Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χωρις να ειμαι σιγουρος νομιζω οτι εχω δει 3€ καρτα αποκλειστικα για international..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Νέα προσφορά για τους Cu συνδρομητες:

Δωρεάν Μηνύματα προς κάθε Δίκτυο με κάθε ανανέωση απο 10 ευρώ και πάνω!!!

Συγκεκριμένα:

 

 

Όροι και Προϋποθέσεις

 

Η διάρκεια της προσφοράς είναι από 01 Ιουνίου έως και 15 Ιουλίου 2009. Για την ενεργοποίηση της προσφοράς απαιτείται η αποστολή δωρεάν κενό SMS στο 1263.

 

Από την στιγμή της εγγραφής στην προσφορά έως την ημερομηνία λήξης της, οι συνδρομητές έχουν τη δυνατότητα αποστολής δωρεάν SMS με κάθε ανανέωση του χρόνου ομιλίας τους από 10€ και άνω. Πιο συγκεκριμένα:

 

* Από 10€ έως 14.99€ θα έχουν τη δυνατότητα αποστολής 300 δωρεάν SMS με διάρκεια ισχύος 14 ημέρες

* Από 15€ έως 19.99€ θα έχουν τη δυνατότητα αποστολής 500 δωρεάν SMS με διάρκεια ισχύος 14 ημέρες

* Από 20€ και άνω θα έχουν τη δυνατότητα αποστολής 2.000 δωρεάν SMS με διάρκεια ισχύος 30 ημέρες

 

Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης με ημερήσιο όριο αποστολής SMS για όλες τις αξίες ανανέωσης, τα 200 SMS ανά μέρα. Οι κάρτες ανανέωσης χρόνου ομιλίας αξίας 20€ κι άνω προσφέρουν μέχρι και 2.000 SMS ανά κάρτα ανανέωσης.

 

Οι συνδρομητές μπορούν να ενημερώνονται για τα υπολειπόμενα δωρεάν SMS στέλνοντας δωρεάν κενό SMS στο 1286.

 

Τα δωρεάν SMS αφορούν συνδρομητές όλων των εθνικών δικτύων κινητής τηλεφωνίας ενώ δεν συμπεριλαμβάνονται MMS, SMS προς σύντομους αριθμούς Υπηρεσιών, SMS προς αριθμούς του εξωτερικού καθώς και SMS που αποστέλλονται κατά τη διάρκεια της περιαγωγής.

 

Σε περίπτωση που δεν καταναλωθούν όλα τα δωρεάν SMS στο διάστημα ισχύος τους, τα υπολειπόμενα δεν θα μεταφέρονται και χάνονται αυτόματα.

 

Έπειτα από την κατανάλωση των δωρεάν SMS, η χρέωση πραγματοποιείται σύμφωνα με το βασικό πρόγραμμα χρεώσεων του συνδρομητή.

 

Σε περίπτωση που ένας συνδρομητής έχει ταυτόχρονα ενεργοποιημένο το πακέτο CU SMS 130 θα καταναλώνονται πρώτα τα εν λόγω SMS από το πακέτο CU SMS 130.

 

Σε περίπτωση που ένας συνδρομητής έχει ταυτόχρονα ενεργοποιημένο πακέτο SMS προς CU θα καταναλώνονται πρώτα τα εν λόγω SMS από το πακέτο προς CU.

 

Η προσφορά αφορά μόνο συνδρομητές καρτοκινητής Vodafone CU. Σε περίπτωση αλλαγής πακέτου καρτοκινητής η προσφορά παύει να ισχύει.

 

Η VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή διακοπής της ως άνω προσφοράς σύμφωνα με την εκάστοτε εμπορική πολιτική της. Οποιαδήποτε σχετική μεταβολή θα ανακοινωθεί στην ιστοσελίδα της Εταιρείας (http://www.vodafone.gr) και οι συνδρομητές θα δύνανται να την πληροφορηθούν καλώντας το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών στο 13830 (χρέωση 0,119€/κλήση). Σε περίπτωση που θα υπάρξουν ενδείξεις απάτης ή εμπορικής εκμετάλλευσης της προσφοράς από ορισμένους χρήστες, η VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ θα στερήσει από τους συγκεκριμένους χρήστες το δικαίωμα χρήσης της υπηρεσίας και των απορρεόντων από την προσφορά ωφελειών, με την επιφύλαξη παντός ετέρου νομίμου δικαιώματός της.

 

Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 19%

Link to comment
Share on other sites

Για Πρώτη Φορά και Μόνο από το Vodafone CU έχεις Δωρεάν εως και Απεριόριστα SMS ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ!

 

Μόνο στη CU land κερδίζεις αυτόματα και με κάθε ανανέωση:

- Με 10€ κερδίζεις 300 δωρεάν SMS για 2 εβδομάδες

- Με 15€ κερδίζεις 500 δωρεάν SMS για 2 εβδομάδες

- Με 20€ και άνω κερδίζεις Απεριόριστα SMS για 1 μήνα!

 

Για ενεργοποίηση στείλε δωρεάν κενό SMS στο 1263.

Η προσφορά ισχύει μέχρι τις 15/07/09

 

Για περισσότερα στο vodafone.gr :

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=6891

Link to comment
Share on other sites

Μακραν Η καλυτερη προσφορα που εχει ανακοινωθει απο εταιρια.κ η βονταφον ειναι η μονη που το προσφερει,γιαυτο λεω η καλυτερη.τωρα αν ακολουθησουν κ οι αλλες θα ειναι καλο για ολους μας.μεχρι να συμρβει κατι τετοιο κ αν συμβει,ενα μεγαλο μπραβο στην βονταφον.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη προσφορα!!Εχεις και ποντους στο pointmania και δωρο πολλα sms.Eχει περασει πλεον πολυ μπροστα το cu απο το whats up!!

 

Δειτε διαφορά..τα συμβολαια ακριβαινουν (δειτε την σχετικη ανακοινωση της wind) και τα πακετα καρτοκινητων κανουν φανταστικες προσφορες!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη προσφορα!!Εχεις και ποντους στο pointmania και δωρο πολλα sms.Eχει περασει πλεον πολυ μπροστα το cu απο το whats up!!

 

...και ως 15% παραπανω χρονο ομιλιας αν κανεις ανανεωση μεσω του site.

Πάντως δινει ολο και περισσοτερα στο cu ενω για το alacarte εχει μεινει ολιγον τι πισω...

Link to comment
Share on other sites

...και ως 15% παραπανω χρονο ομιλιας αν κανεις ανανεωση μεσω του site.

Πάντως δινει ολο και περισσοτερα στο cu ενω για το alacarte εχει μεινει ολιγον τι πισω...

 

Ναι σωστα,ξεχασα το 15% απο το site.

Για το αλακαρτ καλα θα κανει να καταργησει συντομα το παγιο των 10 ευρω για την υπηρεσια 1 λεπτο το λεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι η προσφορά, αλλά δεν παύει να είναι ακριβή η ομιλία προς όλους... Επίσης για 1,5 μήνα δεν είναι και πολύ... Ας το έκανε πιο σταθερό, εκτός κι αν στις 15 Ιουλίου αποφασίσει να το αλλάξει προς το καλύτερο...
Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι η προσφορά, αλλά δεν παύει να είναι ακριβή η ομιλία προς όλους... Επίσης για 1,5 μήνα δεν είναι και πολύ... Ας το έκανε πιο σταθερό, εκτός κι αν στις 15 Ιουλίου αποφασίσει να το αλλάξει προς το καλύτερο...

 

αν υπαρξει απαντηση απο τον ανταγωνισμο να εισαι σιγουροσ πωσ θα υπαρξει παραταση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκει μπορει να το γραφει αλλα για προσπαθησε να βαλεις καρτα των 3€ σε πακετο international,το χω δοκιμασει,θα σου τα προσθεσει την επομενη φορα που θα κανεις ανανεωση με 10€.

 

Δεν ξερω τι προβλημα αντιμςτωπιzεις αλλα εγω εναχρονο τωρα ανανεωνω στο international με καρτες των 3 ευρω και ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα. Μηπως εχεις ala carte γιατι εκει οντως υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

καλή η νέα προσφορά δεν λέω, αλλά για 14 μέρες? εντάξει θα μου πεις αυτό σε πείραξε? στο what's up εγώ στέλνω τα 100 (έστω και 100...) με διάρκεια ένα μήνα.

οστόσο τους όρους τους είδατε?

εφαρμόζουν πολιτική ορθής χρήσης.

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

καλή η νέα προσφορά δεν λέω, αλλά για 14 μέρες? εντάξει θα μου πεις αυτό σε πείραξε? στο what's up εγώ στέλνω τα 100 (έστω και 100...) με διάρκεια ένα μήνα.

οστόσο τους όρους τους είδατε?

εφαρμόζουν πολιτική ορθής χρήσης.

 

Συγνώμη αλλά για να είμαστε αντικειμενικοί το whats up δίνει 100SMS για 30 μέρες στην 30€ κάρτα και το CU από 20€ και πάνω δίνει 2000SMS για 30 μέρες!!!!!!! επίσης στην 9€ κάρτα δίνει 100SMS για 7 μέρες!!!! τι εννοείς λοιπόν? ότι είναι καλύτερο το whats up?

Link to comment
Share on other sites

καλή η νέα προσφορά δεν λέω, αλλά για 14 μέρες? εντάξει θα μου πεις αυτό σε πείραξε? στο what's up εγώ στέλνω τα 100 (έστω και 100...) με διάρκεια ένα μήνα.

οστόσο τους όρους τους είδατε?

εφαρμόζουν πολιτική ορθής χρήσης.

 

για την πολιτικη ορθησ χρησησ, δεν νομιζω οτι υπαρχει ανθρωποσ που στελνει πανω απο 200 μηνυματα την ημερα. κ οποιοσ τα ξεπερναει ασ χρεωνεται κανονικα μετε. κ με τζαμπα 200 μηνυματα την ημερα μια χαρα οικονομια κανεισ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά για να είμαστε αντικειμενικοί το whats up δίνει 100SMS για 30 μέρες στην 30€ κάρτα και το CU από 20€ και πάνω δίνει 2000SMS για 30 μέρες!!!!!!! επίσης στην 9€ κάρτα δίνει 100SMS για 7 μέρες!!!! τι εννοείς λοιπόν? ότι είναι καλύτερο το whats up?

εγώ απλά σχολίασα το χρονικό περιθώριο που σου δίνει. δεν είπα οτί είναι καλύτερο το what's up. εννοείται ότι τα 300 sms με 10 έναντι των 20 του what's up είναι κατά πολύ καλύτερα!

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Θελω να πω απλα οτι το cu nolimit ειναι μεγαλη εφευρεση. Μου χει γλιτωσει πολλα λεφτα.

Με ενα ευρω τη μερα οσα σμς/μμς θες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Επειδη δεν αντεχω πλεον στην κοσμοτε ειπα να την κανω απο κει και να ψαξω κατι αλλο..

Εψαχνα τις προσφορες των ανταγωνιστων αλλα δεν τις βρηκα.

Μπορει καποιο να μου πει τις προσφορες την CU η να δωσει καποιο λινκ.

Σιγουρα εχει αναφερθει απλα δεν εχω τον χρονο να το ψαξω!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Επειδη δεν αντεχω πλεον στην κοσμοτε ειπα να την κανω απο κει και να ψαξω κατι αλλο..

Εψαχνα τις προσφορες των ανταγωνιστων αλλα δεν τις βρηκα.

Μπορει καποιο να μου πει τις προσφορες την CU η να δωσει καποιο λινκ.

Σιγουρα εχει αναφερθει απλα δεν εχω τον χρονο να το ψαξω!!

 

Δες εδώ. Αριστερά στην στήλη έχει τα διάφορα πακέτα του CU, πατάς και δεξιά θα σου εμφανίσει λεπτομέρειες... Επίσης μέχρι 15 Ιουλίου τρέχει μια καινούρια προσφορά με μηνύματα προς όλους, που μπορείς να την δεις εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ. Αριστερά στην στήλη έχει τα διάφορα πακέτα του CU, πατάς και δεξιά θα σου εμφανίσει λεπτομέρειες... Επίσης μέχρι 15 Ιουλίου τρέχει μια καινούρια προσφορά με μηνύματα προς όλους, που μπορείς να την δεις εδώ.

 

Σευχαριστω πολυ φιλε μου.

Δυστυχως δεν ισχυει η προσφορα του 2009 με τα 1000' και 1000 sms αλλα μαλλον ενας φιλος μου θα μου δωσει 2 νουμερακια με ενεργοποιημενη την προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα, βρήκα την νέα σελίδα του CU στο Facebook, ελάτε και εσείς να γίνουμε πολλοί

 

http://www.facebook.com/pages/Vodafone-CU/88605814755?v=app_2344061033#/pages/Vodafone-CU/88605814755?v=wall&viewas=739182013

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα, βρήκα την νέα σελίδα του CU στο Facebook, ελάτε και εσείς να γίνουμε πολλοί

 

http://www.facebook.com/pages/Vodafone-CU/88605814755?v=app_2344061033#/pages/Vodafone-CU/88605814755?v=wall&viewas=739182013

 

αχαχαχαααα! :lol:

Και τί θα γίνει άμα γίνετε πολλοί? :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...