι προσφορές στους σταθμούς μετρό είναι με νέο νούμερο, από όσο έχω καταλάβει δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού θες να γυρίσεις με το νούμερό σου, χλωμό το κόβω. Οι προσφορές στους σταθμούς μετρό είναι με νέο νούμερο, από όσο έχω καταλάβει δηλαδή!

 

Αν η ενεργοποιηση ληγει συντομα ειναι παλιο νουμερο. Αν ληγει μετα απο καιρο ειναι νεο.

Link to comment
Share on other sites

 

Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης: 5.000 λεπτά ομιλίας/βιντεοκλήσεων, 5.000 SMS/MMS & 3GB MobileInternet έως 16/08.

3 gb κάθε βράδυ η μέχρι τον Αύγουστο ;

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

3 gb κάθε βράδυ η μέχρι τον Αύγουστο ;

 

συνολικά μεχρι το τέλος της προσφοράς

Link to comment
Share on other sites

συνολικά μεχρι το τέλος της προσφοράς

 

Και πώς θα ξέρουμε ότι μας τελειώνουν τα mb;;;

Link to comment
Share on other sites

συνολικά μεχρι το τέλος της προσφοράς

 

μέχρι τον Αύγουστο δλδ?καλά κατάλαβα?καθόλου άσχημα!για τζάμπα!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος ποιοι είναι οι κωδικοί USSD για την Ελλάδα? Βρήκα αυτό αλλά είναι μάλλον της Ινδίας...

http://bignewsblog.com/ussd-codes/vodafone-ussd-code-list-810.html

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα...

Επειδή πέρασε το 6 μηνο και μου αφαίρεσαν τα 4 ευρώ που είχα στην κάρτα, ξέρει κανείς αν ανανεώσω με 10 ευρώ αν θα πάρω πίσω ξανά και τα 4 που μου υπεξαίρεσαν ;

 

κι αν ισχύει ακόμα το bonus των 300 λεπτών προς όλους με 10 ευρώ ;

 

μιλάω για Vodafone καρτοκινητή

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα...

Επειδή πέρασε το 6 μηνο και μου αφαίρεσαν τα 4 ευρώ που είχα στην κάρτα, ξέρει κανείς αν ανανεώσω με 10 ευρώ αν θα πάρω πίσω ξανά και τα 4 που μου υπεξαίρεσαν ;

 

κι αν ισχύει ακόμα το bonus των 300 λεπτών προς όλους με 10 ευρώ ;

 

μιλάω για Vodafone καρτοκινητή

Αν έχουν περάσει 3 ημέρες από την λήξη θα τα πάρεις ( άλλοι λένε μέχρι 7 )

το bonus ισχύει για τους παλιούς

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ειμαι φοιτητής και σκέφτομαι να το γυρισω σε cu απο wu. Με το wu με 10€ τον μηνα εχω 600mb και δινοντας 7 ευρω εχω 1200' ομιλιας προς wu και 600 sms. Συγκεντροτικα αν παω cu τι ακριβως εχω γτ εχω χαθεί με το site της voda. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...